Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#10701) pohár válasza BlacKSouL (#10699) üzenetére


pohár
félisten

Szívemből szóltál!! :R
Jó mulatást

zolynet... neked is jó ivászatot :D
Nekem nincs itthon kivel innom... :(

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#10702) kételkedem válasza BlacKSouL (#10699) üzenetére


kételkedem
addikt

Érezd jól magad! :) Érezz jól valaki mást is! Köszönd venembernek!

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#10703) venember83 válasza kételkedem (#10702) üzenetére


venember83
nagyúr

Ne magát érezze jól, inkább mást. ;)

(#10704) pohár válasza venember83 (#10703) üzenetére


pohár
félisten

Ehehhehh :P ;]

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#10705) bolondember válasza venember83 (#10703) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

vagy magát másban jól... :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#10706) Str8 sk8r válasza BlacKSouL (#10699) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...[link]...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#10707) pohár


pohár
félisten

Nah megint nekiesek egy tányér szecsuáni cuccnak :D

Közben neten póker, már csak vmi innivaló kellene, meg egy csaj a póker után vagy közbe :DDD :DDD ;] ;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#10708) kételkedem válasza pohár (#10707) üzenetére


kételkedem
addikt

Telhetetlen vagy-e? :U :DDD

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#10709) pohár válasza kételkedem (#10708) üzenetére


pohár
félisten

Nemnem :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#10710) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Megjöttem.
Csak négyen vagyunk a családi házban (három testvérem már vagy párban vagy szólóban másutt él) de képesek vagyunk az evőeszközeink jelentős részét elhasználni másfél nap alatt. Ennyi mosatlant... :Y De hősiesen mindet elmostam.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#10711) pohár válasza Algieba (#10710) üzenetére


pohár
félisten

Uh, az szép :D

Kipróbáltad a HP camod extra makró funkcióját? ;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#10712) rarri válasza bnss (#10654) üzenetére


rarri
senior tag

Szia ! :) sziasztok ! :)

Blacki : Fiam, ne idegesítsd magad feleslegesen, és jó bulizást ! [IMG:Pp://www.borsosfi.hu/smiley/wave.gif][/IMG]

Algieba : Ügyes vagy ! :C

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#10713) Algieba válasza pohár (#10711) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Igen, de a P1-en nem. Mert előbb sürgősen le kell kezelnem a pasztával. Most kiábrándító látvány, de karctalanítás után azonnal készítek extra közelit a kijelzőjéről. :)
Nyugtasd meg az ismerősödet, a mobilok tündérkéje azon van, hogy egy jó és szép P1i-je legyen. Csak aztán honorálja a fáradozásaimat azzal, hogy meg is veszi.

Szerk.: Sokan elkövetik a hibát, hogy nem védik az érintős kijelzőket fóliával, de azért bőszen navigálnak a ceruzával, össze-vissza karistolva. Aztán meg széthordva, koptatva szerencsétlen okostelefont, eldobják maguktól. Ááá az ilyen pattintson inkább követ és azt használja eszközként. :(((

[ Szerkesztve ]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#10714) bnss válasza rarri (#10712) üzenetére


bnss
veterán

Szia sasjány! :) (régen köszöntettelek már így)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#10715) Str8 sk8r válasza rarri (#10712) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...csóközön...nem lett jó a kép beillesztése...mi is akart lenni? :U ...gondolom valami "smüle"......

...mod:gomdoltam...

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#10716) bnss válasza Str8 sk8r (#10715) üzenetére


bnss
veterán

Ez lenne helyesen. :)

rarri: melyik, a nagy, fekete madár? :) Mi az a Tao?

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#10717) rarri válasza bnss (#10714) üzenetére


rarri
senior tag

Erről eszembe jutott a régi avatarod. :)

azon gondolkodom, hogyan fogalmazzam meg tömören és világosan, hogy mi az a Tao. :)

Str 8: igen, az, csak közben máshová kattintottam, és már nem tudtam módosítani. :)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#10718) Str8 sk8r válasza rarri (#10717) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...mé' mijaza "taho"......

