Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#9401) bnss válasza RexpecT (#9399) üzenetére


bnss
veterán

Vagy csak a cím miatt tetszik? ;]

---

Én is jól laktam, mai nap a vacsora érdeklődésre való tekintettel elmarad. :DDD

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#9402) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Fákk, a kibaszott aluliskolázott szomszéd valami falusi diszkós dj lemezt bömböltet.
Én meg tanulnék bakker...

Na nembaj, majd ha túl vagyok a vizsgán, akkor megmutatom neki, hogy mit tud az én hifim.
De azt nem köszöni majd meg. Most valahogy kizárom a külső zajokat, aztán tanulok tovább.

(#9403) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

olvagatom: bof
Egely szeretett tszceelnokom jo esmerose, par eve megprobalt a tszcse osszhoznyi egy beszelgtest, vitat, eloadast a kornyezetes hallgatoknak Egelyvel szigoruan /aszem/ emla szervezesben, helkszinnek a bme volt kinezve, mikro kiderutl, hogy Egely adna elo az egyetem zarta sorait es /ijejn egyseget mge nem lattam:- )/ nem adott engedely az eloadasra, na gond egy szalsem, van masik patinas intezmeny akozleben majd ott, hat mint ne mongyak igen gyorsan jott az elutasito valasz...

udv

neduddki

p.s. vizemulzio a benzinben: hast kerem eztet itt mo-n mar regen megoldottak, meg csak nem is gorcsolnak ontik bele oszt kisz.. mongyuk sok fogyasztascsokkenest en nem tapasztaltam csak hosszu-hosszu kodot a kocsi utan /tudsom tudom, de mikro benzinkutat valtotam egybol megrovidult de jelntosen... meg/
/amugy turnyokan temikus hatasfok novelesere ma regen alkalmazza, ize vagy mitha derengene vmi masodk vilaghaborul repulo motor amiben szinten volt.../

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#9404) BlacKSouL válasza neduddki (#9403) üzenetére


BlacKSouL
addikt

:)

[link]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#9405) Esmein


Esmein
nagyúr

úristen... nyertünk a lottón... egy kettest, akkora lakomát rendezünk belőle a börgerkingben hogy ihaj :D

[ Szerkesztve ]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#9406) venember83 válasza neduddki (#9403) üzenetére


venember83
nagyúr

Meg akartam kérdezni, hogy minek volt köszönhető ez a páratlan összefogás, de olvasva az index cikket már nem kell. :) Érdekes.

"Sajnos az energiaiparban sokszor úgy kezelik a javítást szorgalmazó nyughatatlan feltalálókat, mint a szélgörcsöt: majd csak távozik, ha elég sokáig várnak." - Ismerős ez a hozzáállás.

[ Szerkesztve ]

(#9407) neduddki válasza BlacKSouL (#9404) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

ninnye m,ikro utoljara esztet linelte vki /es akkor bocsutlettel vegig is olvastam:- )/ sokkal rovide4bb volt, de koszonm hog eszembe gyutattad mert efejlettem, de teljesen:- )

udv

neduddki

p.s. a masik intezmeny aki hasonlo egysegben lepett fel az az elte volt, ez kimaradt elobb

mod: venember83: majd a koveketo parszazev eldonti ki jart kozlebb az igassaghoz, kivev ha csak nem siekrul az osszes egely konyvet hivatkozast ehnatoni magassagokba emelni /habar az iscsakkisutl vhogy:- )/

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#9408) blokad


blokad
senior tag

valaki egy tonlines dns cimet legyszi.elnyomtam smsbe ha tud mert a mobilos net nem az igayi 06706739341 koszonom.blokad

(#9409) bnss válasza blokad (#9408) üzenetére


bnss
veterán

Tessék:

cns0.t-online.hu - 195.228.240.249
cns1.t-online.hu - 195.228.240.180

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#9410) Pisztillus


Pisztillus
senior tag

Sziasztok!

Épp gondolkodtam azon (mivel a T-Kábel internetem hülyéskedett), hogy venni kellene egy tartalék mobil netet is - a T-Mobil volt a kiszemelt... Akkor lehet, hogy Pannon lesz?

