Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#10951) bnss válasza rarri (#10948) üzenetére


bnss
veterán

Nem semmi, gratulálok Bettikének! Az előlap is szép, de az anatómiánál leesett az állam. :R

Neró: pedig az utóbbi időben megcsappant a topic forgalma - sajnos.

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#10952) venember83 válasza bnss (#10951) üzenetére


venember83
nagyúr

Válság van. Itt is.

(#10953) pohár válasza rarri (#10948) üzenetére


pohár
félisten

Én még most se tudok így rajzolni, pedig 19 vagyok :DDD

Most látok neki egy általam készített édes-savanyú Uncle Ben's-hez :D

Nyaaammmmmmiiiii :P ;]

Közben tolom a freeroll-t a neten :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#10954) rarri válasza kételkedem (#10949) üzenetére


rarri
senior tag

Köszönöm. :) Én is csak néztem, hogy volt türelme ehhez. :)

Bon : Köszönöm. :) Még vissza van 6-7 oldal ! :Y :O Én annyiban segítettem neki, hogy Wikipédiából kimásoltam a szivárványos guppi adatait. :)

pohár : Tegnap szecsuáni, ma meg édes-savanyú ? :D

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#10955) Pisztillus válasza rarri (#10948) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Ez igen! Bettike előtt (is) le az összes kalappal! :R Gratulálok!

Neró: Üdv újra itt! Régen jártál erre!

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#10956) pohár válasza rarri (#10954) üzenetére


pohár
félisten

Hát igen, fő a változatosság :D :D :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#10957) rarri válasza Pisztillus (#10955) üzenetére


rarri
senior tag

Köszönjük.

Norbi :

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#10958) bnss válasza venember83 (#10952) üzenetére


bnss
veterán

Az van, de még milyen.

rarri: persze Neked is jár a dicséret! :B

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#10959) rarri válasza bnss (#10958) üzenetére


rarri
senior tag

Aranyos vagy. :)

Érdekes, nálam a válság azt hozta ki, hogy sokkal jobban értékelem amim van, és minden napot sokkal tudatosabban élek meg, és örülök minden apró jónak. :)) A holnap még nem létezik, azon mit aggódjak. :) Persze mindent megteszek , alkalmazkodom a mostani helyzethez, de ennyi a feldatom ezzel kapcsolatban, nem több. / szerintem / :)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#10960) bnss válasza rarri (#10959) üzenetére


bnss
veterán

Vannak nálam is hasonlóságok, próbálok minél tudatosabban vásárolni, félre is rakni egy keveset, bár egyelőre minden komolyabb kiadásom jegelve van - későbbiekben jól fog jönni. Szerencsére jól sikerült órarendet összeraknom, tudok majd aránylag sokat dolgozni szorgalmi időszakban, ennek örülök. :)

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#10961) rarri válasza bnss (#10960) üzenetére


rarri
senior tag

Örülök hogy ilyen éretten gondolkodsz. :K

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#10962) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

elhullot a ket eves hasznalt nec 1560-asaimkozul egy, mar vagy 3/4eve volt benne egy fugg csig, ma du vegleg megadta magat rip:- ( meg jo hogy fel eve gondoskodtam az utodraol egy cpq 1501-es szemejjeben

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#10963) ngabor2


ngabor2
nagyúr

no, a mai nap is mozgalmasra sikeredett... jóccakát mindenkinek.

(#10964) bnss válasza rarri (#10961) üzenetére


bnss
veterán

Annak ellenére, hogy csak a húszas éveimben járok? :)

Jó éjt ngabor!

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#10965) rarri válasza ngabor2 (#10963) üzenetére


rarri
senior tag

Aludj jól, álmodj szépeket !

Bon :
:K / én a húszas éveimben egy infantilis őrült voltam . :D /

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#10966) nike_ válasza ngabor2 (#10963) üzenetére


nike_
addikt

jó éjt!

(#10967) nicoka


nicoka
tag

Helló!

Emlékszem volt egy írás itt a Logout-on, amit még kívülállóként olvastam. Valamiféle zenéről szólt, és az volt a címe, hogy ... a zene, ami kell. Vagy valami ilyesmi? Kerestem én... De nem találtam? Anybody, help?!

