Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#12401) (Kolombusz) válasza Algieba (#12400) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Mi van a cikkeddel? Erre várok mióta írtad, hogy még ma este kint lesz. :)

(#12402) pohár válasza bolondember (#12399) üzenetére


pohár
félisten

Vodánál?
Nem akarok új számot, pláne nem akarok vodás menüt meg voda logokat a telóra :)

XXLGSM-nél eléggé drága, 2 éves SE garival 52k a fekete... :U
A Mediaban és a Fukarban még nem voltam, lehet meglesem őket! :K

Mondjuk emlékeim szerint a Mediaban minden rohadt drága, de ha akció van akkor az tényleg olcsó ami akciós :D

Hát igen Algi, ha már 50e meg 60e, akkor Nokia N78 :K
Végül lehet az lesz belőle, hátha összejön annyi pénz, csak tudnám eladni apum Nokia 5140i-ét, azt mondta annak az árávla ő is beszáll az új telómba :)

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#12403) Algieba válasza (Kolombusz) (#12401) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Még csak a kialakítások előnyeinél és hátrányainál tartok.
Meglepően bonyolult téma. :D
Hol vannak még a nemre, életkorra vonatkozó észrevételeim?
Ma csak a félkész cikket teszem ki a személyes blogomba. Észrevételek átgondolása, és a képek beszerzése, szerkesztése, beillesztése után megy az egész a címlapra.
Fércmunkát nem publikálok. :)

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#12404) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

(#12405) Algieba válasza pohár (#12402) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Tőlem csak egy mikrokarcos példányt vehetnél 28e-ért.
De mindene megvan, és független.

Inkább legyél türelmes. Még idén lesz pöpec telefonod. Tudom, mert én egy mentalista, tisztánlátó, spiritiszta, médium vagyok. :))

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#12406) <NewL> válasza pohár (#12402) üzenetére


<NewL>
addikt

Óó haggyadmár azokat a wókmen mobilokat.(mind egy rakás ... anyaghasználat a levesbe sincs,ami az Se mellett szól az a kijelző szinmegjelenitése,valamint a kamera) Kinézetre szerintem mind pocsék. vagy nem is csunya hanem olyan túl fiatalos,pulyás.

Ha telefont akarsz venni akkor Nokia! De ezek az újabb nokiáknál szintén nem valami jól lettek eltalálva az anyagok. recsegnek ropognak,meg ezek a lakkozott feketék. újlenyomatgyűjtők.
Nekem soha többet nem kell ilyen lakkos fekete telefon,vagy fém vagy valami bőrutánzatos(pl.:E65)...
A mostani Dia is szedi az újlenyomatot,plusz még mostanában elég stresszes vagyok izzad a kezem...
Holnap meg is hirdetem. esetleg valakit nem érdekelne? /Htc touch Diamond,dokkoló,nagy akksi stb stb/

pohár te meg mond meg mire kell a telefon. zenét hallgatni,fényképezni. Mi lenne neked az elsődleges funkciója a telefonálás mellett.:D

mennyire olcsó ezaz 5140? ez ugye ütésálló? jó lenne a traktorba harmadtelefonnak:D

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#12407) (Kolombusz) válasza <NewL> (#12406) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Az SE minden csak nem fiatalos szerintem, ritka jellegtelen telefonokat csinálnak.
Mondjuk az új csúcs walkman nem rossz, meg a w890, meg a w760, de a többi szar.

Ja wazze, 85k-ért vettem a 6600 Foldot, gyűjti is az ujjlenyomatot, mint a szemét.

