Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-11-03 08:23:58

LOGOUT.hu

Modst3R fórumtársunk részletes cikke: [link]
2016 májusában az nVidia bemutatta a(z) GeForce GTX-1080 és GTX-1070-es újgenerációs termékét, ami már a Pascal architektúrára épül. A GP104-es maggal van dolgunk, ami fölfogható a GP102 kistestvérének, erre épül majd a Quadro P5000-es termékük is.
A teljes GP104 2560 CUDA maggal rendelkezik, azonban ennyi csak a GTX-1080-ban aktív, a GTX-1070-nek 1920 aktív egységgel kell gazdálkodnia. A lapka mérete: 314 mm², TSMC gyártja 16nm FF+ -on.
Figyelem! Ezek az órajelek csak a Founder's Edition-re vonatkoznak, ettől a különböző gyártói, ún. custom kártyák eltérnek, a fogyasztás szintén eltérhet.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2451) VTom válasza kócos87 (#2449) üzenetére


VTom
veterán

UK-ből nem kell fizetned semmit, csak a kártyát meg a szállítást. Unión belül nincs semmi külön adó.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#2452) pohár válasza kócos87 (#2449) üzenetére


pohár
félisten

EU-n belül senkinek nem fizetsz semmi adót külön, már ki lett tárgyalva...

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2453) Tomassy00 válasza kenwood (#2405) üzenetére


Tomassy00
senior tag

Nem muszáj elhinni, aki akarja próbálja ki, és vagy észre veszi a különbséget vagy nem. :) Mivel nekem sas szemem van így nem tudtam nem észre venni mennyivel jobb a win10 a 7nél :K

(#2454) Tomassy00


Tomassy00
senior tag

Na a custom kártyák eléggé elmebeteg árakkal kezdenek nálunk :C

[link]

(#2455) shteer válasza Tomassy00 (#2454) üzenetére


shteer
titán

255k-tól, előrendelésre

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#2456) pohár válasza shteer (#2455) üzenetére


pohár
félisten

úgy néz ki, hogy aki értelmes áron akar VGA-t venni, az szépen megrendeli az EVGA-tól ~700€-ért szállítással... legalábbis egy darabig

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2457) #16729600 válasza pohár (#2456) üzenetére


#16729600
törölt tag

Pontosítanék: megrendeli Evgától és csenget 742€-t ( ennél olcsóbb nincs előrendelésben ) :K

(#2458) Hubba12 válasza shteer (#2455) üzenetére


Hubba12
senior tag

Megláttam ezt az árat majdnem el ájultam..xd :W Majd 300k...

[ Szerkesztve ]

Csak az ASUS!

(#2459) pohár válasza #16729600 (#2457) üzenetére


pohár
félisten

nono, pár napja volt még 679€-ért (+14€ delivery) ACX3.0 SC, már nincs?

na, meg is van, még mindig ugyanannyi az ára, bár ez nem SC verzió, mondjuk azt a ~100-100MHz-et te magad is fel tudod húzni Precisionben, nem igazán látom értelmét, hogy kiadj érte 50€-t pluszban, hogy helyetted csinálják meg :D

hm, ez még lehet nem elérhető? a termék alatt még csak Auto-Notify gomb van, nem Pre-Order (ha így is van, 1-2 hetet lehet megéri várni rá, csak feltöltődik a saját raktáruk is szép lassan)

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2460) #16729600 válasza pohár (#2459) üzenetére


#16729600
törölt tag

Soha nem volt még előrendelhető formában sem, kérhetsz email értesítést, ha kihozzák...

(#2461) Bewy


Bewy
tag

Ezek szerint az EVGA ACX 3.0 kártyán csak 1db 8 pines csatlakozó lesz, így aki tuningolni akar annak többet kell kártyára költenie :))
[link]

(#2462) shteer válasza Bewy (#2461) üzenetére


shteer
titán

Azt is lehet tuningolni, akárcsak a FE verziót - max nem tudsz versenyre kelni a duplacsatisokkal +2 fps-ért

..szerintem jónak tűnik

(#2463) Scholes9 válasza Hubba12 (#2458) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Szinte hozzád vágják ;] :U :DDD

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#2464) Franklin válasza VTom (#2447) üzenetére


Franklin
addikt

Arról nem is beszélve, hogy sokszor játéktechnikailag hátrány, ha mindent max-ra állítasz, pl. a sűrűbb növényzet vagy egyéb effektek (köd, eső, füst, stb) miatt nehezebben veszed észre az ellenfelet.

