Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Mindent bele!] - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#13201) rarri válasza Thrawn (#13198) üzenetére


rarri
senior tag

Igen, és valódi hintalánc volt az övem, és biztosítótű volt a fülemben, meg a trikóhoz veszterncsizmát hordtam, és a szimatszatyrom meg a hálózsákom a földig lógott. A hajam meg csak nőtt ahogy akart. :D

Valaki nézze meg nekem, hogy le kell-e kapcsolnom a gépem, mert itt egy vihar készülődik Veszprémben.

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#13202) Bubu79 válasza Verus (#13199) üzenetére


Bubu79
addikt

Ez azok gondja, akik bevállalják az ilyen képeket is - igen, van, hogy olyasvalami köszön vissza a múltból, ami hatással lehet az ember életére, ez már csak ilyen.

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#13203) Thrawn válasza nike_ (#13200) üzenetére


Thrawn
félisten

Már nem.

rarri: Emlékeztem ám :)
Még nemkell lekapcsolnod semmit, majd ha odaér.

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#13204) rarri válasza Thrawn (#13203) üzenetére


rarri
senior tag

De aranyos vagy, emlékszel rá, mit írtam..... :)
Köszönöm , akkor nem kapcsolom le, még csak zuhog az eső, meg fúj a szél. :)

Gábor: :DDD

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#13205) ngabor2 válasza rarri (#13201) üzenetére


ngabor2
nagyúr

szólj, ha odaért, mert a mikulás szerint akkor nekem is ki kell húznom a gépemet :D

(#13206) Verus válasza Bubu79 (#13202) üzenetére


Verus
senior tag

Ehhez már nincs is mit hozzáfűzni :)

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#13207) rarri válasza Verus (#13206) üzenetére


rarri
senior tag

Érdekes Verus, hogy te is majdnem ugyanaz a korosztály vagy , és mégsem érzed azt , hogy így kellene közvetítened valamit a külvilág felé. Szerintem ez nagyon jó dolog. :K
milyen jegyben születtél ?

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#13208) Verus válasza rarri (#13207) üzenetére


Verus
senior tag

Mert én más vagyok :) Másképp élem ki ha lázadnom kell ;)

Vízöntő :) Miért? :U

[ Szerkesztve ]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#13209) rarri válasza Verus (#13208) üzenetére


rarri
senior tag

És mi az accendensed? Mérleg, vagy bika? :)

Így már értem. :K

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#13210) Verus válasza rarri (#13209) üzenetére


Verus
senior tag

Mérleg tudtommal :)

Tessék velem is szépen megosztani, hogy miért érted :)

[ Szerkesztve ]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#13211) Tim82


Tim82
nagyúr

Apa, kezdődik! :)

Dörög, villámlik, esik. Vééééégre! :DD

Az kifejezetten érdekes, science-fiction-be illő kérdéseket vet fel, hogy az apám egy évvel fiatalabb nálam. :DDD

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#13212) venember83 válasza Tim82 (#13211) üzenetére


venember83
nagyúr

Mi, fiam?

(#13213) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Sziasztok !

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#13214) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Itt van

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#13215) Bubu79 válasza Tim82 (#13211) üzenetére


Bubu79
addikt

Singing in the rain? ;]

Szia Philo :)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#13216) ngabor2 válasza Tim82 (#13211) üzenetére


ngabor2
nagyúr

itt meg még csak párásodik a levegő, izzadok, mint a lú. asszem még egy zuhany belefér. már a ventit is bekapcsoltam, klíma nincs, mert nem lehet értelmes helyre felszerelni.

