Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#10801) Str8 sk8r válasza Algieba (#10800) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...és mi van az okostelefonokkal...azok se lennének...te is hozzájárulsz a telcsik felhalmozásával az erőforrások kimerítéséhez...ha pedig kihalnánk, jönne egy másik faj, és kezdődne minden előről...de ha ha végre megszületne az aki megoldja a természet hanyatlásának a visszafordítását, ahoz megintcsak szülni kell... :U ...

************

[ Módosította: Racecam ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#10802) Algieba válasza Str8 sk8r (#10801) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Jelenleg is bőségesen akadnak a Természet erőforrásait megóvni szándékozó emberek, akik dolgoznak a nagy feladaton. Csak annyian vagyunk már, hogy nagyon nehéz megállítani ennyi embert.

Szerinted, miért vállaltam fel használt mobilok gondozását? Épp az a célom, hogy a "régi" készülékek új tulajhoz való juttatásával elejét vegyem a pazarlásnak.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#10803) bnss


bnss
veterán

Gyerekvállalás manapság Magyarországon? Nehéz kérdés, ha ebben a helyzetben lennék, nem próbálkoznék (mármint nem az azt megelőző művelettel) egy vagy esetleg több gyerkőc nevelésével, mert nem biztos, hogy elő bírnám teremteni a szükséges egzisztenciális hátteret. Egyelőre be kell fejezni az egyetemet, kell egy jó munkahely és - egyáltalán nem utolsó sorban - egy életem párja, akit maximálisan alkalmasnak tartok a családalapításra.

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#10804) rarri válasza Eastman (#10794) üzenetére


rarri
senior tag

Ez nagyon kedves gondolat . :)

Norbi : ebből a szempontból igen. Amúgy ezerféle. / szerintem / :)

Race : Gondoltam hogy te erről az oldalról közelítesz a dologhoz ! :D

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#10805) Eastman válasza rarri (#10804) üzenetére


Eastman
őstag

Kb én is, csak nagyobb íven... ;) :D

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#10806) ádyz válasza Str8 sk8r (#10801) üzenetére


ádyz
addikt

**********

[ Módosította: Racecam ]

(#10807) bolondember válasza venember83 (#10762) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

kíváncsi vagyok, Neked, h tetszett a Spíler!

legjobb mondat:
"Nice set of wheels, Dad!" :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#10808) pohár


pohár
félisten

Jaj gyerekek megint milyen jó vidám témát kerítettünk :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#10809) venember83 válasza bnss (#10803) üzenetére


venember83
nagyúr

Ugyan, ha gyerek van, akkor csak megváltoznak a prioritások és a célok. Egyetemet is lehet végezni mellette, meg dolgozni, nem egy ember megtette már. Nem tudom, hogy miért van ez az óriási félelem és egzisztenciaközpontúság még gyerekvállalás kapcsán is...

BE: Szokásos Guy Ritchie film, a Snatchre hajaz, de nem rossz, vannak benne nagyon megkapó részek és hangulata is van. Tízből úgy 6,5-öt ér, többször nem nézném meg, de önmarcangolás helyett elment.

[ Szerkesztve ]

(#10810) bnss válasza venember83 (#10809) üzenetére


bnss
veterán

Volt idő, amikor másképp láttam a kérdést, de mióta többé-kevésbé egyedül vagyok, változtak a célok. De mivel a jövő kifürkészhetetlen, bármi megeshet. Tudom, hogy nem egy ember megtette már, de nem érzem magam felkészültnek (nem arról van szó, hogy nem szeretnék keményem dolgozni, mert most is dolgozom, ahogy a szorgalmi időszak engedi akár két munkahelyen is) - "szerencsére" még nem is kell felkészültnek lennem.

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#10811) ádyz válasza pohár (#10808) üzenetére


ádyz
addikt

Nos, beszéljünk akkor Rólad! :D

(#10812) rarri válasza Eastman (#10805) üzenetére


rarri
senior tag

Nahát ! :N :DDD

Hűha, mennem kell aludni ! :) Mindenkinek további jó éjszakát kívánok ! sziasztok ! :-)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#10813) pohár válasza ádyz (#10811) üzenetére


pohár
félisten

Felőlem... :U :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#10814) ádyz válasza pohár (#10813) üzenetére


ádyz
addikt

Hogy s mint vagy, pohár? :D

rarri: Jó'ccakát! :))

[ Szerkesztve ]

(#10815) Str8 sk8r válasza pohár (#10813) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...te ugye egyke vagyol... :)) ...

