Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#12651) pohár válasza SystemRoot (#12650) üzenetére


pohár
félisten

Hát nem nyíltam, hanem kicsit burkoltan, de az volt itt...

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#12652) Pisztillus válasza pohár (#12649) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Maradjunk annyiban, hogy innen is kitörölte, mert az a dolga. Amikor megláttam azt a hszt-t, sejtettem, hogy nem lesz hosszú életű... (De te sem, ha tovább huzigálod a bajszukat... :DDD )

A kiutálásról, szeret/nem szeret dologról meg lásd egy korábbi hsz-em, most lusta vagyok megkeresni. (Lényege: nincs erről szó.)

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#12653) pohár válasza Pisztillus (#12652) üzenetére


pohár
félisten

Nem azért tettem be ide, hogy az szítsam az embereket, hanem csak "jó hír" azoknak, akik elítélik ezt a tettet, és a tetteseket keresik, igaz nem a rendőrök, de keresik... :)
Mondjuk már elvileg elkaptak egy embert, no de nem tudni hogy tényleg ő volt-e :U

Jó, nem utáltok ki, csak fokukac ugat be mindig amikor teheti, és ebből van már qrvára elegem...
Inkább tartsa meg magának...

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#12654) Pisztillus válasza pohár (#12653) üzenetére


Pisztillus
senior tag

De ahogy a modik/házigazdák mondják és kérik, az ilyen híreknek nem itt van a helye. Nem kell messzire menni, az index-en olvashatod őket kedvedre. Hidd el, a modik/hg-k sem azért "üldözik" az ilyeneket, mert az olyan jól esik nekik, hanem mert van egy főnökük (a tulajdonos/szerkesztő, stb.), aki ezt az álláspontot hozta. (Valahol jogos is, mert ez elsősorban egy szakfórum. Az ő hozzáállásukon múlik az is, hogy én most itt ezt a hozzászólást írhatom.) Egyáltalán nem biztos, hogy a saját véleményük megegyezik a képviselttel, de nincs más lehetőségük - amikor megkapták/elvállalták ezt a posztot, akkor ezt is elfogadták. (Ha valamiben tévedtem, majd kijavítanak, de szerintem nagyjából így lehet körvonalazni a tevékenységüket.)

De elég volt ennyi, megyek aludni. Reggel viszont jövök... :)

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#12655) pohár válasza Pisztillus (#12654) üzenetére


pohár
félisten

Igen-igen, ez igaz, meg tudom is, de fogalmam se volt róla hogy pl az index-en is kint van, nem nagyon szoktam olvasni :)

Nah mind1, elmúlt, vége :)

Szép álmokat!! :R
Én is kelek korán (9 óra), fel kell vennem a tárgyaimat a következő félévhez :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#12656) ngabor2


ngabor2
nagyúr

szépjóreggelt, boldog új hetet. a hét elején nagy para lesz nálunk, de hét végére jó esetben megnyugvás. rossz esetben ez elmarad... mindent megteszünk az elsőért.

nem kifejezetten bicajos az idő, de mivel bérletem nincs, a bejutásra meg nem kívánok 220ft-ot szánni, ezért mégis azzal megyek.

(#12657) rarri


rarri
senior tag

Sziasztok ! Nagyon szép napot szeretnék kívánni mindenkinek !

megyünk Bettikével iskolába. :-)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#12658) bolondember válasza rarri (#12657) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

valami hasonlót... :)

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#12659) NoLF


NoLF
addikt

nahát.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#12660) 7 válasza rarri (#12657) üzenetére


7
addikt

Én a mait elhalasztom, majd holnap reggel utazom le Szombathelyre. :)

(#12661) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Ki tudja megmondani mikor volt utoljára hogy reggel felkelt a nap, és egész estig sütött egyetlen komolyabb felhő nélkül?
És ki tudja megmondani hogy mikor lesz végre tavasz?
És ki tudja megmondani hogy meddig lesz még sár, meg pocsolás?

Tegnap dél körül 15 fok volt és napsütés, ha halványan is. Azóta esik. Vagyis most épp szakad.

Ez mindenesetre nem biztat. :F

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#12662) NoLF válasza BlacKSouL (#12661) üzenetére


NoLF
addikt

én ezen a télen még nem láttam havat.
azt már láttam hogy esik a hó (mint most is) de egy minimális méretű hógolyóra sem futotta még... s ez elszomorít. télen tél van, nyáron nyár van, minden évszak ~3 hónapig tart, ennek is vége lesz, amint eljön az ideje.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#12663) bolondember válasza BlacKSouL (#12661) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

Február közepe sincsen még, hová akarsz tavaszt?! :P

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#12664) rarri válasza BlacKSouL (#12661) üzenetére


rarri
senior tag

NoLF : Itt reggel Bettike hógolyógyúrással kezdte a napot. :) Nagyon jó érzés volt nézni, hogy hogy örül a hónak. Tegnap egyfolytában az eső esett, és nagy meglepetés volt reggel a kb. 7 cm-es hó. :)) Szerintem neked is lesz lehetőséged még hógolyót gyúrni. :K

Rafi : Érdekes, hogy ezen a télen volt már ősz, tél, és tavasz is. :D

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#12665) nicoka


nicoka
tag

Láttátok? Divot írt arról, hogy minden moderálnak, már a legkisebb dolgot is a moderátorok, és ő ezzel nem ért egyet, és mire hozzászólást szerettem volna írni, már azt is letörölték.

