Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#24501) TexT-BoY válasza tildy (#24498) üzenetére


TexT-BoY
addikt

tesco-->polaroid 8k

szerk: ma 20darab 9éves kis szörnyeteg lepte el a kertet vááh isten ments az ilyen házi"buliktól"

[ Szerkesztve ]

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#24502) pohár válasza TexT-BoY (#24501) üzenetére


pohár
félisten

:DDD :DDD

Jó kis buliba csöppentél akkor úgy látom :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#24503) TexT-BoY válasza pohár (#24502) üzenetére


TexT-BoY
addikt

hugom szülinapja, fakk

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#24504) pohár válasza TexT-BoY (#24503) üzenetére


pohár
félisten

Áááá annál nincs is jobb :D

Miért nem mész ki közéjük szaladgálni kicsit? :DDD (bocsi :D)

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#24505) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

[link]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#24506) zolynet válasza BlacKSouL (#24505) üzenetére


zolynet
addikt

eltévedtél? :P ;)

Life is too short to stay stock!

(#24507) rarri


rarri
senior tag

Sziasztok !

Bettike anyunál, kezdődhet a buli ! :DD

[Jeah ! :-)]

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#24508) Sipi16 válasza rarri (#24507) üzenetére


Sipi16
senior tag

Egyedül a gép előtt?

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#24509) rarri válasza Sipi16 (#24508) üzenetére


rarri
senior tag

Dehogyis ! :N A többiek a hátam mögött leóznak . :D És valami hülye zenét hallgatunk. :D

Aztán megyünk utcabálra. :DD

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#24510) venember83 válasza rarri (#24507) üzenetére


venember83
nagyúr

Egészségedre, érezd jól magad! :K

(#24511) rarri válasza venember83 (#24510) üzenetére


rarri
senior tag

Köszönöm. :))

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#24512) pohár


pohár
félisten

Kihalt a totyik? :F

Nah akkor beindítom :D

:DDD :DDD

rarri... jó itókázást, és jó mulatozást estére! :K

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#24513) Sipi16 válasza pohár (#24512) üzenetére


Sipi16
senior tag

Darabosan indul. :U

Leviszem az ebed egy 20 perc...

[ Szerkesztve ]

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#24514) Killing válasza pohár (#24512) üzenetére


Killing
addikt

Méghogy ez kihalt totyik? :Y ( :DDD )

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#24515) pohár válasza Killing (#24514) üzenetére


pohár
félisten

Sokáig nem volt új hsz :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#24516) Sipi16 válasza pohár (#24515) üzenetére


Sipi16
senior tag

Téma nélkül nincs sok értelme beírni. Vagy hogy? :U

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#24517) pohár válasza Sipi16 (#24516) üzenetére


pohár
félisten

Hát igen, de ha valaki feldob egy témát, akkor no problem, igaz én nem azt tettem, hogy pár hülye macskát, lehet rajtuk nyammogni :D

BE úgyis szereti az ilyen képeket :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#24518) zolynet válasza pohár (#24512) üzenetére


zolynet
addikt

macsaka topikra kell visszaérjek, ennyire megy az unatkozás? :F

Life is too short to stay stock!

(#24519) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Haver mondja nem igazán jó a DVD írója, kéne valami.
Mutatom neki a hirdetést, kérdezi megbízható a tag? Mondom igen.
Aztán ezt írta:

a SATA meg jó márka tudtommal

Képben van:DD

Később ezt írja: nekem patám van :D
Mondtam szerintem körme de nem vitatkozok, lehet már patkója is van:DDD

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#24520) ngabor2 válasza pohár (#24517) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ahoz, hogy a macskákon nyammogni lehessen, nem elég feldobni. meg kell őket rendesen pucolni, fűszerezni, sütni...

(éke)

(#24521) Sipi16 válasza ngabor2 (#24520) üzenetére


Sipi16
senior tag

Ezt nem kellett volna. Valahogy nem akarnék macskány nyammogni...

