Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#24901) venember83 válasza Timocicu (#24896) üzenetére


venember83
nagyúr

Nincs miért.

(#24902) tiv61us válasza Racecam (#24900) üzenetére


tiv61us
őstag

nem hat
egesz eletemben ra vartam es most itt van
es ez qrwa jo
48 evesen az ember nem hisz a csodakban es tessek
megismertem junius vegen
azan elrepult Kansasba
auguszrus 19-en elvettem
es olyan mintha 200 eve egyutt elnenkna nem olyan unalmas hanem olyan egyfoemak vagyunk
hihhetetlen
jovore gyertek ki
megmutatom

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#24903) BlacKSouL válasza Timocicu (#24898) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Akkor kezdtem, most megy az 5. sorozat fele, még másfél sorozat, aztán vagy háromnegyedóra táncolásféle valami pörgős zenére.
Szóval de :K
Amúgy 83. Júniusig meglesz a 80, sőt..kitudja.. :U

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#24904) Timocicu


Timocicu
aktív tag

fáradt vagyok, fellőtték a hálósapkát :U

BlacKSouL: Az elszántság és a kitartás az jó és kell is! :C

venember: Köszönöm. :B

[ Szerkesztve ]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#24905) BlacKSouL válasza BlacKSouL (#24903) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Egyébiránt 110 vízszintes teljes felsőtesttel indított boxütés(levegőbe),
100 db karösszezárás vízszintesen előrenyújtott felkar 90 fokban felfelé fordított alkarral, és így minél gyorsabban, pl 130-140-es bpm-es zenére
130 negyed felsőtest fordítás felváltott sorrendben 45-45 fokban felfelehajlított fel- és alkarral, félig nyújtott boxmozdulat fordulatirányba, közben megfeszített hasfallal, hasra nyomulva
20 db teljesen nyújtott karral boxütés lassan, 90 fokban jobbra, majd ugyanígy balra fordítva, a hátizmokat ellentétesen jól kinyújtva
70 db fentről lefelé hát mögött húzott mozdulat, mintha háttal egy létrának másznánk felfelé
17-20 db fekvőtámasz, teljesen vízszintes testtel, lábujjhegyen és széles kartámasszal
15-18 db bicepsz-karhajlítás állva függőlegesen leengedett karből áll alá bicepszből felhúzva 7,5-8,5 kilóval, egykezes súlyzóval egymás után mindkét kézzel.
8,5 kilóval 8 db félig behajlított, leengedett majd vízszintesen hajlítva test elé csak vállból felemelt kar

Na ebből van 6 sorozat, minden gyakorlat előtt kb 20-30 másodperc aktív nyújtás, lazítás, majd kb egy órányi intenzív izzadós mozgás-tánc, csípőtáji átmozgatás, akár mintha dizsiben lennék :)

Na ez így hatásosnak tűnik. :) Nálam egyelőre mindenesetre

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#24906) venember83 válasza BlacKSouL (#24905) üzenetére


venember83
nagyúr

De kib* sok szabadidőd van így este. :DDD

(#24907) ádyz válasza BlacKSouL (#24905) üzenetére


ádyz
addikt

Ezzel csak zsírt égetsz, vagy erősödsz is tőle? :F

(#24908) fokukac válasza BlacKSouL (#24905) üzenetére


fokukac
nagyúr

ez egy picit több információ a kelleténél... :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#24909) zolynet válasza BlacKSouL (#24905) üzenetére


zolynet
addikt

hajrá az aranyért :K

gpro 3. hely :)

[ Szerkesztve ]

Life is too short to stay stock!

(#24910) Sipi16 válasza ádyz (#24907) üzenetére


Sipi16
senior tag

Erősödik is, de ahogy kivettem fogyás a cél.

Nem?

Ádyz: Ha vékony alkat vagy akkor megszenvedsz pár kiló plusszért, de az látványos...

