Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#13151) FehérHolló válasza bolondember (#13150) üzenetére


FehérHolló
veterán

písz

Skynet is real. It's called Google.

(#13152) Str8 sk8r válasza Wallz (#13148) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...igen fel kell töltse, hacsak nem károsodott...

...werttzui:"Kihúz újra bedug oszt elindul"->Kihúz újra bedug oszt nem indul... :( ...

...Pisztillus: levileg lehet a külsö tokhoz csatlakoztatni "vész esetén" "5V-os tápot, lehet azt még megpróbálom...de mi lett a gépemmel? :Y ...eddig ment... :U ...a tápom: FSP 400W-os... :K ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#13153) bnss válasza FehérHolló (#13143) üzenetére


bnss
veterán

Fáziskeresésre is használod? ;]

---
Szép estét!

Nekem is beintett egy kicsit a technika ördöge, a házam elejében szerettem volna ventilátort cserélni - ha már itt van két AC ventilátor, dolgozzanak is. Igen ám, de nem tudom kiszedni a helyéről a ventilátort, mert ahhoz ki kellene szedni az elforgatott 3,5"-os meghajtó keretet. Gondoltam két csavar, mi az. Nem így lett, valami még nagyon szépen a helyén tartotta, pedig látszólag nincs több csavar sem egyéb felfogatási pont. No mindegy, egyelőre marad a jelenlegi légkavaró. ;]

Str8 sk8r: ahogy Pisztillus is mondta, nagy valószínűséggel kevés a táp a merevlemeznek. Milyen HDD van a "dobozban"? (Nekem a 2,5"-os WD Scorpio 1 UB-vel is vígan elmegy, beéri 500mA-rel.)

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#13154) FehérHolló válasza Str8 sk8r (#13152) üzenetére


FehérHolló
veterán

Többször kell kihúzni, majd újra bedugni. Egyszer csak sikerül. Eddig mindenkinek ment.

Skynet is real. It's called Google.

(#13155) <NewL>


<NewL>
addikt

Bubamara - Goran Bregovic :DD - hát ez a film mekkora,és még a zene se rossz...
jó kedvem lett tőle!:D

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#13156) Str8 sk8r válasza bnss (#13153) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...ugyanez...de eddig ment 2 hónapig, még filmeket is arra vettem fől, és néztük meg este... :F ...

... FehérHolló : ha a vinyóra gondoltál :DDD azt már annyit huzgáltam-dugdostam, hogy félek tönkremegy...lehet a lapomon halt be valami? :Y ...de minden más működik az USB portokról... :U ...

...a laptopomon most is működik...mérgembe mindjárt nézek is róla egy kis "hódító hódok"-at... ;] ...

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#13157) bnss válasza Str8 sk8r (#13156) üzenetére


bnss
veterán

Ha van még egy ilyen USB kábeled, akkor érdemes megpróbálni azzal, hátha. Az USB csatlakozók milyen állapotban vannak?

szerk.: ha minden más PC-n működik, az érdekes és egyben rejtélyes. Az az USB port, amin a HDD-t próbáltad más eszközzel viszont működik, mondjuk, ha van külső táp, akkor érthető. Nincs ötletem, sajnos.

szerk. #2: BIOS-ban nincs valami USB beállítás, ami vonatkozhat meghajtóra?

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#13158) FehérHolló válasza Str8 sk8r (#13156) üzenetére


FehérHolló
veterán

Ha a portnak csak az egyik funkciója működésképtelen, akkor próbáld meg a többivel kielégíteni az igényeidet. ;)

Skynet is real. It's called Google.

(#13159) Tim82 válasza Str8 sk8r (#13127) üzenetére


Tim82
nagyúr

egy dugaszos vagy Y-kábel?

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#13160) Str8 sk8r válasza bnss (#13157) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...már megtörtént és a másik kábellal se megy...de mindkét kábellal megy a másik ezköz, ami ráadásul szokta is igényelni a 2db USB csatit... :U ...nem lehet, hogy egyszerüen a win szivat? :((( :DDD ...
...Tim82: Y, de eddig, ha csak a főágat dugtam be, akkor is ment...a laptopon most is úgy megy... :F ...

...FehérHolló: egyik se elégíti ki... :DDD ...