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#24522) Killing válasza pohár (#24515) üzenetére


Killing
addikt

1:25-el előtte (perc,másodperc) ment el az utolsó post. :DDD

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#24523) Killing válasza Winner_hun (#24519) üzenetére


Killing
addikt

Uff... :DD
Okítsd! ;] Lenne mit tanulnia.Kovácsolt patája van? :DDD

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#24524) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

óemeffgé.

kivagyok, mint a liba.

négy óra alvás, nagy utazás, nézegetés, alkudozás, meglepés, örülés, cipekedés, utazás, vásárlás, rosszallás, most fórumozás.

mindezt 13 óra alatt.

jajj.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#24525) Killing válasza bolondember (#24524) üzenetére


Killing
addikt

Hova utaztál?

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#24526) venember83 válasza bolondember (#24524) üzenetére


venember83
nagyúr

Akkor van autó. Használd egészséggel.

[ Szerkesztve ]

(#24527) bolondember válasza Killing (#24525) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

Nagykanizsa.

@öregtsóka: van.. :B nem semmi - Fn ha nem csinált róla 30 képet, egyet sem... :K

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#24528) Sipi16 válasza bolondember (#24527) üzenetére


Sipi16
senior tag

És mikor látjuk őket?

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#24529) venember83 válasza bolondember (#24527) üzenetére


venember83
nagyúr

Blogbejegyzést az autóról. :K

ng2: Dobj össze még magadnak 2-3 gépet, elfér. :DD

[ Szerkesztve ]

(#24530) ngabor2


ngabor2
nagyúr

voltam ma Zoli bátyámnál, kicsit pakoltunk, selejteztünk... aztán 3 doboz cucc nálam kötött ki. alaplapok, kábele, házak, egyéb alkatrészek. asszem nem fogok unatkozni...

vén: tervben van, de aztán beindul az eladási láz... remélhetőleg :U

[ Szerkesztve ]

(#24531) pohár válasza Killing (#24522) üzenetére


pohár
félisten

Hát míg a hsz-t írtam volt pofája rarrinak elém írni és fellendítenie a topicot :DDD

ngabor... a macskás reagálásod kemény lett kicsit :D
Jó bogarászást! :K

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#24532) venember83 válasza pohár (#24531) üzenetére


venember83
nagyúr

Inkább receptszerű, mint kemény. :U

(#24533) bolondember válasza venember83 (#24529) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

lesz.

tuti lesz...

de legkorábban holnap, most olyan vagyok, mint akit agyonvertek egy szívószállal, amibe higany volt töltve...

De nagyon nem semmi ahogy megy - ötödikben 50ről éppúgy megiramodik, mint harmadikban... Nagykanizsa-Balatonfenyves-Fonyód-Somogybabod-Budapest, köbö 7 liter. Pályán sokat mentünk, óra szerint 120-140.
Hely, mint állat, az első autó, amiben nem kell teljesen hátratolnom az ülést.. Még egy fokozat van... :K :U

Persze a belső dizájn masszívan nyócvanasévek, a szellőzésen nem igazán ismertem ki magam, most se nagyon, de kívülről, hát, hat évesnél nem tűnik idősebbnek!

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#24534) venember83 válasza bolondember (#24533) üzenetére


venember83
nagyúr

Milyen motor pontosan?

szerk.: Gondolom, hogy valami dízel, fogyasztás láttán.

[ Szerkesztve ]

(#24535) Winner_hun válasza bolondember (#24533) üzenetére


Winner_hun
félisten

Milyen autót vettél?
Szellőzés: ha az ablakleeresztés neked bonyolult..:U:P

ps: ez akár érvényteleníthető is

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#24536) Winner_hun válasza venember83 (#24534) üzenetére


Winner_hun
félisten

Én is dízelt mondok, de nem a fogyasztás miatt hanem az 50-ről gyorsulás 3-asban vagy 5-ösben ugyan úgy miatt. Vagy turbós benzines:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#24537) kételkedem válasza bolondember (#24533) üzenetére


kételkedem
addikt

Használd örömmel! :)
"most olyan vagyok, mint akit agyonvertek egy szívószállal, amibe higany volt töltve..." erről is írhatnál egy blog bejegyzést, ilyet még úgysem láttam :U

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#24538) bolondember válasza venember83 (#24534) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nem.

