Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#10901) bnss


bnss
veterán

Régen volt ilyen hangulatom... :)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#10902) nike_ válasza bnss (#10901) üzenetére


nike_
addikt

Na mi van bukfenc?

:D

(#10903) bnss válasza nike_ (#10902) üzenetére


bnss
veterán

Öröm és bódottá', az van. :)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#10904) pohár válasza bnss (#10903) üzenetére


pohár
félisten

E' itt a kert :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#10905) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Én is megjöttem. Kivételesen a családom békén hagyott és tudtam aludni. Álmodtam egy rakás szórakoztató gyagyaságot. :C Megérdemli a tapsot a bolond elmém, igazán kreatív volt.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#10906) tildy


tildy
nagyúr

előbb kalandor tiramisu receptjét kerestem , a googleen, meg az indexet, de minden oldalra ezt írja a google: az oldal káros lehet szgépe számára. ötlet?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#10907) Syde válasza tildy (#10906) üzenetére


Syde
tag

Megbolondult a n google :S

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

(#10908) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Utálom a tetves googlet, adatlopó szenny népség, de hogy most már a weboldalakat sem engedi megnézni, több a soknál. Viszlát google, innentől live searchöt fogok használni.

Beütöm pl, hogy nissan, erre kiírja, hogy veszélyes lehet a megtekintése, használjak google webmester eszközöket.

(#10909) venember83 válasza (Kolombusz) (#10908) üzenetére


venember83
nagyúr

Live search? Az nem MS? Mert azok sem a tisztességükről híresek. Mint ahogy egyik bevételcentrikus vállalat sem.

upd. Most kiírta nekem is, de hogy a fenébe lehet mégis meglátogatni s nem visszatérni a keresési oldalra? Essen le a programozó keze...

[ Szerkesztve ]

(#10910) (Kolombusz) válasza venember83 (#10909) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Inkább az ms, mint a google.

(#10911) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

megnéztük a Volt 3D-t...

hihi.. :DDD

nagyon ott van dinzi létére a film! :K

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#10912) kételkedem válasza venember83 (#10909) üzenetére


kételkedem
addikt

Ha nekem hibátlanul megy a gugli, akkor én kilógok a sorból? :U

Közben megtaláltam a hiba okát.

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#10913) bnss válasza kételkedem (#10912) üzenetére


bnss
veterán

Már ketten vagyunk. ;)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#10914) Pisztillus válasza bnss (#10913) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Sziasztok!

Gyorsan megcsípem a bronzot - a gugli nálam is jó.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#10915) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Nagyon éhes vagyok, muszáj voltam rendelni egy....

pizzát.

:(

(#10916) Pisztillus válasza (Kolombusz) (#10915) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Értem. Azért vagy szomorú, mert még nem jött meg. Vagy tévedek?

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#10917) (Kolombusz) válasza Pisztillus (#10916) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Nem is tudom, hogy milyen célból tettem oda azt a smileyt.
Te nem szoktál szomorú lenni, ha rendelsz egy pizzát? :DDD

(#10918) ngabor2 válasza (Kolombusz) (#10915) üzenetére


ngabor2
nagyúr

főtt tészta tenger gyümölcseivel. finom, bár volt néhány olyan ráktörzs, amit elfelejtettek rendesen levetkőztetni...

kitinpáncélra ráharapni rosszabb, mint szálkára.

[ Szerkesztve ]

(#10919) kételkedem válasza ngabor2 (#10918) üzenetére


kételkedem
addikt

ezek a tengeri cuccok az én tudatomban a rizzsel vannak összekötve, tésztával sosem ettem még. Ma ebédre tintahal karikát sütöttünk, azt csak sült krumplival tudom elképzelni.