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#13161) tildy


tildy
nagyúr

Az a sz@r FUSI. ;]
Kevés lesz az wowra.... ;]
Húha baj van!!! Rákattant az uram neki is kéne, csak csóró mint a templom egere :U

Tim82: ne akard , hogy kijöjjön megint belőle az állat :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#13162) Tim82 válasza Str8 sk8r (#13160) üzenetére


Tim82
nagyúr

és ha mindkét ágat bedugod?

Tildy: játsszon ő a régi notidról :DDD

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#13163) bnss válasza Str8 sk8r (#13160) üzenetére


bnss
veterán

El sem indul a HDD motorja? Ha elindul, akkor lehetséges, hogy a Win játszik az idegeiddel. ;]

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#13164) Pisztillus válasza Str8 sk8r (#13160) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Próbáld ki egy live (cd-ről futó) linux-al is (pl. ubuntu desktop). Ha azzal megy, akkor a win a hibás.

Tildy: Most viccelsz? A kép alapján egész jól megy... :F :DDD

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#13165) Str8 sk8r válasza bnss (#13163) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...az a gond, hogy annyir csendes, hogy nem vagyok benne biztos, de asszem nem isdul el...de az tuti, hogy a készenléti led világit...

...Tim: ha mindkettőt bedugom UA... :( ...eddig egyel is ment azon a gépen is...

...Pisztillus: meglessz...ez egész biztatóan hangzik...én a win reinstallon gondolkodtam...lehet az lessz a vége... :)) ...

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#13166) ngabor2


ngabor2
nagyúr

no, a mai nap rövid lesz. időben le kell feküdni, hogy reggel frissen-fitten-fiatalosan fel tudjak kelni, elérni a vonat, hogy tudjak egy jófajta előadást tartani a preparatív kromatográfia szépségeiről.

(#13167) FehérHolló válasza Str8 sk8r (#13160) üzenetére


FehérHolló
veterán

Akkor lehet, hogy eddig felfedezetlen volt számodra a rejtett és titkolt aberrációd, mely a tiédéhez hasonló portok iránti vonzódásban nyilvánul meg.

Skynet is real. It's called Google.

(#13168) Str8 sk8r válasza FehérHolló (#13167) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...nem tudom te hogy van vele, de engem nem a portok izgatnak, hanem a szép nők... :P :DDD ... :K ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#13169) Pisztillus válasza Str8 sk8r (#13165) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Még mielőtt legyilkolod a win-t, próbáld ki a linuxot, ezzel a módszerrel nem kerül semmibe. (Na jó, egy üres cd-be...)

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#13170) venember83


venember83
nagyúr

(#13171) werttzui válasza Str8 sk8r (#13152) üzenetére


werttzui
őstag

Van ez így kukkka effekt :DDD

PENTAX

(#13172) FehérHolló válasza Str8 sk8r (#13168) üzenetére


FehérHolló
veterán

Na, ne keverd ide a nőket. Káoszba taszítod a topicot.

Skynet is real. It's called Google.

(#13173) Str8 sk8r válasza werttzui (#13171) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...nem értelek...az ezköz hibátlanul működik más gépeken, és az a gép is hibátlanul kezel más ezközöket...mi a kuka? :U ...

...FehérHolló: :DDD ...jogos...

...venember83: vannak köztük fura fazonok, de a zene az tetszik... :K ...

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#13174) tildy válasza Pisztillus (#13164) üzenetére


tildy
nagyúr

Szerinted??? :DDD
Hát pedig ez egy sz@rfos 100 ezres fusi, amin nem fog elfutni a wow.
Nem hát ... Csak hentelés közben 40 fpsel. ;]
(Ja hogy most a kis amilon vagyok, ezen tényleg nem fut el, a másikat már le is nyúlták tőlem :D )
Fehérholló: de gonosz vagy :P :P De ugye azért nem utálsz annyira?

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#13175) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Látod? Máris kezdődik! Te tetted, téged terhel a felelősség.

Skynet is real. It's called Google.

(#13176) Pisztillus válasza tildy (#13174) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Az én véleményemet ismered a témában. Van akinek tetszik a FuSi, van akinek nem - nem vagyunk egyformák. Használd egészséggel, de közben vess egy pillantást a PH! friss tesztjére, érdemes!