(#12666) divot


divot
veterán

Gratulálok a PH! csapatának!

Ilyen gyorsan bejegyzést még nem töröltek az oldalról.

Tehát: továbbra is hibának és fölöslegesnek tartom, hogy bezárták a politikai topikot, mivel egyetlen kirívóan durva hozzászólás sem látott benne napvilágot a tegnap nap során.

Másodszor: az, hogy a blogbejegyzést, amiben erről értekeztem, nyomtalanul eltüntettétek, egészen egyszerűen szánalmas.

(#12667) rarri válasza nicoka (#12665) üzenetére


rarri
senior tag

Ha ennyire új vagy, akkor milyen hozzászólást szerettél volna írni ? Meg tudod ítélni, hogy mi a helyes ez ügyben, és mi nem ? Átlátod a PH-t, és a moderátorok munkájának mibenlétét ? :)

divot : Nagyon tetszik az avatarod ! :C Amúgy szerintem nem megítélned kell a moderátori döntést, csak elfogadnod. Biztos vagyok benne, hogy más témában is nagyon jó vagy . :K

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#12668) nicoka válasza divot (#12666) üzenetére


nicoka
tag

Igen, erre én is reagáltam itt és ezelőtt 2 perccel. Nem értem ezt az egészet. Én megértem a PH! csapatát, hogy nem szeretnék, hogy a fórum rossz hírnévre tenne szert, mert ez egy nagyon-nagyon színvonalas lapcsalád. Nem sok fórumon léteztem eddig, de amin igen, azok közül ennek van a legkönnyebb kezelőfelülete, mindenben teljesen érthető, és szép. Azt is megértem, hogy nem szeretnék, hogy huligánok lakta legyen a PH!olitika topic. De nem volt nagy csinnadratta, azt hiszem. De én nem is találtam ma már a PH!olitika topicot. Már nem csak bezárták, hanem törölték is?

(#12669) venember83 válasza divot (#12666) üzenetére


venember83
nagyúr

Gyorsreagálású osztag, ezért kellett a vérfrissítés, így tele van gépfegyver-ujjú moderátorokkal a fórum. Desperate times call for desperate measures.

Különben nincs köztetek GE MRI gépekkel hivatásszerűen foglalkozó szakember? Érdekes hét lesz ez, lesz benne minden. Szinte.

(#12670) divot válasza rarri (#12667) üzenetére


divot
veterán

Bizonyára, csak mivel az elmúlt három évben hozzá nem nyúltam a gépemhez, és egy hónapjba azonnal választ kaptam a kérdésre, hogy milyen notebook-ot vegyek, meglehetősen visszafogottá vált az itteni jelenlétem.

A moderátori döntést elfogadom, mert mást nem tehetek, a véleményemet azonban fenntartom.

(#12671) NoLF


NoLF
addikt

én már csak nahátozni tudok

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#12672) tope


tope
addikt

Szép (szürke) napot mindenkinek.

(#12673) nicoka válasza tope (#12672) üzenetére


nicoka
tag

Viszont.

(#12674) Ramius válasza NoLF (#12671) üzenetére


Ramius
őstag

Én is ezt mondtam mikor kinéztem az ablakon. Aztán káromkodtam egyet, mert havazik...

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#12675) bnss


bnss
veterán

Sziasztok!

Hóesés, szemből fújó szél, kell ennél több? :N

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#12676) Racecam válasza divot (#12670) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

A politika és még más, kisebbségekkel foglalkozó témák kikerülnek a PH! alól, ezeknek a továbbiakban nem szeretnénk teret adni az oldalainkon. Nem írom le ezeregyedszerre, hogy miért, jöhet a szőnyeg alá söpréses, meg a homokba dugásos szöveg. :)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#12677) nicoka válasza bnss (#12675) üzenetére


nicoka
tag

Ja, bicikli. ;]

(#12678) tildy válasza divot (#12666) üzenetére


tildy
nagyúr

Egyetértek veled, és tényleg keménykedésnek tűnhet a tök normális hangnemű hszod törlése, de megértem a másik felet is, hogy nem akarnak balhét, ezért már azt is törlik, ami alapesetben semmi alapelvet nem sért.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#12679) venember83 válasza Racecam (#12676) üzenetére


venember83
nagyúr

Ezeken kívül lesz még valami, amiről tilos írni? Vagy majd eldől?

(#12680) divot válasza Racecam (#12676) üzenetére


divot
veterán

Nem jön, minek?

