Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Mindent bele!] - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#14551) tildy válasza rarri (#14550) üzenetére


tildy
nagyúr

Rarri , szerintem sok embernél hiányzik, de komolyan én csak ámultam bámultam, hogy berakom, hót mocsok, kiszedem, és törölgetni sem kell, nem foltos, mehet fel a polcra.
Képzelheted, én aki a házimunkát rühellem, le lettem konyhatündérezve a munkahelyemen :B :B
Ezt is megéltük.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#14552) rarri válasza tildy (#14551) üzenetére


rarri
senior tag

Biztos hogy nagyon jó dolog a mosogatógép. :K Látod, már konyhatündér is lettél, mi jöhet még. :D

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#14553) rarri válasza tiv61us (#14548) üzenetére


rarri
senior tag

Tiv, ezt csak Neked! [link] hányszor énekeltük ezt az országúton stoppolás közben, P. Mobilra menve, hálózsákkal az oldalamon,olcsó borral a kezemben...

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#14554) bnss válasza rarri (#14547) üzenetére


bnss
veterán

Volt két ól is, de mindig egy ólban voltak, télen úgyis fázna a kisebbik egy magában. :)

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#14555) rarri válasza bnss (#14554) üzenetére


rarri
senior tag

A kisebbik milyen fajta? Be tudsz linkelni a kutyusokról képet? Kiváncsi lennék, hogy néznek ki. :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#14556) bnss válasza rarri (#14555) üzenetére


bnss
veterán

A kisebbik törpe schnautzer féleség, képet mindjárt keresek. :)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#14557) Bubu79


Bubu79
addikt

Szép estét :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#14558) Tim82 válasza Bubu79 (#14557) üzenetére


Tim82
nagyúr

Szia, milyen a szabi?

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#14559) rarri válasza Bubu79 (#14557) üzenetére


rarri
senior tag

Neked is szép estét Bubu! :) Azt hittem délutános vagy. Vagy csak a melóhelyről írsz? :)

Szia Tim! Te már túl vagy a melón? :)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#14560) Bubu79 válasza rarri (#14559) üzenetére


Bubu79
addikt

Ááá, nem, dőzsölök - szabadságon vagyok a hétvégén :) Pihenés, rokon látogatás, ilyenek :)

#14561: A meló nem hangzik jól, viszont az utcazene annál jobban hangzik :)

Tim: Ki lehet bírni :D

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#14561) rarri válasza Bubu79 (#14560) üzenetére


rarri
senior tag

Nekem még éjjel meló. :( De holnapra Utcazenefesztiválra hívtak, lehet oda hogy elnézek. :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#14562) tiv61us válasza rarri (#14553) üzenetére


tiv61us
őstag

hat qrwa soikszor
minden hetvegen stoppoltam
neha het kozben is

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#14563) Tim82 válasza rarri (#14559) üzenetére


Tim82
nagyúr

:K

Ma délelőttös voltam.

Egy mai sztori:

Emberke titokban, a felesége nevére rendelt egy nyakláncot május végén (születésnapjára szánta az asszonynak, az asszony volt ügyfél nálunk). Júniusban kért egy csekkpótlást, mert elvesztette a csekket. Július elsején befizette, a pénze tizenhatodikán érkezett be hozzánk - mi meg tizenkettedikén kiküldtünk egy emlékeztető levelet (a feleségnek, mint ügyfélnek címezve), hogy még nem fizetett, ennyivel és ennyivel lóg nekünk. A mit sem sejtő asszony felbontja a levelet, majd' szívrohamot kap - a férje stikában nyakláncot rendel, ennyiért és KINEK!?! Remek születésnap lesz... :U

Ki-ki vonja le a tanulságot. Én beszéltem a férjjel telefonon. :U

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#14564) rarri válasza tiv61us (#14562) üzenetére


rarri
senior tag

Nálam is alapeset volt, mivel nem dolgoztam, nem tanultam, mindíg máshol laktam ,nem volt pénzem, valahogy el kellett jutni a koncertekre. Bár nekem mint lánynak veszélyes volt ez, de azért meg tudtam védeni magam. Sokszor szétváltunk, mert akkor hamarabb felvettek minket, mint amikor 3-an 4-en stoppoltunk egyszerre. Megbeszéltük hol találkozunk, aztán megvártuk egymást. :)

Tim: ez azért nem semmi! :DDD / mit mondott a férj? /

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#14565) Bubu79 válasza Tim82 (#14563) üzenetére


Bubu79
addikt

Hínnye - nem irigylem szerencsétlen embert, lesz meglepi :( :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#14566) tiv61us válasza tiv61us (#14562) üzenetére


tiv61us
őstag

kosz vazze :U
most egesz nap mbilt fogok hallgatni
mos a 2 forintos megy

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#14567) Tim82 válasza Bubu79 (#14565) üzenetére


Tim82
nagyúr

Már megvolt, azt beszélte el szerencsétlen... :DDD

Itt nem lehet mást tenni, mint sűrűn bocsánatot kérni, mert objektíve senki se hibás - az emlékeztető levelek kb. öt hetente automatikusan mennek minden tartozásra, ami még nem érkezett be...

