Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#489) gyerpi


gyerpi
aktív tag

most olvastam a callofduty.hu-n
Nem tudom hogy vagytok vele, de én szeretek külföldi szerverekre is feljárogatni, kapcsolatokat építgetni és így tovább. Egyik kedvelt holland tört szerverre fellépve viszont beigazolódni látszott az amit ígért a PunkBuster. A szerver ki lett bannolva a PB rendszeréből, ami még önmagában nem is volt nagy dolog és a játék is ment, így nem foglalkoztam vele. Mindaddig amíg kb. 1 perc után a stabil 80-as FPS-emből el nem vettek egy nullát és inkább hozzápakolták a 73-as pingemhez. A szerverről természetesen kirúgtak magas ping miatt, amire később pb nélkül fellépve lehetett játszani. Ennek ellenére más nyugat-európai tört szerverekre is felmenve hasonló tapasztalatokat sikerült szereznem.,
A kérdés magyarországra mikor fog elérni a PB keze? A magyar szerverek több mint 90%-a tört, és mint egy korábbi cikkemben is említettem a magyar játékosok fele már használt valamilyen cheatet egy szavazás eredménye alapján. Érdekes lenne pb nélkül játszani ilyen arányok mellett. Mindazonáltal lehet szidni a PB-t, de mégiscsak meglopunk egy programozói gárdát, és élősködünk az ilyen játékkal. Ha a pb kelet-európában is tarolni fog ezzel a húzásával akkor azt kell mondjam nem sok mindent tehetnek a játékosok ellene. Vagy megveszik a játékot és tisztán játszanak, vagy vállalják a tört szerverekkel együtt azt, hogy készek akár csalókkal együtt játszani hasonló szervereken. Valljuk meg őszintén a PB nem a szívünk csücske és mindig van mit rajta fejleszteni, de egy normális szerver elképzelhetetlen nélküle. Mindazonáltal a szerverszolgáltatóknak se fogja megérni ha az egész IP tartományát letiltják, így időszerű az átállás eredeti játékra és eredeti szerverekre. Ami egyébként nem is lenne olyan hülyeség, hisz ki venne meg 10.000 forintért egy olyan játékot, amivel csak whzni, mombotozni, vagy éppen másokat fikázni, esetleg anyázni akar és szeret? A közösség erős szűrőn esne át, és a fiatalabbak közül is csak azokkal találkoznánk akik komolyan gondolják legalább annyira a játékot, hogy ezért még fizetni is képesek legyenek. Másik nagy előny lenne valószínűleg a magyarországi eSport közösségnek, hogy az eredeti játékkal egyre több klán indulna CB-n vagy ESL-n ill. más hasonló rangos tornán, kupán és bajnokságban. Mindezek után már csak az a kérdés ki mikor fogja megvenni a játékot és mikor állítják át a szerverbérlők szervereiket eredetibe?

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.