[ Szerkesztve ]

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#24911) BlacKSouL válasza venember83 (#24906) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Az eleje egy óra, a másik már opcionális, de a vasárnapi maraton óta rákaptam az intenzív izzadásra :) Hiába, nekem most ez jelenti az önmegvalósítást, ez az amit tűzön-vízen átviszek. Könnyebb lustítani, én hajlamos is vagyok rá amúgy, ez látszik azon hogy 93 voltam tavaly csúcsban a 173 centimhez. De még április elsején is. :)

ádyz
: úgy kezdtem április első hetében, hogy 40 box, 40 karzárás(mellre), 40 hasra feszítés, 20 hátul lehúzás, 8 fekvőtámasz, 5 kilóval 15 bicepsz, és ebből 4(!) sorozat. Ennyit bírtam. AMint könnyebbnek érzem bármelyik gyakorlatot, máris emelem a számot, vagy a súlyt.
Szerintem erősödök is, mindenesetre a zsír megy le, tűnik el, az izom meg egyre formázottabb. Nekem amúgyis jó nagy karom, meg mindenem volt, csak rossz volt a zsír-izom arány. Most jól alakul. Nem akarok én nagyon erős lenni, csak zsír csá, forma helló :) Kinézzek valahogy, de nem megyek erőlködni sehova.

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#24912) venember83 válasza BlacKSouL (#24911) üzenetére


venember83
nagyúr

Tehát alacsonyabb vagy nálam s nyolcvan a cél? Akkor nem szóltam. :B

(#24913) ádyz válasza BlacKSouL (#24911) üzenetére


ádyz
addikt

Valami hízó-edzést nem tudsz véletlenül? :DDD

(#24914) BlacKSouL válasza ádyz (#24913) üzenetére


BlacKSouL
addikt

génkezelés? :)
Rájöttem hogy ropi ismerősöimnek hiába javaslom, hogy így fél 11 környékén toljanak be egy fél szál kolbászt, 10 deka sajttal, három szelet kenyérrel, fél liter tejjel, vajas kifliből csak az íze kedvéért vagy 2-t, majd édesség gyanánt vagy egy tábla csoki, vagy egy nagy kakaós tekercs, esetleg 10 kiskanál porcukor 3 kiskanál kakaóval elkeverve és magában megéve, esetleg egy fél üveg Nutella magában.

Ezt vagy nem bírják az egyszálbélűek, vagy hiába eszik meg este 10.kor, olyan az emésztésük, hogy 11-kor kisz@rják, és fél 12-kor már éhesek. ;] Megesznek másfélszer annyi kaját mint én, és 50-60 kilósak hozzá, én meg ettől képes vagyok 1 hét alatt 10 kilót hízni. ;]
Szeretni kell enni, bármikor, bárhol bármennyit bármit. És főleg addig enni, míg érzi az ember, hogy "hubazmeg de teleettem magam". Ha két hónapig minden kaja után ezt érzi az ember, annak kell hogy legyen nyoma. plusz javasolt este napi 1-2 sör csak "lefujtani" az egészet :)

ja, és nassolni mindig...állandóan rágni valamit ami kézügyében van..

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#24915) ádyz válasza BlacKSouL (#24914) üzenetére


ádyz
addikt

Arra nincs pénz. :D

Érdekes, Én is tömöm magam -szó szerint- mégse hízok.

Doki szerint kurvára gyorsa az anyagcserém. :F

Hát a telefonomat vagy az egeret nem akarom megrágni... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#24916) BlacKSouL válasza ádyz (#24915) üzenetére


BlacKSouL
addikt

én kézközelben csokit, kekszet vagy ilyesmit tartottam eddig..
most szójakockát rágok ha rámtör az éhség, de egyre kevésbé tör :)

:D nekem nem..vagy megszoktam gyerekkoromban, vagy bírom az "ízetlen" ízeket is. fura, de nem rossz.

