Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#12551) pohár válasza ngabor2 (#12549) üzenetére


pohár
félisten

ÚRISTEN!! :Y

Hogy lehetsz ennyire kegyetlen magaddal hogy nem vettél sört? :D
Biztos mazo vagy :DDD

Itt szakad az eső, el nem megyek sehova ilyen fos időben... :(

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#12552) máyköl


máyköl
veterán

De rég jártam már itt... :DDD

(#12553) Pisztillus válasza bnss (#12533) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Elméletileg nem. De ha csak a melegedés hatására kialakuló erősebb meghajlás miatt ér oda? Jó, tudom, ez elég életszerűtlen, de ugye az ördög nem alszik... (Ébren vagyok :DDD )

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#12554) bnss válasza Pisztillus (#12553) üzenetére


bnss
veterán

Elég melegnek kellene lenni abban a házban, hogy a NYÁK így meghajoljon. :)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#12555) Csyppa válasza kételkedem (#12546) üzenetére


Csyppa
senior tag

:D

mellesleg érdekes nap volt. n4r4ncs, kicsitomi, aztán meg kolombusz...

[ Szerkesztve ]

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#12556) Pisztillus válasza bnss (#12554) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Azért írtam, hogy életszerűtlen, mert kicsi a valószínűsége, bár találkoztam már ilyennel is. Deszkacomputerként ment simán (kint az asztalon szanaszéjjel), beépítve egy házba meg minden baja volt. Aztán egy másikban meg nem. Na most is ott van... :D

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#12557) ngabor2 válasza pohár (#12551) üzenetére


ngabor2
nagyúr

itt vagyok.

nem mazo vagyok, csak tegnap este megittam az utolsót, ma reggel meg mentem vidéki birtokaimra.

(#12558) Pisztillus válasza ngabor2 (#12557) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Gondolom, sikerült valami jó kis sört szerezni, így: Egészségedre!

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#12559) bnss válasza Pisztillus (#12556) üzenetére


bnss
veterán

Paranormális tevékenységek? :)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#12560) kételkedem válasza Csyppa (#12555) üzenetére


kételkedem
addikt

Ők lettek végleg kirakva, biztosan többen kaptak néhány órát vagy napot és még nincs vége a mai napnak.[OFF][/OFF]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#12561) Pisztillus válasza bnss (#12559) üzenetére


Pisztillus
senior tag

A jó ég tudja, mi baja volt. de elkönyveltem ennek és kész. Mivel egy másik házban megy a konfig, nem nagyon foglalkoztam vele tovább. Ez is belefér a számítástechnika rejtelmeibe... :)

Kételkedem: Gratula a szintlépéshez! A többihez annyit: nem irigylem a modikat/házigazdákat.

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#12562) ngabor2 válasza Pisztillus (#12558) üzenetére


ngabor2
nagyúr

köszi. most bespájzoltam legalább 2 napra :D

a sparban bár kisebb a választék, és kevesebb a hűtött sör, de ami van, az olcsóbb. lehet, hogy átszokok a match-ról a spar-ra?

(#12563) Pisztillus válasza ngabor2 (#12562) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Lehet, hogy jobban jársz... :D Ezt mi már megtettük, igaz smatch - Interspar vonalon. Ha a különbséget zongorázni tudnám... :DDD

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#12564) NoLF


NoLF
addikt

nálam is kóros sörhiány lépett fel, miközben fordítanom kell...
azt hiszem legjobb lesz, ha átteszem a székhelyemet a serpába, idővel.
akar valaki csatlakozni?

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#12565) Csyppa válasza kételkedem (#12560) üzenetére


Csyppa
senior tag

naja, már a politika topiknak is vége

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#12566) pohár válasza Pisztillus (#12563) üzenetére


pohár
félisten

Falun nincs ilyen...
CBA - Reál, meg pár darab Privát :D

De most nyílt egy Forrás-CBA, azért ilyen hülye a neve, mert övé a Forrás üzletlánc, pl van egy Ebesen is, meg a CBA is az övé :D
Anyum a munkahelyén CBA-s kajautalványt kap, és csak itthon veszik el, de legalább nagy a választék ebben az új üzletben :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#12567) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Huh, de nehéz megtalálnom az E60 utódját a főmobil szerepben. Van néhány telefonom, mind működőképes, mint tökéletesen ellátja telefoni teendőit. Így mobil hiány nem fenyeget, de kell egy csúcspéldány, ami kiemelkedik a többi közül, amit hétköznap elégedetten teszek tokba majd zsebre és lépek a melóba.
Suliba ideális a tojás Siemens vagy a V3.
Egy dolgos telefon kell, egy jó-egy szép, egy mind felett. Legalább 20 mobilt írtam össze. Közülök kell választanom. :)

