Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Mindent bele!] - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#14051) Thrawn válasza Bubu79 (#14050) üzenetére


Thrawn
félisten

Majd kölcsönadom nekik a szikraszórót, az szellemek ellen is jó. Mondhatni univerzális :D
szerk: Ez nem szórja a csillagokat, viszont a hatására Te majd fogsz ;]

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#14052) nike_


nike_
addikt

Fenn vagyok youtube-on :DDD

(#14053) Bubu79 válasza nike_ (#14052) üzenetére


Bubu79
addikt

Tele van cipő reklámmal? :U

;]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#14054) Thrawn válasza Bubu79 (#14053) üzenetére


Thrawn
félisten

Mit te csinálsz azzal a bottal? Nem félsz, hogy elvisz a cirkusz? :D

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#14055) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

tecccliiiikkkkkkk rakernek a sracok???:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#14056) nike_ válasza Bubu79 (#14053) üzenetére


nike_
addikt

Aha.

:DDD

(#14057) NoLF válasza philoxenia (#14047) üzenetére


NoLF
addikt

az egyik kedvenc régi játékom, a blood elég poénos volt. a temetőben mászkálva arra lettem figyelmes hogy a sírkövekre az volt írva: RIP (rest in pieces) azaz: nyugodjék darabokban :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#14058) Bubu79 válasza Thrawn (#14054) üzenetére


Bubu79
addikt

Az egy szolgalelkű örvös medve, még gépelni sem tud :P

Verus: Köszi, használt ;)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#14059) Verus válasza Bubu79 (#14046) üzenetére


Verus
senior tag

Megy a szívmasszázs akkor :)

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#14060) bnss válasza Verus (#14027) üzenetére


bnss
veterán

Az is szomorú, hogy Turi csak egy felfutást bírt ki, utána tréleren hozták le. :(

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#14061) Bubu79 válasza neduddki (#14055) üzenetére


Bubu79
addikt

Mondd azt, hogy nem próbálták feldobni a témát :D

Tegnap már előkerült a videó, de csak ma mertem végignézni :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#14062) NoLF


NoLF
addikt

aztakrva. de jó hogy világos csini cuccban jöttem ma, hogy délután mikor tárgyalni ne főjek meg, és ki is nézzek valahogy. most fejeztük be egy kamionnyi cucc lepakolását, mivel szabin vannak a kollegák, besegítettem az egyetlen raktárosnak. eredmény: 2 liter folyadékveszteség, vizes nadrág vizes ing, és hatalmas por és festékfoltok a fehér nadrágon.

menj tárgyalni, paraszt... :O :O :O

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#14063) csapos2 válasza NoLF (#14062) üzenetére


csapos2
addikt

Ez a csini cucc egy kicsit rombolt a rólad kialakított képből. ;-]]]]

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#14064) bolondember válasza nike_ (#14044) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

Te beszélsz?! ;] :P

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#14065) philoxenia válasza NoLF (#14062) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Pedig Kenny csini fiú télleg.... :DDD

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#14066) Verus válasza bnss (#14060) üzenetére


Verus
senior tag

Szomorú az egész éve Turinak. A szponzorok is elkoptak mellőle.......Folyamatosan támadják őket (gondolom sejted miért)...Pedig jó páros, nem ezt érdemlik. :(

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#14067) NoLF válasza csapos2 (#14063) üzenetére


NoLF
addikt

a bnőm szavaival éltem, reggel megjegyezte hogy milyen csini vagyok :D ha most hazamennék, azt jegyezné meg milyen koszos vagyok.

evva'

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#14068) philoxenia válasza nike_ (#14052) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Erre a videóra gondoltál? ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#14069) Bubu79 válasza philoxenia (#14068) üzenetére


Bubu79
addikt

Próbálok finoman fogalmazni - érdekes arcú cipő :U :DDD

#14070: Értem én, hogy színes személyiség kell, de azért ez már szerintem túlzás :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#14070) philoxenia válasza Bubu79 (#14069) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Mert még fiatal..... :U :DDD Mondhatni éretlen......

