Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Mindent bele!] - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#16851) Bubu79 válasza Janoska26 (#16848) üzenetére


Bubu79
addikt

Panther hegeszthet :F ;)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#16852) tbs


tbs
addikt

Megérkeztek a növénykéim. Egy közepes kupac Jázmin Pakóca. Nagyon SZÉPEK. :B

Hétvégén ültetés..! Jeee..! Előre, a háztáji édesítőtermelés émelyítő horizontja felé..! :DDD

(#16853) bolondember válasza Tim82 (#16847) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

hm.

nem merem megkérdezni itt, nyilvánosan, h ez mit jelent... ;] :P

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#16854) tbs


tbs
addikt

Erre a piros "tbs"-re itt jobbfölül már másodszor hiszem azt, hogy privát üzenet... :U

(#16855) Bubu79 válasza tbs (#16854) üzenetére


Bubu79
addikt

Nem Vagy egyedül... Engem is megzavart a szín, mint vasorrú bábát a mágneses vihar...

Tim: Három hét nem olyan hosszú idő ;)

Mit szólhat vajon egy pendrive néhány körhöz a mosógépben? :U

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#16856) Tim82 válasza bolondember (#16853) üzenetére


Tim82
nagyúr

Folyamatban lévő prodzsekt, kétséges kimenetellel és kb. három hetes szünettel... :P

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#16857) RoyalFlush válasza Janoska26 (#16740) üzenetére


RoyalFlush
őstag

De jó is volt

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#16858) Bubu79 válasza Bubu79 (#16855) üzenetére


Bubu79
addikt

Jó matéria, túlélte a sokkot :D

Vízálló - legalábbis megállt benne a víz :DD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#16859) tildy válasza frame>24 (#16845) üzenetére


tildy
nagyúr

Én nem látok semmi változást.
Sírva nevető , földcsapkodó smiley meg károomkodós még mindig nincs ezt tudom:(

jahm úgy néz ki egyedül megyek a napospartra, nem sikerült senkit beszermányolnom.Ez +25 E forintocska :( Nembaj.Akkoris jól fogom érezni magam.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#16860) Verus


Verus
senior tag

No Szép napot! :)

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#16861) Tim82 válasza Bubu79 (#16855) üzenetére


Tim82
nagyúr

Augusztus 17-én jön vissza, aztán még egy-két hét zűrös időszak.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#16862) Bubu79 válasza Tim82 (#16861) üzenetére


Bubu79
addikt

Azért az még talán annyira nem vészes időszak - majd alakul :)

Szia Verus :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#16863) nike_


nike_
addikt

SzH :DD :))

:D

(#16864) Thrawn


Thrawn
félisten

.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#16865) frame>24 válasza tildy (#16859) üzenetére


frame>24
addikt

Óh, mostmár a nevem is piros (má' jobboldal, felül), ezé' nem értettem az előbb tbs-t.

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#16866) Tim82 válasza Thrawn (#16864) üzenetére


Tim82
nagyúr

Az élet értelme? :P

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#16867) Thrawn válasza Tim82 (#16866) üzenetére


Thrawn
félisten

A mije? :F

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#16868) fokukac válasza Tim82 (#16866) üzenetére


fokukac
nagyúr

the meaning of life... (monthy phyton)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#16869) nike_ válasza frame>24 (#16865) üzenetére


nike_
addikt

Aha, nekem is csak nemrég változott meg.

(#16870) Bubu79 válasza fokukac (#16868) üzenetére


Bubu79
addikt

A srácok határozottan tudtak valamit - van néhány feledhetetlen alkotásuk :K

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#16871) venember83


venember83
nagyúr

Apró változások történtek, úgy látszik más is dolgozik, nem csak én. :DDD Mondjuk nem tudnám felsorolni ezeket a változásokat, de biztos vagyok benne, hogy voltak, másképp néz ki az oldal. Talán valamivel szebb lett.

(#16872) Tim82 válasza fokukac (#16868) üzenetére


Tim82
nagyúr

Az király egy film. :))

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#16873) Thrawn válasza venember83 (#16871) üzenetére


Thrawn
félisten

Adataim? ;)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#16874) frame>24 válasza Thrawn (#16873) üzenetére


frame>24
addikt

már aszittem, megin vannak új avatarok, de én ott nem látok változást

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#16875) venember83 válasza Thrawn (#16873) üzenetére


venember83
nagyúr

Kérdezzek rá ASL-edre, vagy mit szeretnél, kicsi nagybetűs elvtárs? Nem vagy az esetem. :P

Sajnos nem látom, pontosan mi változott, mert már rég elfelejtettem milyen volt, de első pillantásra éreztem, hogy valami határozottan jobb lett.

(#16876) Thrawn válasza venember83 (#16875) üzenetére


Thrawn
félisten

Nem érted, hogy nem érted!? :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#16877) Verus


Verus
senior tag

Csodálatos, olyan sok értelme volt az esőnek, hogy most nem lehet kint megmaradni plusz még a levegővétel is nehézkes....

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#16878) venember83 válasza Verus (#16877) üzenetére


venember83
nagyúr

Ne legyél kint, vegyél fel búvárszerkót. Eccerű.