Én pl. multiban mindent leveszek minimumra (GTA5, BF4, CSGO), mert ott nem a látvány számít, hanem a hatékonyság: minél tisztább játékterület, minél több fps-sel.

Szóval kb. így néz ki egy tökéletes grafikai beállítás multira: [link] ;]

(#2465) M@trixfan válasza Franklin (#2464) üzenetére


M@trixfan
addikt

Értem amit mondasz, de mint élmény borzalmas. Ahogy fejlődik a technika pont az lenne a lényeg, hogy pl. egy bokorban el lshessen rejtőzni, stb...

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#2466) GeneraL_XTX válasza rocket (#2416) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Ez egy 980Ti :DDD

(#2467) Franklin válasza M@trixfan (#2465) üzenetére


Franklin
addikt

Mindenkinek más az élmény: nekem az, ha hatékony vagyok, másnak meg az, hogy ultra grafikával multizott :-)

(#2468) Assdak válasza shteer (#2455) üzenetére


Assdak
őstag

Másra számítottunk? =)
Ja hogy volt aki hitt az FE ár alatti mesékben...

(#2469) shteer válasza Assdak (#2468) üzenetére


shteer
titán

korai még. majd ha lesz készlet bőven, akkor lehet mesélni :)

..szerintem jónak tűnik

(#2470) FollowTheORI válasza Ijk (#2439) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Meg szoktam nézni általában mit kapcsolok ki... sőt van amit alapból kilövök énis általában, pl a homály AA-t. :)

De az a baj egy két mostani játékban már ígyis döcögős... és általában utána már olyanokat kell kikapcsolni amik azért láthatóak, ha figyel rá az ember... pl árnyékok butítása, textúrák, tesszeláció, vagy épp valami GW effekt, pl füst/porfelhő, vagy "particle" effekt, eső vagy vulumetrikus fény, stb. :)

Persze igazad van szubjektív is... ezekre általában játék közben, főleg ha jó a sztori vagy pörgös az akció nincs időd figyelni, tehát nem veszed észere hogy az árnyék éles vagy puha szélű, kicsit homályosabb... vagy az AO árnyékok ott vannak e a sarkokon meg az élek alatt... vagy épp mekkora és milyen füst van, vagy az a god-ray az most ott van e, vagy ez e a legjobb amit láthatsz belőle.

De amikor utánanézel ezeknek akkor azért tudod és látod is mit kapcsolsz ki... és igen néha lehet nem ezt figyeled, de tudat alatt azért mégiscsak jó, hogy be van kapcsolva és tudod hogy amit látsz az a maximális szint amit a tartalom készítői vizuálisan eléd akartak tárni.
És ehhez a 980 már kevés az idei játékok egy részénél.

Ilyen szempontból mostanában külön jó, hogy az NV szokott guide-okat feltenni a gf.com-ra... ott meg tudom nézni melyik effektnek mi a hatása és el tudom dönteni megéri e vagy sem, ha sebesség gondom van. Vagy egyáltaláb számít e az állítgatása + vagy - irányba... mert lehet alig van hatása, akkor meg maradhat maxon.

Amik ősszel jönnek, azoknál meg tuti (Deus Ex, BF1, stb stb)... :)
Ezek a játékok 1070/80-ra lesznek már "optimalizálva".

