Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Mindent bele!] - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#13901) csapos2 válasza rarri (#13897) üzenetére


csapos2
addikt

Te arra gondolsz, amiről beszélünk?

Gábor: Ha mossák, akkor még jobb, ha nem, úgy is jó, bár lehetne rosszabb. Megyek és kitépek egy gombát.

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#13902) rarri válasza csapos2 (#13901) üzenetére


rarri
senior tag

Nem tudom, arra gondolok-e, amire te. :U

:DDD

.Kivettem, mert kicsit erős lett... :D

Vénember : köszi! :)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#13903) venember83 válasza rarri (#13900) üzenetére


venember83
nagyúr

(#13904) Verus válasza BlacKSouL (#13899) üzenetére


Verus
senior tag

Én egy kis Egri Bikavérre szavaztam :)

Rarri:
Az gyilkos, neeeem, inkább barackpálinka :D

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#13905) csapos2 válasza rarri (#13902) üzenetére


csapos2
addikt

Na, akkor vagy privátban írod meg, vagy visszaírod, mert éppen blogot olvastam.
Máskülönben fenekelés lesz. ;-))

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#13906) Diego! válasza Verus (#13904) üzenetére


Diego!
senior tag

Akkor dumáljuk meg egy pohár bor mellett :DDD

(#13907) rarri válasza Verus (#13904) üzenetére


rarri
senior tag

Valami rémlik tényleg, hogy egyszer a Baileystől téptél be. De nem vagyok benn biztos. Nem baj, te igyál páleszt, én meg maradok a Baileysnél../ elméletben, mert gyakorlatilag nincs itthon.. :O /

Nyuszika: nem érdekes... :U

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#13908) csapos2 válasza rarri (#13907) üzenetére


csapos2
addikt

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#13909) BlacKSouL válasza venember83 (#13903) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Höhö ;] [link]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#13910) venember83 válasza rarri (#13907) üzenetére


venember83
nagyúr

A nyúllal vigyázz! Sokan megbánták már azt, hogy lebecsülték... :U Szerencsére csapos szamár. :DDD

(#13911) Verus válasza Diego! (#13906) üzenetére


Verus
senior tag

Nem kell kétszer mondani ;)

Rarri: Igen, jól emlékszel, nem volt túl kellemes a másnap :D De ne izélj már, egy igazi mézes barackpálinkánál nincs is jobb talán :))

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#13912) rarri válasza csapos2 (#13908) üzenetére


rarri
senior tag

Üss !!!! Ne hagyd abba!!! :DDD

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#13913) venember83 válasza Verus (#13911) üzenetére


venember83
nagyúr

Két igazi mézes barackpálinka.

Ja, pálinka: ng2 - mi a helyzet a pálesszel, ihatóbbá tette a beleengedett gyümölcs? Nem tudom már mit tettél bele...

BS: Nekem az általam linkelt kép jobban tetszett. :U

[ Szerkesztve ]

(#13914) Bubu79


Bubu79
addikt

Csókolom - mackók elférnek még az elmegyógy és intézetben? :D

Mer' akkó begyönnék ;] :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#13915) rarri válasza venember83 (#13910) üzenetére


rarri
senior tag

Szerinted félek Nyuszikától? :D [link]Ő a vacsorám. :DDD

Verus: mondasz valamit... :D

Bubu: Szeretettel várunk. De vigyázz, ez a Zárt osztály, innen nem szabadulsz... :DD

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#13916) Bubu79 válasza rarri (#13915) üzenetére


Bubu79
addikt

Sasolj rá a logoutos bölcsességemre - már nyugtáztam a dolgot, mi több figyelmeztettem is mindenkit rá :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#13917) rarri válasza Bubu79 (#13916) üzenetére


rarri
senior tag

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#13918) Verus válasza venember83 (#13913) üzenetére


Verus
senior tag

Ez teljesen jogos. :U

Bubu: Gyere, csak gyere ;] Már húzni akartam a hiányzáshoz a strigulát ;)

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#13919) Bubu79 válasza rarri (#13917) üzenetére


Bubu79
addikt

Ja és ha már Ursust emlegettek - itt az

Ursus americanus

Verus: Ááá, dehogy... ;)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#13920) Tim82


Tim82
nagyúr

Félve beoldalgok, mert engemet itten ma bántanak, bántottak... :U

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#13921) Thrawn válasza Bubu79 (#13914) üzenetére


Thrawn
félisten

Csak ha iszol valamit :U

Mit kérsz? :D

Tim... ööö. Tim: Nem bántott itt senki :U (még úgy igazából... ;] :D )

#13922: Kezdésnek valami rövid? :F
szerk: Tárgytalan... :DDD

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#13922) Bubu79 válasza Thrawn (#13921) üzenetére


Bubu79
addikt

Mindegy, csak ne kelljen mellé új máj, de azért ártson :P

Tim: Ne aggódj, már elmúlt a bántás - vagy mi :U

Mi lesz, ha még iszok is? :U

Muhahaaa - találtam egy üveg bort ;]

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#13923) rarri válasza Verus (#13918) üzenetére


rarri
senior tag

Nekem meg Race hiányzik...

Tim: ki bántott, megverem... :(

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#13924) Tim82 válasza rarri (#13923) üzenetére


Tim82
nagyúr

Óvónéni, Kuka már kezdiiii!!!! :O

:DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#13925) venember83 válasza rarri (#13923) üzenetére


venember83
nagyúr

(#13926) rarri válasza Tim82 (#13924) üzenetére


rarri
senior tag

Mit csináltál Robotka?

