Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#254) Partz válasza allein (#253) üzenetére


Partz
senior tag

Véletlenül nem egy Samsung promóter volt? Elképzelni nem tudom miért nem ajánlotta, ha az ember rászánja a pénzt. Én tuti megkérdeztem volna kíváncsiságból, max megmosolygom magamban.

Azzal tesztelném amire használnám. Különösebben ezek a tesztanyagok nem érdekelnek. Ha pl főleg sportot néznék, a mozgásmegjelenítést. Ha filmes vagyok, valamelyik kedvenc film részletét. Ha a kontraszt érdekel, valami sötét anyaggal. Ha videó játék, az input lagot nézném. Szerintem ez teljesen egyénfüggő. (de a design lenne az utolsó ilyen szempontból)

Közben Samsung sajtótájékoztató.

Semmi hír oled-ről. SUHD lcd tévék (most már kimondják hogy quantum-dot, a nano kristály helyett), az összes ilyen tévé megkapja Uhd Premium Plecsnit. Megmondták, hogy ez a tuti, mert az ember nem barlangban néz tévét, és ennek van a legnagyobb fényereje! Továbbra is erőltetik a curved vonalat. (mindig jót mulatok ezeken a Samsung féle marketing baromságokon)

Márciusban jön az UBD-K8500 uhd blu-ray lejátszójuk. Első lépések a nagyobb felbontás felé, Lg-nek és Samsungnak is a csúcs lcd tévéje 8K-s lesz idén.

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.