Érdeklődnék, hogy a PH! táborba két napra is lehet jelentkezni? Szívesen mennék, de úgy tűnik, program ütközés miatt csak hétvégére tudnék menni.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#10920) Pisztillus válasza (Kolombusz) (#10917) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Én aztán nem... :DDD Max. akkor, ha túl sokára jön meg, de akor is csak addig, míg várok. De utána... :D

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#10921) bnss válasza Pisztillus (#10914) üzenetére


bnss
veterán

Szia!

Úgy néz ki már megjavult. :) Kb. negyed órát esett a hó óriási pelyhekben, de már elállt. :(

szerk.: tévedtem, még mindig esik a hó, de már nem akkora pelyhekben.

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#10922) ngabor2 válasza kételkedem (#10919) üzenetére


ngabor2
nagyúr

én eddig csak tésztával tejszínes szósszal ettem. ez most tejes-rizslisztes kulimászban van.

ha igaz a mondás, hogy amit eszel az leszel, akkor én most gerinctelen lettem? :F

táborba akár 1 napra is lehet jönni.

(#10923) Pisztillus válasza bnss (#10921) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Itt meg semmi hó... A baj csak az, hogy a meteorológusok jövő hétre 10 fokot ígérnek, de pluszban, esővel fűszerezve...

Ngabor2: Teljességgel kizárt.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#10924) bnss válasza Pisztillus (#10923) üzenetére


bnss
veterán

Nekem is ez a problémám, nem hogy még most tombolná ki magát a tél... :)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#10925) pohár válasza bnss (#10921) üzenetére


pohár
félisten

Itt semmi nyoma a hónak, de remélem éjszaka esik vagy 30cm ;]

Kolombusz... itt nincs pizzéria, vagyis van, csak nincs házhozszállítás, de olyan ratyi a pizza hogy olyan mintha nem is lenne pizzéria :D

Debrecenben meg Kecsón legalább van Don Pepe és sok pizzéria, ott lehetett rendelni kedvünkre :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#10926) Pisztillus válasza bnss (#10924) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Majd márciusban. Ahogy szokta...

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#10927) kételkedem válasza ngabor2 (#10922) üzenetére


kételkedem
addikt

Kételkedem benn, hogy a gerinctelenek fogyasztása elfogyasztaná a gerincedet :DDD

Annyit emlegettétek a pizzát, hogy be is toltunk egyet a sütőbe! Kukoricás, pepperónis, sonkás, sajtos, hagymás pizza lesz. :D

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#10928) (Kolombusz) válasza kételkedem (#10927) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

A szalámis pizza az igazi, dupla sajttal és pepperonival. :)

(#10929) bnss válasza Pisztillus (#10926) üzenetére


bnss
veterán

Igen, amikor a gyümölcsfák már kirügyeztek, jön egy jófajta fagy... Még mindig esik a hó, de nem marad meg.

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#10930) nike_ válasza Pisztillus (#10914) üzenetére


nike_
addikt

Nálam is tökéletes.

(#10931) Pisztillus válasza kételkedem (#10927) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Jó étvágyat!

Én most vagyok túl egy (salátás)tányér palóclevesen... Isteni volt!

Bon: Kíváncsi vagyok, Rarri-nál mi a helyzet. Mintha mondta volna, hogy ott is esik...

Nike_: Igen, már megcsinálták.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#10932) blokad


blokad
senior tag

Huhh ez a kolbász, picit csípős volt. de, ha befele így csípett, akkor kifele hogy fog? :( :DDD

(#10933) <NewL>


<NewL>
addikt

nem lehet nem bízhatok meg senkiben sem :W

There's an app for that

(#10934) Pisztillus válasza blokad (#10932) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Majd megtudod... :DDD

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#10935) NoLF


NoLF
addikt

én is meghajtanám őtet :K

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#10936) sNORh válasza <NewL> (#10933) üzenetére


sNORh
addikt

csű (bah)
bennem teljesen megbízhatol.. ;]
puszilom hugid ^^

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#10937) kételkedem válasza Pisztillus (#10931) üzenetére


kételkedem
addikt

Köszönöm szépen, volt! Remek pizzát lehet házilag készíteni a hűtőben található limlomokból. :)

<NewL> :F

NoLF: nemrég nézegettél egy Civicet, miután a szüleid megvették az övéket. Vágy marad, vagy lecseréled a sajátod?