Nehéz szívvel kínáltam cserére az E60-ast. De annyira kilóg a kezemből, annyira abszurd jelenség nálam, hogy mennie kell. :( A melóban nem kelthetek feltűnést vele.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#12568) <NewL> válasza Algieba (#12567) üzenetére


<NewL>
addikt

Árban,tudásban mit gondoltál ki?:)
wifi,kamera,márka,zene? melyik funkciót teszed előtérbe.
használt vagy új?

ezt ajánlom figyelmedbe! :D szép,tudás ok,kamra nem rossz...csak szimbi jános használata után idegesítő. nekem nincs időm megszokni :N

olyan jó a netem ,hogy 4.2 KB/mp-től még feljebb nem ment :W

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#12569) pohár válasza <NewL> (#12568) üzenetére


pohár
félisten

Mennyiért adod amúgy?
Mondom, egy Nokia 5140i + pénz :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#12570) venember83


venember83
nagyúr

Béke veled.

(#12571) bnss válasza venember83 (#12570) üzenetére


bnss
veterán

Csatlakozom én is, nyugodjék békében.

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#12572) Pisztillus válasza pohár (#12566) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Nálunk a Smatch elérte azt, hogy nála minden jobb legyen, így a CBA is - velük nincs is gond.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#12573) tildy


tildy
nagyúr

Szégyen gyalázat!
Hyundaial hoztam 2 Fujitsu Siemens Amilo gépet :Y :Y
No szóval megvéve a laptop.
FS Amilo Pi 2350, 128 megás Ati kártyával. :)
Első benyomások: nem nyeklik nyaklik a gép, szimpatikus, és ha véletlen nem futna majd rajta a wow ( de kéne futnia, csak még hátra van a win telepítés) , akkor is annyiért, amennyiért jóféle wowos notit kaptunk volna (180 nettó) , szal még mindig marad 80 ezer forintom, hogy összeállítsak egy asztalit.
Ja és baloldalt fenn van a füles csati, és linux alatt működik az autoscroll.

Ennek örömére Esmein megutaztatott asztali gépe nem akar indulni (hazavittük, hogy lehessen rajta wowozni, így cirka 3 computer jött az autóval) Azt mondja sok feszt kap az usb, nagyon nem örülök neki :( Otthon semmi baja nem volt...
Most persze ezen húzom magam :(:(

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#12574) fokukac válasza tildy (#12573) üzenetére


fokukac
nagyúr

hjundáj, fusi, vov, látom, halmozod a perverz élvezeteket... :P ;)

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#12575) tildy válasza fokukac (#12574) üzenetére


tildy
nagyúr

Jahm, és még Esmein is. Totál perverz vagyok :D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#12576) Pisztillus válasza tildy (#12573) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Legyen sok örömöd benne, szolgáljon legalább olyan jól, mint az előző.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#12577) Kicker válasza bnss (#12571) üzenetére


Kicker
senior tag

RIP

Valami románok jöttek veszprémbe, 2-3 autóval, és megvárták a légiós kéziseket a szórakozóhelynél... az okot nem tudom, de ez ijesztő...

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#12578) rarri válasza tildy (#12575) üzenetére


rarri
senior tag

Az a jó ! :DD
Gratula a géphez ! :C

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#12579) venember83 válasza Kicker (#12577) üzenetére


venember83
nagyúr

Románok gyilkoltak volna román válogatottat? S mindezért elmennek Veszprémbe?

(#12580) kételkedem válasza tildy (#12573) üzenetére


kételkedem
addikt

Használd egészséggel!

venember: vadabbnál vadabb pletykák születnek. Őszintén remélem a rendőrség hamarosan elkapja az elkövetőket!

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#12581) <NewL>


<NewL>
addikt

:DDD

There's an app for that

(#12582) Esmein válasza <NewL> (#12581) üzenetére


Esmein
nagyúr

a bal oldali nem a vladi ?:D

egyéb: az alaplapom mögött volt egy csavar, most jutott eszébe oda menni, tildy meg halálra váltan figyelte a ténykedésem, azt hitte, elrontotta a gépem, mert ő rakta össze :)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#12583) bnss válasza Kicker (#12577) üzenetére


bnss
veterán

Az ilyesfajta találgatások/marhaságok nem érdekelnek, ezek mindaddig fikciók, amíg meg nem találják a tetteseket.

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#12584) rarri válasza bnss (#12583) üzenetére


rarri
senior tag

Igaz.

Megdöbben tő és nagyon szomorú hogy ez történt.

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#12585) Algieba válasza <NewL> (#12568) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

A Diamond túl komoly, szintén csak felkelteném vele a figyelmet.

