Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#24651) rarri válasza bolondember (#24650) üzenetére


rarri
senior tag

Napsütésesnek ,friss kávésnak , vidámnak .

yetike : klasszikus. :K

Timocicu : Neked is szépet !

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#24652) Timocicu válasza bolondember (#24650) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Húúúhaaa! Ha jól érzem nem vagyok egyedül ezzel. :N
Pedig Neked volt élnényed a hétvégén, nem? Sikerrel járt az út ótó ügyben? :B

Elfújta a szél az optimizmust? :U

rarri: Sziamia! Legyen olyan, amilyennek szeretnéd. :K

[ Szerkesztve ]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#24653) bolondember válasza Timocicu (#24652) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

sikerrel - ha lesz időm és szándékom, írok a kalandos útról egy blogbejegyzést... :K

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#24654) Timocicu válasza bolondember (#24653) üzenetére


Timocicu
aktív tag

kíváncsian várom és SZVSZ nem csak én, hanem itt még jó páran ;)

Időt Magadnak kell intézz rá, a szándékot pedig, hidd el, majd Mi elérjük némi noszogatással, kérdezgetéssel, érdeklődéssel. :K

[ Szerkesztve ]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#24655) BlacKSouL válasza bolondember (#24650) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Nincs főnök a héten. Hát hogy indulna? Ez megy idebent: :DD :C :))
Ráadásul hónapok óta először nem kellett reggel kabát.
Szóval jól ..

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#24656) Racecam válasza BlacKSouL (#24655) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Még mindig pörögsz? :D
Nekem sem kellett reggel kabát, ahogy tegnap sem és tegnap előtt sem.
Igaz, itthon voltam. :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#24657) kételkedem válasza BlacKSouL (#24655) üzenetére


kételkedem
addikt

Munkahelyi cica szindróma. :)
Itt sem kellett egy pólónál több, lassan nyár lesz. Tegnap a Tiszánál már láttam lelkes strandolókat, akik napoztak a parton.

Szép napot mindenkinek!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#24658) venember83


venember83
nagyúr

A tömegközlekedési eszközökben annyi a jó, hogy viszonylag ritka esetekben ugyan, de akad egy kis néznivaló, egy kis simogatás a szépérzéknek.

Különben meg hétfő van, foci nélkül átlagos munkanap. Elmúlik.

(#24659) zolynet válasza bolondember (#24650) üzenetére


zolynet
addikt

hogy is indulna ... általában lehúzódok és a motorosokat elengedem, most kicsit elbambultam és nem azonnal húzódtam le, és a két motoros rendőrből az első lehetett a türelmetlenebb/bunkóbb, mert nem megköszöntem hanem a bajsza alatt mormogott vmi, hát mondom szívesen b+ , paraszt :((
aztán pont előttük egy kocsi majdnem átmente a piroson úgy szirénáztak rá hogy csihaggyá, az mondjuk vicces volt :DDD

Közraktár utca stabilan káosz, Pesti rakpart amúgy nagyon jó járható kivéve azt a szakaszt a Erzsébet hídig.

Life is too short to stay stock!

(#24660) kételkedem válasza venember83 (#24658) üzenetére


kételkedem
addikt

Ja, engem is lenyűgöz a padló mintája, a csuklós busz harmonikájának redői, a fogantyú íve ;]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#24661) bolondember válasza venember83 (#24658) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ne is mondd - az egyik dekoraív hölgyemény most még lengébb cuccot húzott a melegre való tekintettel...
hát hogyan dolgozzon az ember így?! :B

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#24662) Racecam válasza bolondember (#24661) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Az semmi, hogy dolgozza fel ezt az ember... :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#24663) rarri válasza BlacKSouL (#24655) üzenetére


rarri
senior tag

Te szedsz valamit, fiam ? :F :D

Raf : Legalább nézegethetsz valami szépet. :) Az jó, nem ? :)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#24664) bolondember válasza rarri (#24663) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

a dekoratív hölgyemény (és a mellette ülő szintén eyecandy kisasszony, csak jobban felöltözve) sanos háttal ül nekem, pár sorral hátrébb...

tehát pozitív, de sajnos hozzám nem jön ide (hiába vontak minket össze, attól még nem volt meg a teljes fúzió)

de ha erre jár... :K

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#24665) zolynet válasza bolondember (#24664) üzenetére


zolynet
addikt

...ha arra jár, fénykép, blog, ... :DDD

Life is too short to stay stock!

(#24666) kételkedem válasza bolondember (#24664) üzenetére


kételkedem
addikt

Fúzionálnál a eyecandy kisasszonnyal?