(#10968) Pisztillus


Pisztillus
senior tag

Ngabor2: Jó éjt!

Bon: Megerősítem Rarri véleményét.

Rarri: Én úgy gondolom, hogy pár évvel ezelőtt más volt a fontos, de a gyerkőcök érkeztével felelősségteljes édesanyává lettél, aki szereti az életet és a világot. S erre tanítja a gyermekeit is. (Úgy látom, sikerrel.)

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#10969) bnss válasza rarri (#10965) üzenetére


bnss
veterán

Azért vannak nekem is ilyen napjaim. ;] De a mai nap nem ilyen, nem is lehetne. Egész délután vigyorgok - többieknek mondom, nem ittam alkoholt. :)

A munka sok mindenre megtanít, szerencsére erre hamar rájöttem.

Pisztillus: ne hozatok zavarba. :B

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#10970) nike_ válasza nicoka (#10967) üzenetére


nike_
addikt

Tessék: [link]

(#10971) rarri válasza Pisztillus (#10968) üzenetére


rarri
senior tag

Igen, valóban addig voltam csak őrült, ameddig nem lett más fontos. :K Aztán előtört belőlem a másik énem, és akkor meg az tett boldoggá. :) De azt hiszem, ez nem csak az én érdemem, hanem alapvetően ilyen vagyok, hogy annak örülök, ami éppen van. Persze ennek ellenére voltam én is már padlón, ezért nagyon át tudom érezni a tehetetlenséget és fájdalmat, amit mások éreznek.

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#10972) Pisztillus válasza rarri (#10971) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Én nem nevezném őrültségnek. Megtapasztaltál mindent az életből: azt is, amit akartál, (meg ezek szerint) azt is, amit nem. Sok emberrel ellentétben ezt képes vagy a magad javára fordítani, erőt meríteni belőle. S ezen tapasztalatok birtokában képes vagy másokat is a helyes irányba terelni, vagy legalább is megmutatni nekik, szerinted melyik az. Én ilyennek ismertelek meg itt a fórumon, és ezeket a tulajdonságokat is szeretem benned.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#10973) rarri válasza Pisztillus (#10972) üzenetére


rarri
senior tag

Nagyon jólesnek a szavaid , köszönöm. :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#10974) Pisztillus


Pisztillus
senior tag

Válság ide, vagy oda, továbbra is úgy látom, hogy ez a topic - legalábbis nekem - segít egy kicsit ellazulni, kiengedni a gőzt a napi méregadag után. Tudom ez is a célja, de ahhoz, hogy ez így legyen, kell egy jó csapat, aki segít ebben. Nos, itt jelen van egy ilyen kis közösség.

Amúgy meg jól elvagyok így este tízkor: a Feel IV házam megérett a cserére, most épp új házat (no meg boltot) vadászok, hétfői hazaszállítással. A házban nem az eredeti Huntkey táp van már, hanem egy Zalman 400W példány.

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#10975) bnss válasza Pisztillus (#10974) üzenetére


bnss
veterán

El tudom képzelni mit élhetsz át nap, mint nap. Édesanyám háziorvosi praxisban asszisztens - a háziorvos pedig a nagynéném -, kell hozzá türelem.

Én is hasonló okok miatt látogatom ez a topicot, bár vannak, akik hiányoznak.

szerk.: a környékeden nincs egy számtech bolt? Én nem biztos, hogy postával/futárral vennék házat a magas szállítási költség miatt. Nagyjából körvonalazódott már az elképzelésed, hogy milyen házat szeretnél?

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#10976) kételkedem válasza bnss (#10975) üzenetére


kételkedem
addikt

Jó éjt szép álmokat mindenkinek!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#10977) Pisztillus válasza bnss (#10975) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Jelen pillanatban ez a befutó. Ezt még gond nélkül hazaviszem a BMV-mmel...

BMV: Busz-Metró-Villamos :DDD

Kételkedem: Jó éjt neked!

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#10978) venember83 válasza Pisztillus (#10974) üzenetére


venember83
nagyúr

Méregadagban szerencsére nincs részem, vagyis csak ritkán, ezért is jó a jelenlegi munkahelyem.