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#10719) rarri válasza bnss (#10716) üzenetére


rarri
senior tag

A Wikipédia ezt írja róla, és nagyjából nekem is ez a véleményem róla : az állandóan mozgó és szakadatlanul változó valóságot taónak nevezik, és olyan kozmikus folyamatnak tekintik, amelyben minden dolog benne foglaltatik. A tao a világ ősoka, ősprincípiuma, belőle keletkezett minden létező élő és élettelen. A buddhistákhoz hasonlóan a taoisták is úgy tartják, hogy nem kell ellenállni ennek a világot mozgásban tartó erőnek, hanem a cselekedeteinket kell hozzá igazítani. A taoista bölcs olyan valaki, aki „úszik a tao áramlásában”. / tehát mindent elfogad ami történik vele. /
Amúgy hozzám ez az életfelfogás áll a legközelebb .

Igen, a nagy fekete madár. :K

Str8 :
a tahó az más. :D

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#10720) pohár válasza Algieba (#10713) üzenetére


pohár
félisten

Meg is fogja venni, csak ne legyen nagyon láthatóan karcos a képernyője :D
Gari az hogy van amúgy? :)

Olyan márciusban kerülne sor a megvételre, akkor lesz a névnapja :D
De ez ugye nem nálad van?
Mi van ha eladják közben? :F

Szia Rarreszka :DDD
Neki is esek vagy 25dkg jégkrémnek :D :P
1/3 eper, 1/3 vanília, 1/3 csoki ;]

Perpillanat jobb nincs itthon... :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#10721) rarri válasza pohár (#10720) üzenetére


rarri
senior tag

Egészségedre ! :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#10722) bnss válasza rarri (#10719) üzenetére


bnss
veterán

Érdekes felfogás, úszni én is szoktam - igaz általában vízben. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#10723) pohár válasza rarri (#10721) üzenetére


pohár
félisten

Köszike!!
Nem tudom hogy fog reagálni a gyomrom a benne található tejes jégkrémre és a nagy adag szecsuáni cuccra :DDD :DDD
Majd ezután még elnyammogok egy kis földimogyorót :D

Tiszta kalóriamentes vacsim volt :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#10724) Algieba válasza pohár (#10720) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Minimális az esélye, hogy elkeljen. Mostanában nincs kereslet az okostelefonokra. Pedig van jó néhány az ismerősömnél.

Ha akarod, miután összekészítettem a kis pakkját, őt kicsinosítottam, elcsomagolom az ismerősödnek. :)

Gari a szokásos két hetes mindenre kiterjedő.

Sajnos, unatkozó, hálátlan gazdája nem hozta a SE garancia levelét. :((

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#10725) Str8 sk8r válasza rarri (#10719) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...ezzel az áramlós dologgal én is így vagyok...

..."a tahó az más"...tehát azt mondod, hogy a melegek bunkók... ;] :DDD ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#10726) ádyz


ádyz
addikt

ejj, de nem jó ez így... :~(

(#10727) pohár válasza Algieba (#10724) üzenetére


pohár
félisten

Hát remélem nem is lesz vele baj a két hét garin kívül... :)

De ha elcsomagolod most, attól még nemigen tud hamarabb fizetni, majd névnapjára kap kis pénzt, majd abból venné meg :)
Mondjuk még ha el is küldenéd előre akkor is kifizetné amikor tudja, nem az a átbaszlak típus :)

ádyz... what's the problem?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#10728) Str8 sk8r válasza ádyz (#10726) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...mi nem jó hogy? :U ...modjad csak, majd mi megoldjuk pohár doktorral, mint két cihologós... ;] :DDD ...

...Nike: valaki külföldön nagyon odavan érted... :K ...

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#10729) nike_


nike_
addikt

Nem tudom volt-e már... Ezt kaptam spam-ben:

Én Am Miss mimi,..I azt találta, hogy hallasz és csákányozott érdekelt benned, nem csak az nekem igazán veled beszélnem kell, érdeklődni fogok aziránt, hogy meghitt barátok leszünk, vagy táncolok, válaszolok az emailomra adress.....(----------@yahoo.com) annyira annyira az én néhány képemet tudom küldeni neked és rólam többet tudok elmondani neked. Szeretni fogok veled munkába állni ennek a yaernek (ez year lenne) a kezdetében, tudom, hogy lehet, hogy ez az évünk elégedettség . Email (-------@yahoo.com) OKAYNAK. Továbbjutás.
a tiéd Mimi.

