Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Mindent bele!] - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#14501) NoLF


NoLF
addikt

nahát, ha minden jól megy, frankó lesz a szerdám

a főnök thaiföldi barátait kell elvinnem visegrádi hajókirándulálsra

remélem adnak sört a hajón :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#14502) bolondember válasza tope (#14500) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

hát, ha belegondolsz, szinte MINDENHOL pénteki hangulat van... :P

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#14503) NoLF


NoLF
addikt

hmm most meginnék egy dobozos sört...

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#14504) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Vááá, ne is emlegessétek a Pénteket!

A Hétfő után ezt utálom a legjobban. Alig akar elmenni, és valamivel mindig megszívjuk ilyenkor melóban. Vagy sok lesz a meló, vagy nagyon kevés, és állhatunk neki javítgatni a selejteket, amit UTÁLOK!

Amúgy jó reggelt!

Nincs kedvem élni sem. Nem is tudok belefogni semmibe, mert nem végzek vele. Már 10 óra és még alighogy felébredtem, de már mindjárt mennem kell. :(((

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#14505) tope válasza bolondember (#14502) üzenetére


tope
addikt

Hüjeeeeeeee :D

NoLF: Én meg egy kis bort

(#14506) Bubu79 válasza Vistaboy (#14504) üzenetére


Bubu79
addikt

Ööö - lássuk jól értettem-e :U

Vávááá, megint péntek van, vávááá, megint meló, váváááá, nem akarok öntudatomnál lenni, vávááá - vávááá...

Ugye? :U

;] :DDD

Hogy fogom kibírni meló nélkül ma? :U :DD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#14507) NoLF válasza Bubu79 (#14506) üzenetére


NoLF
addikt

őőő...

fákkjú? :DDD

krézimen: ha hozol te is egyet, akkor párhuzamosan fogyaszthatjuk. de én nem adok a sörömből senkinek!

bírom egyébként ebédnél vacsinál, mikor a családdal vagyunk, anyu mindig kérdi kérsz egy pohár sört? mondom: nem. én EGY sört kérek.

[ Szerkesztve ]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#14508) bolondember válasza NoLF (#14503) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

és nem osztanád meg, mondjuk velem? :P :O

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#14509) Bubu79 válasza NoLF (#14507) üzenetére


Bubu79
addikt

Különben is - csalódást okoztál, azt hittem valami nagyobb dobozra gondoltál - mondjuk egy ilyenre :U :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#14510) NoLF válasza Bubu79 (#14509) üzenetére


NoLF
addikt

erre nem lenne pézem :O

;]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#14511) Vistaboy válasza Bubu79 (#14506) üzenetére


Vistaboy
veterán

Valahogy úgy, de nem örömmel telve... ;]

Legszívesebben nem mennék. Bár ekkor lehet hogy már hétfőn sem kellene.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#14512) bolondember válasza NoLF (#14510) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

de attól még gyönyörködnél benne?! :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#14513) ngabor2 válasza NoLF (#14503) üzenetére


ngabor2
nagyúr

azt a kis gössert?

legjobb tudomásom szerint neked is a tálcás sör a kedvenced... esetleg a rekeszes.

(#14514) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Nem kellett volna visszaolvasnom... :O

Attól az idétlen agyas képtől lefáradtam... :O

Na, most még jobban nem esik jól dolgozni. :DDD

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#14515) NoLF válasza ngabor2 (#14513) üzenetére


NoLF
addikt

a heineken után betolnám azt is, akár... :D

tegnap staropramen-kúrán voltam egyébként, lényegében melóból mikor hazaértem a ház előtt leparkoltam, és nem mentem be a lakásba hanem előtte a kocsmába, mert váltanom kellett aprót a parkolómalacot megetetni. na itt pecsételődött meg a sorsom, hisz ha már lementem, jóhogy iszok egy sörtöt, hisz meleg van. este 9re haza is értem, megfürödtem, átöltöztem, és mentem vissza :D

ilyen az, mikor az ember egyedül van. most otthon üljek? pfff...

