Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#13801) <NewL> válasza kételkedem (#13762) üzenetére


<NewL>
addikt

üdv

igazad volt. már nem volt latyak Csak esett a hó,vizes volt az út,sötét volt,alig láttam valamit:DD de azért a 100 megvolt mindenhol:D

elég kemény lesz ezt a 14 tárgyat megcsinálni hajajjj :U

There's an app for that

(#13802) kételkedem válasza pohár (#13799) üzenetére


kételkedem
addikt

Mert van nekik. No és azért, mert míg a bíróság ki nem mondja a bűnösségüket, addig ártatlanok. A polgármester Gyurit is kikockázták mikor bekísérték az előzetesbe. Az a paradoxon, hogy letartóztatása előtt egy nappal simán lehetett vele saját névvel, képpel interjút készíteni. Letartóztatása után H György lett és nem mutathatják az orcáját.

NewL: csak óvatosan a 100-al! A fizika szigorú tantárgy ;]

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#13803) <NewL> válasza kételkedem (#13802) üzenetére


<NewL>
addikt

az már rég megvan:D
áramlástan 5ös ;]


Adjatok egy kanalat,
Szíven szúrom magamat.
Adjatok egy szalmazsákot,
Hadd csináljak, hadd csináljak sógorságot
:DDD

este szivornya :))

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#13804) blokad


blokad
senior tag

Egész jó ez a linux hmm :U

Más: Itt elolvadt a hó, és alig hogy elolvadt jött is az utánpótlás :C :W
--
Ez a hétvége nálam a retro zenéké. Csak azok szólnak. Most pl.: Eifel65-Blue, utána Ozone-Dragost din tei, majd Aqua Barbie Girl :DD :DD

[ Szerkesztve ]

(#13805) Hujikolp


Hujikolp
őstag

Csend, békesség, nyugalom... :R (de már csak holnap estig:S)

[ Szerkesztve ]

(#13806) RoyalFlush válasza tildy (#13796) üzenetére


RoyalFlush
őstag

szerk: ja, látom pohár már rátapintott a lényegre ;] :)

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#13807) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

napi vicces..

hehe, jó műsor lehetett... :)

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#13808) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Végre a héten találtam rózsaszín virágos tavaszi témát az E60-ra. Díszcseresznye rózsaszín virágai borítják a kijelzőjét. Az ikonok lepkék. Jól néz ki az aktív készenlét ikon-sora, hat lepke. :)
Egyre inkább hajlok afelé, hogy nem adom el. Inkább elviselem a meghökkent tekinteteket. Egyelőre nincs is mire lecseréljem! Egy tucat telefont kiszemeltem, de egyik sem tudta lekörözni az E60-ast. Ugyan a héten több kiskedvencemet is beültettem a zsebembe, próbáltam "leszokni" az okostelefon használatáról, de hiába tetszik a hagyományos telefonokból álló csapatom, még ők, együttes erővel sem tudták elfeledtetni velem az ezüst sütit.
Ráadásul pillanatok alatt telepítettem a Fringe-t. Talán ideje lenne kipróbálnom a Skype-ot.

Jelen időszakban még mindig az E60 a gyűjteményem legjobbja.

Ui.: Plusz feltelepítettem a Glamour témát. Ami szintén nagyon szép.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#13809) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Állítólag ma van Bálint nap.. [link]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#13810) Ramius válasza BlacKSouL (#13809) üzenetére


Ramius
őstag

ki állítja? :U

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#13811) BlacKSouL válasza Ramius (#13810) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Azt olvastam valahol..
De van aki csak Valentin napnak hívja..

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#13812) Ramius válasza BlacKSouL (#13811) üzenetére


Ramius
őstag

Erről mindig eszembe jut, hogy holnap lesz öcsi születésnapja.

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#13813) venember83


venember83
nagyúr

Deák - Népliget menetidő 9 perc. Nem csoda, hogy 5 perc nem volt elég az útra, plusz felmenni a buszhoz, na de majd holnap. Van minimum két próbálkozásom, de jó lenne egyből időben célhoz érni.

Auf wiedersehen!

(#13814) BlacKSouL válasza Ramius (#13812) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Akkor mégiscsak jó valamire a Valentin nap

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#13815) Ramius válasza BlacKSouL (#13814) üzenetére


Ramius
őstag

Ja. Csak erre.

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#13816) zolynet válasza Ramius (#13815) üzenetére


zolynet
addikt

csak így tovább, szépen romantikusan :DDD

Life is too short to stay stock!