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#13177) tildy válasza Pisztillus (#13176) üzenetére


tildy
nagyúr

:Y :C :C
Mégis van Isten.
Vagyis Rudi!

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#13178) werttzui válasza Str8 sk8r (#13173) üzenetére


werttzui
őstag

Vagy műxik vagy nem ha műxik ok ha nem kuka :DD

PENTAX

(#13179) ngabor2 válasza werttzui (#13178) üzenetére


ngabor2
nagyúr

aszondod, hogy a kuka legfőbb ismérve, hogy nem működik?

(#13180) werttzui válasza ngabor2 (#13179) üzenetére


werttzui
őstag

Na jah :DDD

PENTAX

(#13181) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Szép estét mindenkinek!

Ma postára adtam két mobilt. Mindketten "beragadt" modellek voltak. El sem hiszem, hogy el tudtam adni őket. Az ismerősöm elégedett lehet. Egyébként ez egy jó baráti kapcsolat kettőnk között. Ő türelmesen hagyja, hogy kiélhessem mobilmániámat a telefonjai között, én meg cserébe segítek neki a beragadt modellek hirdetésével. :)
Ez így tökéletes. :D Most kis szárnyas figura röpköd pitypangos mező fölött, napsütés, bárányfelhők, málnaszörp... Sáliláb.

Feladvány, hogyan fejleszthettem tovább a mobilmániámat?

Tegnap este a depimből kilökött, hogy végignéztem a sok mobildobozon és kitettem a mobilokat a polcra, közben az N93-ast teszteltem postázás előtt, majd ellenőriztem egy 20 perces beszélgetéssel a tojás Siemensem hangját és akkuját. A kis Siemensnek olyan jó a hangszórója, hogy a másik fél szobájában lévő tévé hangját is hallottam. :)

Közben hat nap alatt hat ajánlat jött az E60-ra. Hm, ez komolyan meglepett. Ha ennyien tartják jó mobilnak, még a végén megtartom.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#13182) Csakénvagyok válasza Algieba (#13181) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Dicsekszel? :D

(#13183) Algieba válasza Csakénvagyok (#13182) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Ezek egyszerű tények. :)

A dicsekvés az lenne, ha szó szerint fényezném magamat. De erre nincs igényem, mert minden halad a maga útján. Elégedett vagyok.

Az E60-ra pedig tényleg hat ajánlat jött. Ezért vagyok meglepve. Hiszen a kisboltban hónapokon át várakozott. Senki sem vette észre, csak én.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#13184) rarri válasza Algieba (#13181) üzenetére


rarri
senior tag

Jó baráti kapcsolat ? :U :D Mesélj ! :DD

figyelek ! :-)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#13185) <NewL> válasza Algieba (#13183) üzenetére


<NewL>
addikt

az E60-nak 15K lenne az ára? :U - ennyit megér amúgy

cserében vagy következő mobilban gondolkodtál már E65 vagy E51-ben?
nem rossz tellák :))

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#13186) tildy


tildy
nagyúr

Megint ingyen szaxi szólót akart valaki, és nem az Esmein volt :((( :O
SzerelmEsm: És te miért nem tudsz ilyenekkel felhívni? :O :O

rarri: Nem olcsó az egy kicsit ilyen kifinomult , precizitást igénylő művelethez? :D

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#13187) rarri válasza <NewL> (#13185) üzenetére


rarri
senior tag

Gondolom az is számít, hogy milyen állapotban van. :)

tildy : nem lehet átírni, hogy mondjuk 100 K kérsz ugyanezért ? :D / vagy hülye vicc ? :U :) /

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#13188) Esmein válasza tildy (#13186) üzenetére


Esmein
nagyúr

az lesz az ő szerencséje, ha nem találom meg...

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#13189) Algieba válasza <NewL> (#13185) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Kevesled? Én is. De ez van.
Bár, nem akarom eladni. Cserélni szeretném. De már ez sem biztos. Együtt tudok élni a bumszliságával. :)
Szerk.: Most nincs tervben E szériás modell beszerzése, mert a netbook tudásával elégedett vagyok.
Ha pedig megmarad az E60, akkor tényleg semmi oka, hogy másik E-t akarjak. Különben is ősszel lesz egy E65-ösöm a bátyámtól.

rarri: A telefonos ismerősöm egy ötvenes korú hölgy. Anyámmal képtelenség jókat beszélgetni. Vele lehet.