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#14516) venember83


venember83
nagyúr

Megkaptam az első porig alázó, ügyfél által írt levelet, tudtam én miért a fent említett pólót veszem fel ma. Mondjuk sajnálnám ezt a helyet, ha kirúgnak, de végülis akkor bármennyire is ebben a régióban szeretnék maradni, költözés lenne valahova messze, ahol minden és mindenki új. Az talán segítene.

NoLF: Túl közel van az a kocsma. :U

14517: Az ügyfélnek mindig igaza van.

[ Szerkesztve ]

(#14517) NoLF válasza venember83 (#14516) üzenetére


NoLF
addikt

miért rúgnának ki?
miért alázott? igaza volt?

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#14518) Bubu79 válasza venember83 (#14516) üzenetére


Bubu79
addikt

Merthogy? Mi baja volt a munkáddal? Mi baja lehetett a munkáddal?

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#14519) Racecam válasza venember83 (#14516) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Isten hozott a klubban. :)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#14520) BITBOYS válasza venember83 (#14516) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ennyire durva volt? És valóban igaza volt az ügyfélnek? Részvétem :U

(#14521) werttzui válasza ngabor2 (#14513) üzenetére


werttzui
őstag

Én a hordóra szavazok :D

PENTAX

(#14522) Tim82 válasza venember83 (#14516) üzenetére


Tim82
nagyúr

Khm. Mekkora lehetséges bakiról van szó? :F

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#14523) ngabor2 válasza venember83 (#14516) üzenetére


ngabor2
nagyúr

az lehet, hogy az ügyfélnek mindig igaza van, de ha a letépett karja a hátába van állítva, akkor ritkán reklamál...

(#14524) Bubu79 válasza ngabor2 (#14523) üzenetére


Bubu79
addikt

Ez és az avatarod együtt ütős kis értékítélet - ismervén Lumpy tehetségét, ami a testrészek elveszítését, elveszejtését illeti nem kétséges, hogy komolyan is gondolod :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#14525) nike_


nike_
addikt

Pff, elfelejtettem beköszönni.. :U

Még ilyet.

Sziasztok.

old man éjtiszrí: Szomorú. :(

[ Szerkesztve ]

(#14526) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Na, elköszönök. Még egy napot valahogy ki kell bírnom. Majdcsak eltelik, mindenesetre egy fél évszázad múlva találkozunk! Sziasztok!

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#14527) Hujikolp


Hujikolp
őstag

Valaki szokott ingázni az Örs vezér tér és a Nyugati között? Kéne egy kis help. (Vásárlás)

(#14528) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

elalszom... :(((

ez a fél hatos kelés IGENCSAK korán van.. :(

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#14529) Tim82 válasza bolondember (#14528) üzenetére


Tim82
nagyúr

Tegnapi esemesre nincs válasz? :U

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#14530) venember83


venember83
nagyúr

Mindenkit megnyugatathatok, a hiba nem volt túlzott mértékű, ezt munkatársaim is megerősítették, leginkább egy másik szakmabeli áskálódásának tudható be az egész. Elnézést az apokaliptikus hangú hozzászólásért, de nehezen viselem, ha a munkámat egy az egyben leszarozzák, legközelebb a hasonlók majd a blogba mennek. További kellemes fórumozást.

(#14531) Bubu79 válasza venember83 (#14530) üzenetére


Bubu79
addikt

"a hasonlók majd a blogba mennek" Egyrészt eszedbe se jusson ilyesmi, elfér itt is, másrészt ott sem szabadulhatsz meg a hozzászólóktól :P ;)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#14532) Tim82 válasza venember83 (#14530) üzenetére


Tim82
nagyúr

Na azért. :)

Bubu: igen, pl. én is olvasom. :D

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#14533) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Hát nem csodás strandidő van? ...
Lassan megyek is nehogy lemaradjak a jóidőről..