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#2471) Locutus válasza rocket (#2435) üzenetére


Locutus
veterán

Baszki EVGA-ék végre megcsinálták, amiről 2 éve beszélek :D
Egy L alakú adapter, hogy a tápkábelek ne felfelé álljanak ki a videokártyából... Kicsit béna mondjuk a megvalósítás, de kezdetnek nem rossz :)

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#2472) pohár válasza Locutus (#2471) üzenetére


pohár
félisten

és lehet külön is venni majd, lesz 8+8-as verziója is, EVGA Power Link néven fut majd, árat egyelőre nem mondtak rá

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2473) Abu85 válasza FollowTheORI (#2470) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

A Deus Ex: MD-nél és a BF1-nál nem az erő lesz a gond, hanem a gyártóspecifikus dolgok. A GPUOpen az "Open" a fejlesztők felé és "Closed" a többi gyártó felé, amíg persze nem implementálják a megfelelő könyvtárakat (nem fogják). Az Open azt jelenti, hogy megnyitja a hardvert a fejlesztők előtt és nem azt, hogy bárki futtatni tudja az erre épülő eljárást. Az új Deus Ex és új BF számos AGS eljárást fog tartalmazni, hogy futtathassák PC-n a konzolos kódokat.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#2474) Kacsa75

Szervusztok Kedves Fórumtársak!
Kérném szépen a bocsánatotokat, ha nem a megfelelő helyre írtam kérdésemet.
Kérlek Benneteket segítsetek abban a kérdésben; hogy mikor jelenik meg kb. az 1080Ti VGA?
Azért szeretném tudni, hogy érdemes várni rá, vagy annyira távoli az időpont, hogy vásároljam meg inkább az 1080-ast?
Előre is nagyon szépen köszönöm a választ.
Isten áldjon meg Titeket!

Dombi Péter Bp.XXII.Ker.

(#2475) Ren Hoek válasza Abu85 (#2473) üzenetére


Ren Hoek
veterán

És ez mit jelent pontosan egy Pascal tulajra nézve? Vagy egy Polaris tulajra?

Egyiken beroskad, másikon meg szép/gyors?

(#2476) Abu85 válasza Ren Hoek (#2475) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Attól függ, hogy miket használnak. Az biztos, hogy az összepréselést máshogy implementálják konzolon és PC-n. Eddig PC-n atomi operációkkal dolgoztak, ami eléggé rossz módszer, mert még barátok között is akár 64 atomics/wavefront lehet a mutató. A konzolos módszer azonban mbcnt-s, ami atomics nélkül ugyanazt az eredményt adja. Ezt biztos, hogy áthozzák PC-re az említett stúdiók, mert ők kérték az AGS/SPIR-V kiterjesztéseket. Szerintem megcsinálnák amúgy az NV-nek is, ha adnának nekik megfelelő hardverelérést, megfelelő leírásokkal, megfelelő fejlesztőeszközökkel.

Beroskadni nem fog, de nem véletlenül kérték. Van sebességelőnye rendesen.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#2477) bombibmw


bombibmw
veterán

Sziasztok!
Lehet, hogy hülye kérdés, de biztosra akarok menni.
A kérdésem az lenne, hogy a custom 1080-akon is HDMI 2.0 lesz?

(#2478) - = Zk = - válasza TOBYMACK (#2407) üzenetére


- = Zk = -
félisten

4,5. 4690K, 1,2V... kellemesen hajtja...
1-2 játéknál érződik, hogy kevés az i5... de az esetek többségében kellemesen dolgozik.. 80-90% fölött. cpu-gpuk egyaránt...

grafikai baszkodás sincs, mint CF-fel volt. megy minden simán (kop-kop)
nem bántam meg. októberben ha megyek haza, lehet lecserélem egy 4790K-ra.. LEHET

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2479) tailor74 válasza Kacsa75 (#2474) üzenetére


tailor74
őstag

Szia Uram!
A kérdésedre a válasz egy merő találgatás sajnos, eddig csak az a biztos, hogy lesz ilyen kártya. Amennyire én tudom konkrét időpontot még nem lehet találni a neten.
Ha bele megyek a találgatásba, akkor azt mondanám, hogy az Amd a BF1 megjelenésere szeretné időzíteni a vega kártya megjelenését ez kb okt. vége- nov. eleje. Elképzelhető, hogy az nv is készül egy " nagyvaddal" erre az időpontra, de ez mint mondtam csak merő találgatás.

Ugyanakkor ha jól tudom Te 980ti tulaj vagy, talán nem is olyan sürgős cserélned, hisz mire a bolti készletek rendesen feltöltődnek, eltelik 1.5-2 hónap, addigra lehet kapsz konkrét megjelenési dátumot is 1080ti ügyben.

