Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#9751) bnss válasza rarri (#9749) üzenetére


bnss
veterán

Kezdek tartani Tőled, még a végén felbőszítelek és a földre viszel. :)

Megtaláltam a régi sörnyitót, biztos helyre rakom. :D

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#9752) rarri válasza bnss (#9751) üzenetére


rarri
senior tag

Tőlem nem kell tartanod, legfeljebb abban, hogy leiszlak az asztal alá. :D / hűha, be kellene tartanom Race tanácsát, hogy ne láttassam magam alkoholistának ! :D /

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#9753) bnss válasza rarri (#9752) üzenetére


bnss
veterán

Remélem egyszer megmérkőzhetünk. :DDD (Néha-néha az egyenlő az alkoholistával, nem? :B)

szerk.: ez a sör nagyon finom. :K

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#9754) venember83 válasza Algieba (#9750) üzenetére


venember83
nagyúr

Engem is zavar kicsit, hogy olyan sok ember kezében látom ezt a telefont, de nem annyira, hogy lecseréljem vagy ilyesmi. Azonban ha megdöglene, vagy valamiért cserélnem kellene, szerintem egy nyolcnyolcnullanulla lenne az áldozat, bár a gombjai nem tetszenek, ezért lehet, hogy valami E50 vagy ennek egy továbbfejlesztett verziója.

Különben meg: It's been a long day...

(#9755) ádyz válasza bnss (#9753) üzenetére


ádyz
addikt

Csak nem női iszapbirkózást rendeztek? ;]

(#9756) bnss válasza ádyz (#9755) üzenetére


bnss
veterán

Nem birkózik senki, a női jelzőt kikérem magamnak. ;]

rarri: mondjuk egy valamire kíváncsi lennék, de a többi inkább maradjon "meglepetés". Köszönöm! :)

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#9757) rarri válasza bnss (#9753) üzenetére


rarri
senior tag

Sosem tudni mit hoz a jövő. :D Egészségedre. :)
mielőtt félreértené valaki, az ivásra gondoltam. :)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#9758) Algieba válasza venember83 (#9754) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Teljesen korrekt mobil a 6230i, ezért is oly gyakori.
Ha vennék egyet, tutira lecserélném az előlapját valami extrémebb színűre.

A E széria jó. :K Mennyit bóklásztam a telefonok között, mire leesett, hogy: "Jé, ezek a legjobbak. Akarok egyet."

Javaslom az E51-et. Mindent tud. Mire megadja magát a 6230i, addigra az ára még tovább fog mérséklődni.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#9759) NoLF válasza bnss (#9753) üzenetére


NoLF
addikt

de még mennyire finom! el is irigyeltem tőled...

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#9760) venember83 válasza NoLF (#9759) üzenetére


venember83
nagyúr

Megsértődik a Krusovice... :U

Bon3ss: A jelző maradhat, inkább a nőt kérd ki magadnak. :K

[ Szerkesztve ]

(#9761) rarri válasza bnss (#9756) üzenetére


rarri
senior tag

És mire lennél kíváncsi ? :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#9762) ádyz válasza bnss (#9756) üzenetére


ádyz
addikt

;] :D

Ehh, rég aludnom kéne, mert holnap 4-kor kelek de nem megy. :F

[ Szerkesztve ]

(#9763) bnss válasza NoLF (#9759) üzenetére


bnss
veterán

Van még egy, ha gondolod. :) Ki kellene próbálnom a dark változatát is, azt még nem kóstoltam. Erre vagyok nagyon kíváncsi, majd egyszer... :)

rarri: amiről privátban beszéltünk. :)

ádyz: névrokont nem szidalmazok. :) Én is sokszor vagyok így, hogy aludni kéne, de nem megy. Az a "meglepő", amikor autóversenyre megyek, mindegy milyen korán kelek, mennyit aludtam. Ha az egyetemre kell menni, na akkor nagyon nehéz felkelni, 8 óra alvás után is.

yetike: most melyikre gondolsz? :)

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#9764) 7 válasza bnss (#9763) üzenetére


7
addikt

Ezt már megitták ;]

@mod: Konkrétan arra a korsó sörre, amit linkeltél :P

[ Szerkesztve ]

(#9765) ádyz válasza bnss (#9763) üzenetére


ádyz
addikt

I can't understand you. Magyarul nem értelek.