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#14071) Thrawn


Thrawn
félisten

Béla király :DDD

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#14072) bnss válasza Verus (#14066) üzenetére


bnss
veterán

Úgyis az lesz a vége, hogy a S2000-es Fabiaval elmennek külföldre IRC/ERC versenysorozatokba - én legalábbis ezt tenném. Gondolom nekik sem hiányzik a folyamatos áskálódás, főleg amiket olvasni lehet az IRC/ERC futamok színvonaláról, a rendezők-versenyzők kapcsolatáról.

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#14073) bolondember válasza NoLF (#14067) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

a nőknek egy szavát sem szabad elhinni. :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#14074) Verus válasza bnss (#14072) üzenetére


Verus
senior tag

Ahogyan Janika is tette. És mennyivel jobb neki is. Nem értem mire jó ez, hogy kikészítik az éppen kiszemeltet idegileg. Nekem se lenne kedvem ittmaradni és itthon versenyezni.

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#14075) bnss válasza Verus (#14074) üzenetére


bnss
veterán

Azt is szem előtt tartva, hogy külföldön kvázi kevesebb a nevezési díj, ahogy Hodula Misi is mesélte, adminisztratív átvételen visszaadták a nevezési díj felét, azért, mert Magyarországról érkezett és örülnek neki. :U

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#14076) Verus válasza bnss (#14075) üzenetére


Verus
senior tag

Kint kicsit más az egész, nem filléreskednek ennyire és nem kerül az egész ennyibe. Jó versenyzőink vannak, csak néhány verseny szívonala, háááát.... A Miskolc Rally is mindig úgy van beharangozva, hogy nem lesz, a végén aztán csak beugrik egy szponzor és óriási összegeket kaszál, ha csak a salakpályán a prológot nézzük. És a profitból változik valami? Nő a színvonala a versenyeknek? Nem. Alapjában véve vannak hibák itt, erre jön rá a szúrkálkodás és a hőbörgés.

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#14077) venember83


venember83
nagyúr

Gondolom nem vígasztal, de itt is ugyanez folyik rallye ügyben, lassan országos bajnokság sincs, pedig itt aztán tényleg lenne hol, mit és kivel, valamint kinek a pénzével rendezni. De valahogy nem akarják eléggé, megy a civakodás, hogy melyik szövetség rendezze, kinek a hatáskörébe tartozik, közben meg az egész elsunnyad. Az igazán szomorú viszont az, hogy a WRC is nagyon kimúlófélben van idióta FIA megkötések miatt, lassan se pilóta, se autógyár nem fog ott versenyezni. Pedig a rallye sokkal népszerűbb lehetne, mint az F1, mivel lényegében sokkal közelebb áll a mindennapi emberhez.

(#14078) bnss válasza Verus (#14076) üzenetére


bnss
veterán

Valóban nem kerül ennyibe külföldön, ott a sport dominál nem a pénz. Miskolc Rallye már csak ilyen, lassan ez már hagyomány. A rendező nem biztos, hogy profitál a versenyből, sőt. Itt globális változásra lenne szükség, mentálisan/morálisan főleg.

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#14079) Verus válasza venember83 (#14077) üzenetére


Verus
senior tag

Jóval közelebb, mint az F1. Nálatok is lenne hol bizony, gyönyörű helyek vannak ott. Mindenütt meg vannak fogva a a versenyzők sajnos. Már rég haldoklik a rally, legalábbis itt hazai viszonylatban igen. Régen teljesen más volt, kis taknyos korom óta járok ki és nagyon elvesztette a hangulatát az egész. Az pedig hogy mindenki a pénzre megy ezen a helyzeten még nagyot ront. A WRC legalább még mindig közelebb áll az elvárt színvonalhoz. De itt.... Szörnyű. Nálunk Miskolcon hagyták "meghalni" a salakmotor versenyeket, ez lesz a vége a rallynak is. Normális Zemplén rally utoljára 2005-ben volt, azóta se pénz rá, se semmi, csak a "harci szellem".
De ha jól tudom azért a Transilvania Rally Show nálatok elég színvonalas rendezvény, nem? Legalább ott igyekeznek....