[ Szerkesztve ]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#13190) FehérHolló válasza rarri (#13184) üzenetére


FehérHolló
veterán

Elég szemrevaló teremtés a lányod. ;)
Volt egy LAN partynk és meg volt osztva az egész letöltési könyvtáram, ahol az a kép is megtalálható volt, ami a nővéredről, rólad és a vörös hajú ördögfiókáról készült. Természetesen egyik életrevalóbb kolléga rá is lelt, aztán alig bírtam kimagyarázni, hogy nem tudom a telefonszámát és hagyjanak már békén vele. :)

Tudom, hogy van barátja, sőt, nekem is van barátnőm, akit nagyon szeretek. Csak jól esett megosztani ezt a kis történetet. :)

Skynet is real. It's called Google.

(#13191) <NewL> válasza Algieba (#13189) üzenetére


<NewL>
addikt

ez a reális ára,ebből már nem kell alkudni,lehet azért érdeklődnek annyian érte.
most nézz körül 15ért milyen nokiát lehet venni? 10rongy körül vannak a 6230ak,az i változata 2-3 ezerrel több. az E60-hoz hol állnak ezek? sehol...

There's an app for that

(#13192) rarri válasza Algieba (#13189) üzenetére


rarri
senior tag

Pedig már reménykedtem... :K

FehérHolló : Örülök hogy elolvashattam ezt a kis történetet. :) És jólesik, hogy benn vagyok / vagyunk / a letöltési könyvtáradban. :))

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#13193) Csakénvagyok válasza Algieba (#13183) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Nah, ne kapd má' fel, vicceltem, bocsesz.

Tildy Már kérdezték, az aláírásod az Esmeinére válasz, vagy az övé a tiedre ;]
Nah jó, vicceltem, s még ingyen szakszik se akarok.

Leszedték már a hirdetést, nem? Akkor nem az zaklat aki feltette?

(#13194) rarri : Mondom Tildytől nem.

[ Szerkesztve ]

(#13194) rarri válasza Csakénvagyok (#13193) üzenetére


rarri
senior tag

Minden fiú akar ingyen szaxit.... :U

:DDD

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#13195) FehérHolló válasza rarri (#13194) üzenetére


FehérHolló
veterán

Én spec nem, de lehet, hogy génhibás vagyok.

Skynet is real. It's called Google.

(#13196) bnss


bnss
veterán

Szia rarri! Kivéve, akik elkötelezték magukat valaki mellett... :)

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#13197) Algieba válasza <NewL> (#13191) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Én is épp az árakon töprengtem. Van egy szép állapotú 6310i-m. 15e-ért kínálom majd, ha visszakapom a szervizestől, mert tényleg hibamentesen kívánom kitenni a netre.
Tudom, hogy a 6310i "legendás" modell. (Azért van ám a modellnek néhány bugja, de hallgatok róluk.) Mégis, az E60 jóval jobb.

Ez van.

Szerk: Csakénvagyok: De hát nem kaptam fel a vizet. :) Minden oké, béke van.

[ Szerkesztve ]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#13198) Csakénvagyok válasza Csakénvagyok (#13193) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Nah most magyarázd ki belőle magad

Bon3ss : Pedig de ;]

[ Szerkesztve ]

(#13199) rarri válasza FehérHolló (#13195) üzenetére


rarri
senior tag

Ebbe beleértettem azokat a fiúkat is, akiket a szerelmük ajándékoz meg egy ilyennel a szerelmeskedés során. / így sem akarsz ? :) /

Bon : Szia ! :) Képzeld, betömték a fogamat gyógyszeres töméssel, és ha minden jól megy, akkor 2 hónap múlva kerül bele a végleges tömés. :) És egyáltalán nem fájt ! :DD

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#13200) <NewL> válasza Algieba (#13197) üzenetére


<NewL>
addikt

mesélj:))
a 6310i-nek hibáról még nem hallottam :N
nem bírja szuflával csak 240 órán át?:D
püben is jöhet

There's an app for that

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.