(#12408) pohár válasza Algieba (#12405) üzenetére


pohár
félisten

Hát igen, de az a fólia csak kellene... :(
De ha te azt mondod hogy lesz faja telefonom, akkor úgy is lesz! :DD

Hejj de jó lene még feketében a W910i... :U
Algi, nincs véletlen egy fekete példány elkallódva nálad vagy a boltban? :DD

NewL... igen, ez az ütés-por-csepp-tűz-atomrobbanás álló telefon ( :DDD ), annyi a hibája, hogy picit megkopott a billentyűzetén a gumi, de ettől eltekintve makulátlan! :K
Meg modjuk takarítani se nehéz, kettékapod a házát és elöblíted, és szebb mint új korában, de elég nehezen száll bele a por, mivel apum is eléggé poros helyen dolgozik, nagyon ritkán kellett takarítani a telefont :D

Jah és nem elhanyagolható, hogy van benne hőmérő és hangerősségmérő is :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#12409) bandus válasza (Kolombusz) (#12407) üzenetére


bandus
veterán

w890 rulz :K

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#12410) <NewL> válasza (Kolombusz) (#12407) üzenetére


<NewL>
addikt

6500 slide sokkal jobb választás lett volna sztem. fémház,szép szögletes forma. régebbi modell igaz de a kettő közti tudásbeli különbség elhanyagolható:D
annyi pénzt én nem adtam volna érte!:D

arra értettem a fiatalosságot ,hogy az összes 10-17 éves ilyenekkel szaladgál. nyomatja a zenét...
sajnálom ez a szv az egész SE-ról...

pohár : ezeket tudtam eddig is :K az árát mondjad... az sok ...a végét:D

mégegyszer beleolvastam kolombusz a hsz-ba. elsőnek azt láttam 65K. ne haragudj meg de 85 ezret azért kiadni :F
annyiért már vehettél volna ilyen ratyi forint áron is egy E71-et. minőség,tudás...
nekem az volt durván 100 napig,most eladom a Diát és veszek egy olyat.

...amig nem lesz E75:DD

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#12411) (Kolombusz) válasza <NewL> (#12410) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Nekem olyan telefon kellett, ami tetszik. Ez tetszett a legjobban, úgyhogy megvettem.
Elég volt az okosságból az N80, ha kell, előveszem a fiókból. :)

(#12412) pohár válasza (Kolombusz) (#12411) üzenetére


pohár
félisten

Nah de 85k-ért, jujjjj :D :(

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#12413) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

85e én sem adnék mobilért. Még a 40e-t is átgondolnám.
Oké, titkos kedvencem, az E71 még elég drága, de jelenleg nincs is szükségem rá, mert vettem egy netbookot 80e-ért. Ő érte ennyi pénzt megadtam és megérte. (Az már más lapra tartozik, hogy anyagilag tönkre vágtam egy időre magamat. De munkához kellett, így hamar behozza az árát.)
Megleptem önmagamat, mert eddig imádtam a tenyérgépeket (E61 jó emlék), de amióta itt van Aspire, ejtettem még az elképzelését is annak, hogy vegyek netbook árban E71-est.

Ui.: kitettem a személyes blogomba a telefonos írásomat.

Szerk.: Aspire miatt hirtelenjében az okostelefon mániám is kipukkadt. Benne is van wifi! Jóval nagyobb a kijelzője, a billentyűzetén mindkét kezem elfér, és mégis, a válltáskámban észrevétlenül megbújik. Jaj, olyan édes. :) Első nap majdnem vele aludtam (plüssmaci helyett), de aztán győzött a józan eszem és a szekrénykére tettem. Te kis drága... szó szerint értendő a drága...

[ Szerkesztve ]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#12414) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Mindenki elment aludni.
Akkor én is megyek.

Jó éjt és szép álmokat!

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#12415) pohár válasza Algieba (#12414) üzenetére


pohár
félisten

Szép álmokat!!

Laaan én is kezdek kidőlni... :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#12416) fokukac


fokukac
nagyúr

Azért örömmel látom, hogy ma sem volt pohártörés ;)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#12417) blokad


blokad
senior tag

Szép reggelt! Lassan mehetek tanulni. Csodás.

(#12418) AMD Power


AMD Power
titán

Jó reggelt!

Praktikerben szerintetek vannak sátrak?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#12419) bnss


bnss
veterán

Sziasztok!