C20NE.

benzines. :U

@Motkány: mert én megszoktam, h tekerős, ilyen-olyan - ezen meg három csuszka, minden logika nélkül... nyócvanas évek ,mondom én.. :B

@ll-kde-M: h egy klasszikust, Douglas Adams-et idézzem: "a pángalaktikus gégepukkasztó hatása olyan, mintha az ember agyát szétvernék egy lédús citromszelettel, melyet előtte egy vaskos aranytéglára rögzítettek" :B :R

[ Szerkesztve ]

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#24539) Winner_hun válasza bolondember (#24538) üzenetére


Winner_hun
félisten

Calibra?
Sok balesetmentes km-t;)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#24540) venember83 válasza Winner_hun (#24539) üzenetére


venember83
nagyúr

Omega.

(#24541) Winner_hun válasza venember83 (#24540) üzenetére


Winner_hun
félisten

Átvert a gugli:O
Örihari sosebocsi

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#24542) venember83 válasza Winner_hun (#24541) üzenetére


venember83
nagyúr

BE azt írta, hogy ez az első autó, amiben normálisan elfér úgy, hogy nem kell teljesen hátrarolni az ülést. Szerinted ez a Calibrára igaz lenne? :DDD

(#24543) tildy válasza bolondember (#24533) üzenetére


tildy
nagyúr

Képet:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#24544) venember83 válasza Winner_hun (#24536) üzenetére


venember83
nagyúr

Jaja, a mi szívódízel Granadánk is ugyanúgy gyorsult 50-ről sebességi fokozattól függetlenül (hátramenet és 1-es kivételével), leginkább sehogy. De ennek megvolt az oka, a nagynyomású pompa számtalanszor fel lett újítva, már cserére szorult volna, csak az új kb. háromszor annyiba került volna, mint amennyit a teljes autó ért.

(#24545) bolondember válasza tildy (#24543) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

holnap lesz kép is, írás is... :K

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#24546) Winner_hun válasza venember83 (#24544) üzenetére


Winner_hun
félisten

:))

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#24547) tildy


tildy
nagyúr

Jahm , én meg eladtam a laptopom :U :O :O
Könnyes búcsút vettem tőle, dehát ez van. Cash egy ilyenbe megy bele: [link] És most irigykedek picit :(((

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#24548) kételkedem válasza tildy (#24547) üzenetére


kételkedem
addikt

Eladtad a régi géped, hogy az embörnek vegyetek egy újat? Mi lesz az ő asztali gépével? Az megmarad?

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#24549) Pisztillus válasza tildy (#24547) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Nekem tetszik. Az irigykedésre egy tipp: cseréljetek notit. Ez jobban illik hozzád. :)

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#24550) tildy válasza kételkedem (#24548) üzenetére


tildy
nagyúr

Az asztaliját is eladjuk. Csak kicsit kölcsön kell adnom neki a befolyt casht.
És irigykedek, mert 1.5szer jobb a grafikája , mint az én pi2530asomban.
125ezer forintért piszok jó vétel. Szerintem.Ha nem vettem volna meg a sajátom 3 hónapja.... Hát ez a gép nekem is szimpi. 250 gigás vinyó, 2 giga ram alapból, gef9300as kártya benne....

Azt beszélik a PI sorozat egész jól sikerült. Én is elégedett vagyok a sajátommal.
Amúgy azért adtam el, mert nincs szükségem rá, nem tudok egyszerre két laptopot használni :D

Pisztillus: Már mondtam neki.Próbáltam rávenni, vegye meg az enyém olcsóbban, de úgy csillognak a szemei, és a válasz egy mosoly kíséretében egy határozott nem volt. :DD

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.