Rarri: le volt lombozva, de nem káromkodott, nem küldött el minket anyánkba... szegény. :(

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#14568) rarri válasza tiv61us (#14566) üzenetére


rarri
senior tag

Azt nem írtad, mi van Maryvel....
Tim: De a nő megkapta a láncot igaz? :)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#14569) Bubu79 válasza Tim82 (#14567) üzenetére


Bubu79
addikt

Csórikám - lesz még pár kemény éjszakája emiatt, mire megbékél az asszony, ha megbékél egyáltalán :U

#14570: Kellemetlen :(

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#14570) Tim82 válasza Bubu79 (#14569) üzenetére


Tim82
nagyúr

Pedig jót akart és tényleg a feleségének vette az ajándékot - emlékszem a fazonra, mert én vettem fel neki június közepén a csekkpótlást, amikor kérte... :(

Rarri: ezt nem tudom - a születésnapja még két héttel arrébb lenne.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#14571) Tim82 válasza Bubu79 (#14569) üzenetére


Tim82
nagyúr

Tanulság: soha ne rendelj az asszony nevére neki szánt ajándékot!

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#14572) tiv61us válasza rarri (#14568) üzenetére


tiv61us
őstag

mocskos jo cuccot szivtunk tegnap
de O csak baratno

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#14573) Bubu79 válasza Tim82 (#14571) üzenetére


Bubu79
addikt

Igyekszem majd fejben tartani :D

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#14574) NoLF válasza tiv61us (#14572) üzenetére


NoLF
addikt

akkor küldj már légyszi, szükség lenne rá...

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#14575) Tim82 válasza Bubu79 (#14573) üzenetére


Tim82
nagyúr

Vagy ha igen, fizess azonnal/előre. ;]

NoLF: barátnőre? :F

Rarri: nem, egy közelebbről meg nem nevezett, főleg könyvkiadással és -forgalmazással (néha ékszer- és táplálékkiegészítők forgalmazásával is) foglalkozó cégnek a telefonos ügyfélszolgálatát bérben csináló üzleti távközlési cégnél, mely a nagy magenta egyik leánya. (Huh, ezt tök jó bonyolultan sikerült összehoznom. ;] )

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#14576) rarri válasza tiv61us (#14572) üzenetére


rarri
senior tag

Az tökjó! Én meg már inni is rég ittam. De ha holnap el tudnak csalni Utcazenefesztiválra, akkor nem úszom meg a betépést... :D

Tim: ezek szerint ékszerüzletben dolgozol? :)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#14577) tiv61us válasza NoLF (#14574) üzenetére


tiv61us
őstag

salynos nem kereskedhetek vele, mert lecsuknak 250 evre :U

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#14578) tiv61us válasza rarri (#14576) üzenetére


tiv61us
őstag

ja, pedig tele volt maggal, mar tiszta ideg voltam, de nagyon nagy volt
mondjuk a z a 6korso sor es 2 bladimeri is lokott a dolgon :U

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#14579) rarri válasza tiv61us (#14577) üzenetére


rarri
senior tag

Meg amúgy is, kell az Neked, igaz? :D

Nem vagy kispályás Tiv. :D

Szia KisTiv! :)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#14580) tiv83us válasza tiv61us (#14577) üzenetére


tiv83us
veterán

De aze tolem lekereskedtel ra 20 dolcsit ;]

Mi lesz a vacsi? :))

Hello saslany! :))

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#14581) venember83 válasza Tim82 (#14575) üzenetére


venember83
nagyúr

Az nekem kell, nem NoLF-nak, neki ott a napi söradag. ;]

(#14582) ngabor2


ngabor2
nagyúr

buli van!

"edit, igyunk egy gluténmenteset..." (vágányzár)

(#14583) tiv61us válasza tiv83us (#14580) üzenetére


tiv61us
őstag

marhaporkolt
holnapra kaposztasbab
telleg holnap adjal mar tibinek 10 dolcsit
majd odaadaom
en legkozelebb kedden melozok

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#14584) Tim82 válasza venember83 (#14581) üzenetére


Tim82
nagyúr

Szerintem simán rádumálod a cserére. ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#14585) venember83 válasza ngabor2 (#14582) üzenetére


venember83
nagyúr

Ne netezzé', editezzé'!