A használt mobilokkal semmi bajom. Zömében használtan veszem a telefonokat és eddig egyik se bizonyult rám sózott ócskaságnak. Mind működik.

De még nincs kész a listám.

Közben főztem pirított grizt, lezártam a fűtést, vágtam fát holnapra, és most megyek és narancsillatú habfürdővel bizonyítom magamnak, hogy tömény luxusban élek. :DD

Ami nem igaz, de az emberiség jelentős részének életkörülményeinek ismeretében, luxusnak számít a 20 éves, felújításra váró téglaház, a közművek: áram, víz, internet, kábeltévé, a sok-sok könyv, valamint a géppark, ami a melóhoz kell.

De nincs autónk, sose nyaralunk, és még sosem ettem homárt. Egyiket sem bánom. Fene mód gazdagnak érzem magamat nyakig elborítva meleg vízzel és habfürdővel. :))

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#12586) bnss válasza rarri (#12584) üzenetére


bnss
veterán

Szia rarri!

Jó lenne, ha nem kacsa lenne az az információ, miszerint már azonosítottak néhány személyt az elkövetők közül, és megkapják méltó büntetésüket.

(Katasztrófa, mi van egyes fórumokon - tisztelet a kivételeknek -, örülök, hogy itt "rend" van.)

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#12587) rarri válasza bnss (#12586) üzenetére


rarri
senior tag

Igen, ez lenne a helyes. Bár nem tudom, hogy ezzel a tettel milyen büntetés lenne egyenlő értékű. :(

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#12588) kételkedem válasza bnss (#12586) üzenetére


kételkedem
addikt

A jogos mod nagyon pörgött ma. Eddig 110 hsz a mai napon

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#12589) parandroid válasza Esmein (#12582) üzenetére


parandroid
nagyúr

Most hogy mondod, tényleg hasonlít. De figyu mán, a jobboldali nem az Esmein?

;] :DDD

Ja, amúgy én is felejtettem már bent fölösleges távtartót az alaplap mögött, nem értettem, hogy miért nincs hang, pedig minden más működött... Vissza is ment az eladóhoz, nála jó volt, úgyhogy elküldte megint, arra jutottunk, hogy biztos valami szoftveres probléma lesz, utána jöttem rá, égett is az arcom. :B

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#12590) venember83 válasza bnss (#12586) üzenetére


venember83
nagyúr

Te más fórumokon is jelen vagy? Nem vagy hithű prohardveres. :( A rend pedig érdekes dolog, a látszatát könnyű fenntartani.

(#12591) rarri válasza parandroid (#12589) üzenetére


rarri
senior tag

Itt meg nyuszika ! / csapos 2 /

olyan édi ! :-))

Norbi : Én is fenn vagyok más fórumokon is. Ez szerintem nem von le a PH értékéből. :)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#12592) venember83 válasza rarri (#12591) üzenetére


venember83
nagyúr

A pH! értékéből nem, de a te értékedből a pH! számára igen. ;]

(#12593) rarri válasza venember83 (#12592) üzenetére


rarri
senior tag

Bevállalom. :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#12594) tildy


tildy
nagyúr

elfmágus csajszim.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#12595) bnss válasza rarri (#12587) üzenetére


bnss
veterán

Nincs igazán méltó büntetés, bár ezt nem a mi hatáskörünk megítélni.

kételkedem: félreértések elkerülése végett _nem_ a PH!-ra gondoltam. Ettől függetlenül van "mozgolódás" az említett témában.

venember83: nem vagyok regisztrálva, csak beleolvastam egyes hírportálok fórumaiba. Ahhoz képest, ami az említett fórumokon folyik, itt nagyon is "rend" van ilyen téren - látszólag legalábbis.

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#12596) rarri válasza tildy (#12594) üzenetére


rarri
senior tag

Nagyon szép ! :C

Bon : igaz.

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#12597) Winner_hun


Winner_hun
félisten

haha
háhá
hehe
héhé
hihi
híhí
hoho
hóhó
höhö
hőhő
huhu
húhú
hühü
hűhű

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#12598) ádyz válasza Winner_hun (#12597) üzenetére


ádyz
addikt

Are you m'kay? :)

Amúgy sziasztok!

Mellesleg, szakad az eső. A kocsit meg pont ma mostam le. :O

(#12599) tildy


tildy
nagyúr


Hihetetlen , mennyire vonzák ezek a gépek a port, előttem nem is látstzik, csak így a képen.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#12600) Oly


Oly
senior tag

Sziasztok!

Csütörtök este Rómába repülünk a párommal és a kocsival próbáljuk megközelíteni a repteret.

Csütörtök estétől szombat éjszakáig hol érdemes parkolni Ferihegy 1 közelében?

Priviben kérném szépen az ötleteket, mert nem szoktam erre járni!

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.