Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#9701) venember83 válasza tiv83us (#9562) üzenetére


venember83
nagyúr

Hehe, a hölgy nadrágot meg kalapot hord? Egyenjogúságot a férfiaknak! Mijaz, hogy nincs vacsora meg szex? Pereld be Kidust zsarolásért! :K

Másrészt: [link]

Harmadrészt: Rég volt ennyi visszaolvasnivalóm, meló eléggé lefoglalt.

Negyedrészt: Mivel játszik az ember a munkahelyén? Az állásával.

Ok, leültem. :B

(#9702) Esmein


Esmein
nagyúr

10 perce hívott fel egy hölgy a pannontól, hogy ugyan menjek már be interjúra, mert nagyon jól sikerült a tesztem :D

/me is happy.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#9703) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Hmm 2napja csuklom kisebb-nagyobb szünetekkel már kezd idegesíteni eléggé :U

(#9704) Str8 sk8r válasza ToBeY (#9703) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...oda se neki...a világrekorder huszonakárhány évig csuklott, mire abbahagyta... :Y ...

...Esmein: mindent bele...hajat rá...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#9705) BlacKSouL válasza Esmein (#9702) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Ha ő ilyenkor dolgozik, neked is kell majd ilyenkor is ;]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#9706) ToBeY válasza Str8 sk8r (#9704) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Kicsit zavaró mikor úgy félálomba vagy,és elkezdesz csuklani és nem tudsz visszaaludni.
Lehet hogy nevetséges,de lehet elmegyek orvoshoz.

(#9707) kételkedem válasza Esmein (#9702) üzenetére


kételkedem
addikt

Légy kemény, ne menj! ;]

ToBeY: nem használt a Redbull? :N

Str8 sk8r Huh az a zacskós porszívó ötlet az büntet :Y

A Magyar Királyi Televízióban a híradó vége felé a tiszai jégzajlást hosszan taglaló riport elé éppen csak befért az a hír, hogy ma is kiraboltak egy bankot Budapesten. Ez annyira mindennapos, hogy csak a kis színes részbe fér be? A filmekben ilyenkor mindig személyleírás alapján körözik a rablót-rablókat. :U

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#9708) venember83 válasza Str8 sk8r (#9704) üzenetére


venember83
nagyúr

a világrekorder huszonakárhány évig csuklott, mire abbahagyta... - Ja, meghalt, szegény. :(

(#9709) Traxx


Traxx
őstag

Emberek, nem tudja valaki, hogy a véradásnál mennyire számít a Béres csepp szedése? :U Csak mert van olyan gyógyszer, aminél lehet adni, van, aminél nem...a Béres elvileg nem gyógyszer, de akkor is... :U

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#9710) BlacKSouL válasza ToBeY (#9706) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Meddig bírod visszatartani a lélegzeted? Na most próbáld meg annál jóval tovább. És mikor már a piros karikák ugrálnak a szemed előtt, és már kézzel-lábbal kapálózol, akkor lassan engedd ki, és szívd be de lassan. Ha ez sem segít, akkor van még egy módszer, csak nehéz kivitelezni, és egészségre ártalmas lehet. Ha ráesel lapjával a hátadra, akkor az megbénítja a légzőközpontot egy rövid ideig, és nem bírsz levegőt venni. Na ilyenkor úgy bepánikol az ember, hogy rögtön abbahagyja a csuklást is. Az esetek többségében újrakezdi a légzést, de a kisebbség miatt nem érdemes direkt előidézni. Akkor már inkább fogj egy mezítlábas cigit, gyújts rá, és tüdőzd le istenesen. Ez ha nem dohányzol szintén akkora sokkot okozhat, hogy egyszercsak abbamarad a csuklás. Esetleg még megkérheted ismerősödet, hogy egy váratlan pillanatban keverjen le egy zsibbasztó de fogmegtartó pofont, az ijedség nagy úr csuklásnál :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#9711) Esmein válasza BlacKSouL (#9705) üzenetére


Esmein
nagyúr

még ilyenebbkor is, lesz éjféli shiftem is, ha tényleg bekerülök :)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#9712) ádyz


ádyz
addikt

Gonosz fej on.

;]

Gonosz fej off.

(#9713) ToBeY válasza BlacKSouL (#9710) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Levegővisszatartás megvolt de nem használt,a többit inkább kihagynám
Most éppen nem csuklom de 2 nap alatt voltak kisebb nagyon szünetek.