Üdvözlet Neked és Családodnak!

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#2480) Ren Hoek válasza Abu85 (#2476) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Szóval akkor várjuk meg inkább a Polarist, mert kiadunk egy zsák pénzt az új NV kártyákra, aztán hiphop porba döngölik majd őket az elövetkező játékokban?

[ Szerkesztve ]

(#2481) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

LinusTechTips 1070 benchmarkok meg minden. :DDD Sajnos Linus mester nem tart minket arra méltónak, hogy ő vezesse fel a kártyát. :(

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#2482) #45997568 válasza bombibmw (#2477) üzenetére


#45997568
törölt tag

En meg nem nagyon talalkoztam olyannal hogy a hutes megvaltoztatta volna a VGA kimeneteinek speckojat :U

Egy pelda: MSI FE es MSI Gaming

Ha nem vagy biztos akkor erdemes megnezne a leirasat, a gyarto honlapja a legjobb ;)

(#2480) Ren Hoek: dehogyis, azt vedd meg amit Te szeretnel a gepedben latni es jatszani vele, ha ez egy 1070 vagy 1080 akkor azt, ha mas akkor azt ;)

[ Szerkesztve ]

(#2483) bombibmw válasza #45997568 (#2482) üzenetére


bombibmw
veterán

Én se találkoztam még, ezért is írtam azt, amit. :)
Köszi a választ!

[ Szerkesztve ]

(#2484) Ren Hoek válasza #45997568 (#2482) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Itt azért a döntéshez fontos tudni olyan dolgokat, hogy hogyan viszonyul a HW a konzolfunkciókhoz..DX12-höz stb... ebben lehet előnye lesz az AMD-nek... csak éppen a kártyák sehol.

Az már biztos, hogy 1070 is túl lesz lőve az elején árban, kizárt a 140K... szóval én kivárok, legalább Polaris infókra.

(#2485) - = Zk = - válasza Dyingsoul (#2481) üzenetére


- = Zk = -
félisten

fura egy fazon, na....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2486) norti válasza Dyingsoul (#2481) üzenetére


norti
addikt

Szerintem kint van Computexen és nem ért rá :)

(#2487) Abu85 válasza Ren Hoek (#2480) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

A Polarisnak ehhez semmi köze. Ezek olyan funkciók, amelyek évek óta kihasználatlanul állnak a hardverekben. Az NV hardvereiben is ott vannak csak annyi a különbség, hogy az NV nem ad lehetőséget sem az elérésükre.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#2488) Dare2Live válasza Ren Hoek (#2484) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

jun 29.én jár le az AMD NDA, imo polaris júliusban.

DE elvileg polarisok a 150-300$os kategóriába jönnek, azaz meglepne ha elérné az 1070et. 1080/1080TI/TX kategória AMDtől majd a Vega legkorábban imo összel.

persze lehet tévedek, de mindegy mert juni29et én ugyis megvárom vásárlással. :)

szerk: Még mindig az a bajom 1080al, hogy 4Khoz/VRhez nagyon kevés, 1080Phez meg sok. Akinek ez utobbi fontos annak nincs más meg kell várni a 1080TI/TX/VEGAt. (vagy bár nálam kizárt SLI.)

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#2489) Kacsa75 válasza tailor74 (#2479) üzenetére

Szervusz Tisztelt Barátom!
Először is szívből köszönöm a becses segítséged.
Külön köszönöm szépen a családom felé irányuló üdvözlésed.
Nagyon rendes vagy.
Igen, jól tudod URAM, hála Istennek, be tudtam szerezni egy Ti-t.
Megfogadom Barátom hozzáértő tanácsodat és megvárom, hogy a közeljövő mit hoz.
Még egyszer nagyon szépen köszönök mindent.
Isten áldjon meg Téged és Becses Családodat!

Dombi Péter Bp.XXII.Ker.

