Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Mindent bele!] - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#14651) Bubu79 válasza Tim82 (#14650) üzenetére


Bubu79
addikt

Szerintem megismer egy 195 centi környéki zombit támolyogni az utcán csipagyárral a szeme helyén :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#14652) Tim82 válasza Bubu79 (#14651) üzenetére


Tim82
nagyúr

Á, a szemüveg ápol és eltakar. :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#14653) Bubu79 válasza Tim82 (#14652) üzenetére


Bubu79
addikt

Feltéve, hogy az említett termék nem löki le az orrodról :DDD

Praktikusak a keskeny típusok - nehezebb elvonni a viselő figyelmét a perifériás látómezőben történő eseményekkel... :D

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#14654) bolondember válasza Tim82 (#14652) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

a napheüveg esetleg, de a sima szélvédő tuti nem... ;] :P

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#14655) Tim82 válasza bolondember (#14654) üzenetére


Tim82
nagyúr

Magához nem szólok, tegnap telefonáltam Magára és se bú, se bá. Komolyan elhanyagoltnak érzem magam. :(((

:DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#14656) Bubu79 válasza Tim82 (#14655) üzenetére


Bubu79
addikt

Hű micsoda érzelmek - mit nekem Zone Romantika, el sem szakadok a topiktól ma ;] :DD

#14657: Hogy Te milyen szívtelen vagy a macival :(

:))

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#14657) Tim82 válasza Bubu79 (#14656) üzenetére


Tim82
nagyúr

Tudom, hogy inkább Private Gold-ra vágynál, de azt nem kapsz. ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#14658) Tim82 válasza Bubu79 (#14656) üzenetére


Tim82
nagyúr

Csak hozom a megszokott formámat. :DDD

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#14659) Bubu79 válasza Tim82 (#14658) üzenetére


Bubu79
addikt

Ahham, ja, perszeee :P :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#14660) bolondember válasza Tim82 (#14655) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ja, míting közepén.

aztán meg majd egy óra szájtépés, h legyen-e tímbilding, majd Asszonkával tacskó, haza, tímbilding, közben meg földigilisztához mérhető agyammal teljesen elfelejtettem... :O

elnézést... :(((

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#14661) Bubu79


Bubu79
addikt

No de hol van Josearmandodesilvaperez?

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#14662) Tim82 válasza bolondember (#14660) üzenetére


Tim82
nagyúr

Bokros elfoglaltságaid miatt és azért, mert beismered agyi kapacitásod korlátait, elnézve. ;]

Míting este hatkor? Úgy, hogy valamikor kora reggel kezdtél melózni? Biztos jól jártál az új hellyel? :U

mod: fogalmazásgátló mellékhatásai jav. :U

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#14663) Bubu79 válasza Tim82 (#14662) üzenetére


Bubu79
addikt

Rá se bojszints - én is csak töröm a magyart :D

nike_: Neked is jó reggelt :) Egyébként pediglen ne beszélj csúnyán, mert úgy po*** *******, hogy csak úgy nyekkensz - by Ford Fairlane :U

Ne beszélj csúnyán, mert arcon rúglak!

[ Moderálta: Bubu79 ]

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#14664) nike_


nike_
addikt

Jó reggelt.

Tim: Beazonosítottad már a műf*sz házat? :D

(#14665) bolondember válasza Tim82 (#14662) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

este 6?

nem három jön a medvebocs? :F

nekem korai kéne, délig dolgozom...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#14666) Bubu79 válasza bolondember (#14665) üzenetére


Bubu79
addikt

Olvasd el mégegyszer mit írt :D Illetve mit kérdezett :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#14667) Tim82 válasza bolondember (#14665) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ehhez most nekem kevés a kapacitás. :U

Tegnap este hatkor hívtalak, mert azt hittem, hogy aznap addigra már végeztél a melóval - írtad, hogy korán kellett kelned, gondoltam, korán kezdesz-korán végzel.