A politikai topikban szép számmal születtek színvonaltalan hozzászólások: az is egy megoldás, hogy bezártátok az egészet. Szerintem ez rossz megoldás, ennyi.

Mondjuk az egy vicc, hogy közösségi oldal bizonyos közösségi tartalmak kizárásával.

(#12681) divot válasza tildy (#12678) üzenetére


divot
veterán

A kérdés az, hogy milyen balhét nem akarnak?

De hagyjuk a fenébe az egészet, mert még innen is törölnek, aztán a végén már azt se tudom megkérdezni, hogy milyen telefont vegyek.

(#12682) bnss válasza nicoka (#12677) üzenetére


bnss
veterán

Az mára kimarad, mert nem marad meg a hó. :)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#12683) nicoka válasza bnss (#12682) üzenetére


nicoka
tag

Nem, hanem a szemedbe fúj a havas szél, az a fincsi. :K

(#12684) rarri válasza divot (#12670) üzenetére


rarri
senior tag

És sikerült is megvenned a notebookot ? :)

A véleménye mindenkinek tiszteletben van itt tartva. :K

Bon : Szia ! :) Itt is nagyon erősen fúj a szél. :) De engem nem zavar. :N

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#12685) Pisztillus válasza bnss (#12675) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Sziasztok!

És a frizura még mindig tart? :DDD

Tope: Itt is havazik és fúj a szél. (Óbuda) Valami minimális meg is marad belőle, de főleg a tetőkön.

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#12686) tope válasza Pisztillus (#12685) üzenetére


tope
addikt

Az enyém biztos, 12 mm-esre volt vágva 2 hete. :D
Itt csak eső esik egyelőre.

(#12687) Csakénvagyok válasza Racecam (#12676) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

De nem fog.

(#12688) Racecam válasza divot (#12680) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ilyen még nem volt. :)

De ne drámázz, vegyél inkább egy W910-et 'oszt jó napot! :)

Véncsont: Előbb, vagy utóbb minden eldől, még az ezer éves tölgy is. :)

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#12689) bnss válasza nicoka (#12683) üzenetére


bnss
veterán

Az sem rossz!

Szia rarri! :) Itt egy kis havat is fúj a szél, de elolvad, egy két helyen maradt csak meg.

Szia Pisztillus! Tart, mert kb. 13-14mm hosszú csak. :D

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#12690) pohár


pohár
félisten

Jó reggelt! :D

Gggrrrr az nem jön be az ETR, most van a tantárgyfelvétel... :U :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#12691) divot válasza rarri (#12684) üzenetére


divot
veterán

Cég veszi: HP 8540w, mert a mostani Dell D520 beszarik egyből, ha nagyobb képekkel kell dolgoznom.

(#12692) rarri válasza Pisztillus (#12685) üzenetére


rarri
senior tag

Szia ! :)

Csakénvagyok : Jósolsz nekem is ? :DDD

divot : De jó! Nem neked kell megvenned. És megmondhattad hogy milyent szeretnél ? Vagy a te céged, és annak a nevében veszed ? :)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#12693) Pisztillus válasza divot (#12691) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Mondjuk idehaza csak a 8530w-ről találtam adatokat, de az alapján klafa kis notid lesz, gratulálok!

Szia Rarri!

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#12694) SystemRoot


SystemRoot
őstag

szép napot.

mocskosul hideg van kint, ráadásul fáradt is vagyok ami miatt ezt mintha még 10x hidegebbnek érezném.

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#12695) divot válasza rarri (#12692) üzenetére


divot
veterán

Cég intéz mindent, és csak bemegyek érte, aztán hazahozom a drágaszágot.

Egyébként én választottam, méghozzá itteni segítséggel: leírtam, hogy mire kell, és a legtöbben ezt ajánlották ebben az árkategóriában.

Egyébként pardon, elírtam: 8530w, csak nem kettő, hanem 4 giga rammal.

(#12696) Pisztillus válasza divot (#12695) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Akkor jó választás volt, nem fogod megbánni. Használd egészséggel! Ha jól láttam, ez már a HP prémium kategória.

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#12697) rarri válasza SystemRoot (#12694) üzenetére


rarri
senior tag

Pihend ki magad minél előbb.

divot : :C

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#12698) tope válasza divot (#12695) üzenetére


tope
addikt

A régi sz@r gépedet meg ad nekem, nekem nincsenek olyan nagy igényeim :D

Idebent van egy pár HP Compaq 6720-as laptop, de egyik sem az enyém :(

(#12699) Pisztillus válasza tope (#12698) üzenetére


Pisztillus
senior tag

De mi van akkor, ha az is céges volt és le kell adnia? (Remélem nem, és akkor nyélbeüthetitek a boltot.) :K

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#12700) tildy


tildy
nagyúr

Nekünk még találni kell satas, sp3as xp-t , mert a régi winxp cd-m nem akar felmászni.
amúgy tetszetős kis masina az új amilo is.
Ha beválik , esmein is cseréli az asztalit.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.