(#14586) rarri válasza Tim82 (#14575) üzenetére


rarri
senior tag

Na, most gondolkozhatok, melyik cég lehet az... :D

Tiv: káposztásbabot sem ettem még... :)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#14587) Tim82 válasza rarri (#14586) üzenetére


Tim82
nagyúr

A régi Arany Ászok-reklámok szellemében:

No, akkor gondolkozzunk!

:DDD

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#14588) venember83 válasza Tim82 (#14587) üzenetére


venember83
nagyúr

Mennyit ittál, hogy ezt elbaszarintottad? Vasárnapi kocka... ;]

Szegény gyomrom elég intenzív kékképernyő jeleket küldött agyam felé, de nem volt instabilitás, pedig rendkívül hideg volt a dinnye s rendkívül hamar el is fogyott. :U

(#14589) Tim82 válasza venember83 (#14588) üzenetére


Tim82
nagyúr

Azért b*sztam el, mert úgy akartam! :(((

:DDD

Nem mellesleg igazán tudhatnád, hogy nem élek alkoholtartalmú italokkal. Minden egyéb híresztelés aljas rágalom. Ha bármi alkoholfogyasztásra utaló és nekem tulajdonított hsz.-t találtok a PH!-n, azt gonosz ikertestvérem követte el, ki besározni igyekszik jóhíremet! :((

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#14590) rarri válasza Tim82 (#14587) üzenetére


rarri
senior tag

A táplálékkiegészítőnél akadtam el. Bár a könyv miatt van egy tippem. :) / na jó, Bubunak volt / :D

Bubu: így volt becsületes... :)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#14591) Bubu79 válasza rarri (#14590) üzenetére


Bubu79
addikt

Jellemző - pletykás Sasmadár :U :(((

:DD

Re: ;)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#14592) venember83 válasza Tim82 (#14589) üzenetére


venember83
nagyúr

Jóhíred? Az akkor sem volt már jó, mikor megszülettél. Most aztán meg szinte kétszáz centisen mitől lenne jó? :U

;]

(#14593) Bubu79 válasza venember83 (#14592) üzenetére


Bubu79
addikt

Degonooosz :U :DDD

Tim: Kihagytad a molotov koktéllal dobálást a sorból, manapság az is dívik :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#14594) Tim82 válasza venember83 (#14592) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ezért jobb helyeken már átszabják a beleidet párbajtőrrel, vagy becsületsértési és rágalmazási pert indítanak, de szerencsédre Magyarországon vagyok ;] így csak annyit mondok: Nekem csobogsz, kicsi patak? Mindjárt hónom alá csaplak - és ezt veheted fenyegetésnek! :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#14595) venember83 válasza Tim82 (#14594) üzenetére


venember83
nagyúr

Sörivás általi halál? :U Olyan régimódi vagy... Gyere táborba s lerendezzük a lerendeznivalót, persze csak ha mersz. ;]

(#14596) rarri


rarri
senior tag

Meg szeretném kérdezni mindenkitől, hogy valaki tud-e olyan fülhallgatót, ami nagyon hangosan szól. Konkrét márkát, és típust kérek ha lehet.
Az melyik adattól függ, hogy melyik milyen hangosan szól? Disckmanhoz kellene. Vettem egyet, de nagyon gyengén szól, és kellene egy tuti típus.

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#14597) Tim82 válasza venember83 (#14595) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nincsen Neked olyan szerencséd, hogy ebben a tiszteletreméltó halálnemben részesítselek, hiába könyörögsz. ;]

Valószínűleg nem megyek táborba. Esetleg 1-2 napra lenézek, ennyi a maximum.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#14598) tiv83us válasza rarri (#14596) üzenetére


tiv83us
veterán

En nemregiben ilyet kaptam Kidustol. Nagyon jol, szepen tisztan es hangosan szol. Tovabba frankon ossze lehet csukni es konnyeden hordozhato. Gondolom Magyarorszagon is lehet kapni.

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#14599) bnss válasza rarri (#14596) üzenetére


bnss
veterán

Sennheiser MX500-at használok, hangerőszabályzóval felszerelt változat, szépen és hangosan is szól, igaz az ára több, mint egy átlagos fülhallgatónak.

szerk.: itt egy eladó hasonló fülhallgató.

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#14600) rarri válasza tiv83us (#14598) üzenetére


rarri
senior tag

Köszönöm szépen, felírtam, és Bon, a tiédet is, majd megnézem a boltban, van-e valamelyik. :)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Mindent bele!] - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.