(#9766) bnss válasza 7 (#9764) üzenetére


bnss
veterán

Nyilván nem pont arra _pohár_ sörre gondoltam. :P

ádyz: why don't you understand? Akkor mostantól angolul akarsz beszélgetni? :)

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#9767) ádyz válasza bnss (#9766) üzenetére


ádyz
addikt

Hát a névrokonra. Mármint Te meg rarri?

(#9768) 7 válasza bnss (#9766) üzenetére


7
addikt

Neeeeeeeem?

(#9769) NoLF válasza bnss (#9763) üzenetére


NoLF
addikt

de még mennyire hogy gondolom :D
idd csak meg, én is iszom majd a héten. sosem tudom eldönteni hogy a szőke a jobb vagy a barna, de tök más karakter, nem lehet összehasonlítani, iszonyat jó mind2 :D
A guinnes-hez meg ízlés kell, azt aztán semmivel nem lehet összehasonlítani. szinte tökéletesen szénsavmentes, lágy, de mégis erősen kávéra hajazó stout típusú sörike... csak csapolva érdemes inni! én elkövettem szombaton azt a hibát hogy kértem egy kisüvegest... majdnemhogy botrány.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#9770) rarri válasza bnss (#9763) üzenetére


rarri
senior tag

Értem. :)

ádyz : majdcsak sikerül elaludnod..

Most nézem, nekem is aludnom kell, úgyhogy mindenkinek jó éjszakát, szép álmokat kívánok !

sziasztok ! :-)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#9771) ádyz válasza rarri (#9770) üzenetére


ádyz
addikt

Hát jó lenne. :U

Bon: Nekem mindegy. :)

(#9772) bnss válasza ádyz (#9767) üzenetére


bnss
veterán

Kezdem azt hinni, hogy te leszel lassan ittas, miközben én fogyasztok némi sört. ;] Második neved Péter, nekem pedig az első. Erre gondoltam, Teeeee.

yetike: ha megoldható most, akkor jöhet _az_ a pohár sör is! ;)

NoLF: akkor még szerencse, hogy nem vettem üvegest. Kíváncsivá tettél, hamar ki kell próbálnom a dark-ot. Köszönöm a tippet! :)

Jó éjt rarri!

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#9773) ádyz válasza bnss (#9772) üzenetére


ádyz
addikt

Vazze, a névrokont azt nem a vezetéknévre értik? :D

rarri: Jó'ccakát! :))

Léptem, Jó'ccakát! :)) :D

[ Szerkesztve ]

(#9774) venember83 válasza NoLF (#9769) üzenetére


venember83
nagyúr

Csapolva? Ahhoz Guiness sörcsap is kellene, azt meg nem láttam errefele... Bp-en gyakori?

(#9775) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Az utóbbi napokban két jó álmom volt. Ezek az igazán tuti álmok. Saját privát szórakoztató műveim. Kár, hogy nehéz megjegyezni őket. Pláne, hogy nincs zenei tehetségem, mert a ma hajnaliban még két dallam motívum is volt, az egyik a halandó istennőé a másik pedig a high-tech lovagé. Ráadásul vegyes, japán és amerikai képregény stílusban jelentek meg a képei. Huh, tényleg szép volt az istennő és közben a zene... Azon csodálkoztam, hogy de cool ez a keleti zene, megvan vajon a könyvtárban?? :D

A másik álom szintén fantasy volt. (Oké, igen, egy nagyra nőtt kislány vagyok, aki meselényekkel álmodik.) De a fehér grifftől mindenkinek leesne az álla, meg a tűzpiros sárkánytól, aminek röptét figyelve azon ámuldoztam, hogy: mennyire életszerűen mozog a szárnyízület és jé, milyen hangja van a bőrszárnyaknak...

Egyébként mindkettő történetet mesélt el és jóval több szereplőjük volt. Plusz voltak bennük szövegrészek is, amikor szöveget olvastam, vagy mondtam.