Vénember: nem értem, mit szeretnél ... :D /ja, hogy szadista is vagyok, nem csak mazohista? :D /

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#13927) Thrawn válasza rarri (#13926) üzenetére


Thrawn
félisten

[link] :DDD

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#13928) rarri válasza Thrawn (#13927) üzenetére


rarri
senior tag

Ez jó ! :DDD

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#13929) Verus válasza rarri (#13923) üzenetére


Verus
senior tag

Be fogom neki is vésni a hiányzást :U

Bubu: Akkor mehet a házi pálinka? :D Ahhoz nem kell új máj, áááá dehogy..... :D
Látod Ő is szereti ha fáj, nem tudom miért voltál kiakadva a múltkor :DDD

[ Szerkesztve ]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#13930) Bubu79 válasza rarri (#13928) üzenetére


Bubu79
addikt

Akkor tényleg ne hagyd abba ;] :DD

Verus: Tényleg találtam egy üveg bort - már kortyolgatom :K :DDD

Csak meglepett, nem akadtam ki :U Korbácsod megvan még? :U ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#13931) Tim82


Tim82
nagyúr

Ma depressziós vagyok - bántottak az ON-ban - de ami sokkal rosszabb, az utolsó üveg Heineken-emnél tartok... :O

:D

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#13932) Bubu79 válasza Tim82 (#13931) üzenetére


Bubu79
addikt

Ne ess kétségbe - kapcs-ford és jut Neked is pár pohárkával ;)

Verus: Szétverted rajta? Jól nyomod - mikor érsz ide? ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#13933) Verus válasza Bubu79 (#13930) üzenetére


Verus
senior tag

Nem, már sajnos le kellett selejteznem a múltkori páciensemnél :D De megoldjuk, megoldjuk. :D

Hát tudod, mondta még még, én meg nem fosztottam meg eme élménytől :D Lehet túl kemény volt :DDD Hetek kérdése és érkezem :D

[ Szerkesztve ]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#13934) Tim82 válasza Bubu79 (#13932) üzenetére


Tim82
nagyúr

Á, de most nem akarok visszaesni a vodka-narancshoz... :o

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#13935) rarri válasza Bubu79 (#13930) üzenetére


rarri
senior tag

Jelszó: Halála májra, ezt ne felejtsd el !! :D

Tim: ne legyél depressziós, lesz ez még rosszabb is! :DDD / ha teljesen elfogy a söröd ! /

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#13936) Bubu79 válasza Tim82 (#13934) üzenetére


Bubu79
addikt

Nem is kell - én speciel holmi szőlőlét kortyolgatok :DDD

Rarri: Azon vagyok :D

Thrawn: Hogyne, hogy aztán felbukjunk Benned miközben dülöngélsz a három kerekeden :U ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#13937) Thrawn


Thrawn
félisten

Sört ide, bort ide, pálinkát ide! :DDD

Bubu: Ha dülöngélek ott már baj van :D

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#13938) rarri válasza Bubu79 (#13936) üzenetére


rarri
senior tag

Én meg kakaót iszok... :(((

Bubu: :P :D

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#13939) Bubu79 válasza rarri (#13938) üzenetére


Bubu79
addikt

Jut Neked is Saslány ;)

Mod: De most miért? Komolyan mondtam :U

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#13940) Thrawn


Thrawn
félisten

Mindenki csak iszik :F

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#13941) Bubu79 válasza Thrawn (#13940) üzenetére


Bubu79
addikt

Nem, én közben hülyeségeket beszélek, amit a macskák rezignáltan vesznek tudomásul :D

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#13942) venember83 válasza Thrawn (#13940) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem, megy a vörksop ezerrel itt az ágyon egy noti társaságában. Ja, ne perverzkedjek? Akkor bocs.

(#13943) Thrawn válasza Bubu79 (#13941) üzenetére


Thrawn
félisten

Szegénykék... :(

:D

Jó éjt Tita! :)

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#13944) Verus


Verus
senior tag

Na, Jó éjt Nektek! :) A hejcegnők már ilyenkor aludni térnek ;)

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#13945) Bubu79 válasza Thrawn (#13943) üzenetére


Bubu79
addikt

Ne sajnáld Őket - szívósak, mint a hajópatkány :D

Jelentem bajok lesznek - három decinél járok és mintha valaki forgatná alattam a széket :F

Jó éjt Verus :)

venember83: Azzal nincs hiba, hogy el fog pusztulni az üveg bor ;) Legfeljebb a holnap lesz érdekes :U :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#13946) venember83 válasza Bubu79 (#13945) üzenetére


venember83
nagyúr

A macskák. Ha viszont nem vagy képes meginni egy üvegecske bort, akkor minek kezded meg? Ejnye. Pedig gondoltam jobban bírod a bort, hisz a piknikkosarakban is gyakran fellehető eme nemes nedű.

Jóccak Verus. Ja, ha 10-ig nem kerülsz ágyba, akkor hazamész. Jó politika. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13947) Bubu79 válasza venember83 (#13946) üzenetére


Bubu79
addikt

Áááá, dehogy - ez a maci nem nagy alkesz, de azért egy üveg borral még elbír :)

Timocicu: Neked is szép estét :)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#13948) Timocicu


Timocicu
aktív tag

Szép estét Mindenkinek! :)

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#13949) Thrawn válasza Timocicu (#13948) üzenetére


Thrawn
félisten

Neked is! :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#13950) rarri válasza Verus (#13944) üzenetére


rarri
senior tag

Aludj jól, álmodj szépeket! :)

Cicu: Szia! :)

Bubu: 3 decinél forog a szék? Ne hozz szégyent a fejünkre! :D

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Mindent bele!] - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.