Hirdetés
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Krumple: [Xpenology] DSM 7.3 telepítése proxmox 9 alatt - GUIval
- sh4d0w: Van-e még?
- joghurt: Megtarthatod a jogsid?
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- sziku69: Szólánc.
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- eBay-es kütyük kis pénzért
- tordaitibi: Timeshift használata, és amit nem tudtál, klónozás Timeshift backup szoftverrel
Aktív témák
-
rii
nagyúr
válasz
VladimirR
#4936
üzenetére
(Amit irtál a linkelt hsz-ben, abba én bele se gondotam, de szvsz tényleg így lehet. Sztem a magyar média szándékosan tartja ilyen alacsonyan a szíinvonalat, és ezzel kb. hasonló színvonalra süllyeszti le a társadalom azon rétegét, akik az alap-adókat nézik. nagyon úgy érzem, hogy a médiák azt akarjákk elérni, hogy az emberek gondolkozását Ők irányíthassák.)
Nekem akkor szokott eldurrani az agyam, amikor esti híradóba berakják, hogy XY gázpalckja felelőtlen, hozzánemértő használat miatt felrobbant, és kiégett 4 emelet magasan egy 20 emeletes panelház.
És ezt mutogatták több percen keresztül, pedig ez maximum 30-40 embert érintett, nem az egész országot, mi a túrónak kell ezt az egész országba bele sulykolni? Elég lett volna egy sorban is elmondani, nem kellett volna mellé az a rengeteg képi, és hanganyag.
És úgy érzem, hogy nincs a világban annyi hír, mit nap-mint nap meg kellene nézni, fel kellene dolgozni. Szerintem egy heti újság bőven elegendő.
Ki a francot érdekel, hogy FR. o-ban lezuhant egy repülő? Magyaroszágon legrosszabb esetben ez 8-10 családtagot érint. És a híradók ilyen esetekkel vannak ''kitömve'', feldukkózva.
Amitket írtál, magazinműsorok, azokba már bele sem néztem soha.... Én még a legyen ön is miliomost utálom, de nagyon.
Aktív témák
Hirdetés
- Eladó komplett Gaming állomás
- Keveset ment Lenovo ThinkPad P16v G2 Mobil Munkaállomás -50% Ultra 7 165H 32/1TB RTX 2000 8GB 21Hó
- i3-8100+B360+8GB+240GB konfig - WIN11!
- Logitech G923 PS4/PS5 kormány, pedál, váltó szett
- Új "0" perces Lenovo ThinkPad P16v G2 Mobil Munkaállomás -50% Ultra 7 165H 32/1TB RTX 2000 8GB 327Hó
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i7 14700KF 32/64GB RAM RX 9070 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- HIBÁTLAN iPhone 12 128GB Starlight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4408
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ultra 9 285K 64GB RAM RX 9070 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Csak kipróbált Mini-Erőmű! Mini-PC Ryzen 7 7840HS 16GB 512GB 1 év garancia
- Microsoft Windows, Office & Vírusirtók: Akciók, Azonnali Szállítás, Garantált Minőség, Garancia!
Állásajánlatok
Cég: Central PC számítógép és laptop szerviz - Pécs
Város: Pécs
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