Azért 25 év intenzív képzelet-fejlesztésnek megvan az eredménye. Ilyen álmai csak a narkósoknak vannak. De én semmit sem szedek. :DDD

Kár, hogy az álmaim a saját privát ügyeim, mert a szimbólumai nekem mesélnek, hogy okuljak. Ezekből nem írhatok történetet.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#9776) NoLF válasza ádyz (#9773) üzenetére


NoLF
addikt

vazze, azt mindenre értik :D
ha a keresztnév egyezik, azt druszának is szokás hívni :K

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#9777) 7 válasza bnss (#9772) üzenetére


7
addikt

Abból már rég vizeletet gyártottak. :P

(#9778) bnss válasza ádyz (#9773) üzenetére


bnss
veterán

Én nem arra értem! Jó éjt! :)

yetike: ez gonosz volt, ha nem gond, úgy már nem tartok rá igényt. :P

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#9779) NoLF válasza venember83 (#9774) üzenetére


NoLF
addikt

én még csak kecskeméten találtam guinnesst csapolva, annyira nem szeretem azért, hogy pesten is utána kajtassak :D
többféle jobb sör van nála, szvsz. a belgák most nagyon elrabolták a szívem :K

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#9780) neduddki válasza Algieba (#9750) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

a bornyuvajuknal mar lecsereltek az e vmejjik pildanyara szoval nalunk mar kimenek, amugy tenyegl jo telo lenne ha az akkuaj birna a srapat:- (

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#9781) venember83 válasza NoLF (#9779) üzenetére


venember83
nagyúr

Amikor Olaszországban voltam most, láttam, hogy egyik poháron hirdették, hogy xyz a világon a legrégebbi sörfőzde, persze német volt. De nem tudom már se a nevét se az évszámot.

kieg.: Megvan.

upd.: Zavar, hogy nincs a kacsómon a kis könnyed órácskám, remélem, hogy éjszaka nem fogod felriadni, hogy hol az órám. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9782) NoLF válasza venember83 (#9781) üzenetére


NoLF
addikt

:Y :Y :Y
ez igen. eddig a Leffe főzde volt a legrégebbi amit ismertem és kóstoltam.
megnyaltad azt a sört? vagy legalább láttad közelről? :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#9783) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Na most még bioszervetlen kémiát ismétlek, aztán alvás, holnap pedig a kivégzőosztag elé állok. :DDD

Drukkoljatok! :)

(#9784) Algieba válasza neduddki (#9780) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Szia!

Semmi gond. Bár állítólag sokáig bírja az akkuja. De ha akarod, letesztelem neked, egy hétig nálam lesz és gyűrni fogom.

Hmhm. Milyen modell van még, ami bírja a strapát és sokáig megy egy töltéssel?

Vegyél F3-at. Ha nem kell az sms, csak a telefonálás a fontos, akkor azzal tökéletesen elégedett leszel. Olcsó, és azért nem olyan érzékeny, mert nagyon sok minden, ami elromolhatna, nincs benne. :D

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#9785) (Kolombusz) válasza Algieba (#9775) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Nekem az utolsó este egy igen hülye álmom volt. Jégkorongoztam a csoporttársaimmal, kegyetlenül kikaptunk, aztán elmentünk bulizni, ahol összefutottam eddigi legnagyobb plátói szerelmemmel, aki persze nyomult rám, de felébredtem.

Nem gondoltam, hogy így több mint fél évvel a történtek után még fel tud kavarni a dolog, de fel. Mindegy, holnap kegyetlen nagy buli lesz. Meg holnapután is. Meg pénteken is.

Csak menjek át a vizsgán.

(#9786) venember83 válasza NoLF (#9782) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem kóstoltam, igazándiból fogalmam sincs, hogy hol láttam, gondolom vendéglőben lehetett. Buta hiba volt meg nem kóstolni... De biztos vagyok benne, hogy ma már másképp gyártják a sört ők is, mivel az akkoriban gyártott lőré eladhatatlan lenne.

Érdekes, hogy a monoton meló jobban megy zenére, nem álmosodok annyira, de fordítani nem tudok már zenére. Max ha nagyon fáradt vagyok és a zene kizárólag az ébrenlét fenntartását szolgálja.