Különben:

Néha úgy hiányzik a marihuána,
Mint a hercegnőnek a Don Juan, ha
Az erkélyről a szemébe néz,
Vonzza, mint méhet a méz.

Meg az a srác, akit már te is láttál,
És tudtam jól, utálja magát,
De mégse hittem volna, hogy a végén
Előveszi a pisztolyát.

Refrén:
Ez csak egy egyszerű dal, semmit nem akar,
Néha ilyen is kell.
Ez csak egy egyszerű dal, semmit nem akar,
De ennél többet nem árulhatok el.

Valami szomorú dallam hangjai halkan
Kísértenek éjszakákon át.
Velem vannak és együtt
Dúdolgatjuk a halál dalát.

Hogy ez a szerelem nekem nem a május.
Én örülök, ha valahogy túlélem.
A szerelem csak egy rohadt mágus,
Ha elkapom, úgyis kiherélem.

Refrén:
Ez csak egy egyszerű dal, semmit nem akar,
Néha ilyen is kell.
Ez csak egy egyszerű dal, semmit nem akar,
De ennél többet nem árulhatok el.

Repülőgépek, óceánok,
A füvek, a fák, a mezők, a virágok,
A különös álmok, amiket látok,
Ha egyszer éjjel hiába vártok.

Refrén:
Ez egy egyszerű dal, semmit nem akar,
Néha ilyen is kell.
Ez csak egy egyszerű dal, semmit nem akar,
De ennél többet nem árulhatok el.

Kicsit zavaró minden sornak külön beilleszteni a tageket... Tudom, nem bug, hanem szabvány.

Milyen házikó és táp lesz?

(#10979) rarri válasza kételkedem (#10976) üzenetére


rarri
senior tag

Aludj jól, álmodj szépeket ! :)

Piszti : Az enyém is hasonló, csak feketében. :) Szerintem klassz. :K

Norbi : Imádom azt a számot ! [Yeah ! ]

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#10980) bnss válasza kételkedem (#10976) üzenetére


bnss
veterán

Jó éjt!

Pisztillus: nem rossz, gyári porszűrő, ventilátorok és ventilátor fordulatszám szabályozás jól jön. (Erről jut eszembe, pár napja, amikor adatot akartam menteni, mennyire bosszús lettem, mert vagy 5 perc volt mire sikerül egy 80 eres IDE kábelt bekötnöm. :DDD)

BMV - ez jó! :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#10981) venember83 válasza bnss (#10980) üzenetére


venember83
nagyúr

Hiába, átszoktál a SATA-ra, egyszerűsítenek mindent, csak közben az ember is visszafele fejlődik, mivel egyre kevesebb a kihívás, ami megpróbáltatást jelentene az agynak.

(#10982) Pisztillus válasza venember83 (#10978) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Nagyon úgy néz ki, hogy ez a Nexus lesz az. Utánaolvastam a márkának itt a PH!-n és úgy látom, jók a vélemények róla. A Zalman 400W-os táp jön át ebbe a házba. Konfigot is akartam cserélni, mert a mostani öszvér bővítése több, mint érdekes, de azt majd később.

Az öszvér: ASUS P5PE-VM i865 chipset-es alaplap, C2D E4300 proci, 2x1GB Kingston DDR400 RAM, Gigabyte GeForce 7300 AGP 128MB VGA, 320GB Samu SATA és 250GB IDE Seagate winyó, DVD olvasó és Pio 110 DVD-író (mindkettő IDE). Azt hiszem, ez már nem igazán bővíthető tovább... :DDD

Bon: Akkor maradok ennél, nekem is egyre jobban tetszik.

Rarri: Köszi a linket! Így már mondhatom neked is és Vénembernek is, hogy tetszik ez a szám, hoha Tankcsapdát idáig nem hallgattam.

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#10983) BlacKSouL válasza venember83 (#10978) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Erről ez jut eszembe..

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#10984) venember83 válasza Pisztillus (#10982) üzenetére


venember83
nagyúr

Videokártyát átpakolhatod ebbe, igaz, a többi nagyjából kuka.

