Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4211) gyerpi


gyerpi
aktív tag

Sziasztok !

Hozzá szólnék ehhez a dogokhoz + FPS csalás stb. Nagyon nem lehet már meghatározni mi számít csalásnak és mi nem.
Nagyon elgondolkodtató az mikor a pro mod-ban ( amit a CB is támogat ) vagy csak a sima csipa fix vagy a no guns vagy mi xar CB-n engedélyezett. Ehhez képest ez a FPS növelő cfg csalás ? Vagy mind csalás ? Mivel folyik a CB toborzás A Blizzard-nál sőt már a CB-zés is elfogadtátok - elfogadtuk a CB szabályokat és a CB szerint ezek a dolgok beleférnek. Ja és a cod.hu-ról a minap belinkeltem, hogy a CB-nek még a riva tuner-os grafika butítás is belefér akkor ez a fps növelő cfg piskóta. Én nem használok semmilyen fps növelő cfg-t és valljuk be attól még nem lesz senki jobb játékos ha több lesz az fps-e és nem hiszem, hogy volna olyan cfg ami csak úgy megnöveli az fps-t sztem a grafika nagyon low lesz ( valamit valamiért). Addig az nem is baj amíg mondjuk nem élvez előnyt ebből ( pl. eltűnik a fű overgrown-on mert a csipás nm tud elbújni). Én is low grafon nyomtam a cod2-őt sokáig és semmilyen előnyöm nem származott belőle sőt,
mert mondjuk amerikaiban carentan-on jobbra a dobozok mögül kirohansz low grafon nem veszed észre a kerítés mögött álló ellent mert szar a grafikád csak találomra lőttem sokszor néha bejött néha meg nem - ennyi és sok ilyen példát tudnák mondani
mióta új gkártyám van azóta sokszor sok mindent észre veszek amire azelőtt esélyem sem lett volna.
Lehet buzerálni azért, hogy csít párti vagyok, nem de én már személy szerint el sem tudom dönteni mi a csalás és mi nem és ha elfogadod a CB szabályokat és ezek beleférnek akkor nem sok mindent lehet tenni,
lehetnek elveink a cfg használatról csak nem sokat érnek - ez van

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.