(#9714) 7 válasza venember83 (#9708) üzenetére


7
addikt

Fő a pozitív gondolkodás... ;]

(#9715) bnss válasza Traxx (#9709) üzenetére


bnss
veterán

Elméletileg adhatsz vért, gyakorlatilag helyszínen kiderül.

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#9716) Traxx válasza bnss (#9715) üzenetére


Traxx
őstag

Hát, a cseppet pár napja már nem szedem, pont emiatt. De ha azt mondják, adhatok, az jó lesz, mert 5. alkalom :C

[ Szerkesztve ]

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#9717) Str8 sk8r válasza 7 (#9714) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...de tényleg úgy történt... :K ...belehalt...

...ToBeY: inkább tényleg doki...lehet komoly gond is a háttérbe...bízd inkább profikra... ;) ...

Traxx: miért mi van az 5. alkalomkor? :F ...

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#9718) Traxx válasza Str8 sk8r (#9717) üzenetére


Traxx
őstag

Csak amolyan egyéni jubileum, semmi különös :)

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#9719) NoLF


NoLF
addikt

na, végem van.

a francért kellett elmenni megnézni... :O :O :O :O :O

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#9720) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

megnéztem a Star Wars Clone Wars című "izét"...

hát, ö.

maradjunk annyiban, h nem ajánlom...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#9721) rarri válasza Esmein (#9702) üzenetére


rarri
senior tag

Dejó ! :C

Traxx : A béres csepptől nyugodtan adhatsz vért. :K

Blacki : Itt vagy még, fiam ? A Bettikének a füzetében kellene helyesen átírni egypár angol mondatot, vagy helyessé tenni. Leírod őket helyesen ? :F :)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#9722) NoLF válasza rarri (#9721) üzenetére


NoLF
addikt

én is tudok segíteni, ha kell :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#9723) rarri válasza NoLF (#9722) üzenetére


rarri
senior tag

Köszönöm. Akkor leírom privibe. A lényeg, hogy értelmes angol mondatok legyenek belőle. :D

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#9724) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Mennyi idő az utánvétel átfutása? A cucc csütörtökön megérkezett a vevőmhöz. Én, mikor kapom meg az árát?
Se pénteken, se hétfőn nem láttam a postásunkat. Holnap még türelmesen lesem, aztán fogok idegeskedni...
De utálom az utánvételes megoldást...
Hogy nem lehet megbízni bennem?! Amikor látható a portrémon, hogy egy jó lelkű teremtés vagyok, aki soha senkit sem verne át. :B
Legközelebb nem küldök utánvétellel semmit, legfeljebb nem jön létre az üzlet. Nem érdekel a pénz, amikor az idegeskedés sokkal jobban károsítja a szervezetemet, mint amennyit a cucc ér. Eh, rossz üzlet. :U

Szerk.: Ráadásul a vevőm semmit sem írt vissza. Hogy mi van a mobillal. Tetszett, nem tetszett, rossz, nem működik, nem erre gondolt? Hogy a fenébe tanuljak az adás-vételből, ha a vevő ebben nem partner? :(((

Tisztelet másoknak! Mert azért ügyfeleim zöme kedves, megkeres az üzlet után is, ha gondja adódik, vagy ha öröme telik a tőlem vett kütyüben. Ilyenkor sokkal jobban érzem magamat. :C

[ Szerkesztve ]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#9725) NoLF válasza Algieba (#9724) üzenetére


NoLF
addikt

simán megvan egy hét mire elér hozzád a lé...

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#9726) BlacKSouL válasza rarri (#9721) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Szia Anya! :) Még vagyok. Csak kicsit rapszodikus a péhá nálam. Vagy nem csak nálam?
Segítek, persze. De ha nem olyan jellegű, vagy túl személyes, akkor szerintem dobd be ide közösbe, tuti vagyunk itt sokan akik jók angolból.

mod: na mondom én :)

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#9727) venember83 válasza NoLF (#9719) üzenetére


venember83
nagyúr

Hátööö, ez miben jobb, mint a jelenlegi verdád? Nem fiatalabb, lényegesen... :U Teljesítményben is kb. ugyanott vagy.