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#9411) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Egyébként hazaértünk.

Szerda. Salgótarján-Hegyeshalom-Graz-Klagenfurt-A2-Tarvisio-Udine-Padova-Venezia-Piazza del San Marco-Bologna-Florence-Pistoia(Milano Hotel). 1287 km, 17 óra

Csütörtök. Tárgyalás. Aztán Pistoia-Carrara-Parma-Piacenza-Milano-Lomazzo. 360 km, 3,5 óra. Tárgyalás. AS Hotel Lomazzo Fiera. Lomazzo-Milano-Lomazzo 70 km 2,5 óra.

Péntek. Lomazzo-Como-Lugano-Como-Lomazzo-Milano-Bergamo-Brescia-Verona-Vicenza-Padova-Venezia-Udine-Tarvisio-Klagenfurt-Graz-Hegyeshalom-Salgótarján. 1415 km 14ó 11p.

Összesen 3159 km, 3 nap, 4 ország. Kemény volt de nagyon jó. :)

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#9412) bnss válasza Pisztillus (#9410) üzenetére


bnss
veterán

Szia!

Ajánlom figyelmedbe a mobilinternetes topicokat, van sok tapasztalat (ill. felesleges siránkozás ;]), hogy melyiket érdemes, ha nincs más lehetőség. Nekem T-Mobile szolgáltatással van némi tapasztalatom, böngészésre tökéletesen használható, streaming média csúcsidőben nem a legélvezhetőbb, de nem HD anyagok megtekintésére találták ki.

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#9413) (Kolombusz) válasza BlacKSouL (#9411) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Na, egy ilyen kirándulás az én utazásmániámat is kielégítené pár hétig. :)

(#9414) BlacKSouL válasza (Kolombusz) (#9413) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Én már holnap indulnék ismét :) Kegyetlen fárasztó volt ugyan hazafelé, mikor Ausztriában este elkapott minket egy olyan viharzóna, hogy csak na. Átértünk az egyik nagyon hosszú alagúton, és a bemenő oldalon száraz út és levegő, a kijáratnál esőerdei sűrűségű szakadó rettenet. Ami később átcsapott havasesőbe, majd havazásba, aztán lett nagy köd mellé, aztán minden vegyesen, végül ismét csak eső, de az ablaktörlő max sebessége mellett is csak 70-80-at tudtunk jönni a pályán. Aztán ahogy átértünk Magyarországra, szépen el is állt, és csak Pest után kezdett el megint kicsit esni. Ez a kb 3 óra olyan extrém expert fokozat volt a real-life szimulátorban, hogy inkább 8 órának tűnt.
Ennek ellenére már mennék is vissza. Én nagyon élveztem. Munkatársam is.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#9415) Viktor0610 válasza Pisztillus (#9410) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ilyen probléma lehet bármelyik szolgáltatóval.
Persze, tartalék-net lehet nem jó ugyanattól a szolgáltatótól. :D

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#9416) RoyalFlush válasza Pisztillus (#9410) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Egy időre meghalt a fél magyar internet

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#9417) bnss válasza RoyalFlush (#9416) üzenetére


bnss
veterán

Én ebből nem tapasztaltam semmit, UPC-nél folyamatos a szolgáltatás. Elég "szép" az a bix forgalmi diagramja, mintha elfogyott volna az internet. ;]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#9418) RoyalFlush válasza bnss (#9417) üzenetére


RoyalFlush
őstag

BIX traffic statistics
T-Com

[link]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#9419) venember83 válasza bnss (#9417) üzenetére


venember83
nagyúr

A UPC biztos bespájzolt netből, készülve az effajta kimaradásokra.

(#9420) bnss válasza RoyalFlush (#9418) üzenetére


bnss
veterán

Megint vezetéket lopnának? Vagy tényleg sikerült átvágni az optikai gerincet.

venember: lehetséges, biztos a p2p korláttal spórolnak.

