Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Mindent bele!] - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#14451) Racecam válasza 7 (#14450) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Hol Pesten, mert a Kálvin téren iszonyú nagy vihar volt, jéggel és orkán erejű széllel.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#14452) Tim82 válasza Racecam (#14451) üzenetére


Tim82
nagyúr

De a frizurád kitartott?

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#14453) fokukac


fokukac
nagyúr

kis eső meg szél, aha....

az imént sikerült hazajönnöm. (Akkor jövök, amikor jól esik)
király volt.

szerencsére az egyik kollega velem együtt indult haza, és elvitt.
Kb. 1 perccel azután, hogy kiálltunk a mélygarázsból, már esett, pár perc múlva, a Lehel térnél már szakadt, a Dózsa György útnál már alig lehetett kilátni a kocsiból, úgy ömlött a monszuneső, ami ráadásul vízszintesen esett, olyan laza széllökések voltak, majdnem felborították a kis Yarist. A kollega odavitt egészen a kocsim mellé, amikor is elkezdett szakadni a jég is.

A Váci úton az autók megálltak, kitették a vészvillogót, annyira nem lehetett látni semmit. Az utcán a vízszint egyre nőtt, néhol símán kerék-középig élt, sőt, még a fölé. Jött egy biciklis, bizonyisten nem látszott ki a lánckerék a vízből.

Így vártunk olyan 10 percet, míg elcsendesült annyira, hogy át tudtam szállni a másik kocsiba az öltönyöm komolyabb károsodása nélkül. Aztán elindultam haza, átjöttem egy-két 40-50 centi mély tócsán (jövőre indulok a camel trophy-n is a szuzukival :D), és már itthon is vagyok. Ja, láttam ám gejzírként működő csatornafedőt is, nagy királyság volt...! :)

de igazából megint mázlista voltam, hogy megúsztam...

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#14454) VoDaFoNe válasza ToBeY (#14449) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

Ahha. Gödöllő.

Barátokkal kiülünl egy bezárt falatozó padjaira és elkezdett esni. Na uccu haza (mert már korábban villámlott). Az egyirányún vagyunk mikor elkezd szakadni az eső. Mintha dézsából öntenék. Úgy eláztunk hogy ihajj.. A telefonom alig működik. Mintha kiszálltam volna medencéből ruhába úgy néztem ki :DDD

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#14455) Bubu79 válasza venember83 (#14436) üzenetére


Bubu79
addikt

Milyen ünnep? Azon kívül, hogy egyesek nem dolgoznak :D

Jó estét :)

Nem jó helyen laktok - itt ma is csak három csepp eső esett :F

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#14456) ToBeY válasza VoDaFoNe (#14454) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Nem csináltál képet vicces lett volna látni :D

(#14457) VoDaFoNe válasza ToBeY (#14456) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

utána egyből mentem zuhanyozni :) :P

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#14458) Thrawn válasza Bubu79 (#14455) üzenetére


Thrawn
félisten

Jó estét! :)

Itt még annyi sem, csak nagy szél volt :F
Szedtem a lábam hazafelé rendesen mert csúnya fekete felhőket terelt, aztán meg...

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#14459) fokukac válasza Thrawn (#14458) üzenetére


fokukac
nagyúr

a met.hu-n a radaképen teljesen jól vissza lehet nézni, egy kb. 30 km széles zivatarzóna vonult át pest fölött.
nagyon piros színnel látszik.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#14460) Bubu79 válasza Thrawn (#14458) üzenetére


Bubu79
addikt

Neked se mellé ;)

A váltó kolléga panaszkodott, hogy megázott, de Rajta sem voltak túlzottan feltűnő nyomok - egy-két cseppet lehetett látni csak a ruháján, inkább csak hisztizett...

Láttam egy távoli vakuzást a sötétben, de mégcsak el sem mosolyodtam, mert google earth ma nem nálunk fényképezett :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#14461) ToBeY válasza VoDaFoNe (#14457) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Minek már egyszer lezuhanyoztál :P
Amúgy is ne fürgyééé le :DDD

[ Szerkesztve ]

(#14462) Timocicu válasza fokukac (#14459) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Itt is pirostól a feketéig terjedt az ég színe! Volt egy pár perces zuhi és kész :K
Viszont villámlott rendesen!

