Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#9051) kételkedem válasza ádyz (#9047) üzenetére


kételkedem
addikt

Bár nekem nem küldted, azért is megnéztem :P

Algieba a mobil mániádból bevételed is van, vagy legalább nullszaldós?

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#9052) ádyz válasza kételkedem (#9051) üzenetére


ádyz
addikt

Csak nyugodtan. :D :DD

(#9053) Algieba válasza kételkedem (#9051) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Sikerült nullszaldós szintig fejlődnöm. :DDD

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#9054) bnss válasza ádyz (#9050) üzenetére


bnss
veterán

Az biztos, ahogy ez a gép megy és amilyen hangja van. :) Na meg az összkerékhajtás is jól jön, nem félek senki mellet autóban ülve, de ahogy egy két kanyar bejáratra ráestünk, nem gondoltam, hogy kijövünk egyben. :)

Kezdenek jelentkezni az elvonási tünetek, első verseny úgy néz ki márc. 15., addig nem tudom mi lesz velem. :DDD (nekiállok lecsupaszítani a gépet, vagy a fene tudja)

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#9055) kételkedem válasza Algieba (#9053) üzenetére


kételkedem
addikt

Az jó! Tehát kipróbálhatsz egy halom telefont ingyen :)

Bean: március 15 még nagyon soká lesz :)

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#9056) ádyz válasza bnss (#9054) üzenetére


ádyz
addikt

Valahogy csak ki fogod bírni. :K

(#9057) bnss válasza kételkedem (#9055) üzenetére


bnss
veterán

Tudom, addig kitalálok valamit. :)

ádyz: sok videót nézek... ;]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#9058) bnss válasza bnss (#9057) üzenetére


bnss
veterán

Kitaláltam, megyek, és alszom egyet. ;] Jó éjt!

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#9059) ádyz válasza bnss (#9057) üzenetére


ádyz
addikt

Akár. :DDD

(#9060) pohár


pohár
félisten

' estét :D

Megjött az emlegetett pohár :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9061) Algieba válasza pohár (#9060) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Hi!

Még mindig keresel telefont?

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#9062) pohár válasza Algieba (#9061) üzenetére


pohár
félisten

Keresek-keresek, csak még a pénz nincs meg rá... :( :B

Most kicsit megnézegettem a Nokia N78-at, az se rossz telefon :))

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9063) Algieba válasza pohár (#9062) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Megnéztem a kínálatot. Ezek egyike sem a te eseted. Ugyan van egy független, nullperces, bronz W910-es. 28e-ért, de érzésem szerint, ha lesz pénzed, te egy jóval komolyabb vasra veted rá magadat. :D

Milyen rendes tőlem, hogy őszinte vagyok. :)

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#9064) pohár válasza Algieba (#9063) üzenetére


pohár
félisten

Hát egy W910i-vel is boldog lennék a mostani W300i-m helyett, ami agyon van már gyepálva :D :B

Esetleg feketében nincs a teló?
A bronz szín nem vonz annyira telefonon, de ha már egy csaj ilyen bronzos, annál inkább :D :D

[link] itt újonnan 35e-be kerül a bronz, csak azt nem értem miért drágább a fekete, az 49k? :F

Esetleg egy Nokia N78-at tudnál nekem nézni? :B :R

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9065) (Kolombusz) válasza pohár (#9060) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Micsoda szóvicc!!! :R :DDD

(#9066) pohár válasza (Kolombusz) (#9065) üzenetére


pohár
félisten

Nah látod :D

Mennyire szerves, fontos tagja vagyok a PH-nak :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9067) Algieba válasza pohár (#9064) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Sajnos, nincs. Eddig bronz, piros, és magenta színű W910-est láttam. Van még egy piros is, de az nem nullperces és aki behozta a boltba nem 100% megbízhatóságú partner. Értsd, nagy valószínűséggel előfizetéses a telefon. Eddig még nem tiltották le, de sose lehet tudni. Sajnos, vannak link alakok. Ezért nem javaslom.

N78. Ööö, oké, végül is előfordulhat felbukkanása Békéscsabán a kedvenc boltomban.

Jelenleg Nokiából van: 5310, 5220, N72, N80, N91, E51, E50, E65, 6210 navigátor, SE-ból van P1, W910, K770, van egy-egy Asus, Mio, és LG-nek két érintő kijelzős modellje, meg egy Motorola V8 (ez tényleg szép mobil).
Huh, van még néhány, csak nem jut eszembe, hogy mi is.

Ja, van egy jó ajánlatom is, ha beéred a középkategóriával, egy Vodafone függő 3120 classic. Turbo sim megoldja a függését és csak 17.000. Teljes dobozos, jó állapotú. Semmi karc.

Ha nem tetszik, semmi gond.
Jól ismerem a mobilvásárlás nehézségeit.

[ Szerkesztve ]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#9068) 7 válasza (Kolombusz) (#8938) üzenetére


7
addikt

Na jó, de nekem most pihenés van, lehet egy kicsit lazítgatni. Pláne, hogy van oka is, amiért ezt játszom. :)

(#9069) pohár válasza Algieba (#9067) üzenetére


pohár
félisten

Ez az említett W910 meddig garis még??
És új, bontatlan, vagy csak ki lett bontva, és meggondolta magát az előző vásárló?
Lehet ez lesz a befutó, később meg egy fekete házat beszerzek ha nem szokom meg ezt a barnát :)

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9070) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

(#9071) Algieba válasza pohár (#9069) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Holnap visszamegyek, és megtudom a válaszokat, plusz készítek fotókat. Ma lemerült a kamerában lévő akkuelem páros... Most töltöm.

