Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#10451) Racecam válasza ToBeY (#10450) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Volt, de nem kellett a kutyának sem. Megszűnt.
(Ahogy majdnem a Kentucky csirke is, egy időben együtt árulták őket. Fiatal vagy.)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#10452) Pisztillus válasza Algieba (#10443) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Jó munkát! Ez így egy tökéletes mobil szerkesztőség, ezen manapság sok múlik.

Tiv: Váljék egészségedre! (Csak nehogy kétszer csípjen! ;] )

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#10453) ToBeY válasza Racecam (#10451) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Tudom hogy volt ettem is de kár hogy most nincs :U

(#10454) ngabor2 válasza Pisztillus (#10452) üzenetére


ngabor2
nagyúr

akkor már 3x? (mikor vékony talpú strandpapucsban belelépsz ;])

(#10455) pohár válasza dragonfx (#10446) üzenetére


pohár
félisten

Szép a bömbi :D
De itt látszik a diffi, a Suzuki papírkasztnija, és a BMW masszív felépítése...

A Suzuki TK, a Bömös meg megússza egy motorháztető + sárvédő + lökhárítő és ilyen kisebb dolgokkal, összvissz 1-1,5 milkó :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#10456) ádyz válasza ToBeY (#10450) üzenetére


ádyz
addikt

Én pl. a Coca Cola Vanillát hiányolom nagyon. :O

pohár: A képet nézvén, a futómű is kaphatott egy picit.

[ Szerkesztve ]

(#10457) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Khmm..., erre céloztam volna: [link] ;]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#10458) pohár válasza ádyz (#10456) üzenetére


pohár
félisten

Ffffúúúújj takarodj, azt nem tudtam meginni, hányingerem volt tőle, olyan aromaáradat volt az egész, vaníliához köze nem volt... :U :D

Nekem meg a Pepsi Blue-ért sír a szám :D
Mekkora poén volt már az :D

Hááát talán, de nem nagyot :)

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#10459) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#10460) NoLF válasza tiv83us (#10433) üzenetére


NoLF
addikt

én viszont tudom, és ismerem is a leszármazottait. kis szülővárosom terméke ez, méltán népszerű... megyémben nem is igazán van meg háztartás nélküle, de az ország többi részén is igen ismert és elismert.
én is imádom, csípős piros arany és erős pista (nem csípős változata az édes anna) mindig vannak ott ahol én is :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#10461) ádyz válasza pohár (#10458) üzenetére


ádyz
addikt

ja, a kék pepsi meg khm, elég sok káros anyag meg színezék. :U

(#10462) fokukac válasza RoyalFlush (#10387) üzenetére


fokukac
nagyúr

....a Duna...! ;)

kinéztem az ablakon, még folyik, nem terelték el a szlovákok.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#10463) ToBeY válasza ádyz (#10456) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Azt én is szerettem,kár hogy csak idény jeleggel hozta be mo-ra a coca-cola

(#10464) dragonfx válasza pohár (#10455) üzenetére


dragonfx
veterán

hát a suzi árából nem lesz belőle autó...igen sárvédő, lökös, mocitető...meg az a pár elhanyagolható olcsó apróság..hütő,lámpa, ablakmosó trtály cakk pakk,

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#10465) pohár válasza ádyz (#10461) üzenetére


pohár
félisten

Tudom, de legalább finom volt, nem mint a Coca Vanilla...

Dragonfix... hát igen, olcsó apróságok :D :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#10466) ngabor2


ngabor2
nagyúr

no jóccakát fiatalok, kidőlök a sorból mára.

(#10467) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

EZ az igazán jó kis pia :K Ki ismeri? Ki tudja milyen az íze?