(#9728) NoLF válasza venember83 (#9727) üzenetére


NoLF
addikt

hátőőő...
gecimód szerelmes lettem a formájába, lényegében ennyi. kicsit fiatalabb, légkondis, nagyon megkímélt, olyanra van alakítva amilyet én szeretek... ilyesmik.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#9729) rarri válasza BlacKSouL (#9726) üzenetére


rarri
senior tag

Köszönöm, NoLF már segít. :) Nem tudtam, itt maradsz-e velünk, vagy csak bekukkantottál az ON-ba. :) Itt is nagyon lassú a PH ! :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#9730) 7 válasza BlacKSouL (#9726) üzenetére


7
addikt

Kattints a lap tetején lévő sávban a RIOS Gépház linkre, és megtudod, miért. :)

[ Szerkesztve ]

(#9731) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Kezd ideges lenni a mobilmániám. Egy modell sincs, amiért könnyű szívvel elhagyná a jelenlegi üdvöskét.
Az ilyen lelki ficamok nagyon elszántak. Csak azért is fúrja az elmémet. Pedig van jobb dolgom is mint mobilokról olvasni...
Meg egy csomó jó dolog van a mobilokon kívül az életemben... ááááá
Mobilmániám, kuss.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#9732) BlacKSouL válasza 7 (#9730) üzenetére


BlacKSouL
addikt

áááá, hogy ilyen is van.. :)
hát, gondoltam hogy valami oka van a háttérben, csak fura volt hogy válaszoltam, de nem volt betölthető az oldal, aztán mire elküldte a választ, már rég túlhaladott a dolog :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#9733) bolondember válasza Algieba (#9731) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

5800-át fogdozgattad már?

hiába vagyok nagy SE-hű márkafan, ha már megkapom Szöszitől, h szerelmes vagyok abba a telefonba - és lehet, h igaza van.
picit.. :B

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#9734) rarri válasza Algieba (#9731) üzenetére


rarri
senior tag

Remélem a " lelki ficamod " nem válik neurózissá. :N De nemsokára tavasz, akkor majd remélhetőleg a kertben fogsz lenni a napod nagy részében, éjjel pedig figyeled a csillagokat az égen. :)

ui : milyen az az 5800-as mobil ?

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#9735) Algieba válasza bolondember (#9733) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Ma pont elhúztam a szolgáltatóm egyik helyi boltja előtt, de suli felé rohantam, így nem mentem be. De, holnap, igen, megyek és megtapogatom az 5800-ast. :DDD
Ugyan erre épp nincs pénzem, mert a majdani szakmámra gondolva egy digitális kamerára megy el a pénzügyi keretem, de hmhm, ideje lenne ismét egy érintő kijelzős mobileszközre váltanom.
Az első okostelefonom a Sony Ericsson P800 volt. :)
Aztán jöttek a Nokiák, 7650, 3650, E61, E60. És még lesz ősszel egy E65 is, mert a bátyám modellt vált a szolgáltatójánál és végre lecsap az IPhone-ra. :D Hogy fogja kibírni októberig? Már csak az IPhone létezik számára mint mobileszköz.

Nem is tudom. Az E széria megfogott.
Fene az ízlésemet, hogy az E60 ennyire tetszik neki. :D

Szerk.: rarri: A mobilmánia csak egy "agyrágó bogár" már kifejlett alakjában. Ebből már nem lehet neurózis. :DDD Majd más szorongásom fogja kinőni magát igazi lélekfaló szörnyeteggé.

[ Szerkesztve ]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#9736) rarri válasza Algieba (#9735) üzenetére


rarri
senior tag

Mennyibe kerül az a mobil ? És ha én váltok telefont, akkor érdemes olyant vennem? :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#9737) bnss válasza rarri (#9736) üzenetére


bnss
veterán

Ha olyan telefont szeretnél, amit egy rossz környéken használva, meg is vernek érte - na jó nőt talán nem -, akkor válaszd azt. ;] (Bepótolom az elhalasztott söröcskét, rám fér. :K)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#9738) Algieba válasza rarri (#9736) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

A Nokia Tube egy új modell. Drága.
És tényleg elveszik az embertől, ha rossz helyen veszi elő.
Ezért sincs drága mobilom. Fölösleges kockázati tényező.

Szerk.: Nagy érintő kijelzője van, új Symbian fut benne, multimédiás Iphone ellenfél. Nem nekem való, de azért megnézem. Csak az MM-ben nem szeretek telefonokat kikérni, mert állandóan az a parám, hogy tolvajként kezelnek. Közben eszem ágában sincs lopni.

Egyszer loptam, hogy megtapasztaljam, mennyire ócska és megalázó a lopás. Nem muris, nem cool. Egy 20 forintos rágó volt az eltulajdonított dolog.

