Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#12801) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Tildynek üzenném, hogy ez szerintem sokkal jobb, mint a Shreek: [link]

Skynet is real. It's called Google.

(#12802) philoxenia válasza ngabor2 (#12799) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Persze mindenkinél van nagyobb, bár Zolinak már kereskednie kell ehhez egy kicsit.... ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#12803) ngabor2 válasza philoxenia (#12802) üzenetére


ngabor2
nagyúr

vigyázzál, mert ha hazaér a fogdokitól, morcos lesz ;] olyankor meg nem érdemes vele kötözködni. máskor se, de akkor különösen nem...

(#12804) venember83 válasza philoxenia (#12795) üzenetére


venember83
nagyúr

Aha, tehát nem engedtek kisebbségieket magatok közé, kirekesztő viselkedést tanúsítotok. Ha ezt az ombudsman megtudja... :U

(#12805) Str8 sk8r


Str8 sk8r
őstag

...nyugodalmas szép estét mindenkinek... :K ...a fogdoki, már hírből is rémisztő...de ha muszáj... ;) ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#12806) Pisztillus válasza Str8 sk8r (#12805) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Kivéve, ha te vagy az... :DDD

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#12807) Str8 sk8r válasza Pisztillus (#12806) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

..."a fogorvos bátorít : inkább a halál"... :DDD ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#12808) kételkedem válasza kételkedem (#12769) üzenetére


kételkedem
addikt

Gumis 500, zöldkártya 7400, gyógyszer 3000, mind ez a szokásos napi kiadásokon felül. Egyszer élünk! :D

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#12809) ngabor2 válasza venember83 (#12804) üzenetére


ngabor2
nagyúr

no és ki most az ónbusman?

2LkedM: úgy van ezzel az ember, mint a reinkarnációs tanfolyammal: drága-drága, de hát istenem, egyszer élünk...

[ Szerkesztve ]

(#12810) Pisztillus válasza kételkedem (#12808) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Jó kis kör volt, az egyszer biztos!

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#12811) Str8 sk8r


Str8 sk8r
őstag

... :W ...mennyi láma van a nagyvilágban szerteszét... :((( ...
lámák

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#12812) ngabor2 válasza Str8 sk8r (#12811) üzenetére


ngabor2
nagyúr

még ha szerteszét lennének... de ezek csoportosulnak. sőt, szaporodnak és sokasodnak.

no jó, elmentem pékinasnak, majd egyszercsak leszek.

(#12813) Str8 sk8r válasza ngabor2 (#12812) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

..."ilyenek ezek hallod?"... :DDD ...jó sütögetést... :K ...én is tevékenykedem egy kicsit a munkakörömben... :B ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#12815) <NewL>


<NewL>
addikt

oké
csak most hallottam ,azt hittem kipukkadok:D

hayha csak megpróbálta mégegyszer:D

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#12816) bnss


bnss
veterán

Szép estét!

Pénzügyileg nekem is össze kell szednem magam, de a problémák azért vannak hogy bosszantsanak ill. hogy megoldjam őket. :DDD

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#12817) pohár válasza bnss (#12816) üzenetére


pohár
félisten

Ahogy mondod!! :D
Én is le vagyok égve, pedig még február végén már még rám egy olyan buli, ami este 9-től fél 6-ig fog tartani... :U :D

Nah oda kelleni fog a pénz, spórolni kell kőkeményen... :(

Mondjuk valamit könnyítene a helyzetemen ha valaki megvenné a Nokiát amit árulok :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#12818) bnss válasza pohár (#12817) üzenetére


bnss
veterán

Nem vagyok leégve, szerencsére van némi tartalékom. Döntenem kellett, hogy mi a fontosabb most számomra a továbbiakat figyelembe véve. Buli nem nagyon lesz mostanában - igazából nem is a szívem csücske a disco, nem az én korosztályom és nem úgy szórakozik, ahogy ismerőseim vagy én szoktam -, kisebb sörözés természetesen bármikor megeshet. :K

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#12819) pohár válasza bnss (#12818) üzenetére


pohár
félisten

Hát igen, a sörözés olyan mint derült égből a villámcsapás :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#12820) venember83


venember83
nagyúr

Moderálható.

[ Szerkesztve ]

(#12821) rarri


rarri
senior tag

Túléltem a harmadik gyökérkezelést . Szerdán ideiglenesen betömik a fogam. Eddig minden sirály ! / hogy Rafi szóhasználatával éljek /

azért kicsit fájt.