(#2490) Hmmm1 válasza Dare2Live (#2488) üzenetére


Hmmm1
aktív tag

Hát azért annyira nem kevés 4k-s teszteket elnézve simán játszható és nem akad az a 40 fps se, mégha ingadozik is. SLI persze egy baromság, egy undorító luxus és pazarlás. Egy kártyának illik tudni amit kell, szerintem is. Simán eltudsz lenni 4k-val ezzel is, pláne ha sok effekt nem is érdekel, sőt nem is tetszik.
Witcher 3 meg iylenek jól futottak 4k-ban, MAXON. és egy W3 is olyan jatek pont hogy 40 fps-el is élvezhető, ha jól tartja. Nem kell mindig a 60 fps. Az butaság.
Rise of the tomb raidert custom very highon egy 960-al 30-40 közti erősen ingaodzó fpsel toltam ki, de nem szakadt tőle a kép meg ilyesmi. Játékfüggő is mondjuk.

(#2491) Reggie0 válasza Dyingsoul (#2481) üzenetére


Reggie0
félisten

Nem olyan nagy gond, a beszedstilusa eleg irritalo:) Nala mar csak az eevblog-os srac szornyubb.

(#2492) cyberkind


cyberkind
félisten

Olyan lesz valaha az egyik generációtól kezdve hogy a vram összeadódik és lesz értelme a kisebb SLI-nek?

Paranormal Cocktivity

(#2493) Abu85 válasza cyberkind (#2492) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Igen, de azt DX12 és Vulkan API-ban is multiadapternek hívják. Az unlinked módról van szó.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#2494) Reggie0 válasza cyberkind (#2492) üzenetére


Reggie0
félisten

Olyan nem nagyon lesz, hogy teljesen osszeadodik, legfeljebb akkor ha ket teljesen fuggetlen kepet(feladatot) kell szamolniuk, ugyanis a ket kartya kozotti osszekottetes savszelessege nagysagrenddel kisebb, mint a lokalis memoria savszelessege, igy egymas memoriajabol nagysagrendi teljesitmenycsokkenes mellett tudnak elerni adatot. Amint van osszefugges a ket kep(feladat kozott) vagy egymas kozotti adatatvitelre(egyik felhasznalja a masik eredmenyet) vagy egyszerre jelen kell lennie mind a ket kartyaban az adatok egy reszenek(pl. texturak).

[ Szerkesztve ]

(#2495) #45997568 válasza cyberkind (#2492) üzenetére


#45997568
törölt tag

Elvileg a DX12-Vulkan tudna ezt, ezert is mint SLI/CF a hagyomanyos ertelemben megszunik, es kivaltja ez a multi adapter dolog, kerdes mikortol lathatjuk elterjedten a gyakorlatban is. A mester megelozott, de az ismetles a tudas atyja :)

[ Szerkesztve ]

(#2496) DeckardCain


DeckardCain
senior tag

(#2497) Cole86 válasza DeckardCain (#2496) üzenetére


Cole86
senior tag

Ronda és finom? hát szerintem, ha hasonlítani fog a korábbi strix dc3 hűtőhöz és csak ráncfelvarrást kapott akkor nem lesz egy siker modell.. :U

[ Szerkesztve ]

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#2498) Dare2Live válasza Hmmm1 (#2490) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

"ha sok effekt nem is érdekel" akkor el lehet lenni 1080al 4Kn. 970el is. ;) és persze fps nagyon egyén függő.

Ma nekem ha kb egy ~+20-30%al 1080 erősebb lenne elég lenne 4Kra, kb hozná amit egy 970 tud 1080Pn.
DE még akkor is a jövőbeli játékok GPU igénye nem csökkenni szokott azaz a jövőben már nem.
Ez számomra az 1080 baja, ezért vakarozok megvenni, ahoz túl drága/nagyot fog esni az ára, hogy 2év múlva 4K/VR miatt cserélni kelljen.

és igen a VRt még nem is karcolgattuk márpedig az már egy (dupla) FHD/WQHDval is elég buli de annak aztán végképp kell a min 60FPS (inkább 80+).

Természetesen ez szigorú IMO... akinek "30-40 közti erősen ingaodzó fps" is elég arra nem vonatkozik, de annak meg minek 1070/1080?

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#2499) GeneraL_XTX válasza DeckardCain (#2496) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Ugy látom egy az egyben ugyanazok a hűtők jönnek az 1070-eken is mint az 1080-akon, sok újdonság itt már nem lesz :(

(#2500) tome.jr


tome.jr
addikt
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.