A családban barna van, és egy kellemes, uniszex szín. Jelenleg a középső húgom kedvenc telefonja a W910-es. Én is használtam két hétig, és semmi bajom nem volt vele, egy könnyű, zsebbe bújós, könnyen kezelhető SE modell. Minden van hozzá, percek alatt össze lehet hozni a PC-vel. De van hozzá memóriakártya olvasó is.

Szerintem, csak annyi időre volt kibontva, hogy megnézték. De le se húzták róla a védőfóliát.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#9072) pohár válasza Algieba (#9071) üzenetére


pohár
félisten

Az jó!! :)
Lehet csak megveszem :D
Csak márciusban lesz pénzem, addig kérek kölcsön anyuméktól :D

Gariról lehet tudni valamit?? :B

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9073) Algieba válasza pohár (#9072) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Megtudakolok mindent, és a nap folyamán megírom és átküldöm a képeket is privátban.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#9074) Pisztillus


Pisztillus
senior tag

Mentem aludni, jó éjt mindenkinek!

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#9075) pohár válasza Algieba (#9073) üzenetére


pohár
félisten

Okés, rendben!! :R

Jó éjt Piszti!! :D :R

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9076) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Hűha, ha sikerül kedden a vizsgám, akkor belevetem magam a zöldséges mercik piacába. :K

(#9077) tildy válasza Algieba (#9063) üzenetére


tildy
nagyúr

w910i pedig korrekt tella. Nagyon tetszett, és tetszik. ha nem lesz meg a holland, akkor az kell nekem is.Feketében persze.
Na holnap általános műszaki ismeretek vizsga.De a kúpos tengelybiszbaszt megoldottam :D

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#9078) pohár válasza tildy (#9077) üzenetére


pohár
félisten

Nekem is feketében lenne az ideális, de az minimum egy tízessel drágább... :((( :W

Csak azt nem értem miért... :U

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9079) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Megyek én is az ágyba.

Jó éjt és szép álmokat!

tildy: Semmi bajom a W910-essel, csak okostelefon mániásként szívfájdalom nélkül odaadtam a húgomnak. Előfordulhatott volna, hogy pohár is inkább az okostelefonokat választja, mert azok is vannak. Hisz a kiszemeltje az N78.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#9080) pohár válasza Algieba (#9079) üzenetére


pohár
félisten

Íííííígy van :D
Majd meglátom még melyiket veszem meg, csak valahonnan pénzt is kellene keríteni rá :D

Szép álmokat!! :R

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9081) pohár


pohár
félisten

Mindenki alszik?? :(

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9082) pohár


pohár
félisten

Léptem aludni, jó éjt aki még itt van!! :D :R

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9083) NoLF


NoLF
addikt

hajaj... van baj.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#9084) Racecam válasza NoLF (#9083) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Mi baj van? :F

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#9085) NoLF válasza Racecam (#9084) üzenetére


NoLF
addikt

be vagyok baszarintva nem kicsit...

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#9086) pohár válasza NoLF (#9085) üzenetére


pohár
félisten

Az a jó :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9087) rarri


rarri
senior tag

Sziasztok ! Szép -ot szeretnék kívánni mindenkinek !

Keddig szabad vagyok ! :))

 :-)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#9088) tildy válasza rarri (#9087) üzenetére


tildy
nagyúr

Jó reggelt. Viszem a sejhajom iskolába.
Vizsga....

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#9089) kételkedem válasza rarri (#9087) üzenetére


kételkedem
addikt

Szép napot mindenkinek!

tildy: neked és az összes tanulónak , aki ma írja a felvételit, sok szerencsét!

NoLF: HB+HP=KO ;] :D

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#9090) Winner_hun válasza NoLF (#9085) üzenetére


Winner_hun
félisten

:Y
Te olyat is tudsz?
:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#9091) nike_


nike_
addikt

Reggelt.

(#9092) blokad


blokad
senior tag

Reggelt.

Minden felvételizőnek egy kalappal. Tavaly én is ezt csináltam. Tanulsz, akkor nem veszélyes.

(#9093) RoyalFlush


RoyalFlush
őstag

Szép napot!

Megyek megnézek egy monitort, lehet megveszem.

(#9088) tildy: egy kalappal.

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#9094) venember83 válasza rarri (#9087) üzenetére


venember83
nagyúr

Szépet bizony, szeretjük a szabad hétvégéket. :))

(#9095) zolynet


zolynet
addikt

jóreggelt mindenkinek

vizsgázóknak kalappal

másnaposoknak meg fejfájósmentest :DDD

Life is too short to stay stock!

(#9096) Tim82


Tim82
nagyúr

'gelt.

Másfél hete az első tényleg szabad nap. :U

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#9097) kételkedem válasza Tim82 (#9096) üzenetére


kételkedem
addikt

Rabosítva voltál? :U

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#9098) venember83 válasza kételkedem (#9097) üzenetére


venember83
nagyúr

Biztos körbecsempézték a jó munkásemberek, s pár napig tilos volt a frissen ragasztott padlócsempére rálépni.

(#9099) bnss


bnss
veterán

Szép napot! Végre nem esik az eső, és a Nap is próbál sütni. :)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#9100) bandus válasza bnss (#9099) üzenetére


bandus
veterán

bárcsak szép lenne :D

de elegem van a mai szalagavatóból :W

hugom meg van tőle őrülve, minden szarért hisztizik. mostépp a frissen elkészült haját tépte szét, mert nemtetszik neki. anyu is sír, mert ő már nem bírja idegekkel :F

énmeg sodródok az árral.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.