...jó éjt sasmama...

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#10816) pohár válasza ádyz (#10814) üzenetére


pohár
félisten

Szia rarri, szép álmokat!! :R

Hát megvagyok :D
Mogyorót rágcsálok, és azon tűnődöm, hogy lehetne a Fundamentát kicsinálni, meg hogy lesz nekem új telóm mostanság :D

Ez a hátterem, most meginnék közölük egyet, főleg a jobb szélső epres cuccot :D
Nyammmmi :D

Str8... nem, van egy 16 éves húgom :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#10817) Pisztillus válasza rarri (#10812) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Jó éjt, szép álmokat!

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#10818) bnss válasza rarri (#10812) üzenetére


bnss
veterán

Jó éjt, szép álmokat! :)

---

Én is megyek, holnap - ja nem, ma - délután nem szeretnék kómás állapotban lenni. Jó éjt!

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#10819) Racecam válasza ádyz (#10806) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ebből elég volt!!
El sem kellett volna kezdeni!! :(((

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#10820) pohár válasza Racecam (#10819) üzenetére


pohár
félisten

Nyugodtság van hééé :D
Mit írt benne?
Nem rémlik már mi volt ott... :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#10821) ádyz válasza Racecam (#10819) üzenetére


ádyz
addikt

Bocsánat, de mi volt benne,hogy moderálni kellett? Semmi trágár, fajgyűlölő, stb. dolgot nem tartalmazott. :F

Ha igen,akkor bocsánat.

Szerk.: Most viszont megyek aludni, elég volt a tegnapi napból.

Race,még egyszer bocsánat. :R

Jó'ccakát!

[ Szerkesztve ]

(#10822) Eastman válasza rarri (#10812) üzenetére


Eastman
őstag

Szép álmokat Rarri!

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#10823) venember83 válasza Racecam (#10819) üzenetére


venember83
nagyúr

Kickkillban. ;]

Másrészt: Nem sok vagyok.

Harmadrészt: Jóccak rarri.

Negyedrészt: Jóccak mindenki másnak is.

(#10824) Pisztillus válasza ádyz (#10821) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Most már fedje a szürkeség jótékony takarója. Magam is gondolkodtam egy válaszon, de mégsem tettem - jobb is ez így.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#10825) Str8 sk8r válasza Racecam (#10819) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...értettük...bocsi......

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#10826) tildy válasza Racecam (#10783) üzenetére


tildy
nagyúr

Ilyen az , amikor az ember úgy érzi nem tett le semmi más maradandót az asztalra. Nem így ismertelek.....

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#10827) Pisztillus


Pisztillus
senior tag

Jó éjt mindenkinek, jön a pihi, elég volt az egész napozás...

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#10828) Racecam válasza tildy (#10826) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Tévedés, én ezt egy szóval sem mondtam. Azt írtam: "..a gyermekeim a legnagyobb tetteim, amit ebben az életben létre tudok hozni.". Ezt még akkor is így gondolnám, ha tavaly én nyertem volna el a fizikai (vagy tetszés szerinti) Nobel díjat. Nem tudom, hogy tettem-e le maradandót bármelyik asztalra, de nem is foglalkozom vele, ezt ítéljék meg majd mások. Teszem a dolgom, ahogy gondolom, hogy tennem kell.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#10829) venember83 válasza tildy (#10826) üzenetére


venember83
nagyúr

Definiálhatnád a "maradandó" fogalmát.

(#10830) Str8 sk8r válasza venember83 (#10829) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...nah igen...ezen elgondolkodtam, és rájöttem semmi sem maradandó, mert semmi nem tart örökké... :)) ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#10831) Eastman


Eastman
őstag

Nyugodalmas jó éjszakát minden kedves on-topic lakónak!

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#10832) pohár válasza Eastman (#10831) üzenetére


pohár
félisten

Szép álmokat!! :R

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#10833) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Én még itt vagyok. Átültem a nagy géptől az ágyba és felvettem az apróságot. Ideje belakni. Kitettem háttérnek egy fotót a Tejútról. :) Gyönyörű.
Áttöltöttem rá az írásaimat. Ma bemutatom az ismerőseimnek mint a legújabb kütyü üdvöskémet.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#10834) Racecam válasza venember83 (#10829) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Én egy darab sajtot tettem le tegnap este az asztalra, de reggelre nem volt ott.
Nem volt maradandó... :(