Bon3ss: Én nem tudom igazán egy verseny lebonyolítása mibe kerül és mibe nem, de a nevezési díjak hogy is mondjam kissé arcpirító összegűek, azon felül, hogy több százezer ember vált jegyet a salakra, azért jön abból profit rendesen. Egyszerűen vicc az, hogy az egyik legnagyobb rallys hagyománnyal rendelkező városban ennyire nem törődnek a sporttal. Ez az elszomorító ebben az egészben.

[ Módosította: Thrawn ]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#14080) bnss válasza Verus (#14079) üzenetére


bnss
veterán

A nevezési díjakat, amikor először hallottam nem hittem el, nagyon komoly összegek. Egy verseny megrendezés elég komoly anyagi hátteret kíván. Miskolc Rallyen még nem jártam, de a videókból ítélve a prológ szép kis bevételt produkál. Pécsett a prológgal egy baj van, az ára (könnyen beszélek, de régen én is fizettem érte). Nem is csodálom, hogy egyre kevesebben járnak ki.

Mindenkinek meg kellene változnia egy kicsit, komolyabban kellene venni ezt az igenis népszer sportot.

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#14081) Verus válasza bnss (#14080) üzenetére


Verus
senior tag

Ugye reklámmal 174.000,- Ft, nélkül 300.000,-Ft, ezen felül persze nagyon nagy költségekkel jár egy versenyen való részvétel, ha csak az üzemanyagot és a gumikat nézzük akkor is. Miskolc prológ 3500/fő, szóval ne mondja senki, hogy ebből nincs profit. Mert van, csak elkallódik hogy szépen fejezzem ki magam.

Már rég nem veszik komolyan és már senki (se a versenyzők, se a nézők) hozzáállása nem olyan, mint volt. Belefásult mindenki ebbe. Gyökeres változásra lenne szükség, igazad van.

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#14082) venember83 válasza Verus (#14081) üzenetére


venember83
nagyúr

Először a foci, majd a rallye. Utána meg egy kevés sporton kívül jöhet a többi sportág is.

(#14083) bnss válasza Verus (#14081) üzenetére


bnss
veterán

Nevezés, üzemanyag, gumizás, szállítás, szállás, stb. Nagyon sokak nem is veszik ezt figyelembe, hogy mennyibe van egy hétvége egy csapatnak... Prológ errefelé is ilyen nagyságrendű, sajnos. A rajtszámok, a rendőri zárás, a szervízpark, parc ferme bérlete, a pályák bérlete, a média, a sportbírók, a pálya építés, szalagozás és még sorolhatnám elég komoly pénzt elvisznek, amiből átlag néző nem lát szinte semmit.

Egyrészt megértem a versenyzőket, hogy egy versenyhétvégébe beleölnek több százezer forintot, ezért elvárják, hogy mindenki tisztességesen versenyezzen. Viszont nem névtelenül, hátba támadva, óvási időn túl kellene a versenyzőtársakat bemocskolni, jogosan vagy jogtalanul.

(#14084) NoLF: legközelebb vigyél magaddal egyrészes festőruhát. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#14084) NoLF


NoLF
addikt

na ennyit a mai tárgyalásomról, le is mondtam mert sikerült még le is zabálni a gatyámat a sok folt mellé :D

őrület mekkora balfasz tudok lenni :DD

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#14085) venember83 válasza NoLF (#14084) üzenetére


venember83
nagyúr

De legalább csini már nem vagy...:]]]

(#14086) Verus válasza bnss (#14083) üzenetére


Verus
senior tag

Te jobban átlátod a rendezési részét, ezen nem vitatkozok. Én azt annyira nem. Látok egyet s mást. Régen a salak még a harmadosztályos versenyeknek is elérhető volt, most már az első osztályosoknak is elég nehezen megy.