[ Szerkesztve ]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#14463) Thrawn válasza fokukac (#14459) üzenetére


Thrawn
félisten

Mit nézzek egy nagy piros csíkon? :F :D

Bubu: Itt még a környéken sem járt a Google fotósa, majd biztos akkor jár errefelé mikor dolog akad. Lehet rokona Murphy-nek? :U :F

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#14464) Bubu79 válasza Thrawn (#14463) üzenetére


Bubu79
addikt

Azt a csapkolódós fajta fotóst nem szeressem, akinek olyan gyorsan és hangosan csattan a vakuja a fény után - az ugyanis hajlamos mindenféle galibákat okozni holmi elektromos berendezésekben.

Melóhelyen kifejezetten ellenjavallt a megjelenése, mert abból jobbára szívás van.

De hát nem kívánságműsor, ha jön, hát jön, majd elmegy...

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#14465) Thrawn válasza Bubu79 (#14464) üzenetére


Thrawn
félisten

Én szeretem.
Nézni :)
Ha kárt csinál azt persze nem, de eddig (kopp-kopp) még nem okozott más gondot egy rövid ideig tartó szem és halláskárosodáson kívül. Az közel volt :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#14466) Bubu79 válasza Thrawn (#14465) üzenetére


Bubu79
addikt

Sok kárt még bennem sem okozott - az azért gáz tud lenni, ha hirtelen ezer dolgod lesz, csak mert a villám jó helyen csapott le ,és kiesik pár dolog, amire szükség lenne.

Úgy két éve járt erre egy komolyabb vihar, akkor azt hittem az ablakok sem maradnak meg a nyolcadikon, a redőnyt megbontotta a szél, úgy kellett a darabjait lentről összeszedni, pedig le sem volt eresztve, hozott jeget, szélvészt, kicsavart fákat, letört ágakat.

Na azt nem volt jó végignézni.

Egyébként szépek a villámok - kellő távolságból, szeretem az eső illatát és az enyhülést, amit hozhat magával.

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#14467) Tim82


Tim82
nagyúr

Úgy néz ki, az asztali gépemben meghalt a SATA vinyóm.Vagy a még rosszabb eshetőség: az alaplapi SATA-csatik rosszak. :(

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#14468) 1010


1010
őstag

jó8
dombornyomott kártya a párnám allat mert csak úgy tud az agy szerotonint termelni :(

[ Szerkesztve ]

(#14469) Bubu79 válasza Tim82 (#14467) üzenetére


Bubu79
addikt

Ne fesd az ördögöt a falra - a halott vinyó azért jobban hangzik, főleg, ha még garis és nincsen rajta semmi menthetetlen adat.

Az alaplapi SATA csatoló hibája neccesebb lenne, mert bár kapni PCI sínbe SATA vezérlőt, barebone remndszeben sokszor nincs elég hely a videokártya melletti PCI sínnél... :(

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#14470) tiv83us válasza ngabor2 (#14432) üzenetére


tiv83us
veterán

Najovan feladom :U

os: Johet priviben is.

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#14471) Tim82 válasza Bubu79 (#14469) üzenetére


Tim82
nagyúr

Jelen esetben sincsen hely, a 8600GT teljesen elfoglalja... :U

Az a baj, hogy nincs másik vinyóm, amivel tesztelhetném. Na mindegy.

Ez a (meghalós :F ) vinyó szerencsére garanciás. Csak macerás lesz intézni.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#14472) kicsitomi88 válasza Racecam (#14451) üzenetére


kicsitomi88
őstag

Megbántottalak, hogy nem válaszolsz? :U

90 87.5 87.8 87.5

(#14473) tildy


tildy
nagyúr

azt beszélik éjjel jön még egy adag zuháré.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#14474) lorcsi válasza Tim82 (#14467) üzenetére


lorcsi
veterán

kábeleket cserélted?
én azzal szoptam sokat

(#14475) 1010 válasza tildy (#14473) üzenetére


1010
őstag

igen valóban,ajtó ablak becsük.pokróc az autóra akinek kint áll mert jég is lehet.
én rendeltem dombornyomott színpaltina kártyával mert esőt csak azzal lehet :DDD

(#14476) RoyalFlush


RoyalFlush
őstag

Jó éjt mindenkinek! :)

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#14477) Thrawn válasza Bubu79 (#14466) üzenetére


Thrawn
félisten

Áramszolgáltatónál is érdekes ilyenkor dolgozni, főleg ha ügyeletes az ember...

tiv: Csak saját felelősségre! :D
Hint: A kommenteknél olvasható a megfejtés.

szerk: Ugyaninnen Tim-nek:
-Mit csinál az indián, miután megszerelte a vinyóját?
-Elássa a SATA-bárdot...
:D

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#14478) Tim82 válasza lorcsi (#14474) üzenetére


Tim82
nagyúr

A harmadikkal próbálkoztam most... :U

Kuka: ez már tegnap is gyenge volt, mint a harmat. :P

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#14479) Racecam válasza 1010 (#14475) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Légy szíves az aláírásodban se kiabálj!!