(#16879) Thrawn válasza Verus (#16877) üzenetére


Thrawn
félisten

Itt is volt egy 10 perces zápor, azóta kellemesen fülledt a levegő. Legalább a bringán fúj a szél, csak néha meg kell állni...

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#16880) Bubu79 válasza venember83 (#16878) üzenetére


Bubu79
addikt

Öööö :U

Búvárszerkó fülledt, párás melegben? A palckot még csak-csak, de a gumirucit mindek? :P

Qka: Ha csak tehetem nem hozom haza a melót, így tartálykocsit sem :P Mellesleg 75%-os tisztaság felett már rendesen kikészül az ember az oxigéntől, kicsit nagy lángon kezd el égni az anyagcseréje... ( Megjegyzem olyan 35-40% környékén egészen euforikus állapotba tud kerülni az ember )

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#16881) Thrawn válasza Bubu79 (#16880) üzenetére


Thrawn
félisten

Minek a palack? Biztos most is ott áll nálatok egy tartálykocsi tele zokszigénnel :D

Szia rarri! :)

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#16882) Verus válasza venember83 (#16878) üzenetére


Verus
senior tag

Ahha. Ki kell menni, mert haza kell jutni valahogy. :U Meg vásárolni is kell. Meg könyvelőhöz menni is kell....Így már nem olyan eccerű... ;)

Bubu: Mondjuk azt én se értem :U

Thrawn: Nekem maximum az elsuhanó autók, buszok okoznak egy kis légmozgást :D

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#16883) rarri


rarri
senior tag

Sziasztok! Szép délutánt szeretnék kívánni mindenkinek!

Most megyek Bettikéért a napközibe, majd jövök. :) Jóklegyetek! :D

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#16884) bnss


bnss
veterán

Sziasztok ismét!

Nem szeretem a fülledt meleget, inkább essen az eső ha már ennyire neki készült.

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#16885) Verus válasza bnss (#16884) üzenetére


Verus
senior tag

Szia drága Péterem! ;]

Ma ablakot kell pucolnom, úgyhogy légyszíves mire hazaérek hozd fel a pincéből a nagy létrát. :DDD

Ölel:
Drága Feleséged

:DDD

ui.: Remélem a gyerekekkel nem szedtétek szét a házat :U

[ Szerkesztve ]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#16886) bnss válasza Verus (#16885) üzenetére


bnss
veterán

Szia drága Verusom! :DDD

Rendben, felhozom. Jön a kábeltv-s emberke mindjárt, kicsit kitakarítottam. :)

Minden rendben van - még. ;]

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#16887) 1010


1010
őstag

sziasztok
ma kiszaldtam párizsba és vissza

[ Szerkesztve ]

(#16888) venember83 válasza 1010 (#16887) üzenetére


venember83
nagyúr

Én meg Párizsban lakok. :))

(#16889) philoxenia válasza venember83 (#16888) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Sziasztok!

...én meg már ettem párizsit..... :))

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#16890) bnss válasza 1010 (#16887) üzenetére


bnss
veterán

Elég gyorsan futod ezek szerint a 100 métert... Pekingbe is "kiszaladsz"? ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#16891) fokukac válasza 1010 (#16887) üzenetére


fokukac
nagyúr

párizs a te bakonyod, mi?

Ui. párizsba beszökött-e már az ősz? :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#16892) 1010 válasza fokukac (#16891) üzenetére


1010
őstag

ja :DDD

nem :((

(#16893) frame>24 válasza 1010 (#16892) üzenetére


frame>24
addikt

minden OK?
szegény Ady forog a sírjában...

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#16894) Verus válasza bnss (#16886) üzenetére


Verus
senior tag

Drága Péter!

Vacsora kiporciózva pihen a hűtőbe, majd ha esetleg hazaérsz kóstold meg. A gyerekek már alszanak ;]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#16895) 1010 válasza frame>24 (#16893) üzenetére


1010
őstag

nem semmi nem ok
útálom Adyt :o

meg egyáltalán....
amsszívan cáfolom azt a tévhitet hogy a franciák csak franciául hajlandók beszélni

[ Szerkesztve ]

(#16896) bnss válasza Verus (#16894) üzenetére


bnss
veterán

Ez ám a kiszolgálás, köszönöm drága Verus! :DDD

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#16897) philoxenia válasza 1010 (#16895) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Sok filmet láttam, ott gyakran a franciák franciáztak...... :U
Nem úúútáltad vóna Adyt ha Ilyet kőtötté vóna.... :DD

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#16898) Bubu79 válasza philoxenia (#16889) üzenetére


Bubu79
addikt

Azért nem büntetnek? :U

Változhatna cseppet az idő, mert így én leszek az első medve, aki képes nyáron is téli álmot aludni :F :U

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#16899) Verus válasza bnss (#16896) üzenetére


Verus
senior tag

Igyekszik az ember (Hát még az asszony) :DDD

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#16900) philoxenia válasza Verus (#16899) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Mellik tanállat? :DDD

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Mindent bele!] - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.