Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#10251) NoLF válasza kételkedem (#10246) üzenetére


NoLF
addikt

hehe, én meg még egyiket sem láttam ott felül

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#10252) bolondember válasza NoLF (#10251) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

use your eyes... :P

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#10253) NoLF válasza bolondember (#10252) üzenetére


NoLF
addikt

for what?! :DDD

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#10254) Pisztillus


Pisztillus
senior tag

Sziasztok!

Itt is csak az a randa szürkeség, eső...

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#10255) venember83 válasza Pisztillus (#10254) üzenetére


venember83
nagyúr

Dehogy, ma nagyon szép napsütötte reggelre ébredtem, meg is jött a kedvem egy kis bringázáshoz, ehelyett azonban melózni kell, s bringa sincs alkatrész hiányában.

BE: Gépház linkre kattintva kiderül, hogy ma reggeltől van ott ismét az aktív tagok link.

[ Szerkesztve ]

(#10256) bolondember válasza venember83 (#10255) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

idézlek:

"van ott ismét az " :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#10257) Pisztillus válasza venember83 (#10255) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Meló az nekem is játszik... S mivel "hivatalosan" is influenza-járvány van, valószínű, hogy lesz annyi beteg, hogy nem érünk rá az időjárással foglalkozni...

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#10258) venember83 válasza bolondember (#10256) üzenetére


venember83
nagyúr

RI/OS 5 bevezetésével eltűnt, és most jelent meg ismét. ;)

(#10259) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Elintéztem a délelőtti levelesláda böngészést. (Egy új levelem sincs.)

Most megyek, és készítek egy "rendkívül" bonyolult ételt, túrós tésztát. Az egyik kedvencem. :)

Most éppen nem esik az eső. Enyhe a levegő. De a felhők még itt vannak, tehát várható csapadék.

Jó kedvem van. Még mindig a józan ész és a vágy között billegek az Acer mini notebook miatt. Anyagilag totál paffra vágna, viszont érzelmileg lufi mód elszállnék tőle. :O :C

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#10260) tildy válasza csapos2 (#10180) üzenetére


tildy
nagyúr

Milyen téren?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#10261) tildy válasza Algieba (#10259) üzenetére


tildy
nagyúr

Tehát egy tárgyi dolog olyan érzelmi adrenalinbombát adna, hogy ihajj?

Meddig?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#10262) NoLF válasza tildy (#10261) üzenetére


NoLF
addikt

amíg szét nem esik. utána átfordul a dolog bosszankodásba :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#10263) tildy válasza NoLF (#10262) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem tudom, én azt vettem észre, hogy amire nagyon nagyon vágytam sokáig, azt mikor megkaptam nagynehezen végre (Tehát sok szenvedés árán...) , akkor már kevésbé tudott lelkesíteni. :U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#10264) rarri válasza Algieba (#10259) üzenetére


rarri
senior tag

Akkor számolj, és ha jut rá pénz, akkor vedd ,meg szerintem. :) Tudod, mert megérdemled. :) :K :D

tildy : Nem számít meddig szerintem. Ha örömöt okoz, akkor miért ne. :K később meg átéli majd Algieba azt az érzelmi adrenalin bombát is amit te most. :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#10265) Algieba válasza tildy (#10261) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Mivel évek óta bolondulok az egyre kisebb kütyükért, és egy mini notebook pont kellemesen csiklandozza az elképzeléseimet az ilyesféle eszközről, a válaszom, 2009-ben a kedvencem lenne. :)

A tárgyak "ellátása" jóval könnyebb az élőlényekénél. Ráadásul jelen pillanatban egy mini notebook jelentősen megkönnyítené a mobilitásomat egy szakmában, amit szívesen művelek, mert pont beleillik a velem született tehetségek körébe. (Újságíró.)

Idővel persze a tárgyak iránti rajongásomat le fogom szerelni, és átterelem érzelmi energiáimat konkrét személyekre.
De ez hülyeség, eleve egy csomó energiát fordítok legalább egy tucat ember érzelmi karbantartására. Pl. ma három embert támogatok érzelmileg.

Tehát, a tárgyak imádata mellett bőven van kedvem embereket is "dédelgetni".

Az érzelmi lángolást nem is a technikai eszköz táplálja, hanem a tudat, hogy mire fogom használni. Elképzelem a jövőmet, a sokféle kreatív munkát, amit támogatni fog, és egyből tapsikolok.

Szerk.: Éveken át vágytam mobiltelefonokra. 2005 óta van rá módom, hogy teret adjak eme vágyamnak, és már vagy 20 mobilom volt azóta, mégsem unom őket. Sőt, a jelenlegivel rendkívül elégedett vagyok. Bár most egyszerre két mobil van kéz közelben, mert beüzemeltem a tojás Siemenset is. Ő olyan aranyos.