Ha tetszik, akkor [link].

Bon3ss: Azt hittem, hogy fordítva kötötted be az IDE kábelt vagy ilyesmi. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10985) bnss válasza venember83 (#10981) üzenetére


bnss
veterán

Nem, ez a probléma, hanem hogy az alaplapomra az egy szál IDE portot az alaplap szélére helyezték úgy, hogy párhuzamos az alaplapi tálcával. Az elforgatott 3,5"-os helyek és az alaplap között kb. 1-1,5 cm hely volt, így is csak úgy fértem hozzá, hogy kiszedtem a VGA-t.

szerk.: nem, eleinte gondot okozott az IDE porthoz a hozzáférés. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#10986) bnss válasza BlacKSouL (#10983) üzenetére


bnss
veterán

Ha már Kispál... :)

szerk.: nem szerkesztettem, juj. ;]

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#10987) Pisztillus válasza venember83 (#10984) üzenetére


Pisztillus
senior tag

No igen, de egyrészt nem tudom, hogy hol van még ilyen újonnan (nem is keresem, mert nem akarok ilyet venni), másrészt a lap mellett a procit és a RAM-ot is cserélni kellene. Ha rászánom magam, akkor teljes csere lesz (érik már az is, de várok egy kicsit, hátha hasonlítani akar a forint a MaxGrip-re - azaz erősödik egy kicsit). A teljesítménye még bőven elég.

Bon: Ez az elhelyezés érdekes, a mostani lapomon is így van. Szerencsére nem kell sokszor babrálnom.

Vénember: Ennek a számnak mennyire igaza van! :( (Azért ez a smiley, mert nem kellene, hogy így legyen!)

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#10988) bnss


bnss
veterán

Azt hiszem mára ennyi, jó éjt mindenkinek! ;)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#10989) rarri válasza bnss (#10988) üzenetére


rarri
senior tag

Szép álmokat !

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#10990) Pisztillus válasza bnss (#10988) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Jó éjt, szép álmokat!

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#10991) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Évek óta nem voltam jó lanparty-n. 2 hét múlva megyek egy 3 naposra, majd rá két héttel még egyre, bár az csak egy napos lesz, de ha minden jól megy akkor sok néppel.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#10992) Pisztillus válasza Winner_hun (#10991) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Reméljük jó lesz. Így előre is érezd jól magad!

Amúgy rég láttunk itt...

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#10993) venember83 válasza Pisztillus (#10987) üzenetére


venember83
nagyúr

Igaz számok? [link]

Winner: Sosem voltam lan-partyn, pedig anno nagyon szívesen mentem volna fifázni, dehát akkoriban annyira nem volt elterjedt errefele a FIFA-kór. Most meg már nem köt le semmilyen játék.

(#10994) Pisztillus válasza venember83 (#10993) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Igen. Nagyon igazak.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#10995) TexT-BoY válasza Winner_hun (#10991) üzenetére


TexT-BoY
addikt

a 2 hét mulva lévő hol lesz?

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#10996) pohár


pohár
félisten

Bevágom megint ezt a poént :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#10997) Pisztillus válasza pohár (#10996) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Mert itt mindent szabad, és ezért kilyukasztottad a fórumot! :DDD

Mod.: Most már mindegy... Majd legközelebb...

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#10998) pohár válasza Pisztillus (#10997) üzenetére


pohár
félisten

Hát kb :DDD

Ezt kár hogy nem vettem meg még anno 2 rugóért... :( :O :W

Jim Beam-es korsó

absinthe kanál 990ft

6db ilyen pohár 1500ft-ért

Ezeket mind kihagytam, pedig de jó lenne most belőlük inni :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#10999) pohár válasza pohár (#10998) üzenetére


pohár
félisten

6db 2000ft-ért

Ebből most iszogathatnám a Mojito-t meg a Cuba Libre-t :D :(

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#11000) Winner_hun válasza Pisztillus (#10992) üzenetére


Winner_hun
félisten

Én is remélem, kösz:)
Néha benézek de inkább csak olvasok, nincs kedvem hozzászólni:U

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.