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#10835) BlacKSouL válasza BlacKSouL (#10699) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Kurvajót buliztunk mondhatom. Mire úgy ahogy alakult volna az este, ellopták az egyik lány táskáját. Igen, egy szórakozóhelyen, egy félig diszkó, félig kocsmában egyszerűen felemelték a táskát, és elrohantak vele. Ebben az a szép, hogy két hete ugyanezt ugyanígy ugyanott megcsinálták, de akkor pont elkaptuk őket, és utolértük, visszavettük a táskát. Utáljatok érte nyugodtan, kimondanám ha kínaiak lettek volna is, meg ha feketék, vagy indiánok, de ezek speciel pont cigányok voltak. Igen, ők a mi szent teheneink. Most kicseszettül visszafogom magam, de valahogy most érzem hogy egy undorító szemétláda köcsög rasszista fasz vagyok. És továbbra is utálok minden olyan embert, legyen az bármilyen nemzetiség, rassz, faj, vallás vagy akármi tagja, aki másoknak bármilyen formában kárt okoz. Különösen a nálunk többségben lévő és nálam biztosítékot már kurvára kiverő egyedeket.
Nem kérek reagálást, kommentet, sem "egyetértek"-et, sem semmi mást! Többet soha nem szeretnék ilyen témában írni, de ha bárkit ilyen sérelem ér a környezetemben a jövőben hasonló esetben/módon, azt ugyanígy nyíltan, visszafogottság nélkül megírom, mert én most már kurvára utálom ami ebben az országban ilyen formában folyik.
További hasonló szép estét mindenkinek

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#10836) pohár válasza BlacKSouL (#10835) üzenetére


pohár
félisten

Ha velem megtörténne valami ilyesmi, utolérném és kezét törném minimum... :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#10837) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Elteszem magamat a mának. Elfáradtam.

Jó éjt és szép álmokat!

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#10838) Str8 sk8r válasza Algieba (#10837) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...aludj jól... ;) ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#10839) pohár válasza Algieba (#10837) üzenetére


pohár
félisten

Szép álmokat!! :K

Mit lestem a Szex topicban :D

női magömlés

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#10840) Janoska26 válasza pohár (#10839) üzenetére


Janoska26
addikt

óóó, csak holnap jöjjön haza az asszony mileszitt kéremszépen :)) :DD :DD :DDasszem be fog telni a pohár :DD

[ Szerkesztve ]

(#10841) pohár válasza Janoska26 (#10840) üzenetére


pohár
félisten

Jaaajjj, ezek a szóvicceket kerüljük :DDD :DDD

Majd foglald imába a nevem, vagy elég egy üveg Teichenne vagy Tunel absinthe is :DDD :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#10842) Janoska26 válasza pohár (#10841) üzenetére


Janoska26
addikt

tudom hülyje vicc, dehát tőlem nem kell jobbat várni :)) Piát nem kapsz, nem hagyhatom, hogy mérgezd magad, majd max beszélek a Norbival, hátha tud neked valami akciós Norbirudit ;] ;] :))

[ Szerkesztve ]

(#10843) pohár válasza Janoska26 (#10842) üzenetére


pohár
félisten

Norbirudi?? :Y :DDD
Az meg mi az apámfasza??? :DDD :DDD :DDD

Norbi az Boness uram lenne? :D
Amúgy valami jóféle absinthe-ot elfogadok, megveszek :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#10844) Janoska26 válasza pohár (#10843) üzenetére


Janoska26
addikt

majd megérzed, osztán olyan fitt leszel hogy csak ajjajjjj :DD :))
ezt sose bírom megúnni, eszembe jut hogy mégis csak vótam fijatal :o :DD

[ Szerkesztve ]

(#10845) pohár válasza Janoska26 (#10844) üzenetére


pohár
félisten

Inkább az absinthe-ot választanám ha lehetne :DDD

Azért 28 évesen nem vagy te öreg :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#10846) Janoska26 válasza pohár (#10845) üzenetére


Janoska26
addikt

ki mondta hogy választhatsz ;] ;] :DD

(#10847) pohár válasza Janoska26 (#10846) üzenetére


pohár
félisten

Akkor nyald meg ;] :P :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#10848) Janoska26 válasza pohár (#10847) üzenetére


Janoska26
addikt

má megvót, benyaltam vagy 2 seritalt, asszem megyek alunni, jóccakát :))

(#10849) Str8 sk8r válasza Janoska26 (#10844) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...bezzeg én a te korodban... :DDD ...joccak...

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#10850) pohár


pohár
félisten

Léptem aludni, good nights guys!! :R

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.