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#9421) 7 válasza venember83 (#9419) üzenetére


7
addikt

Bizony. Várhatóan még 3 napig korlátozások nélkül használhatják fel a tartalék internetforgalmat, de ha utána sem javul a T-csoport és az internet helyzete, elképzelhető, hogy korlátozzák az adatforgalmat, amíg újra meg nem indul az adatfolyam a kábeleken ;]

(#9422) neduddki válasza RoyalFlush (#9416) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

nalam nemment: profibox, monokli, apeh
ment: ph, index, /megmittomen:- )/

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#9423) nike_ válasza bnss (#9420) üzenetére


nike_
addikt

Azt hiszem valami munkagép ment neki az egyik fő kábelcsoportnak.

(#9424) bnss válasza nike_ (#9423) üzenetére


bnss
veterán

Fogalmazzunk inkább úgy, hogy az optikai szál szakító szilárdságát mérték, de kicsit túllőttek a célon. ;]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#9425) pohár válasza bnss (#9424) üzenetére


pohár
félisten

Mindennen lehet szépíteni :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9426) RoyalFlush válasza bnss (#9424) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Szóvivő lettél? :Y

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#9427) bnss válasza pohár (#9425) üzenetére


bnss
veterán

Persze, hogy lehet. Csak a legtöbb esetben felesleges, én is csak szellemességből írtam. :)

RoyalFlush: nem, és nem is szándékozom, pedig a fizetésük... Lehetséges, hogy mégsem műszaki pályára kellett volna orientálódnom?! :N

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#9428) venember83 válasza bnss (#9427) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem, jó helyen vagy te a műszaki karrier kilövőálláson. ;)

(#9429) bnss válasza venember83 (#9428) üzenetére


bnss
veterán

Remélem is, bár van b és c terv is, mondjuk államvizsga még egy kicsit odébb van... :)

---

És most kutyasétáltatás, nem árt egy kis levegőzés.

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#9430) Pisztillus


Pisztillus
senior tag

No, itt meg úgy elment a net (Óbuda), mintha soha nem is lett volna. A modem csak villogott, de se előre, se hátra. A mobilnet esetében meg majdnem mindegy, mert a linkelt hírben írták, hogy a Pannont is érintette a dolog. Ettől még lesz egy tartalék net, az biztos, már csak azért is, mert már uncsi, hogy anyósoméknál, Ózdon nincs net, így ha lemegyünk, akkor elvágom magam a külvilágtól egy időre.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#9431) blokad


blokad
senior tag

gratulálok t-online, akkor ezekszerint nem csak nálam ment el.

(#9432) ádyz válasza Pisztillus (#9430) üzenetére


ádyz
addikt

Nálunk sem volt egy ideig net, de már megjavult.

Holnap pedig intézzük a gyorsabb csomagot. :D Ugyan annyiba fog fájni, mint a mostani. Még is gyorsabb lesz. 1Mbit-el. :U :D

(#9433) venember83 válasza Pisztillus (#9430) üzenetére


venember83
nagyúr

Elvágod magad a külvilágtól s csak az anyós marad. ;]

(#9434) Pisztillus válasza ádyz (#9432) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Az enyém 4 megabites, de már hűség nélküli. Ezek után nem tudom, mennyi értelme van váltani 8 megabitesre, egy ezresért olcsóbban. Mert nem vagyok meggyőződve arról, hogy gyorsabb is lesz...

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#9435) kételkedem válasza Pisztillus (#9430) üzenetére


kételkedem
addikt

Sziasztok! :)

Nekem kábel netem van, négy év alatt két meghibásodás, mindkétszer villám tette tönkre.

"Ózdon nincs net, így ha lemegyünk, akkor elvágom magam a külvilágtól egy időre."
Függő tetszik lenni? ;]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#9436) ádyz válasza Pisztillus (#9434) üzenetére


ádyz
addikt

1 megabit helyett 2 megabit kényelmesebb lesz..

