Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#13201) bnss válasza rarri (#13199) üzenetére


bnss
veterán

Olyan sokáig várni kell a végleges tömésre? Ha valami bibi van, egy héten belül úgy is kiderül, de nem lesz. :K

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#13202) rarri válasza Csakénvagyok (#13193) üzenetére


rarri
senior tag

Így már más. :D

Bon : Látod, az én dokinénim ilyen óvatos. :) azt mondta, hogy ez a gyógyszer ami benn van, elősegíti a csontosodást. Nem tudom az mit jelent, de biztos jó. :)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#13203) FehérHolló válasza rarri (#13199) üzenetére


FehérHolló
veterán

Igazából így sem. Valahogy nem vágyok rá. (Más dolgokra persze igen.) Mondom, valószínűleg génhibás vagyok.

Skynet is real. It's called Google.

(#13204) bnss válasza rarri (#13202) üzenetére


bnss
veterán

Szerencsére az enyém is ilyen figyelmes. Gondolom azért nem tömi be hamarabb végleges töméssel, mert azt nem egyszerű művelet kifúrni, legalábbis a fényre kötő tömést. :)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#13205) rarri válasza FehérHolló (#13203) üzenetére


rarri
senior tag

Szerintem teljesen rendben van ez a dolog. :) Tényleg Fehér Holló vagy. :K / ebben is :) /

Bon : Szerintem is a fog előbb törne, mint az a tömés. :)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#13206) pohár


pohár
félisten

Nah visszatértem beköszönni, megyek focit nézni :D

Spanyolország - Anglia barátságos meccs a SportKlub-on :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#13207) bnss válasza rarri (#13205) üzenetére


bnss
veterán

Azért annyira talán nem kemény, bár még nem tapasztaltam. :)

Most megyek, holnap ismét koránkelés, jó éj mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#13208) Csakénvagyok válasza pohár (#13206) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Jó hogy mondod

(#13209) rarri válasza bnss (#13207) üzenetére


rarri
senior tag

Aludj jól, álmodj szépeket !

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#13210) Pisztillus


Pisztillus
senior tag

Na itt vagyok újra, most mint időutazó. Egy HP NC8000-es notira telepítettem win2000-et. Hogy működik-e? Úgy tűnik, mivel arról írok. Korábban volt rajta XP is, de ez sokkal gyorsabb.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#13211) Algieba válasza Pisztillus (#13210) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Helló! Szép estét. :)

Szerk.: Egyik bibim, hogy sehol sem találok téma-készítőt az E60-hoz, vagy legalább néhány rózsaszín, tavaszi virágos témát. :(
Persze még az egyszerű J300-hoz is találtam egy szép, rózsaszín magnólia virágos témát.

Pedig az ezüst E60-hoz illik a rózsaszín.

Nőből vagyok. Imádom a virágokat.

Ui.: Valentin-napos téma nem kell!

[ Szerkesztve ]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#13212) Pisztillus válasza Algieba (#13211) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Szia, neked is! Egész jól szalad így ez az NC8000, valószínű, hogy így is marad. Még hátravan a többi progi telepítése, de az majd csak meglesz...

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#13213) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Időközben találtam néhány virágos témát, csak ne legyenek pixelesek az E60 352x416-os felbontásán! A témás oldalakon gyakran össze vannak keveredve a témák. Aztán a 240x320-asok szörnyen néznek ki a sütim tűéles kijelzőjén...

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#13214) pohár


pohár
félisten

Nah meg is jöttem :)
Jó kis meccs volt, a spanyolok nyertek 2-0-ra :C

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#13215) Algieba válasza pohár (#13214) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Focit nem tudok kommentálni. Nem értek hozzá.

A fene, hogy csomagolhat a Nokia egy nagy tudású készüléket egy ennyire gyenge házba... Tokban tartom, amióta nálam van, és mégis a bal alsó sarka fél mm-et mocorog. Ha tapogatom az ujjammal, pattog. :((( Ez egy friss hiba.

Még a végén házat cseréltetek rajta. De egy gyári ház cirka 6000 forint!

Nokia, mint a csúcsminőség és a legnagyobb mobilgyártó... ca-ca.
Kedvelem a termékeit, mint jelen pillanatban az E60, de azért már, ez a széteső ház a gondos tartás ellenére... CIKI

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#13216) pohár válasza Algieba (#13215) üzenetére


pohár
félisten

Ahogy mondod!!
Főleg az N82-nél, hogy olyat kell kifogni amelyik nem recseg-ropog... :(((
Meg hogy nagyon sokáig a fekete színű N82 nem volt kapható hivatalosan, csak bolti garival...
Vicc...