Megint esős napunk lesz, igaz, már hozzászokhattam. Viszont délután lesz muffin, kipróbálom ngabor receptjét. :K

AMD Power: ilyeneket találtam. ;)

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#12420) NoLF válasza fokukac (#12416) üzenetére


NoLF
addikt

:))

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#12421) t1


t1
addikt

(#12422) dokar válasza t1 (#12421) üzenetére


dokar
addikt

a késelő etnikai származását az index már nem közölte le :(

extra - SEXRay

(#12423) t1 válasza dokar (#12422) üzenetére


t1
addikt

Jaja...amúgy elvileg Patriótaba történt az eset

(#12424) bolondember válasza pohár (#12402) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

30-40k magasságában van a nem vagyok hülyééknél...

vodás menü: egy ikon van benne, ami a vodára utal, DE: a piros szolgáltató az egyetlen, akinél elérhető az un. flash-menü, mind a tré, mind a pannon letiltotta/kikapcsolta az SE készülékekben... :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#12425) csapos2 válasza dokar (#12422) üzenetére


csapos2
addikt

Miért, számít?

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#12426) dokar válasza t1 (#12423) üzenetére


dokar
addikt

még szerencse, hogy már nem járok el szórakozni.

extra - SEXRay

(#12427) NoLF válasza t1 (#12421) üzenetére


NoLF
addikt

aztaqurv@.
de miért, könyörgöm miért, miért nem lehet egy cikket megírni normálisan? ordító helyesírási hibák vannak benne, egy tetves worddel nem lehet ellenőrizni mikor kirakják? én ezen annyira fel tudok háborodni... mocskos újságíró genny, ez lenne az elsődleges feladata hogy ilyet ne engedjen kitenni...

a történést meg kommentálni sem tudom, meg vagyok döbbenve. melyik dizsi volt ez?

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#12428) t1 válasza NoLF (#12427) üzenetére


t1
addikt

Patrióta lent a régi Skorpió helyén...Mythos alatt..

Dokar: én még igen de már nem Veszprémben, Patriótában egyszer voltam asszem többször nem megyek pedig rendszeresen hívnak.

[ Szerkesztve ]

(#12429) bnss válasza t1 (#12421) üzenetére


bnss
veterán

Először nem hittem el. Mondom ilyen nem lehet. De mégis. Ezzel csúnyán elástuk magunkat...

Nagyon remélem, hogy a rendőreink előállítják a tetteseket és méltó büntetést kapnak.

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#12430) NoLF válasza t1 (#12428) üzenetére


NoLF
addikt

Ja vágom, voltam már ott.
Hallatlan eset :\

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#12431) t1 válasza NoLF (#12430) üzenetére


t1
addikt

Állítólag enyingi cigányok voltak..legalább is 1-2 ismerős azt mondja

(#12432) Boxer001 válasza bnss (#12429) üzenetére


Boxer001
veterán

Méltó büntetést? Magyarországon? Reménytelen. :(

(#12433) NoLF válasza t1 (#12431) üzenetére


NoLF
addikt

volt valami fura megérzésem hogy barnák tehettek csak ilyet...

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#12434) bnss válasza Boxer001 (#12432) üzenetére


bnss
veterán

Igen, először meg kellene találni, aztán kap pár évet, ahogy a pécsi gázoló is. :(

szerk.: ebbe az irányba inkább ne menjünk el - szvsz.

Racecam: etnikumtól függetlenül kellene kezelni ezt a szörnyű esetet. A médiának kell valami, amin lovagolhat, ez lesz a cigányozás, nem is a lincselés, késelés, gyilkosság lesz a téma, hanem, hogy kisebbség tette. Feszültségkeltés, mi más.

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#12435) Racecam válasza t1 (#12431) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Szerintem, állítólag enyingi bűnözők voltak, nem? :F
Miért is fontos az, hogy cigányok vagy nem? :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#12436) kételkedem válasza csapos2 (#12425) üzenetére


kételkedem
addikt

Igazából nem! Nem szabad, hogy számítson.
Kérdés kérdés hátán, indulat, értetlenség.