(#13817) Ramius válasza zolynet (#13816) üzenetére


Ramius
őstag

Köszönöm a biztatást. :D

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#13818) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

A Valentin-nap lényegtelen.
Hiszen van Nő-nap! :K Gyerünk, fiúk, gyűjteni a pénzt a jeles napra, majd felköszönteni szívetek hölgyét, vagy kicsivel később: házi tűzhelyetek őrzőjét, a házi sárkányt. :DDD

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#13819) Ramius válasza Algieba (#13818) üzenetére


Ramius
őstag

Szerintem az elsö mondatoddal sok nö nem ért egyet. Mert bár hangoztatja h nem, meg van sértödve ha nem kap semmit.

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#13820) KrAt


KrAt
veterán

Kijöttek a munkások, és elkezdtek aszfaltot bontani.. Légkalapáccsal, naggyal.. Fél11kor.. NORMÁLIS?????

(#13821) Algieba válasza Ramius (#13819) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Nekem mostanában lesz a születésnapom.
Előre megterveztem, hogyan ünneplem magamat. Lesz virág, csoki, bor. Az utóbbiból kevés is elég. Rég ittam Tokajit. Itt az ideje, hogy minőségi itallal köszöntsem 31. életévemet.

Senkitől sem várom el, hogy olyasmit adjon, amit magamtól is meg tudok szerezni. Olyat adjon, amit csak ő tud adni! És ez ritka kincs. Nem is mondom meg, hogy mire gondoltam. Még a végén kiderülne, hogy hiába tagadom, végelgyengült módon romantikus alkat vagyok...

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#13822) bnss válasza Ramius (#13819) üzenetére


bnss
veterán

Ezt én is csak megerősíteni tudom.

KrenAtesz: normális, ha rendkívüli csőtörés van pl. gázvezeték esetén, de ettől még nagyon bosszantó lehet.

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#13823) pohár


pohár
félisten

Alig látom a monitort, sötét van a szobában, néztem a TV-t, most meg beültem a gép elé, de olyan rossz... :N
Vajon miért?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#13824) tildy válasza Ramius (#13819) üzenetére


tildy
nagyúr

privben menmt de ide szantam:
Azok nem nők, hanem kislányok.
Kislányokkal meg értelmes pasi nem foglalkozik.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#13825) KrAt válasza bnss (#13822) üzenetére


KrAt
veterán

1 hete csöpög a tűzcsap, most jöttek megcsinálni.. Most épp vmi benzines fűrésszel játszanak.. Éjfélhez közeledtén egy lakótelepen..

(#13826) pohár válasza KrAt (#13825) üzenetére


pohár
félisten

Gondolom megy az anyázás mindenfele a lakótelepen :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#13827) zolynet válasza KrAt (#13825) üzenetére


zolynet
addikt

lemennék egy baltával és kettéválasztanám a hajukat, neeem normálisak ezek :(

Life is too short to stay stock!

(#13828) pohár válasza zolynet (#13827) üzenetére


pohár
félisten

Szerintem nem önszántukból mentek ki betont bontani... :U ;)

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#13829) KrAt válasza zolynet (#13827) üzenetére


KrAt
veterán

Gondolkozom, mi lehet az oka, de nem találok magyarázatot.. Teszem azt belementem volna, h zárják el a vizet napközben 3-4 órára, de ne éjjel csinálják már könyörgöm :(

pohár: persze, nem is a munkásokra haragszom, ők csak "parancsot teljesítenek" hanem aki ezt kitalálta..

[ Szerkesztve ]

(#13830) tildy válasza FehérHolló (#13351) üzenetére


tildy
nagyúr

Idekuks!
Belefogyott!!! kukásgatyó.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#13831) zolynet válasza pohár (#13828) üzenetére


zolynet
addikt

biztos nem önszántukból de ha 1 hete csöpög ... szal azé :((

Life is too short to stay stock!

(#13832) pohár válasza zolynet (#13831) üzenetére


pohár
félisten

Úgy már persze más a dolog... Hétköznap is megcsinálhatták volna akár, NAPPAL :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#13833) zolynet


zolynet
addikt

jóccakát, kipókereztem magam :)

Life is too short to stay stock!

(#13834) pohár válasza zolynet (#13833) üzenetére


pohár
félisten

Jó éjt neked is, én is nyugovóra térek :)

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#13835) Hujikolp


Hujikolp
őstag

Megyek aludni, csak aludjak is valamit :o

(#13836) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Viszlát off topikos búcsújához írt hozzászólásokat átfutva, megakadt szemem a címlapos írások minőség-romlásán.
Hogy a csudába legyek aktívabb? Én magam egyedül nem tudom színvonalas írásokkal feltölteni a címlapot, tekintve, hogy körülményes, idegesen totyogó alkotó vagyok, aki 3x-végtelenig átgondolja, hogy mit tegyen ki, okulva egy régebbi tévedéséből.
Írtam egy jó kis téma-indító cikket: Hogyan válasszunk mobiltelefont? címmel, de nem tettem ki, csak a személyes blogomban publikáltam. Most meg fővök a levemben, mert csak "több szem többet lát" alapon lehetne kibontani a témát és összefoglalni sokak tapasztalatait a mobilokról. De a személyes blogomat kevesen olvassák. Annyira óvakodok a címlaptól, hogy választékos stílusom ellenére nagy ívben kerülöm.
Ez van.
Vannak itt jó írók, csak nekik már van önmérsékletük és nem szórják a szót, mint a pelyvát.