[ Szerkesztve ]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#10266) (Kolombusz) válasza zolynet (#10242) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

A srác annyira nem bírja a piát, hogy ezt minden alkalommal megjátssza, ha elmennek valahova. Egy sörtől már nagyon vidám.

(#10267) csapos2 válasza tildy (#10260) üzenetére


csapos2
addikt

Minden. ;-]

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#10268) rarri válasza csapos2 (#10267) üzenetére


rarri
senior tag

Szia nyuszika !

Algieba : Szerintem teljesen rendben van, hogy most ezek a dolgok töltik ki az életed. Hisz ebben találsz örömöt, Így fejezed ki ,így valósítod meg önmagad.Mondhatjuk azt is, hogy ez a te művészeted. :) És ezekből a dolgokból ami te vagy, remek írások születnek. :)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#10269) csapos2 válasza rarri (#10268) üzenetére


csapos2
addikt

Szia Kisdrágám!

Hogy ébredtél?

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#10270) tildy válasza rarri (#10264) üzenetére


tildy
nagyúr

Az én érzelmi adrenalinbombám perpill leginkább a béka segge alatt van :((( :((( :(((

Ezer meló van , és jelenleg sejhajt kéne nyalnom egy kettes jegyért....

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#10271) rarri válasza csapos2 (#10269) üzenetére


rarri
senior tag

Köszönöm szépen, jól . :) És a héten már nem kell mennem dolgozni. :))
Meglestelek ám ! :D Mind a ketten fogytatok , igaz? :)

tildy : Nemá !! :N Szervezz egy vad éjszakát, és a szunnyadó bombák működésbe lépnek. :) Néha nekünk nőknek kell rárontani az ellenségre ! :DDD

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#10272) FehérHolló válasza csapos2 (#10267) üzenetére


FehérHolló
veterán

Róka!!! :B

Skynet is real. It's called Google.

(#10273) csapos2 válasza rarri (#10271) üzenetére


csapos2
addikt

Hol, ki, miért, mettől, meddig, mekkora, milyen, mennyi, hányszor? :-)

Nekem csak az agysejtjeim száma fogyott.

Madár: Most már komolyan el kell menj a szemészetre. Csak a színem emlékeztet a komára, egyébként sügér vagyok. Nyihihi.

[ Szerkesztve ]

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#10274) bolondember válasza tildy (#10270) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

figyu, ha gyakorolni kell, jelentkezhetsz nálam, tartok előadást szívesen... ;] :P

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#10275) rarri válasza tildy (#10270) üzenetére


rarri
senior tag

Jól mondtad, hogy jelenleg. :) De eljön még az este, és akkor..... :D

nyuszika : Szerintem az Andi 8 kg-ot fogyott kb, te pedig 3-4-et. :) / most hogy mondod, nekem sem tudom, hány agysejtem maradt. :D Szerencsére abból alapvetően sok van, sokáig lehet pusztítani őket. :DDD /

Rafi : Ez a szöveg annyira ismerős ! :D / nem tőled ! :D /

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#10276) FehérHolló válasza csapos2 (#10273) üzenetére


FehérHolló
veterán

Tapasztalt, furfangos rókasügérként tudhatnád, hogy nekem az egyik kedvenc időtöltésem a szemevészet, nem a szemészet.
Egyébként te tudsz olyat csinálni, hogy "iá-iá-iá"?

Skynet is real. It's called Google.

(#10277) NoLF


NoLF
addikt

akutyamindenit már megint milyen nap van itt grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#10278) csapos2 válasza rarri (#10275) üzenetére


csapos2
addikt

17. :-)

Ritkaszárnyas: Én szinte minden elképzelhető hangot ki tudok adni magamból, csak kell egy megfelelő véralkohol szint hozzá.

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#10279) FehérHolló válasza NoLF (#10277) üzenetére


FehérHolló
veterán

Na látod, itt még nap sincs, csak felhők. :(

Róka: 17 agysejt? o_O
Nekem sajnos még alkohol sem kell ehhez a művelethez.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#10280) Pisztillus válasza Algieba (#10265) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Csak egy apró kérdés: belátható időn belül hoz-e az újságírás annyit a konyhára, hogy megtérüljön ez a befektetés? Mert ha igen, akkor ne gondolkozz tovább...

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#10281) rarri válasza csapos2 (#10278) üzenetére


rarri
senior tag

Az Andi, vagy te? :F :) Téged nehezebb volt megsaccolni, mert az előző képen csak az arcod látszott. :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#10282) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Na, így adjon az ember tanácsot. Javasoltam anyámnak, hogy a félretett pénzéből életében először menjen el kikapcsolódni. Annyi igényes pihenő szálloda kínálja szolgáltatásait, biztosan találna kedvére valót.

Tíz perccel később szid...

Na, jó. Megyek intézni az ügyeimet, köztük a mini notebook megvételét. :)

Este visszatérek.
Szép napot mindenkinek!