(#13217) rarri válasza Verus (#13210) üzenetére


rarri
senior tag

Mert mind a két jegy szülöttei nyugodtak, célratörőek, megfontoltak.És ha ez a két jegy összeadódik, akkor el tudom képzelni, hogy valaki esetleg a céljai megvalósítására fordítja az energiáit, a figyelmét, nem annyira saját magára, a saját kis bajaira, lázadásaira. Ha hajlamos is a szélsőségekre, azt nem az önpusztításban fejezi ki, hanem esetleg a céljai elérésére. Én így gondolom Verus. :)

Philo: szia! :)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#13218) Tim82 válasza Bubu79 (#13215) üzenetére


Tim82
nagyúr

Azért nem - félek, hogy az eső elmenekül a hangomtól. :DDD

mod: na, én nem vagyok olyan ügyes, mint Rarri, de majd a próbatopikban begyakorlom. ;)

Rarri: Oroszlán napjegy - Szűz aszcendens milyen kombó szerinted? - ja, amire gondolsz, arról pü.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#13219) rarri válasza Tim82 (#13218) üzenetére


rarri
senior tag

Ezt mire érted Tim? :F

Most komolyan elemezzelek ki? Nem vagyok szakértő, csak sokat olvastam róla, plussz a megérzéseim. :)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#13220) tiv61us válasza ngabor2 (#13014) üzenetére


tiv61us
őstag

azt ismerem azt olvastam moldovatol
akkor krisnas nem leszek
T-Bonet nem adom
keresgelek tovabb
lehetnek ilyen remete vag mi
csak nem tudom szabad -e netezni?

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#13221) Tim82 válasza rarri (#13219) üzenetére


Tim82
nagyúr

nem kielemzésre gondolok, hanem hogy erről a kombinációról általában mit mondanál. kíváncsi vagyok és kész.

na jó, plusz a megérzéseid. :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#13222) rarri válasza tiv61us (#13220) üzenetére


rarri
senior tag

Tiv, a krisnások amúgy sem szeretkezhetnek, kizárólag gyereknemzés céljából. Már a múltkor akartam mondani. :D

Tim:
és priviben írjam? :)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#13223) ngabor2 válasza tiv61us (#13220) üzenetére


ngabor2
nagyúr

a remete nem netezik, és nem nőzik... az se legyél. legyél hithű ateista :D bár az meg nem pontos megfogalmazás, mert az ateista nem hisz semmiféle természetfelettibe. legyél szimplán vallástalan, én is az vagyok.

(#13224) Tim82 válasza rarri (#13222) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ahogy gondolod. Ha annyira sértő volna, akkor privi. Ne égjek már nyilvánosan, mint a rongy. ;)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#13225) venember83 válasza Tim82 (#13211) üzenetére


venember83
nagyúr

Manapság, meg a múltban is, sok minden lehetséges volt. Kérdezd csak a nagybetűs R2 droidot. Csak a jövő kérdéses.

Kieg.: Beleszólok itt a topikba úgy, hogy azt sem tudom, hogy mi az aszcendensem, elég égő... :U

[ Szerkesztve ]

(#13226) ngabor2 válasza Tim82 (#13224) üzenetére


ngabor2
nagyúr

az astroneten 456 pízért elmondják :D asszem ennyit rááldozok, mert kiváncsi vagyok (meg oroszlán, nyilas aszcendenssel).

(#13227) NoLF válasza NoLF (#13101) üzenetére


NoLF
addikt

hoppá meghaltam kicsit :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#13228) 1010


1010
őstag

jön a vihar
illetve itt van 1km re
lehülés lesz éjszaka :D

(#13229) Bubu79 válasza rarri (#13222) üzenetére


Bubu79
addikt

Hmm - ha már így benne vagy - esetleg valmit tudnál mondani a bakról is, skorpió ascendenssel? :)

Privátban esetleg...

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#13230) tiv61us válasza rarri (#13222) üzenetére


tiv61us
őstag

akkor ez a krisna dolog kiesett, nem akarok meg 138 ezer gyereket
pedig ugy mondtam volna hare hare

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#13231) Tim82 válasza venember83 (#13225) üzenetére


Tim82
nagyúr

Beleszólok itt a topikba úgy, hogy azt sem tudom, hogy mi az aszcendensem, elég égő... :U

Életem első húsz évét leéltem többé-kevésbé boldogan enélkül a háttértudás nélkül. :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#13232) tiv61us válasza ngabor2 (#13223) üzenetére


tiv61us
őstag

ne ertetlenkeggye mert meghajtatlak a telapoval
hat eppen most akarok az lenni
eddig nem votam
nahat

remete is kiesett
hat hogy ennyi ilyen ize van hogy nem lehet yugodtan kefelni
hihetetlen