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#12822) pohár válasza venember83 (#12820) üzenetére


pohár
félisten

Mint például?

rarri... ez a te esetedben sas :DDD

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#12823) bnss válasza rarri (#12821) üzenetére


bnss
veterán

Szia rarri! :) És szerdáig nincs betömve a fogad?

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#12824) ngabor2 válasza <NewL> (#12815) üzenetére


ngabor2
nagyúr

rosszul tette. a végleges ban nem 1 napos tempban... nagyon ki akarja harcolni a tero tolerance-ot. pláne, hogy a "szent ígéretét" a 2. hsz-ában már meg is szegte.

(#12825) tildy


tildy
nagyúr

Fasza esmein gépe meghalt.
Nem bootol, egyik géppel fekete képernyő, másikkal a boot screen bejön de ennyi :(

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#12826) Neró


Neró
őstag

Szép jó estét mindenkinek!
Szinte ez volt a legrosszabb hétvégém.

Fent jártam msn-n gondoltam felnézek.
Amint beléptem rögtön jött egy üzenet egy ismerőstől (egy fotó és link).
Rákattintottam a linkre, ami nem is kép volt valami program, ki akartam lépni a szövegládából de nem engedte, majdnem lefagyott a gép. Utána az avg jelezte hogy vírus a gépen. Gyorsan lefutattam a keresőt és jelzett nekem 2 Trójait :Y , ami valahova beásta magát és az Internet File-okat kezdte telepakolni valami file-al aminek a neve valami Cookies. Kezdtem nagyon örülni. :O
Végre most már leszedtem a vírusokat, de ebben az volt a szép hogy mivel rákattintottam erre a linkre ez által ugyebár megfertőzte az én gépemet is, de még automatikusan elküldte az msn-n az aktív barátaimnak és azoknak az aktív barátainak ezt a linket úgy, hogy most az ő gépük is vírusos. Persze a tűzfal és az avg is be volt kapcsolva...
Úgyhogy köszönöm, jól telt a hétvégém. :K

| www.diablohungary.hu

(#12827) rarri válasza bnss (#12823) üzenetére


rarri
senior tag

Minden alkalommal, amikor lekezeli a fogorvos a fogam, akkor töm bele gyógyszert, majd lezárja egy pici gyógyszeres vattadarabbal, ami teljesen olyan funkciót lát el, mint egy tömés. Alsó fogról van szó, úgyhogy abszolút nem esik ki ez a lezárás. :) A következő alkalommal meg csipesszel veszi ki . Így védve van a fogam. :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#12828) dave93


dave93
őstag

ma vagyok 600 napos! :C :R

(#12829) rarri válasza tildy (#12825) üzenetére


rarri
senior tag

Neró Nem semmi... :( Most akkor majd jó következik, mert a dolgok természete az, hogy változik. :K

dave :
Gratulálok ! :C

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#12830) ngabor2


ngabor2
nagyúr

jó éjt gyerekek, szorítsatok nekem holnap, hogy minden rendben menjen.

(#12831) Str8 sk8r válasza ngabor2 (#12824) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...azt tudom, hogy rég kiérdemelte...de mivel érte el(ha szabad tudni)? :B ...

...szerk: szorítunk...

...Dave: legalább még 30Xennyit ban nélkül... :DDD ...grat... :C ...

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#12832) bnss válasza rarri (#12827) üzenetére


bnss
veterán

Ilyenről még nem hallottam, csak ideiglenes tömésről. :)

Jó éjt ngabor! Szurkolok én! :D

Szia Algieba! Gratulálok! (Mondjuk én a geometriát nagyon kedveltem. :B)

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#12833) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Szép estét mindenkinek!

Meglepő eredményt értem el, a geometria témazáróm jeles lett. :))

2x buktam meg nappali gimnáziumban matematikából...

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#12834) rarri válasza bnss (#12832) üzenetére


rarri
senior tag

Igen, szerdán fogja ideiglenesen betömni a fogam a dokinéni, és 2 hónap múlva jön a végleges tömés. :)

Gábor : Jó éjszakát, szorítunk ! :K

Én meg tépek dolgozni. sziasztok ! :-)

Remélem nem küldenek haza T8-ra. :U

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#12835) bnss válasza rarri (#12834) üzenetére


bnss
veterán

Értem! Kevésbé fárasztó műszakot! :)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#12836) Tim82 válasza tildy (#12825) üzenetére


Tim82
nagyúr

Izé, de ugye nem a telepítő CD-mnek köszönhetően?