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#24917) ádyz válasza BlacKSouL (#24916) üzenetére


ádyz
addikt

Pfuj, annak nem szar az íze? :F

(#24918) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Na, most mindenki elrohant vagy enni, vagy gyúrni :DDD
Kinek milyen az anyagcseréje.. :D

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#24919) Racecam válasza tiv61us (#24902) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Kevés dolog van, amit annyira szeretnék, mint egyszer Amerikába menni, megnézni egy Indians meccset, foci meccset, na meg Alaszkát. :K

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#24920) bolondember válasza BlacKSouL (#24905) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

és mikor élsz?! :Y

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#24921) venember83 válasza BlacKSouL (#24918) üzenetére


venember83
nagyúr

Fürdés. Aztán meg szunya. Sok köze nincs az anyagcseréhez egyiknek se. Persze nem lenne rossz egy kis éjszakai izomátmozgatás. Mondjuk párosan. No mindegy, álomország kicsit arrébb van.

Autóról blogbejegyzést nem író bárányfarkas: Ugyan, az élet csupán időpocséklás.

[ Szerkesztve ]

(#24922) Racecam válasza BlacKSouL (#24905) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Anyám!! :Y

Akkor leírom az enyémet:

Székben félig lecsúszva fórumozás, cikkek átnézése.
10x fejfordítás jobbra, TV nézés.
1x lassan felállás, csoki behozás a konyhából. (Vigyázat, megterhelő gyakorlat, előre odakészített csokoládéval is lehet!!)
Kéz többszöri szájhoz emelése, majd öblögetés Sprite-al.
3x fejfordítás jobbra, híradó.
100 intenzív szemmozgatás, címlap szerkesztés.
2x ágy feltérképezése, engedés a hívó szónak.

Ebből minden este 1 sorozat! Nagyon kemény!!

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#24923) BlacKSouL válasza bolondember (#24920) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Egyedül? Az nem mindegy? :) Egyedül inkább semikor. Akkor inkább ezt csinálom. Hátha ennek eredményeképp majd lesz hogy nem egyedül.
Egyébként meg péntek este élhetek. Ez egy ilyen város. Hétköznap nincs élet, ne is élj. Mármint egyedül. Akinek van valakije az ilyenkor például gyúrás helyett dughat egy egészségeset, azzaél is eléget ennyi kalóriát, és még kellemesebb is. Én nem tehetek róla, hogy én csak úgy nem szeretek dugni, én ilyen hülye romantikus szerelmes típus vagyok, azzal szeretek akit szeretek. Addig meg marad a gyúrás. El nem fogok fogyni, addig meg nyomom amíg jól érzem magam.
Komolyan, lehet hogy a mazochizmus helyettesíti átmenetileg a pinahiányt, de most ha nincs más, akkor jólesik így izzadni. Kielégít, nem úgy, de legalább valahogy :)

Apa: :D

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#24924) rarri válasza tiv61us (#24902) üzenetére


rarri
senior tag

Annyira örülök hogy boldog vagy ! És a klip is megható, és szép..És ti is szépek vagytok. :C

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#24925) rarri


rarri
senior tag

Mindenkinek jó éjszakát,szép álmokat kívánok !

Kisfiam, most már te is aludj... :)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#24926) BlacKSouL válasza rarri (#24925) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Még mindig pörgök :) De a Kerozin ébren és pörgésben tart... Halál a májra, és Full House téboly..

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#24927) BlacKSouL válasza BlacKSouL (#24926) üzenetére


BlacKSouL
addikt

És Azurro..

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#24928) bolondember válasza BlacKSouL (#24923) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

akkor inkább sör.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#24929) BlacKSouL válasza bolondember (#24928) üzenetére


BlacKSouL
addikt

hátőööizé, mondasz valamit, de nálunk a nonstop az este 10-ig van nyitva
ráadásul valami elyi törvény szerint este 10 után szeszesitalt nem lehet árustani
én mindig bevásárolok időben, mert a legközeelbbbi bolt 50-70 mnéterre

ittvanebazze.. ;]

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#24930) bolondember válasza BlacKSouL (#24929) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nalátod.