Kiscipő: hogy beszélsz!? :Y Nekem is csak azért engedik a modik, mert elhiszik, hogy a "82" a nick-emben a születési évemre utal... :DDD Egyébként ma délután járunk arra, akkor úgy indulok el, hogy bedobok egy fényképezőgépet a táskába és lekapom Neked, OK? ;)

Bubu: shkizophrenia mode on? ;]

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#14668) Bubu79 válasza Tim82 (#14667) üzenetére


Bubu79
addikt

Nem tudom mi az, de egyszer kipróbálnám :K

Idióta madve :U

[ Moderálta: Bubu79 ]

Tim: Nekem csobogsz kicsipatak? :U Az. Madve

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#14669) Tim82 válasza Bubu79 (#14668) üzenetére


Tim82
nagyúr

madve :D

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#14670) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

na.

elvileg.
ma.

délig dolgozom.
De kéne menni Egomba (több okból is). VISZONT.

Veletek is össze KELL futni.

tehát KuckóMackó mikorra ér fel? Úgy kéne összefutni l (saját szempontomból) legalább fél órára... :U

hmm?

feladom.
balfasz vagyok.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#14671) nike_ válasza Tim82 (#14667) üzenetére


nike_
addikt

Ok, köszönöm. :D

Mondom, lehet az I. kerben van.

(#14672) Tim82 válasza bolondember (#14670) üzenetére


Tim82
nagyúr

elvileg 2 óra után kicsivel. :)

rám csörög, amikor leparkolt (ahol lakom, van parkolóhely ingyér és nem zsúfolt), majd elbumlizunk metróval a Gödörhöz (Erzsébet tér).

én azt mondom, mihelyt találkozom vele, Rád csörgök, oks?

ja igen, és Cipőcskének meg lefotózzuk azt a bizonyost. :DDD (azt a fehér panelt most nem ígérem, hogy megtalálom neki, de ami késik, nem múlik. :) )

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#14673) bolondember válasza Tim82 (#14672) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

rádcsörgök, ha tudok valamit, oksa?

KuckóMackó tutira elindult, nem?

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#14674) Tim82 válasza bolondember (#14673) üzenetére


Tim82
nagyúr

Hamarosan el fog, most ment el az autóért.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#14675) Bubu79 válasza bolondember (#14673) üzenetére


Bubu79
addikt

Ahham, sínen vannak a dolgok, lassan tényleg indulok, még macska etetés ;)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#14676) Tim82 válasza Bubu79 (#14675) üzenetére


Tim82
nagyúr

Sínen vagy, mint József Attila? ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#14677) bolondember válasza Bubu79 (#14675) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nem autóval jössz? Vonattal? :Y

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#14678) ngabor2 válasza Bubu79 (#14675) üzenetére


ngabor2
nagyúr

és mivel eteted meg a macskát? kutyával? ;]

(#14679) werttzui válasza bolondember (#14677) üzenetére


werttzui
őstag

Nahát miből maradok ki? :)

PENTAX

(#14680) 1010


1010
őstag

sziasztok

(#14681) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Hej, vazze!!!
Most jöttem meg a városból és nem is szóltok, hogy összefutás van!! :(
Akkor haza sem jövök, mehettünk volna a kaja-pia-nők vonalon. :U
Ezért még számolunk!! :(((

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#14682) Tim82 válasza Racecam (#14681) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ha olyanod van, még befuthatsz, úgy háromtól a Gödörben leszünk (V. ker., Erzsébet tér, innen megtalálod :P ). Ez most Bubu és én biztosan, BE egyéb teendői miatt csak villámlátogatást tesz.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#14683) Racecam válasza Tim82 (#14682) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Basszus, majdnem onnan jöttem haza Budaörsre, most induljak újra? :U
Mit csináltok a gödörben, beleestetek? :F

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#14684) Tim82 válasza Racecam (#14683) üzenetére


Tim82
nagyúr

Hát, ha rinyálás helyett találkozni akarsz velünk, akkor... ;]

Bambizni fogunk. :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#14685) Racecam válasza Tim82 (#14684) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Időben kellett volna szólni talán... :U
Persze, ha nem akartátok a társaságomat, akkor megértem. :K