NoLF Talán Te tudod itt a legjobban, hogy nem vagyok egy helyesíró fenomén, de ezen én is mindig megdöbbenek. Hogy rakhat fel egy újságíró olyan cikket, amiben ordító helyesírási hibák vannak? Mindez színesítve olyan fotókkal, amin még a vörös szem sincs korrigálva! Tudatlanság, vagy igénytelenség? :W

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#12437) t1 válasza Racecam (#12435) üzenetére


t1
addikt

Mert fehér ember nem szokott 30-as csoportba megtámadni egy embert akia barátnőjével táncol és nem csinál semmit, amúgy itt tart az ország vannak olyanok akik elakarják felejteni és nem látni, hogy a cigányság nagy probléma és vannak akiket ez zavar és tenni is akarnak ez ellen sajnos egyre több a cigánybűnözés.

(#12438) bnss válasza t1 (#12437) üzenetére


bnss
veterán

Légyszíves legalább itt ne a cigányozás legyen a téma. Szörnyű tragédia, inkább a gyász legyen a téma.

Boxer001: tudom, hogy kényes - most már nagyon-nagyon kényes kérdés -, a feszültségkeltést a médiára értettem, mert _csak_ az fog kicsengni a mondanivalójukból, hogy megint az etnikum a bűnös - félreértés ne essék, nem védeni próbálom a tetteseket -, üldözzük őket.

Ezek után nem lepődnék meg, ha valami komolyabb "üldözés" indulna el ezen kisebbség ellen.

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#12439) Boxer001 válasza bnss (#12434) üzenetére


Boxer001
veterán

A cigányozás nem feszültségkeltés, hanem komoly probléma, amit tétlenül nézünk...még pár év, aztán mi lesz itt, bele se merek gondolni.
Ha ez így megy, később akár egy forradalom se kizárt. :U
Na mindegy, hagyjuk, maradjon meg ez a hozzáállás, aztán majd ha késő lesz(igaz már most is az)...sírhatunk.

[ Szerkesztve ]

(#12440) ádyz


ádyz
addikt

Szép jó reggelt!

Azt hiszem, én most megyek autót pucolni. :D

A cigányozás meg nem ide illő téma. ;)

(#12441) Racecam válasza t1 (#12437) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Nem, fehér ember kislányokat szokot megrontani, meg bankot szokott rabolni. Melyik a jobb, válassz. Nem a cigányság a probléma, hanem a cigányság problémája a probléma. És ez ellen kellene tenni, de nem a gárda a megoldás, ez csak olaj a tűzre. Így biztosan nem jutunk előrébb. De szerintem száljunk le erről a vonalról, mert ez nem ide való.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#12442) t1 válasza Boxer001 (#12439) üzenetére


t1
addikt

Teljesen egyetértek :R

(#12443) lorcsi válasza Racecam (#12435) üzenetére


lorcsi
veterán

egyszer talán próbálj meg cigányok mellé költözni...;) biztos vagyok benne megváltozik a véleményed

(#12444) Racecam válasza lorcsi (#12443) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Hagyjuk abba, jó? :K

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#12445) bnss


bnss
veterán

Itt a szörnyű valóság. Részemről, itt befejezve.

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#12446) NoLF válasza Racecam (#12441) üzenetére


NoLF
addikt

inkább prájvit

[ Szerkesztve ]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#12447) Csyppa válasza NoLF (#12446) üzenetére


Csyppa
senior tag

f

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#12448) lorcsi válasza Racecam (#12444) üzenetére


lorcsi
veterán

tőlem :)
bár egy párszor már megmosolyogtam az álláspontod e téren :)

(#12449) (Kolombusz) válasza lorcsi (#12443) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Én mindig ajánlom Taktaszadát. Apám még annak a fasz SZDSZ-es Gusztos Péternek is megírta, mikor a miskolci rendőrfőkapitány ellen nyilatkozott, hogy állja 3 hónapig a költségeiket, költözzenek oda, irassák be a gyerekét az ottani óvodába. Csak azt nem tudom, mit válaszolt, mindig elfelejtem megkérdezni tőle, ha találkozunk.

(#12450) Racecam válasza lorcsi (#12448) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Hogy őszinte legyek, fogalmad sincs az álláspontomról e téren. :N
De tényleg ne vitázzunk erről tovább, mert úgysem vezet sehová. :)

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.