(#9437) Pisztillus válasza kételkedem (#9435) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Kábelnet ez is, de úgy eltűnt a hiba alatt, mintha sosem létezett volna...
Függőség? Ugyan már! Csak nem akarom magára hagyni szegény topicot olyan hosszú időre! ;]

Ádyz: Amikor ez a net 1 megabitről 4 megabitre gyorsult, az érezhető volt, elsősorban a letöltéseknél. Te is érezni fogod. A 8 megabitnél viszont nem tudom, hogy tudják-e hozni azt a sebességet. Jó, tudom, csak úgy derül ki, ha kipróbálom... :DDD

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#9438) ádyz válasza Pisztillus (#9437) üzenetére


ádyz
addikt

130kb\s helyett 250kb\s kicsit jobbnak tűnik. :D

(#9439) bnss válasza blokad (#9431) üzenetére


bnss
veterán

Szívesen máskor is az SMS-t! ;)

---

Nem is tudom, milyen lehet az, amikor az anyósomnál lennék és nem lenne internet... Ehhez képest a gazdasági válság semmiség. ;] (Csak nehogy tényleg így járjak...)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#9440) nike_ válasza bnss (#9439) üzenetére


nike_
addikt

Kedvenc vagy! :D (Bocs, én mindig ezeket nézem, nincs jobb dolgom)

(#9441) bnss válasza nike_ (#9440) üzenetére


bnss
veterán

Valóban, most vettem észre! :)

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#9442) venember83 válasza bnss (#9439) üzenetére


venember83
nagyúr

Én örülnék egy anyósnak is, mert ha van anyós, akkor... :K

(#9443) bnss válasza venember83 (#9442) üzenetére


bnss
veterán

No igen, szükséges és elégséges feltétel... ;]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#9444) Pisztillus válasza bnss (#9443) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Gratula a szintlépéshez!

Anyós: nem olyan veszélyes az, mnt amilyennek látszik. Nekem semmi okom a panaszra. Csak időnként tényleg jó lenne a net, amikor ott vagyunk, de megoldottuk a kérdést anélkül is. Ürügynek viszont tökéletes... ;]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#9445) pohár


pohár
félisten

No skacok, csütörtök/péntek tájéában érkezem, addig még lehet benézek, most megyek Kecskemétre :))

Bon Jour!! :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9446) bnss válasza Pisztillus (#9444) üzenetére


bnss
veterán

Köszönöm, bár ez inkább függőség egy újabb szintjét jelzi... :D

Anyós kérdés egyelőre jegelve. ;]

---

Szia pohár! Hogy fogjuk bírni Nélküled? (költői kérdés)

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#9447) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Üdv!

Ma az alkalmi munka letudva. Készülhetek az újabb megbízásra.

Kicsit kialvatlan vagyok. :D Ez sosem változik.

Vágtam fát, mert a testmozgás felfrissíti a testet. Meglódul a vérkeringés, a szív löki az oxigén dús vért és tápanyagokat a vérrel a szövetekhez. Micsoda jópofa szerkezet az emberi test.

A húgomnak segítettem nadrágot választani. Közben az öltözőfülkéknél lévő tükörben szembesültem a ténnyel, hogy kezd a felső testem és a fejem hasonulni a kedvenc terményemhez, a tökhöz. De jó, hogy a tavaszi munkák mindig lefogyasztanak.

Lábra nem gyarapodok. Nyalóka alkatom van. :D

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#9448) kételkedem válasza bnss (#9443) üzenetére


kételkedem
addikt

Valami ilyen frappáns választ szerettem volna írni én is ;]

Algieba:"Nyalóka alkatom van" Elég kritikusan szemléled önnön korpuszodat :U :)

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#9449) Pisztillus válasza bnss (#9446) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Ha majd valamire/valakire emeled poharadat, úgyis eszedbe jut... ;]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#9450) bnss válasza kételkedem (#9448) üzenetére


bnss
veterán

Csak nyugodtan. :)

Pisztillus: első nekifutásra én is ilyesmit akartam írni pohárnak, de inkább visszakoztam. Amúgy jó, hogy mondod, itt az ideje a jól megérdemelt sörnek. ;]

Racecam: nem láttam még T-lapót sírni, de remélhetőleg nem komoly a baj!

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.