:DD

ps: volt mellette egy angol szöveg is, az tökéletes.

(#10730) ádyz válasza Str8 sk8r (#10728) üzenetére


ádyz
addikt

Egyik rokonom 18 óra körül meghalt. :(

(#10731) nike_ válasza ádyz (#10730) üzenetére


nike_
addikt

Nyugodjon békében.

Hány éves volt ha szabad kérdezni?

(#10732) Str8 sk8r válasza ádyz (#10730) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...részvétem...így már értem az aláírásod is...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#10733) ádyz válasza nike_ (#10731) üzenetére


ádyz
addikt

Sajnos ez nagy szégyen, de kint élt Kanadában és elég ritkán láttuk, évente egyszer és sajnos nem tudom. :(

Kb.57-58 éves volt.

(#10734) nike_ válasza ádyz (#10733) üzenetére


nike_
addikt

Értem.

(#10735) rarri válasza bnss (#10722) üzenetére


rarri
senior tag

Te is úszol a tao áramlásában, és mindenki, csak van amikor visszafelé úszunk. :)

pohár : A te gyomrod még mindent kibír. :) 20 év múlva ugyanettől a mentő visz majd el ! :DDD

Str 8 A tahóságnak semmi köze nincs az ember idenditásához. :N

ádyz : részvétem..:-(

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#10736) Pisztillus válasza ádyz (#10733) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Őszinte részvétem!

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#10737) ádyz válasza Pisztillus (#10736) üzenetére


ádyz
addikt

Köszi szépen.

2009 is jól indul... :O

(#10738) bnss válasza rarri (#10735) üzenetére


bnss
veterán

Lehetséges... :)

ádyz: részvétem!

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#10739) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Ha ismerősünk, rokonunk hirtelen távozik el, még fájóbb a lelki amputáció. Az emberek láthatatlan szálakkal kötődnek egymáshoz. Ragaszkodnak a másikhoz, mert tudják, hogy számíthatnak rá, és a segítség kölcsönös. Szeretjük a másik nevetését, gondolatait, hangját, főzőtudományát és még tucatnyi tulajdonságát. Amikor elmegyünk, elszakadnak a szálak, és a hiány, az űr elviselhetetlen a szeretteinknek. Ezért kell végigmennünk a gyász folyamatán. Mindenkit el kell siratni.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#10740) pohár válasza rarri (#10735) üzenetére


pohár
félisten

Meglehet :DDD

ádyz... részvétem... :(

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#10741) ádyz


ádyz
addikt

Köszönöm nektek.

[ Szerkesztve ]

(#10742) ádyz


ádyz
addikt

Hihi, sikerült megcsinálnom azt, hogy a telefonomon menjen az itthoni net. :-) :U

(#10743) Racecam válasza rarri (#10735) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Én 20 év múlva vagyok és és nem vinne el a mentő. :)
(Majd elvisz másért.... :U )

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#10744) pohár válasza ádyz (#10742) üzenetére


pohár
félisten

Ügyes vagy :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#10745) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

2009 jó év lesz. Ha törik, ha szakad. Úgy intézem a dolgaimat, hogy december 31.-én boldogan tekinthessem át az eseményeit a feljegyzéseimben. :D
Február végén betöltöm 31. életévemet, így ennyi évvel a hátam mögött, már van egy kosárnyi élettapasztalatom.
El se tudjátok képzelni, hogy mennyire szeretem az életet.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#10746) ádyz válasza pohár (#10744) üzenetére


ádyz
addikt

És ezt most telefonról írom. :D

(#10747) <NewL>


<NewL>
addikt

E71 után Diamond...
Lehet nem kell nekem érintőkijelző sem. Hiányoznak a gombok :O

mondjuk így a dokkolóban elég jól néz ki :B

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#10748) rarri válasza Racecam (#10743) üzenetére


rarri
senior tag

.

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#10749) rarri válasza Racecam (#10743) üzenetére


rarri
senior tag

Engem elvinne... :D

ádyz : nem lesz drága ? :F

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#10750) Str8 sk8r válasza rarri (#10749) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...dupla...két perc különbséggel... :DDD ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.