Megértem én is, jogos. Csak persze vannak kiváltságosabbak és rájuk néha másképp vonatkozik egy-két szabály. Hátbatámadás? Mit várunk el tőlük? Már az egész erről szól.... Ezzel temetik el szépen lassan az egészet ahogy van.

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#14087) NoLF válasza venember83 (#14085) üzenetére


NoLF
addikt

eddig se én voltam a csini, csak a ruci :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#14088) bnss válasza Verus (#14086) üzenetére


bnss
veterán

"Csak persze vannak kiváltságosabbak és rájuk néha másképp vonatkozik egy-két szabály." - ez itt a legnagyobb probléma, ezen kell(ene) sürgősen változtatni, első, és - szvsz - leglényegesebb lépés lenne.

Ezek után jöhetne, hogy ne csak a pénzt, a profitot lássák (hogy kik? mindenki, akinek köze van a rallye-hoz) ebben a _sportban_.

szerk.: Hodula Misi Parádon - berobban az utastér :Y

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#14089) Verus válasza bnss (#14088) üzenetére


Verus
senior tag

Erről van szó. De nem akarnak, még nem. Majd eszükbe jut akkor amikor már késő lesz.....És már lassan ott tartunk. :U

Profit mindig kell, profit nélkül ugye nem érdemes. Ez a sport meg már lassan nem is sport, hiába de így van még akkor is ha a szívem szakad bele ebbe.

[ Szerkesztve ]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#14090) bnss válasza Verus (#14089) üzenetére


bnss
veterán

Sajnos elég sok sportágban ez a helyzet, mármint, hogy a pénz dominál.

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#14091) Verus válasza bnss (#14090) üzenetére


Verus
senior tag

Mindenütt.

Jujj, nem volt hülyeség kötelezővé tenni a tűzálló ruhát......

14092: Ők sajnos sokszor nincsenek.... :(

[ Szerkesztve ]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#14092) bnss válasza Verus (#14091) üzenetére


bnss
veterán

A RESCUE nem volt a helyzet magaslatán...

A tűzálló ruha valóban életmentő, nem is kérdéses, hogy kötelezővé tették.

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#14093) 1010


1010
őstag

sziasztok
ti helyesírás ellenörző droidok és más létformák
volt értleme tegnap balhézni :P

(#14094) venember83 válasza 1010 (#14093) üzenetére


venember83
nagyúr

MIÉRT MIÉRT BAZDMEG törölted az írást? Kaptál ma rákkonzervet különben?

(#14095) 1010 válasza venember83 (#14094) üzenetére


1010
őstag

szürke kis életedben biztos nagy esemény volt az írás
célját elérte,így már nem érdemes ott tartani.
csak élvezkedni jártatok oda
rajtam meg ne élvezkedjen egy srác de több se

(#14096) fokukac válasza Winner_hun (#14000) üzenetére


fokukac
nagyúr

tudtam, hogy a májemi csak kamu! :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#14097) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Mivan? Mivan? :F Ki hova jár élvezkedni helyesírással?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#14098) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Na, ... esküvői tanú se voltam még...
De ez az állapot szept. 27-én megváltozik ;]
Csak ennyi..

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#14099) philoxenia válasza BlacKSouL (#14098) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ott Te leszel a lányok vágyálma... Aki a csokrot elkapja, a Tiéd lesz....

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#14100) BlacKSouL válasza philoxenia (#14099) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Ajjaj, nem tudom kik lesznek még ott, de majd úgy dobatom azt a csokrot, hogy nekem is jó legyen :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Mindent bele!] - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.