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#10468) pohár válasza ngabor2 (#10466) üzenetére


pohár
félisten

Jó éééjt :R

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#10469) ToBeY válasza pohár (#10465) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Én nem szeretem a pepsi colát túl édes.Édesebb mint a coca cola :U
Mondjuk kólát se nagyon szeretem:D

(#10470) pohár válasza ToBeY (#10469) üzenetére


pohár
félisten

Hhmm...
Nálam Pepsi & Cherry Coke & Kinley Gyömbér & néha Sprite a favorit :D

Cocát annyire nem csípem, de ha csak az van megiszom :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#10471) venember83 válasza pohár (#10455) üzenetére


venember83
nagyúr

Amennyiből megveszel egy újabb, nem túl koros Suzukit. Amire a gatyád se megy rá, ha féktárcsákat, féltengelyeket, gumikat kell cserélni. Én is BMW-t vennék, de van akinek nincs pénze BMW-re és annak a fenntartására. Hiába tudja, hogy jobb meg minden.

(#10472) ToBeY válasza pohár (#10470) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Gyömbér a Sprite az ok nálam is de többnyire ice teát iszom

(#10473) Pisztillus válasza ngabor2 (#10454) üzenetére


Pisztillus
senior tag

:DDD

BMW-s téma: Engem inkább az érdekel, hogy mit keresett az a bömös ott abban a sávban, ahol az ütközés történt? Mert meglátásom szerint hiába nem tört annyira össze, mint a Suzi, attól még ő volt a vétkes. Szvsz.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#10474) bnss


bnss
veterán

Jó éjt, kidőlök én is a fórumozók sorából. :)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#10475) rarri válasza bnss (#10474) üzenetére


rarri
senior tag

Szép álmokat ! :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#10476) venember83 válasza Pisztillus (#10473) üzenetére


venember83
nagyúr

Valószínűleg igen, de korántsem biztos, lehettek a bal oldali sávban is, akkor meg a Suzuki volt a hibás. Meg is csúszhatott bármelyik autó is, attól még, hogy a fotó idején szép idő volt, reggel lehetett köd meg nyirkos aszfalt.

(#10477) pohár


pohár
félisten

Jaaaajjj :DDD :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#10478) Pisztillus válasza venember83 (#10476) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Igen, lehetett volna így is. Csak ha megnézed a képet, a poroltótól balra ott a Suzi féknyoma, amit már meg is jelöltek krétával, azaz itt már javában helyszíneltek. Csak ezért kérdeztem rá, mert így már egyértelműbb a helyzet. Sőt, utánanéztem egy kicsit: ugyan nem írják, hogy a BMW a hibás, de rezeg a léc...

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#10479) ádyz válasza Pisztillus (#10478) üzenetére


ádyz
addikt

"Az Őr felől Jármi felé haladó, olasz rendszámú BMW személyautó Őr után, a 9-es és a 10-es kilométer között a szemből érkező Suzuki Swift személygépkocsi bal elejével ütközött. A BMW az út menti vízelvezető árokban állt meg, a Suzuki keresztbe fordult az úton. A Suzukiban ketten súlyos sérüléseket szenvedtek. A BMW-ben ülő két román férfinak nem esett baja."

(#10480) venember83 válasza pohár (#10477) üzenetére


venember83
nagyúr

Holy mountains.

Pisztillus: Annyira nem figyeltem meg a képet, de az erő korrumpál, ez tény.

ádyz: Ajjaj, románok is, nem elég, hogy BMW-sek, szar felállás, nem sok esélyük van bármennyi szimpátiára is, valljuk be. :DDD

10481: Románia munkaképes lakosságának harmada kint van Spanyolországban és Olaszországban, Magyarország pedig pont útba esik a két célpont (otthon - munkahely) között.

[ Szerkesztve ]

(#10481) pohár válasza Pisztillus (#10478) üzenetére


pohár
félisten

Románok, olasz rendszámmal, Magyarországon?

Furcsa...

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#10482) Pisztillus válasza pohár (#10481) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Lehet, jobb, ha nem tudunk többet. ;]

Venember: Mondjuk a linkelt cikk megfogalmazása sem egyértelmű. Az is igaz, hogy nem a tűzoltók dolga megállapítani azt, hogy ki volt a vétkes.

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#10483) pohár válasza Pisztillus (#10482) üzenetére


pohár
félisten

Lehet... :N

Mondjuk inkább azt a BMW-t sajnálom, inkább adták volna nekem :D

venember... ennyire jól keres kint olaszban a jónép??
Megyek én is :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#10484) venember83 válasza pohár (#10483) üzenetére


venember83
nagyúr

Isten veled. Aki akar, menjen, csak majd ne csodálkozzanak, ha kedves szüleiknek negyven évnyi kemény munka után nem lesz pl. nyugdíjuk, mert nincs miből, több az eszkimó, mint a fóka.