Szerk.: Pisztillus: Mivel már van felkérésem munkára, a válaszom, igen. Meg fog térülni a mini ára.

[ Szerkesztve ]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#10283) Esmein


Esmein
nagyúr

a délben kelésnek is vannak hátrányai, de azt hiszem a jelen lévő közönség kevésbé fogékony a témára, úgyhogy most leülök :D

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#10284) Pisztillus válasza Algieba (#10282) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Akkor a kérdés eldöntve! :K Legyen nagyon sok örömöd benne!

Esmein: Azért ebben nekem is van gyakorlatom... Tudom, miről beszélsz... :D

U.i.: Most látom, hogy fantasztikus tag lettem... :DDD

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#10285) rarri válasza Algieba (#10282) üzenetére


rarri
senior tag

Te megtettél mindent hogy anyukád jól érezhesse magát. Az legyen az ő dolga ha nem tudja értékelni. :) Jó vásárlást !

Esmein : Jó reggelt ! :) Az éremnek két oldala van, úgyhogy élvezd a délben kelés előnyit,a hátrányokkal pedig ne törődj. :)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#10286) csapos2 válasza rarri (#10281) üzenetére


csapos2
addikt

Ő.
Én nem tökölök diétával. Az rossz benne, hogy olyankor nem ehetek, annyit, és azt, amit és amikor szeretnék.

Varnyú: Nem is foglak hangutánzásra megkérni, mert kinéztem belőled eme képességet. ;-]

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#10287) tildy válasza rarri (#10271) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem a szexuális életemmel vna a baj, de van amin a jó szexuális élet sem tud segíteni:U
bolond : ha már nyalás, akkor a férfiaknak nem a hátsóját, na....
És köszönöm abból ninc szükségem oktatásra :D

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#10288) Esmein válasza NoLF (#10248) üzenetére


Esmein
nagyúr

Reporting for duty, ha tudok segíteni, dobj rám egy privát :)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#10289) rarri válasza csapos2 (#10286) üzenetére


rarri
senior tag

Szerrintem nagyon szép lett az Andi. Gratulálok neki. :C Érdekes, hogy én ha odafigyelek az étkezésemre, ha nem,. akkor is 65 és 70 kg között ingadozok. És ennek nagyon örülök. :)
Nyuszika, te így vagy szép ahogy vagy. :)

tildy : Látod, egyvalami már rendben van az életedben. :) Ez nagyon jó. :K

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#10290) NoLF válasza Esmein (#10288) üzenetére


NoLF
addikt

menni is fog, sztem legjobb lesz majd msnen este, ha ráérsz, mert most a normál munkámat csinálom természetesen.

egyébként meg
fitt gyömbéres lecsós padlizsán, fitt barnarizs-zabpehely kása
na ilyet nem kérek soha többet.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#10291) csapos2 válasza rarri (#10289) üzenetére


csapos2
addikt

Olyan meggyőzően mondtad, hogy majdnem elhittem neked a rám vonatkozó részt. :-) Én is imádlak!

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#10292) bolondember válasza rarri (#10275) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nagyon képletesen tudok magyarázni... :U

vagy TE most MÁSRA gondoltál?! :S

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#10293) Esmein válasza NoLF (#10290) üzenetére


Esmein
nagyúr

nevem + gmail-en vegyél majd fel, meglátom, hogy nekem is beletörik-e a bicskám, simán elképzelhető, de egy próbát megér :)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#10294) bolondember válasza rarri (#10289) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

amúgy én a VI.-ik kerület és (jelenleg) a XIII.-ik kerület között ingázok.
naponta.

hétvégén is néha.

:U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#10295) rarri válasza csapos2 (#10291) üzenetére


rarri
senior tag

pedig elhiheted. :-)

Rafi : Tudod, hogy én mindig csak egyvalamire gondolok . :D Ebben akarnak előszeretettel segíteni a fiúk a környezetemben. :D / na jó, néha másra is gondolok :U :) /

NoLF : Majd a csapatépítő tréningen eszel egy jót ! :D

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#10296) tope


tope
addikt

Izgi a műsor, szex, alkohol, dráma

Jó étvágyat mindenkinek

(#10297) Pisztillus válasza tope (#10296) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Jó étvágyat neked is!

Jó kis hely ez itt! :D

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#10298) Esmein


Esmein
nagyúr

krémmel töltött csokis műzlipárna... minimum nobel díjat a feltalálónak

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#10299) NoLF válasza rarri (#10295) üzenetére


NoLF
addikt

csak arra nem fogok emlékezni

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#10300) rarri válasza NoLF (#10299) üzenetére


rarri
senior tag

Nembaj ! :D

Kaptam filmeket, és ha megnézem őket, lehet hogy rózsaszínné fog válni a tollam ! / meg az agyam ! / :Y

- 100 nő,
- A tökéletes férfi
- Idegölő
- Mindenütt nő
- Csajozós film.

:DDD

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.