De az E60-as tesztem jó helyen volt a címlapon. A legolvasottabb írásom. :R Öröm a köbön.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#13837) Algieba válasza Algieba (#13836) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Hajnalodik, beugrom az ágyba, a teddy maci vár reám. Kidobom őt, mert enyém az ágy, na ne nézz már oly bután, gombszemű, maci pofám...

Elment az eszem. :))

Szép napot, Banánköztársaság! Hol parlagfűerdőkben tüszögve jár a közterületi felügyelő, vigyázva lépve, sz.t kerülgetve, ott élnek ők, a magyarok...

Kész. Vigyetek el kis zöld marsi emberkék. De miért zöldek? Ez evolúciós lehetetlenség egy vörös bolygón. Célszerűtlen.

Sáliláb.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#13838) ngabor2


ngabor2
nagyúr

jó reggelt nép. csak tudnám, minek keltem fel még :U vissza is fexem, mert aludni jó.

(#13839) kételkedem válasza ngabor2 (#13838) üzenetére


kételkedem
addikt

A nép is alszik :U

Fővárosi utcakép:

A kép egy társadalomtudományi értekezés alapja is lehetne, bennem mégis csak egy felszínes kérdés fogalmazódott meg. Mit keresett ott ez a jóember síléccel a kezében?

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#13840) rarri


rarri
senior tag

Sziasztok ! Ma legyen mindenkinek nagyon vidám napja !

Én nagyon sokat aludtam. :))

Algieba: Honnan gondolod, hogy a zöld emberkék vörös bolygóról jönnek ? :D

Tildy : Most már valami pikánsabb képet is szeretnék látni! :)) :DD

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#13841) blokad


blokad
senior tag

Sziasztok Jóreggelt!

Lassan mehetek tanulni. Vár rám a földrajz világrérkép rajzolás, majd az áramlatok beírása. Illetve a matek tz-re a készülés.

(#13842) rarri válasza blokad (#13841) üzenetére


rarri
senior tag

Hirtelen azt hittem hétfő van ! :Y Jól megijesztettél ! :D

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#13843) blokad válasza rarri (#13842) üzenetére


blokad
senior tag

Nem direkt. Utálooook tanulni, de ha egyszer muszáj.

(#13844) bolondember válasza kételkedem (#13839) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

tudod mi volt a durva???

tegnap több tucat bőrfejűt láttam vonulni a Heroes-square felé...
és mind tini volt, a legidősebb se volt 18 - és ebből több tíz... Ezek majd eltartanak minket 10-20 év múlva?

dehogyis.

most éppen az tartja bennem a lelket, h megyek D'nD-zni (szerepjáték) - ha valaki 14 hónappal ezelőtt azt mondja, h tök jó ez a játék, csodálkozva nézek rá... :B :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#13845) bnss


bnss
veterán

Sziasztok! :)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#13846) kételkedem válasza bolondember (#13844) üzenetére


kételkedem
addikt

Tudom nem erre utaltál, de kb 10 éve láttam egy szemléletes ábrát egy írásban. Egy korfa volt, az írás pedig a szociális rendszerről szólt. Ekkor nyilalt belém a felismerés, hogy nem lesz aki eltartson nyugdíjas koromban. Csak az aktív koromban összeszedett vagyonomra támaszkodhatok öreg napjaimban. Azután láttam egyéb ábrákat, melyek a várható életkort ábrázolták. Ekkor megnyugodtam A korosztályomnak 65 évet jósolnak, mint várható élettartam. A nyugdíjkorhatárt folyamatosan emelni kényszerülnek, hiszen nincs aki eltarthatná a nyugdíjasokat. Egy kis szerencsével mire oda kerülök a nyugdíjkorhatár legalább 66 - 67 év lesz. Végkövetkeztetés: nem leszek nyugdíjas ;]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#13847) Csyppa


Csyppa
senior tag

[link]

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#13848) Str8 sk8r válasza kételkedem (#13839) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...szerintem állca, és Ő egy szupertitkos forradalmár... :K ... :DDD ...jóreggeltetkívánolokmindegykinek...

...délbe?! :DDD ...

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#13849) pohár


pohár
félisten

Hello mindenki!! :R

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#13850) Esmein válasza bolondember (#13844) üzenetére


Esmein
nagyúr

ADnD a wow kapudrogja, vigyázz mit teszel :D

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.