(#10485) Racecam válasza venember83 (#10484) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Se fóka, se eszkimó.
Ez egy jó szar nap volt.
És a holnapi sem lesz jobb, úgy érzem.
Mindegy, majd elmúlik...

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#10486) venember83 válasza Racecam (#10485) üzenetére


venember83
nagyúr

Meg hát. Vagyis el.

(#10487) Eastman


Eastman
őstag

[link]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#10488) ádyz válasza Eastman (#10487) üzenetére


ádyz
addikt

Nagyon komoly. :D :C

(#10489) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Hű, de fura az aprócska netbook. Persze nagyon tetszik, hogy ilyen picike.
Ugye nem utal teljesen elfajult kütyümániára, ha az ágyam mellett egy széken tartom a kedvenceimet? Itt a digikamera, az E60, és jelenleg a lábamon az Aspire. Ez marad a neve, nem nevezem át.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#10490) pohár válasza ádyz (#10488) üzenetére


pohár
félisten

Ez a komoly :DDD :DDD

[link]

Azt hittem beszarok mikor megláttam :DDD :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#10491) Eastman válasza Algieba (#10489) üzenetére


Eastman
őstag

Gratula hozzá! Azért aludj majd egy pár órát! ;)

...ja, és ha a lábadon. Tegyél alá egy nagyobb könyvet vagy tálcát, hogy tudjanak a ventilátorok érvényesülni. A takaró elzárhatja a szellőzőnyílásokat.

Kép van? :)

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#10492) Pisztillus válasza Algieba (#10489) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Szerintem nem. Sosem tudhatod, hogy mikor akad lyan téma, amikor gyorsan kell összekapni a cuccot és hajrá!
Kellett a venticsendesítő progi?

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#10493) ádyz válasza pohár (#10490) üzenetére


ádyz
addikt

Már régi... :P

(#10494) TexT-BoY válasza Algieba (#10489) üzenetére


TexT-BoY
addikt

neked mar harangoztak.
Én is igy kezdtem, aztan az IBM fontosabb volt mint a baratnőm:D.

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#10495) Algieba válasza Eastman (#10491) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

[link]

Aspire és E60.

Az apróság alatt irattartó van. Kap levegőt. :)

Pisztillus: Jóval csendesebb a nagy aceremnél, így egyelőre nem kellett rátennem a segédprogramot.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#10496) pohár válasza Algieba (#10495) üzenetére


pohár
félisten

Algi akkor megteszed amire kértelek még priviben? :)

Szép kis géppark, nekem a fényképezőm van a többi közül, de az mondjuk szupi (:D), net/notebook-om nincs, a telefonom meg mintha nem is létezne :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#10497) (Kolombusz) válasza Algieba (#10495) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Akkor a nagy Acered valami szélerőmű lehetett.
Egy Aspire One-t mi is vettünk Anyának, de annyira idegesítő, hogy folyton pörgette mint a hülye a ventit, hogy fel kellett tenni rá a fancontrolos programot.

A nagy Dellem bezzeg csendben dolgozik, pedig nem kicsit erősebb hardver van alatta. :F

Ettől függetlenül nekem is nagyon bejön az Aspire One, Anya is szereti, most már, hogy halk.

(#10498) venember83 válasza (Kolombusz) (#10497) üzenetére


venember83
nagyúr

Persze, hogy halk, hisz a zsanérjának annyi s nem tudod kinyitni, hogy bekapcsold. ;]

Elpakoltam magam, jóccak mindenkinek, itt már péntek van, hamarosan hozzátok is megérkezik.

(#10499) RoyalFlush


RoyalFlush
őstag

Angol házit írok. Szerencsére van bőven

(#10462) fokukac: akkor jó :D

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#10500) pohár válasza venember83 (#10498) üzenetére


pohár
félisten

Hello!! Jó éjt!! :R

RoyalFlush... vihogtam egyet a smiley-don :DDD
Nagyon kemény :D :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.