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#14480) fokukac


fokukac
nagyúr

:D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#14481) tiv83us válasza Thrawn (#14477) üzenetére


tiv83us
veterán

:O :O :O :O :O :O :O

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#14482) RoyalFlush


RoyalFlush
őstag

Jó reggelt! :)

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#14483) Verus válasza RoyalFlush (#14482) üzenetére


Verus
senior tag

Azt bizony! :)

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#14484) ngabor2 válasza RoyalFlush (#14482) üzenetére


ngabor2
nagyúr

neked is.

(#14485) ngabor2 válasza tiv83us (#14470) üzenetére


ngabor2
nagyúr

a képen azt látjuk, hogy az ökölcsap ás az agynak. tehát ugyan az, mint az oldal mottója.

mod: ja, már a kuka mégiscsak elmondta.

[ Szerkesztve ]

(#14486) Racecam válasza Verus (#14483) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Jesszusom, Te nem is aludtál? :F

Szia Vercsi!! :)

u.i.: Sziasztok Többiek, helló Világ! :)

u.i.2: Na, köszöngethetek itt magamban, mindenki elhúzott és a "mentős" Jancsi is először egy másik topicba ír be. :U

u.i.3: Akkor elhúzok én is. :U

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#14487) Janoska26


Janoska26
addikt

Szevasztok Huszárok!!! :DD :))
Miku: hellósziaszevasz, van-e nálatok terasz? :F bocsi, de gyorsan be szoktam irogatni ezeket a dógokat mert későbbre elfelejetem :U

(#14488) ngabor2 válasza Janoska26 (#14487) üzenetére


ngabor2
nagyúr

szervusz főszanitéc! tegnap vettem gömbszörpöt. nem magamnak, mert én nem szeretem. de a zenebohóc franci bácsi úgyis hoz nekem fííínom búzasört, én se mehetek a szalonnasütésre üres kézzel...

(#14489) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

ahogy a fhansziák mhondanák:

zső regghelth!

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#14490) Janoska26 válasza ngabor2 (#14488) üzenetére


Janoska26
addikt

tedd csak el azt a gömbszörpöt, ha megyünk haza meglátogatlak inkább :DD :))

(#14491) Verus válasza Racecam (#14486) üzenetére


Verus
senior tag

Szia! :)

Dehogynem, csak korán el kellett indulnom. Jelentem hazajöttem a szüleimhez :K

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#14492) Racecam válasza Verus (#14491) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Akkor ma már semmi meló, csak pihenés? :)
Aktív, vagy passzív? ;)

(Jelentem, közben én is hazaértem, de nem a szüleimhez, csak ide haza hozzám.)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#14493) Verus válasza Racecam (#14492) üzenetére


Verus
senior tag

Ma lesz még csak igazi meló, sütés-főzés, pakolás, takarítás meg minden egyéb. :)

Sajnos mindezt nem jókedvünkből tesszük.

(Helyes, akkor most Neked lesz pihenés? :) )

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#14495) ngabor2 válasza Janoska26 (#14490) üzenetére


ngabor2
nagyúr

addigra elromlik. ráadásul amilyen mázlid lesz, pont dolgozni fogok...

különben se szereted a gömbszörpöt. inkább igyál búzasört, emrt az egészségesebb.

[ Szerkesztve ]

(#14496) NoLF


NoLF
addikt

pmmppf pffmppmfmmfmmpppmffmp!

[link]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#14497) venember83


venember83
nagyúr

Mai mottónk:

Értem én... :U

(#14498) Thrawn


Thrawn
félisten

Jó reggelt Mindenkinek! :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#14499) Bubu79


Bubu79
addikt

Jó reggeltet :)

Véncsont: Ismerős kifejezés, valahol már találkoztam vele...
Megvan - kishazánkban szinte mindenhol :U :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#14500) tope


tope
addikt

Szebb napot
Látom arrafele is pénteki hangulat van :D

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Mindent bele!] - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.