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#10938) BlacKSouL válasza blokad (#10932) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Az a jó ha háromszor csíp. Egyszer befelé, egyszer kifelé, és egyszer mikor belelépsz a strandpapuccsal :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#10939) <NewL> válasza sNORh (#10936) üzenetére


<NewL>
addikt

szevaa rég dumáltunk (bah):D
anyád haverje^^
hát e van,aki közel van,meg elmondasz neki valamit kiforgatja és továbbadja még vagy hány embernek... :F

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#10940) NoLF válasza kételkedem (#10937) üzenetére


NoLF
addikt

nagy a dilemma... nem akarok elkiabálni semmit.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#10941) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Most megy a Tök állat, hatalmas film ;] :C

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#10942) bnss válasza Pisztillus (#10931) üzenetére


bnss
veterán

Pécsett még mindig esik, de nem igazán marad meg, a Mecseken már érdekes lehet, a meglévő 10cm hóra még esik... ;]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#10943) venember83 válasza (Kolombusz) (#10915) üzenetére


venember83
nagyúr

Nálunk meg most sül, ha jól ítélem meg az illatokból. Szeretek ilyen érzékekre ébredni, főleg amiatt hogy ebéd óta állandósult nálam az éhségérzet.

(#10944) nicoka


nicoka
tag

Áááááá... Az ebéd bableves csülökkel... Nem is lenne baj... Kicsit sok lett bele az erős... Olyan sz@rul vagyok, f.sok... Tipp?! ;]

(#10945) Neró válasza nicoka (#10944) üzenetére


Neró
őstag

Ne egyél annyit...

Amúgy szép estét mindenkinek.

| www.diablohungary.hu

(#10946) rarri válasza nicoka (#10944) üzenetére


rarri
senior tag

Örülj neki, méregtelenedik a szervezeted. :D Ha kicsit súlyosabb vagy, akkor fogyókúrának remek. :K Ha buliba akarsz menni akkor menj a gyógyszeres szekrényhez, és vegyél be 1 db,. imodiumot. :) '1óra múlva elindulhatsz. :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#10947) bnss válasza Neró (#10945) üzenetére


bnss
veterán

Szép estét!

Szia rarri (itt is)! :)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#10948) rarri válasza bnss (#10947) üzenetére


rarri
senior tag

Szia ! :) Képzeld, Bettikémnek 8-10 oldalas , tudományos kisdolgozatot kell írnia tetszőleges témában. Egész délután ezen dolgoztunk, mert pontosan le van írva a menete, hogy miket kell írnia .Pl : álltalános leírás, az állat egy napja, vers róla, vagy mesét írni, stb. Általános iskola harmadik osztály ! :Y 3 oldalt sikerült elkészítenünk. Kettőt belinkelek, csak az érdekesség kedvéért. Az előlapot, és az első oldalt. Bettike teljesen egyedül másolta a halat , és nem kopírozta . Én biztos nem tudtam volna így kinagyítva lerajzolni. Mert az eredeti kicsi volt. 1 órát dolgozott rajta Bettike . [előlap ], [anatómia ]

Az én gyerekkoromban tuti hogy nem kellett ilyent készítenünk.
:N

amúgy van egy 150 literes akváriumunk, és ezért lett ez a téma. :)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#10949) kételkedem válasza rarri (#10948) üzenetére


kételkedem
addikt

Az anatómia (is) nagyon jól sikerült! Már többször leírtam, most ismét megteszem: szeretnék így rajzolni, mint ahogy a lányod. :K

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#10950) Neró


Neró
őstag

Jaj de rég jártam itt. Azóta tele is lett egy topic. :O

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.