Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#13181) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Szép estét mindenkinek!

Ma postára adtam két mobilt. Mindketten "beragadt" modellek voltak. El sem hiszem, hogy el tudtam adni őket. Az ismerősöm elégedett lehet. Egyébként ez egy jó baráti kapcsolat kettőnk között. Ő türelmesen hagyja, hogy kiélhessem mobilmániámat a telefonjai között, én meg cserébe segítek neki a beragadt modellek hirdetésével. :)
Ez így tökéletes. :D Most kis szárnyas figura röpköd pitypangos mező fölött, napsütés, bárányfelhők, málnaszörp... Sáliláb.

Feladvány, hogyan fejleszthettem tovább a mobilmániámat?

Tegnap este a depimből kilökött, hogy végignéztem a sok mobildobozon és kitettem a mobilokat a polcra, közben az N93-ast teszteltem postázás előtt, majd ellenőriztem egy 20 perces beszélgetéssel a tojás Siemensem hangját és akkuját. A kis Siemensnek olyan jó a hangszórója, hogy a másik fél szobájában lévő tévé hangját is hallottam. :)

Közben hat nap alatt hat ajánlat jött az E60-ra. Hm, ez komolyan meglepett. Ha ennyien tartják jó mobilnak, még a végén megtartom.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.