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#14534) venember83 válasza BlacKSouL (#14533) üzenetére


venember83
nagyúr

Úgyis sörözés meg alkoholizálás lesz, ahhoz meg minden idő jó. Nem értem mi a gond... :U

(#14535) ngabor2 válasza venember83 (#14530) üzenetére


ngabor2
nagyúr

akkor a letépett kar hátbaszúrása is elmarad? pedig az ollyan ééérdekes tud lenni...

no, megyek bót, bevásárol, aztán irány szalonnát sütni meg sörözni :C :DD

(#14536) venember83 válasza ngabor2 (#14535) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem megyek el Temesvárig, hogy kiderítsem, hogy hova kell menjek kart letépni és hátba szúrni. Most elmarad, de amennyiben valaha is sor kerül rá, akkor rögzíteni fogom s mindenki élvezheti majd a látványt. :)

(#14537) BITBOYS válasza ngabor2 (#14535) üzenetére


BITBOYS
addikt

"no, megyek bót, bevásárol, aztán irány szalonnát sütni meg sörözni"
Antiesőtáncot járjatok :)

(#14538) bolondember válasza Tim82 (#14529) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nincs még - most derült ki, h 8ra melóba jövök... :(((

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#14539) bolondember válasza bolondember (#14538) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

totyikdjiilkosh!

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#14540) Tim82 válasza bolondember (#14538) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ó. Affenébe. Vasárnap?

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#14541) bnss


bnss
veterán

Sziasztok!

Az eső előtt épp kész lettem a kutyaól reparálással, különben ott alhattam volna. :DDD

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#14542) rarri válasza bnss (#14541) üzenetére


rarri
senior tag

Szia Bon! :) Mit repaláltál a kutyaólon? A két kutyusnak két kutyaólja van? Vagy az egyik bent alszik?

Szép estét szeretnék kívánni mindenkinek! :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#14543) venember83 válasza rarri (#14542) üzenetére


venember83
nagyúr

Esetleg egy ólban, egymással? :U

(#14544) bnss válasza rarri (#14542) üzenetére


bnss
veterán

Szia rarri! Komplettem fel kellet újítani az elejét, mert a német juhász úgy döntött, hogy nem fér be és lebontotta a bejáratot. :D Egy ólban alszik a két kutya, elég tágas, hőszigetelt menedék.

(#14543) venember83: így van! :R

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#14545) rarri válasza venember83 (#14543) üzenetére


rarri
senior tag

Szia ! :) Szerintem nem, mert az egyik német juhász, a másik meg olyan kutyus, amit inkább bent szoktak tartani. Nem tudom milyen fajta. :B
Hogy vagy? :)

Bon: akkor volt vele munkád. Nem gondoltam, hogy két külömböző fajtájú kutya, egy ólban elvan egymással. :)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#14546) bnss válasza rarri (#14545) üzenetére


bnss
veterán

Nagyon szívesen elvannak egymással, főleg, hogy egyik szuka, másik kan. :)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#14547) rarri válasza bnss (#14546) üzenetére


rarri
senior tag

És nincs ebből probléma, hogy esetleg egymással is akarnak lenni? :F

:D

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#14548) tiv61us


tiv61us
őstag

joreg

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#14549) tildy


tildy
nagyúr

Hogyha nékem sok pénzem lesz...
Veszek mosogatógépet :DDD :DDD
Kurvajó.
Munkahelyne két nap én voltam a "hetes" , nekem kellett a mosogatóból bepakolnia gépbe, de tök jó tiszták lettek, szal qrvajó, tetszik....
Ritkán örülök ennyire háztartási eszköznek....

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#14550) rarri válasza tiv61us (#14548) üzenetére


rarri
senior tag

Szia! :)) Felébredtél, barátom? Én is nemrég keltem, mert éjszakás voltam. Most épp eszek. :) Maryvel mi van? :)

Tildy: Szia! :) Nálam még hiányzik ez az eszköz. :(

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Mindent bele!] - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.