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#13217) Algieba válasza pohár (#13216) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

A gyártó rajongói mostanában arra fogják a gyengébb minőséget, hogy a Nokia Ázsiában gyártat, és az onnan érkező példányok nem éppen minőségiek. Azonban a régiek, a finn gyártásúak a jók.

Aham. Az E60-asom made in Finland...

Fikázom, pedig kedvelem a termékeit. Vérző szívű, hűséges vásárlója vagyok. Erre az aktuális kedvencem burkolata szétesőben... ezért vérzik a szívem.

Menten beszerzem azt a kis pattentos divat Samsungot. Az E590 egy aprócska, ezüst tündérke. Annyira cuki. Szerény. Ideális mobiltársam lenne. :D

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#13218) pohár válasza Algieba (#13217) üzenetére


pohár
félisten

Fúú de ratyi ez a Samsung :D
Nem tetszik... :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#13219) Algieba válasza pohár (#13218) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Mert nem vagy nőből, és nem buksz az apró, minimalista stílusú kütyükre. Ezért megértem és elnézem neked, hogy leszóltad a tündérkét.

Sáliláb.

Egyre jobban tetszik. Olyan pinduri... 117 gramm után 65 gramm. :) Kész felüdülés.
Igaz, tegnapelőtt az N93 180 grammját sem éreztem soknak.

Tény, a mobilmániám miatt, az összes telefon pillesúlyú. :D

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#13220) pohár válasza Algieba (#13219) üzenetére


pohár
félisten

Nemhogy a gyerekedre mondanád hogy hány gr meg hogy milyen pici :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#13221) Algieba válasza pohár (#13220) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Voltam gyerek, és tudom, hogy a gyerekek csak távolról szemlélve tündérkék.
Valójában a gyerek ugyanolyan rémes, mint kifejlett alakja a felnőtt.

Kell a fenének egy nagy igényű, minimum 18 évre rabláncra verő sarj.

Látom az őseimen, hogy mennyire örülnek a fészekaljuknak. Inkább átok, mint áldás a szaporodás.

Nekem nem lesz benne részem. És ez a világnak is örömhír.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#13222) Str8 sk8r


Str8 sk8r
őstag

...a "Prohardver"-en keresztül nem tudtam belépni 3-4 órája, és azt hittem heghalt a szerver... :DDD ...most logouton keresztül jöttem be... :K ...de miért nem tudok belépni a PH címlapra se? :F ...ez nem az én napom... :N ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#13223) pohár válasza Algieba (#13221) üzenetére


pohár
félisten

Nem hiszem hogy akkora gond lenne egy kis tünemény, akit szerethetsz :)

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#13224) Algieba válasza pohár (#13223) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Most sincs gondom az aktuális tüneményeimmel. :)

De hanyagoljuk a témát. Csak azért mert 31 éves nő nemű ember vagyok, téves következtetés, hogy gyereket akarok. Sem a múltban, sem a jövőben (a jelenben meg pláne) nem adom tovább a csálé génjeimet.

Nem lesz gyerekem. Ez biztos.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#13225) pohár válasza Algieba (#13224) üzenetére


pohár
félisten

Ez nagy kár... :(
Ha nem ismernélek azt mondanám hogy bolond vagy :DDD :B

Nah mentem aludni, délig csak kialszom magam :DDD

Jó éjt mindenkinek!! :R

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#13226) Algieba válasza pohár (#13225) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Szép álmokat!

Magam is paplan alá bújok, mert délelőtt kell ügyeimet elintéznem és muszáj pár órát aludnom.

Jó munkát az éjszakásoknak!

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#13227) Str8 sk8r válasza Algieba (#13226) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...köszönöm, a nép nevében... :DDD ...neketek pedig jó éjt... :K ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#13228) SystemRoot válasza Algieba (#13224) üzenetére


SystemRoot
őstag

nagy hibát követsz el ezzel. valójában a gyerektartás nem arról szól hogy szolgálatot teszel, vagy hogy elkötelezed magad, hanem arról hogy szórakoztasd saját magad. unalmas az élet különben.

szóval tessék fenntartani magyarország népességét. ki fogja különben majd fizetni a nyugdíjamat??:DDD

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#13229) tiv83us


tiv83us
veterán

Eros Istvan

:K :K :K

tivmuter 3 ilyennel lepett meg, miutan hazatertek Magyarorszagrol vasarnap. Zokogok az oromtol :D

ps: Meg kaptam ket paprikas mackosajtot is, de olyan jofej csavo vagyok, hogy egyet mar le is osztottam tiv61-nek :U

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#13230) rarri válasza tiv83us (#13229) üzenetére


rarri
senior tag

Nagyon örülök, hogy ilyen klassz ajándékot kaptál ! :C Fogyaszd egészséggel ! :) szép álmokat ! :)

Sziasztok ! Mindenkinek vidám, szép napot kívánok !