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#14686) 1010 válasza Racecam (#14683) üzenetére


1010
őstag

a gödör-t már én is hallottam valami szórakozási helyet jelnthet
sztem részeg tivornyák helyszine mert ha a gödör kráter alakú akkor faszául neki lehet dőlni az oldalának és inni :DDD

(#14687) Tim82 válasza Racecam (#14685) üzenetére


Tim82
nagyúr

Az utolsó pillanatig nem volt biztos, hogy hogyan és mint lesz, meg hogy lesz-e egyáltalán. Gyakorlatilag annyit lehetett tudni, hogy Bubu fel fog valószínűleg jönni a hétvégén és találkozunk (mert most tudtam hozzá alkalmazkodva igazítani a programomat). Úgyhogy az időben szólásról ennyit. :P

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#14688) tiv61us


tiv61us
őstag

elmeseltem tegnap Marynek, hogy az elso kocsimra/lada/ 5 evet kellett varnom es 3 evente mehettem nyugatra
nem hiszi L

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#14689) tiv61us


tiv61us
őstag

mosmeg Kolonicsot nezem a nap tv-ben es sirok
RIP

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#14690) 1010 válasza tiv61us (#14688) üzenetére


1010
őstag

a zacskós tejet montad már :)

(#14691) tiv61us válasza 1010 (#14690) üzenetére


tiv61us
őstag

angolul nem tudom a zacskostejet :U

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#14692) tiv61us válasza 1010 (#14690) üzenetére


tiv61us
őstag

viszont nem hiszi el a veres es majas hurkat, a szivporkoltet, a vesevelot, a pacalt, a kmk-t
a razziakat,, a 3 fele kocsit, a 2 tv csatornat, a hetfoi adasszunetet kulonoskeppen nem

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#14693) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

hogy hova a francba sikerult elhanynom a direkt kiprobalni vett deer400as tapot??? igy most egy 300as fsp hajtya meg a 3.4EE-t, egyellore birja:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#14694) 1010 válasza tiv61us (#14692) üzenetére


1010
őstag

bagged milk
talán :U

borzasztó egy világ volt
pedig a májas hurka finom

(#14695) tiv61us válasza 1010 (#14694) üzenetére


tiv61us
őstag

nekem szep volt, az volt az ifjusagom, meg hat nem is gondoltuk, hogy az ugy nem termeszetes
csak most hogy meselem egy amerikainak, most jovok ra, hogy miyen hihetetlen az egesz
de azert tovabbra is fenntartom a65-85-ig volt magyarorszag aranykora az utobbi ketszaz evet nezve
namintegy

jovan tudom mi a zascsko meg mi a tej, dehat a nevnapot nem tudtam neki elmagyarazni
akkor ertette meg mikor aszontam ok az ivasra

[ Szerkesztve ]

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#14696) venember83 válasza Tim82 (#14657) üzenetére


venember83
nagyúr

Private az unalmas... :U

(#14697) NoLF


NoLF
addikt

A léd ha jó/ elszállsz mint léghajó/ testvérem, légy ma jó/ remélem értesz/
mer' a ranglétra/ sem úgy jön létre/ hogy a kiadó be mennyi lét tesz/
mér' van, hogy a hétvége, mindig a léd vége/ még ha annyit kérsz is, mint a Lakers/
leáll a pészméker/ ha folyton lét mékelsz/ csak a lényeg a leértékelése/

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#14698) Racecam válasza tiv61us (#14695) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ne nosztalgiázz itt Öreg, csak azért volt aranykor, mert akkor voltunk kor szerint is fiatalok és akkor "éltünk" igazán.
Most már csak lélekben vagyunk azok.
De még élünk.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#14699) csapos2 válasza NoLF (#14697) üzenetére


csapos2
addikt

Már megint nincs pénzed sörre?

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#14700) NoLF válasza csapos2 (#14699) üzenetére


NoLF
addikt

valami olyasmi... :/

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Mindent bele!] - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.