[ Szerkesztve ]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#9739) rarri válasza bnss (#9737) üzenetére


rarri
senior tag

Nem félek ! :DDD
Egészségedre ! az enyémben ananászlé van.  :D

Andi : Ebből nem sokat tudtam meg. :D / csak akkor cserélem le a mostani telómat, ha elromlik, de azért közben körbenézek a piacon. :) /

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#9740) bnss válasza rarri (#9739) üzenetére


bnss
veterán

Akkor jó, bár az óvatosság néha árt! :)

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#9741) venember83 válasza Algieba (#9738) üzenetére


venember83
nagyúr

E60 és E65 számomra drágának minősül. Persze ez nem meglepő, ha kiderül, hogy egy 3510i-t és 6230i-t használok. :U

(#9742) rarri válasza bnss (#9740) üzenetére


rarri
senior tag

Oké. Megígérem, hogy nem ölöm meg aki megtámad, csak ártalmatlanná teszem. :D

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#9743) bnss válasza rarri (#9742) üzenetére


bnss
veterán

Végül is a legjobb védekezés a támadás. :D

(Basszus, nem találok sörnyitót, az asztal szélét pedig sajnálom. Ez már csak egy ilyen nap. :DDD)

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#9744) Algieba válasza venember83 (#9741) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

:)) Drágaaaa???
Az E60 kemény 15e volt használtan.
Az E65-öst meg ingyen adja a bátyám, mert nulla számára az értéke az IPhone által elvakítva.

Azért nekem se tollas a hátam, hogy 80e-100e adjak egy kütyüért, mert új modell. Majd néhány év múlva az új ára töredékéért megveszem. Nem kell nekem a legújabb technika, meg a felhajtás.

Az E60 ma is teljesen jó.

A 6230i szintén jó. Mennyi is volt az új ára?

Szerk.: Itt sok sörbarát van. Létezik olyan, hogy gyömbéres sör, ha igen, mi a márkaneve? Anyám rákattant a gyömbérre. :D

[ Szerkesztve ]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#9745) NoLF válasza bnss (#9743) üzenetére


NoLF
addikt

mi???
olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!
egy jó sörös egy véreshurkával is kinyitja az üveget.
én most nekilátok fordítani, mert sosem leszek kész. hozzá pedig egy

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#9746) bolondember válasza rarri (#9736) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

Ő lenne az.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#9747) venember83 válasza Algieba (#9744) üzenetére


venember83
nagyúr

15k??? Akkor nagyon nem vagyok képben, elnézést. Nem tudom, hogy mennyi volt az új ára a 623oi-nek (emlékeim szerint olyan 65-70k), én ezelőtt másfél, de lassan két évvel kaptam diplomaosztón mobilteló üzletekkel rendelkező rokonyoktól, nagyon megörültem neki, mert mióta megjelent vágytam egy ilyen típusú telefonra, kitalálták a gondolatom. :K

(#9748) bnss válasza NoLF (#9745) üzenetére


bnss
veterán

Az utóbbi időben nagyon elkényelmesedtem, dobozos sört fogyasztottam csak. De a lényeg, hozzájutottam a nedűhöz! :)

Egészségedre!

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#9749) rarri válasza bnss (#9743) üzenetére


rarri
senior tag

Én soha nem támadok. Nem tudok. Nincs az az ok, amiért elkezdenék ütni valakit. De ha megtámadnak, akkor előjön belőlem az állat, és még soha nem voltam vesztes ilyenkor. De érdekes, hogy mihelyst a padlóra került eddig akármelyik támadóm , nem bántottam tovább, hanem volt akit még fel is segítettem. :)

Az ajtó oldalán is felnyithatod a sört. :D

Rafi : Köszönöm, eltettem a könyvjelzők közé az oldalt, át fogom tanulmányozni. :)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#9750) Algieba válasza venember83 (#9747) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

A mobiltelefonok sosem tartották az árukat.
Huh, 2006-ban valóban drága volt az E60, de 2008 decemberében kicsit kopott, karcos állapotban enyém lett egy példány 15 darab kék papírpénzért.
Pedig most is ideális kommunikációs eszköz.

A 6230i egy időben engem is vonzott, de túl gyakori modell. Engem picit zavar, ha túl sok embernél látom az aktuális kedvencemet.
Az egyedi cuccokat keresem, de nem kivagyiságból. Egyszerűen "bolond kalapos" vagyok.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.