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#13231) kételkedem válasza rarri (#13230) üzenetére


kételkedem
addikt

Szép napot!
A családban mindenkit utolért a betegség. Én szabin vagyok, a család többi tagja betegen fekszik. Együtt az egész család! Jó lenne, ha nem emiatt lennénk együtt, hanem pl valamelyik velnesz szállóban pihennénk.

tiv: ismerve EP iránti rajongásod, ez tényleg praktikus ajándék. :K

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#13232) dokar


dokar
addikt

jó reggelt veszprémből. :)

extra - SEXRay

(#13233) bolondember válasza tiv83us (#13229) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

óó, jó is ez... ;)

kolléga egy házibulin, "enyhén" ittasan kérdezte mit kap, ha betol egy evőkanállal. Mondtam semmit. Mégis eltüntette.

bezzeg másnap, az a szenvedő arc... :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#13234) bnss


bnss
veterán

Jó reggelt! (Egy köszönés erejéig.)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#13235) <NewL> válasza Algieba (#13217) üzenetére


<NewL>
addikt

jó reggelt néép:R
munka van:)

nekem az e71-em made by nokia volt szóval keleten csinálták a ferdeszemű kisméretű emberek. a finn és e között semmi különbség nem volt az akksi alatt elhelyezett kis feliraton kivül. egyedül ennyi baj van velük ,hogy ezekre nincs 2 év gyártói gari. de miért? :F

There's an app for that

(#13236) Str8 sk8r


Str8 sk8r
őstag

...szép jóreggelt mindenkinek...asszem sikerrel hazavágtam az alaplap USB kavalkádját a tegnap kitárgyalt módon: a nagyteljesítményfelvételű eszközök nem hajlandók működni rajta, de érdekes hogy a pendrive hibátlanul üzemel, és az USB-s asztali-venti is szépen megy... :F ...vajon ez szerelhető emberi áron? :Y ...ennek orvoslására még ma veszek egy PCI-s USB-s I-O karit... :K ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#13237) tope


tope
addikt

Szép napot mindenkinek.
Torok kaparás kezd átváltani taknyosodásba, remélem minél hamarabb történik a dolog, mert inkább fújom az orrom, mint kaparjon a torkom.

(#13238) kételkedem válasza tope (#13237) üzenetére


kételkedem
addikt

Inkább gyógyulj, gyógyuljunk meg mihamarabb. ;)

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#13239) Racecam válasza rarri (#13230) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ma nem ment Bettike iskolába? :F

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#13240) NoLF


NoLF
addikt

mindenki figyeljen oda magára, csütörtök 12 van :K

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#13241) tope válasza kételkedem (#13238) üzenetére


tope
addikt

Úgy legyen.

NoLF: Hinnye

[ Szerkesztve ]

(#13242) bolondember válasza NoLF (#13240) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

de a legrosszabb Szombat 14 lesz!

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#13243) NoLF válasza bolondember (#13242) üzenetére


NoLF
addikt

b+ télleg
bezárkózom!
ja nem, suli lesz. fákk!

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#13244) bolondember válasza NoLF (#13243) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

akkor zárkózz be oda!

sörrel, ugyebár. :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#13245) Racecam válasza bolondember (#13242) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Kedd 17

Na, az a legdurvább!! :(

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#13246) bolondember válasza Racecam (#13245) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nemnem!

szombat 14!

ahhoz képest a péntektizenhárom az nem más, mint egy "walk in the park"! :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#13247) Racecam válasza bolondember (#13246) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Soha!

Kedd 17!

Gyilkos, mint a fekete özvegy.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#13248) rarri válasza Racecam (#13239) üzenetére


rarri
senior tag

De ment iskolába, csak gondoltam unja már mindenki a lépegető szmájlikat , meg hogy itt blogolok. :)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#13249) bolondember válasza Racecam (#13247) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

KEDD 17 az egy lepkefing!

Míg a SZOMBAT 14, az egy gyilkos lórugás, herén!

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#13250) NoLF válasza Racecam (#13247) üzenetére


NoLF
addikt

de a szombat 14 még velöntájnz déj is...
huh visszaemlékszem mi volt akkor Angliában az étteremben
görcsbe rándul a gyomrom :O

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.