[ Szerkesztve ]

(#9787) 7 válasza bnss (#9778) üzenetére


7
addikt

Finnyás ;]

(#9788) neduddki válasza Algieba (#9784) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

ezt most nem ertem hogy mit sjanlsz?
amugy a 6230 az 2 nap, amikro a bornyuapolok jobban belelendulnak akkro csak amsfel, ellenebn mikro csak teflonkonyvketn muxott az m110 mellet akkor 7 nap:- ))) szoval valszeg nem az akku a szar hanem a zsomle kicsi:- )))

udv

neduddki

mod: ja kezdem sejteni: en a 6230hoz szoltam hozza, a 6310et me ne tesztelgesd hanem jugyed szipen a szla scant de sos-ba vagy nem leszek finom nyakropiban az aldozataimhoz es akkor jajganyi fognak:- )

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#9789) bnss válasza 7 (#9787) üzenetére


bnss
veterán

Tudom, mondták már... ;]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#9790) Algieba válasza neduddki (#9788) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Ööö

Úgy értelmeztem, hogy nincs szükséged a 6310i-re, mert a borjúápolók már lecserélték a telefonjaikat a Nokia egyik E szériás modelljére.

Borjúápolók??? Tehenészetben dolgozol és trágyát is szoktál lapátolni? Vagy mit is ásol? Esetleg elhullott szarvasmarháknak gödröket??

Jelenleg elég érdekes ötletkavalkád van a fejemben a munkádról. :D Sorry.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#9791) NoLF válasza venember83 (#9786) üzenetére


NoLF
addikt

na persze, biztos nem olyan mint anno, de akkor is sokat jelent egy sörfőzde életében a tapasztalat :) a leffe sem véletlen ilyen finom (bár itthon csak két változatát ismerjük, ehhez képest van még pár www.leffe.com).

én is fordítok most, s zenére jobban megy, mint bármi másra.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#9792) neduddki válasza Algieba (#9790) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

a hozzaszoalsban a 6230rul van szo arra valaszoltam, amugy meg ne ertelmezd fire:- )

jol tippelsz a tszcsebe ahun tragyat lapatolok valoban bornyukat apolunk, neh a fejogepre is vethetek pillantast, de en inkabb a teheneszlyanyok utan senderegnek, meg tapogatnam a tompurukat de a felso vezetes mndig visszazavar a vajukhoz:- (((

udv

neduddki

mod: nemkerlek a hobbymbol kifojolag a tozrokat itthunasom a betunala a zudvarba de ma annyira gorondgyos meg pupos hogy etto ki kel asnyi hogy egy beferje:- (

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#9793) fokukac válasza neduddki (#9792) üzenetére


fokukac
nagyúr

hiába, vén kecske is megnyalná a sót...! :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#9794) (Kolombusz) válasza venember83 (#9786) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

válaszolt a lány?

(#9795) Algieba válasza neduddki (#9792) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Oké! Holnap (mindjárt holnap van) megyek megnézni, hogy hol tart a telefon, elment már a szervizeshez, aki átcsomagolja?

Jövő héten egy top állapotú 6310i-est fogok postázni neked. :)

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#9796) neduddki válasza fokukac (#9793) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

a sot meghagyom a kecskiknek en inkabb mast nyalogatok:- )

udv

neduddki

mod: Algieba: gyuvi heten???? ne tedgye am velesz esztet kedveskim:- ))) gyunnek vissza a trigereim a bal csukjamba, es ha megint 80% atrofia-jat kapo bal odalba akkor nem marad semmi:- (((

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#9797) venember83 válasza NoLF (#9791) üzenetére


venember83
nagyúr

Én nem tudom, hogy meddig fogok még fordítani, lassan váltani kellene, de nem tudom, hogy mire, meg most nem sok helyen vesznek fel embereket... Nincs még egy hely a Serpában? :DDD

Pirossapkás felfedező: Nem, még itt vagyok, nem mentem el a fenébe.

Meg aztán: [link]

[ Szerkesztve ]

(#9798) bolondember válasza fokukac (#9793) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

már megint témánál vagyunk... :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#9799) NoLF válasza venember83 (#9797) üzenetére


NoLF
addikt

hát ha lehet, vállaj olyan fordítást, ami fizet is... az enyém elég jó szerencsére.
a serpában mindig van hely, ott már nem voltam melózni december eleje óta!

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#9800) neduddki válasza NoLF (#9791) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Hugo Te jarta ma a vajuknyal? vagy csak a kollegak? mond csak el nekik mijjen szivesen jarnyak felem tehenyeszlyanyok tomporat semogatnyi:- )
amugy Kismocsok ojjan feltkeny vot, hogy rogton ki is zart az egyik Tifele fejugeprul a lettelejen:- ) kirdezed csak meg!

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.