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#24667) Racecam válasza kételkedem (#24666) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Pedig össze vannak vonva és látod... :U
Biztos nem elég kis helyre.

u.i.: -xx centi. :D

(ÉKE)

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#24668) rarri válasza bolondember (#24664) üzenetére


rarri
senior tag

Akkor vesd be bájaidat. :D :DD

Én most tanulom az egyedüllétet . Érdekes tapasztalat. :)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#24669) bolondember válasza kételkedem (#24666) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

mindkettővel... :K

de nem fúzió kell, társ. UTÁNA jöhet a fúzió.. :B

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#24670) venember83 válasza Racecam (#24662) üzenetére


venember83
nagyúr

Fel? Inkább meg, illetve nem ezt, hanem őket, az itten a kérdés, kérem alássan. :U

[ Szerkesztve ]

(#24671) rarri válasza venember83 (#24670) üzenetére


rarri
senior tag

Raf nem olyan... :N

NoLF : Ez nagyon rejtélyesen hangzik.... :)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#24672) NoLF


NoLF
addikt

valami lesz, érzem. még nem tudom hogy tényleg meg fog-e történni, de ha igen, az oda fog vágni :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#24673) Racecam válasza venember83 (#24670) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ez csak a kérdés egyik fele és nem a legfontosabb, én azt hiszem (bár van biztos, aki mást gondol rólam... :U ).

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#24674) kételkedem válasza NoLF (#24672) üzenetére


kételkedem
addikt

Nostradamus is így kezdte, mesélj!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#24675) venember83 válasza rarri (#24668) üzenetére


venember83
nagyúr

Egyedül azért csak nem vagy, ott vannak a lányaid. :)

(#24676) tildy


tildy
nagyúr

Ma nem dolgozom.Holnap vizsga.
Ennek örömére mehetek be munkahelyre a kajánkért.ELfelejtettem, hogy rendeltem:F

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#24677) rarri válasza Racecam (#24673) üzenetére


rarri
senior tag

Szerintem senki nem gondol rólad mást. :N

Norbi : Akkor helyesbítek : a Társ nélküliséget tanulom, tapasztalom. :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#24678) NoLF válasza kételkedem (#24674) üzenetére


NoLF
addikt

lehet, hogy lehetőségem lesz ellátogatni az egyik álomhelyre, ahova az életem során mindenképp el akarok látogatni minimum egyszer :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#24679) Racecam válasza NoLF (#24678) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Mátészalka? :F

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#24680) venember83 válasza NoLF (#24678) üzenetére


venember83
nagyúr

A Chicago Bulls stadionja?

(#24681) NoLF válasza Racecam (#24679) üzenetére


NoLF
addikt

ott már voltam többször is, nem a szívem csücske :DDD

vénség: azt is megnézém, kétségtelen. de annál jóval közelebb van. :K

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#24682) bolondember válasza NoLF (#24681) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

Dunapláza.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#24683) Racecam válasza rarri (#24677) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Én azért ebben nem vagyok olyan biztos. :(

Néha, amikor az emberek találnak a folyóparton egy szép követ, ami kicsit csillog és bár tetszik nekik, de eldobják, mert olyat szeretnének, ami csak nekik ragyog. A követ pedig sodorja a víz tovább...

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#24684) Timocicu válasza NoLF (#24678) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Csirip - csirip :B

Valami eszméletlen jó helyen lévő sörkóstoló? ;]

[ Szerkesztve ]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#24685) NoLF válasza Timocicu (#24684) üzenetére


NoLF
addikt

bizonyára van ott sör is, bár jó spanyol sörről még nem hallottam sajna.

innen már szűkül a kör ;]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#24686) bolondember válasza NoLF (#24685) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

Mallorca. (Café del Mar)

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#24687) venember83 válasza Racecam (#24683) üzenetére


venember83
nagyúr

...s olyan emberhez kerül, aki megbecsüli a mindent beragyogó csillogást. :K

(#24688) bolondember válasza venember83 (#24687) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

okés, hozom a felmosórongyot, eláztatjátok nekem itt az egészet...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#24689) neduddki válasza NoLF (#24685) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

inkabb megye madeirara az uber:- )))

udv

neduddki

p.s. vegre kivisznek Teged is majerkedni???:- )))

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#24690) NoLF válasza bolondember (#24686) üzenetére


NoLF
addikt

az első, eredeti és hamiaíthatatlan Café del Mar Ibizán található!
és igen, oda tervezem kiruccanni pár napra, ha összejön :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#24691) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

bakker.

öreg vagyok én az ilyenhez.

csinicsajszi itt sétál el, áttetsző fehér szoknyában. őrület, még a végén görcsbe áll a nyakam... :(((

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#24692) zolynet válasza bolondember (#24691) üzenetére


zolynet
addikt

kérd meg h ne sétálgasson hanem üljön egyenessen és dolgozzon ;)
koncentrálj h a vér mindenhova eljusson ne csak bizonyos szervekhez ;]

szerk: nem vagy Te annyira öreg, bár 30felett minden nap ajánék, állítja a cimborám :P

[ Szerkesztve ]

Life is too short to stay stock!