én eltakarodok aludni.

jó8 mindegykinek!

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#24931) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Na, ez már kemény... megint, 9-kor kezdtem, és most 12:38 van, és még mindig pörgök....ez így már nem gyenge...izé, hogy kezdtem... hogy kemény.---az
ésbakke' ' holnap azaz ma meló,
na hogy egyre rosszabbul fogalmazgatok asszem lassan jöhet a zuhany, aztán a rapid alvásnak esés..

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#24932) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

na most... most ...

mindegy, most...aztán meg majd...

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#24933) fokukac


fokukac
nagyúr

Át kéne nevezni a topicot : "modern tamogicsi - Blacksoul biológiai működése"

Tornázott, evett, büfizett kettőt, majd elaludt. :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#24934) BlacKSouL válasza fokukac (#24933) üzenetére


BlacKSouL
addikt

figyelek ám.. :P
még nem aludt...
most van az hogy a lovaglegények a plafonig értek, és köztük egy szikár alak ült....
amúgy tornázott, büfizett, mert szarni muszáj, aztán majd elalszik ha a zenergiaital meg a zalkohol hatása MÁR MÚLIK VALA.
kepszlokkk... most meg Kriszrudi énekli hogy homokba rajzolt szerelem, szeretem...
nyálas... húbazze'

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#24935) BlacKSouL válasza BlacKSouL (#24934) üzenetére


BlacKSouL
addikt

nem múlik, bakke...nevezzétek tőlem.. ;]
holnap nem leszek, mertt ki kell tisdztulnom,,

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#24936) fokukac válasza BlacKSouL (#24935) üzenetére


fokukac
nagyúr

toljál le 5-6 felest, utána garantált az alvás... :)

Ui. amúgy rám úgy hat az energiaital, hogy negyed óra elteltével felgyorsul a szívverésem, és olyan, mintha ideges lennék, pulzálok. ez fél óra után elmúlik, és megint elalszom. ;)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#24937) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Megyek aludni. Egész este dolgoztam az új írásomon. Nem tudtam abbahagyni, vitte a kezemet a szenvedély. Pedig már rég aludnom kellene, ma sulis nap van és angolból felelnem kéne...
Kicsit se vagyok fanatikus. Igen, angoloztam... A NASA honlapjáról kimásoltam egy interjút a 125-ös küldetéssel kapcsolatban, és a felét lefordítottam. Aztán nekiültem a cikk megírásának.

Kidőltem.

Jó éjt és szép álmokat!

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#24938) tiv61us válasza Racecam (#24919) üzenetére


tiv61us
őstag

ha osszedobsz repjegyre minden mast allok
szallas, kaja foci baseball
de csak jovore
iden nagyon suru a program
alaszkat nem garantalom, az fakultativ, meg en sem voltam soha

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#24939) tiv61us válasza rarri (#24924) üzenetére


tiv61us
őstag

thx
tenyleg az vagyok
sose voltam boldogtalan, de tavaly juniusban nagyot fordult a vilag velem

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#24940) ngabor2


ngabor2
nagyúr

jó reggelt ismételten. túl vagyok a hét felén...

tegnap este "megleptek", hogy rendbe kellene hozni még egy gépet. úgyhogy olvasni se volt időm. de ma megpróbálom bepótolni :K

(#24941) Timocicu


Timocicu
aktív tag

Jó reggelt Nektek!