[ Szerkesztve ]

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#13233) Tim82 válasza ngabor2 (#13226) üzenetére


Tim82
nagyúr

Az asztroneten már megnézte egyszer nekem valaki. :U

Tűz-tűz? Nem semmi... :D

Fesd a falra a droidot és megjelenik. :DDD

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#13234) Thrawn


Thrawn
félisten

Szólított valaki? :U :F

szerk: Ne horoszpókozzatok, készüljetek fel az energizálásra! :D

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#13235) venember83 válasza tiv61us (#13232) üzenetére


venember83
nagyúr

Hippi mérnemjó?

(#13236) rarri válasza Tim82 (#13224) üzenetére


rarri
senior tag

Szerintem van benned egy nagy adag ego, ami külsőségekben jelenik meg, szereted ha tetszel másoknak. Szeretsz a társaság középpontja lenni, szereted ha figyelnek rád. Ennek ellenére a környezeted nem tart nagyképűnek. A munkádban pontos vagy. A bajaidat nem mutatod ki, inkább magadban próbálod megoldani. Ha valakit megszeretsz, akkor tudsz nagyon szenvedélyes és odaadó lenni.
Ennyi. :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#13237) 1010


1010
őstag

esik

(#13238) tiv61us válasza venember83 (#13235) üzenetére


tiv61us
őstag

mer' az mar votam

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#13239) rarri válasza 1010 (#13228) üzenetére


rarri
senior tag

Te felénk laksz? :F

Tiv: Tényleg, legyél hippi, akkor annyit kefélsz, amennyit akarsz. Lehet hogy nekem is annak kellene lennem? :DDD

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#13240) Tim82 válasza rarri (#13236) üzenetére


Tim82
nagyúr

Azt hiszem, "ez nem célzás volt, hanem találat". :DDD

:R

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#13241) NoLF


NoLF
addikt

merre tart a világ
elmegy a júzer táplálékért, és hozzávágnak fél kiló kenyeret meg egy liter tejet 470 ftért

őrület

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#13242) tiv61us válasza rarri (#13239) üzenetére


tiv61us
őstag

de az nem allas
en valami Istenhivo gyulekezetet akarok magamnak, ahol lehet azert szivi is inni is meg hat ize, nem csak gyereknemzes celjabol....

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#13243) Bubu79 válasza NoLF (#13241) üzenetére


Bubu79
addikt

Így jár aki luxus cikkekre költ ;] :DDD :(

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#13244) philoxenia válasza rarri (#13239) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

USA-ban még lehet vannak cipőpucolók is. Ők is kefélhetnek egész nap, még pénzt is kapnak érte.... :U

Bubu: bezzeg a szesz /vagy a szex? :F / meg olcsó....

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#13245) rarri válasza tiv61us (#13242) üzenetére


rarri
senior tag

Akkor legyél olyan zen buddhista, mint Osho volt. Ő mindezt csinálta, és még jól is érezte magát. :D

Philo: ha-ha ! :DDD

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#13246) Bubu79 válasza philoxenia (#13244) üzenetére


Bubu79
addikt

Akkor tehát, javaslat, hogy delirium tremenszben b@szhatjuk? :U ;]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#13247) ngabor2 válasza Tim82 (#13233) üzenetére


ngabor2
nagyúr

az astronetes cucc is érdekeseket dobott rám.

a bátyám meg kos, bika aszcendenssel... meglehetősen illik rá a leírás :U

(#13248) Verus válasza rarri (#13217) üzenetére


Verus
senior tag

Köszönöm! :) És illik is rám azt hiszem ;)

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#13249) tiv61us válasza rarri (#13245) üzenetére


tiv61us
őstag

meggondolando es van is egy buddha szobrom
utananezek maris mit csinalnak

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#13250) venember83


venember83
nagyúr

Törött lábbal lenyomni egy 2 órás koncertet, így kell ezt! Nekem is ott kellett volna lennem... :O

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Mindent bele!] - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.