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#12837) zolynet


zolynet
addikt

na asszony is kifeküdt ... már installom a pkr-t a notijára, tragédia, idáig jutottam :W :O

rarri: kitarást a melóhelyen ... remélem a fogaddal is minden rendbe lesz, kitartást, erőt egészséget ;)

[ Szerkesztve ]

Life is too short to stay stock!

(#12838) pohár válasza rarri (#12834) üzenetére


pohár
félisten

Jó munkát és kitartást! :R

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#12839) Str8 sk8r válasza rarri (#12834) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...olyan melót kívánok, mint amit én csinálok... :D ;) ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#12840) tildy válasza Tim82 (#12836) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem nem.A cd csak szimplan nem ment fel a notimra....
Most ubuntu install....Majd nliteos iso kiiras.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#12841) Tim82 válasza tildy (#12840) üzenetére


Tim82
nagyúr

Hogyhogy?

Mondom, nekem ment gond nélkül SATA-s vinyóra, csak egy olyan asztali géppel nem boldogult, amelyiknek RAID-vezérlője volt (ahhoz kellett a floppy).

Ja igen, SATA I-es vinyó volt, lehet, hogy a laposodban SATA II van és azt nem szereti? :F Csak tipp.

Hmm... [link]

# 12842: aha, nálam is az volt anno a gebasz. :U

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#12842) tildy válasza Tim82 (#12841) üzenetére


tildy
nagyúr

Ez is raides.....

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#12843) Algieba válasza Algieba (#12833) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Nem tudom, hogy mi ütött belém. Amikor tanköteles koromban jártam a suliba, egy árva kukkot se értettem a matematikából. Bámultam, mint boci az új kaput. Aztán meg is húztak belőle...2x.
Ezért a félévi hármas és a mostani jeles dolgozat jegy akkora örömbomba, hogy majd kiugrott a szívem ropni egy kis kánkánt. :DDD

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#12844) Pisztillus válasza Algieba (#12843) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Gratulálok! Látod, ugye, szép lassan minden meglesz, amit el akarsz érni. Mert hangyaszorgalmad és hihetetlen kitartásod van. :R

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#12845) Algieba válasza Pisztillus (#12844) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Inkább csökönyös tökfej vagyok mint kitartó és szorgalmas. :))
Megyek egy irányba, néha nagy kerülőt teszek, de megyek, néha elveszítve a célt, de egy árnykép akkor is megmarad a tudatomban róla, és nem adom fel, amíg életben vagyok.
Mert élni, élni jó.

szerk. Az volt a nagy szerencsém, hogy megtanultam meghallani az építő jellegű tanácsokat, és ráleltem jó emberekre. Meg a Ph!-ra, ahol non-stop kiélhetem mobilmániámat. :D

[ Szerkesztve ]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#12846) Pisztillus válasza Algieba (#12845) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Nevezheted bárhogy, az eredmény számít. Meg az, hogy soha nem adod fel.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#12847) Pisztillus


Pisztillus
senior tag

De most elteszem magam holnapra, jó éjt mindenkinek!

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#12848) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Van egy fontos észrevételem, sosem szabad szülőként a gyermekünket lehülyézni és direkt piszkálni a saját szorongásunkat enyhítendő.

Anyám a mai napig kitartóan alkalmazza a sárba tipró technikáit, de ma már nem bánatot és csökkent önértékelést ér el nálam, hanem csak szimpla dühöt az ordas nagy tévedése és bunkósága miatt. Ennyire nem ismeri a saját lányát... A dühöm csak két perces, miután elsöpörtem, kedélyesen ugratom anyámat mindenféle bolondos jelzővel. Ezek csak fricskák, közel sem akkora bunkó megjegyzések, amikkel ő támad ránk.

Ő egy "sárkány cicakosárban". :)

Szerk.: Pisztillus, szép álmokat!

[ Szerkesztve ]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#12849) KrAt


KrAt
veterán

Csóri szemközti házban lakó sokszáz embernek elment az áram.. Nézek ki az ablakon, mondom miva', besötétítettem? Nézek jobban, pislákoló fények.. Mondom mi a rák? Sehol egy világítás, csak pislákoló zseblámpák :D Kinézek a térre előttünk, ottsincs pilács :D Tökjó :D

(#12850) Racecam válasza KrAt (#12849) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Basszus, lehet, hogy nálad sincs és elment a net is. :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.