Én lassan indulok itthonról. A tegnapom úgy telt, reggel pár óra séta, délután gipszkartonozás, ma ugyanez, csak pepitában. :Y Nehogy már jó legyen! :))

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#24942) BlacKSouL válasza fokukac (#24936) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Fűűű, de nem vagyok most jól.. :)
Rám a kávé van ilyen hatással, hányingerem lesz, ideges leszek, de élénkebb nem.
Most viszont kéne valami amitől helyreáll az egyensúlyom, mert kissé szanaszét van az anyagcserém, meg mindenem. Na mindegy. :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#24943) zolynet


zolynet
addikt

sziasztok, jóreggelt

jól is indult: belső sávban vagyok, beengedném (me jófej vagyok) a külsőből a jóembert, erre balról, az már a szembesávból bevág az üres helyre egy kisfurgon...szolíd duda+reflektor, majd lejjebbjött egy sávval, ablak lehúz és válogatott +!%"+!%, eldurranta az agyam

aztán sétálok befelé és vmi hihetetlen gyönyörű nő, az a nyakmerevedős fajta :DDD szóval az meg lenyugtatott, v csak hirdetelen az agyamból a másik agyamba a vér átkonvergált :)

Life is too short to stay stock!

(#24944) Pacák válasza Racecam (#24922) üzenetére


Pacák
senior tag

És az én szombati edzésem.
Apu kertjében a szôlôtôkék kacsolása laza csuklóval, locsolókannák megtöltése, permetszer laza csuklóval kevergetése - percenként 40 mozdulattal - permetszer betöltése a permetezôgépbe, beöltözés munkavédelmi álarcba, öreg kalapba, régi bôrkabátba, permetezôgép hátra felvétele, intenzív munkavégzés bal kézzel a permetezô pumpáján, jobb kézzel kísérlet a cseresznye-alma-körte-barack-szilvafák lombkoronája legfelsô részének elérésére a permetezô fecskendôvel. Még egy kör a permetszer keveréshez, újabb kör a kertben a szôlôsorok két oldalán. Aztán a borpincében az elôzô évi bor lefejtése vödrökbe, hordók kézben felhozása, hordómosás belülrôl - csak "lazán" lötyögtetni kell bennük a mosóvizet - öblítés, hordók visszacipelése. Kis kitérô: borkóstolás - nagyon tiszta, szép vörös lett a bor - bor visszafejtése a hordókba - meregetés, öntés - borkénezés. Levezetésként a fóliasátorban egy kis locsolgatás kannákból.

Este nem kellett mesét mondani nekem, kidôltem. :DDD

Nuclear launch detected

(#24945) bolondember válasza zolynet (#24943) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

én csak most keltem, de nem sok kedvem van elmenni melóba.

nem jött meg a munkakedvem... :(

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#24946) Racecam válasza Pacák (#24944) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Számomra ez elég egzotikus volt. :D

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#24947) Pacák válasza Racecam (#24946) üzenetére


Pacák
senior tag

A panelbôl kimozdulni - egy tôsgyökeres panellakónak - egzotikum? :))

Akkor jó pénzért túrákat, körutakat fogok szervezni Apuék kertjébe. :DDD

Ha már a turisták verekedni fognak azért, hogy ki cipelhesse helyettem a hordókat, meg a permetezôt, akkor meg én fogok eltespedni - mégsem lesz ez így jó... :))

[ Szerkesztve ]

Nuclear launch detected

(#24948) kételkedem


kételkedem
addikt

Szép napot mindenkinek!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#24949) rarri válasza Pacák (#24947) üzenetére


rarri
senior tag

Most nem azért, de például Pityerszeren erre épül a lakosság kereseti forrása, hogy a városiaknak bemutatják, hogy hogyan élnek falun az emberek, és bemutatják az önellátó gazdálkodást igen magas színvonalon. És a városiak boldogan belecsöppennek egy-egy órára ebbe a világba. :K

kételkedem : neked is, és mindenkinek szépet !

Raf : Ne törődj vele, a többi dolog kösse le a figyelmed. :D Úgy belinkelnék neked egy kisfilmet, csak nem tudom, hogy kell. :N

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#24950) NoLF válasza Pacák (#24944) üzenetére


NoLF
addikt

jáj de rég permeteztem, hihi :DD

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.