(#24693) BlacKSouL válasza bolondember (#24691) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Nekem sosem a nyakmerevedés okoz gondot ;] Bár nekem is 70 fokos szögben jobbra kell néznem hogy szemcukorkát lássak :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#24694) venember83 válasza BlacKSouL (#24693) üzenetére


venember83
nagyúr

Labdákat nem csapdosunk.

(#24695) kételkedem válasza venember83 (#24694) üzenetére


kételkedem
addikt

csak ha magas!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#24696) fokukac válasza bolondember (#24691) üzenetére


fokukac
nagyúr

hát, ha csak a nyakad... :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#24697) NoLF


NoLF
addikt

A pap és a fél citrom esete

Élt egyszer egy pap, aki esküje letétele után elindult világot látni. Hosszú éveken át vándorolt, mígnem elérkezett egy Isten háta mögötti kis faluba. Itt az általa hirdetett vallásban hittek, de templomuk nem volt; a legközelebbi, majd 25 km-re levő kisvárosba jártak templomba.
A pap gondolt egyet, és az egyház támogatását kérve, a falu férfijainak segítségével saját templomot építtetett. Ettől kezdve minden vasárnap ő celebrálta a misét, adta össze a házasodókat és mondott imát a temetéseken. Sok év telt el így.
Egy közönséges mise végeztével, egy kora tavaszi, hűvös vasárnap délelőttön, ahogy kiterelgette a gyülekezetet a templomból és zárta volna be a kaput, a templomkertbe lépett egy ismeretlen férfi. Szakadt ruhájában, koszosan odaállt a pap elé, és azt mondta:
- Pap, kérlek, légy jó, és adj egy fél citromot!
A pap jó volt, és bár kicsit furcsállta a dolgot.
Hátrament a paplakba, elővett egy citromot, félbe vágta, majd kivitte a férfinak és odaadta neki, aki hálásan tekintett vissza rá. Azonban a pap oldalát furdalta a kíváncsiság. Azt kérdezte:
- Fiam, miért kell neked ez a fél citrom?
A férfin erre jeges rémület lett úrrá, és mielőtt a pap egy szót szólhatott volna, kirobbant a templomkert kapuján, és elszelelt.
Egy héttel később, megint csak kifele jövet a templomból a pap megint szembe találta magát a templomkertben a fickóval. Az így szólt:
- Pap, kérlek, légy jó, és adj egy fél citromot!
A pap meglepődött, mind a férfi újabb felbukkanásán, mind az újabb, furcsa kérésen. Persze azért jó volt, hátra ment a paplakba, és hozta a fél citromot. A férfi kezébe nyomta, de rögtön rá is kérdezett:
- Itt van fiam, de kérlek, áruld el, miért kell neked ez a fél citrom?
A férfi láthatóan megrémült, és rögtön elfutott, azonban a pap sem volt rest, utána eredt. Csakhogy nem volt igazán jó kondícióban, még sosem futott ennyit és ilyen gyorsan, hát a falu végében kifulladt, és csaknem elájult.
Arra gondolt, hogy hátha a jövő héten is eljön a különös alak, és akkor érdemes lenne tudnia tartani vele a lépést.
Így hát a következő hetet szorgalmasan futóleckékkel töltötte. Megérte, mert, ahogy gondolta, a következő vasárnap ismét belépett a templomkertbe a furcsa idegen. A pap meg sem várta a kérését, jó volt, és hozta a lakából a fél citromot. A férfi e szavakkal fogadta:
- Köszönöm, pap, hogy jó voltál, és adtál egy fél citromot.
- Szóra sem érdemes, fiam, felelte a pap, de kérlek, áruld el, miért kell neked ....
A férfi már futott is kifele, de a pap szorosan a nyomában volt. Sokáig futottak, a pap már kezdett nagyon kifáradni, mire egy széles, sebes folyóhoz értek. Az idegen gondolkodás nélkül a folyóba vetette magát, és átúszta, majd eltűnt futva a túlparton. A pap nem tudta követni, mert nem tudott úszni. Bosszankodva tért haza.
A következő hetet azzal töltötte, hogy naponta a
25 km-re levő kisváros uszodájába járt gyakorolni, sőt, ha már ott volt, Arena márkájú úszónadrágot, és Nike futócipőt is vett magának. Izgatottan várta a vasárnapot; most már biztos volt benne, hogy a fura szerzet újra ellátogat hozzá.
Vasárnap, ahogy bezárta a templomot,
megnyikordult a kertkapu, és belépett a férfi:
- Pap, kérlek, légy jó, és adj egy fél citromot!
A pap jó volt, hátrament, (felhúzta az úszónadrágot és a futócipőt is), fogta a fél citromot, és kivitte az idegennek:
- Itt van, fiam, de áruld már el, kérlek, mire kell ez neked?
A fickó megrémült, kirontott a kapun, a pap sebesen utána.
Elérték a folyót, a férfi átúszta, a pap utána. A túlparton futott tovább, a pap követte. Egészen egy mély szakadék szélén álló, magas fáig futottak. A fickó macskaügyességgel felmászott, ám a pap nem tudott fára mászni, a földön maradt. Szitkokat szórt mindenre, ahogy baktatott hazafele.
A következő héten a falubeliek furcsállva nézték, ahogy a pap minden nap a templom kertjében a fákra mászik, ide-oda ugrál, és egészében véve igen furcsán viselkedik. De a papot nem érdekelte, megszállottan gyakorolt, készült a találkozásra. Vasárnap már a mise előtt felvette reverendája alá az Arena úszónadrágot és a Nike futócipőt. Sőt, jó volt, és még a fél citromot is előre a zsebébe tette.
Az átlagosnál jóval gyorsabban celebrálta a misét, és amint lehetett, megszabadult a gyülekezettől, és bemelegítésbe kezdett. Pontban, amikor a misének rendesen végződnie kellett volna, a kertkapun belépett az idegen férfi.
- Pap, kérlek, légy jó, és ...
A pap már nyújtotta is a fél citromot, miközben visszakérdezett:
- Fiam, mire kell ez neked, az isten szerelmére?
A férfi megrémülve rohant el, a pap utána. Futottak a folyóig, átúszták, futottak tovább a fáig, felmásztak rá.
Itt a pap csaknem elkapta a figura grabancát, amikor az elkapott egy indát, és átlendült a szakadék túlsó oldalára.
A pap azt hitte, idegbajt kap, de ekkor megpillantott egy másik indát. Nosza, megragadta, és átlendült ő is a szakadékon. Ott azonban nem várt akadályba ütközött: egy repülőgép-temető volt ott, ahol az egyik roncsban elzárta magát a férfi. A pap dühöngve járta többször is körbe a roncsot, de a szilárdan lezárt oldalajtón kívül nem talált bejáratot; azt kellett valahogyan kinyitnia.
Csaknem őrjöngve tért haza. A következő hét minden napját a falu lakatosánál töltötte, ellesve a zárak kinyitásának minden lehetséges módját. Vasárnap futócipőben, úszónadrágban, hátán vízhatlan hátizsákba rejtett feszítővassal, lángvágóval, tolvajkulccsal és fúrógéppel tartotta a misét, majd kiállt a templom elé, várva az idegent. Amaz csakhamar meg is érkezett.
- Pap, kérlek, légy jó, és adj egy fél citromot!
- Itt van, fiam, nyújtotta a pap, mert jó volt, de közben cselesen megragadta a férfi csuklóját, magához húzta, és megszállottan villogó szemmel kérdezte: de mire kell ez neked?
A fickón páni félelem lett úrrá, kitépte magát a pap kezéből, és elrohant, de a pap nagyon szorosan ott volt a nyomában. Száguldottak a folyóig, gyorsan áttempóztak rajta, futottak tovább a fáig, nyakukat törve másztak fel rá, egymás után átlendültek a szakadékon, a férfinak alig sikerült bezárnia a roncs ajtaját a pap előtt. Ő azonban nem állt meg, lekapta hátizsákját, elővarázsolta a szerszámokat, és ügyködni kezdett a zárral.
Egy óra nem telt bele, a nehéz ajtó nyikorogva feltárult. Odabent az idegen rémülten vacogott, nagyon félt a pap ádáz és diadalittas tekintete láttán. A pap lassan odalépdelt a fickó elé, leguggolt, és nagyon halkan, barátságos mosolyra váltva, szelíden megkérdezte:
- Fiam. Hetek óta kérsz tőlem fél citromot minden vasárnap.
Nagyon szívesen adok, akár a jövőben is még többet, csak azt az egyet kérem tőled, hogy áruld el nekem: mire kell neked?
- Rendben van, pap ... érkezett a remegő hangú felelet.
Elmondom neked, de kérlek, légy jó, és ne mond el senkinek!
A pap jó volt, és nem mondta el senkinek.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#24698) csapos2 válasza NoLF (#24697) üzenetére


csapos2
addikt

Ezért seggbekuki jár.

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#24699) BlacKSouL válasza csapos2 (#24698) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Én az Arena cuccnál jöttem rá, hogy ez a közismert sztori :K Csak régen Tisza cipővel meséltük.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#24700) NoLF válasza csapos2 (#24698) üzenetére


NoLF
addikt

de remélem nem nekem :DD

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.