Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9101) general


general
addikt

sziasztok!
nekem az lenne a kérdésem, hogy ezzel a kártyával vajon lehet-e 10 bites képmegjelenítést adni? Tud-e ilyet?

(#9102) Hauptmann válasza donnie.d (#9100) üzenetére


Hauptmann
addikt

Az is egy jó kérdés, hogy pár év alatt hogy a picsába lett egy középkategóriás kártya ára a duplája. 2011-ben a 460 SOC-t 40 valahányért vettem. És ezt nem lehet csak a szar Ft-al magyarázni.

(#9103) szasanyi válasza Hauptmann (#9102) üzenetére


szasanyi
félisten

Úgy, hogy szűkül a piac. A fejlesztések költsége és a haszonkulcs kábé ua. lehet, csak ugye kevesebb eladásból kell az elvárt bevételt produkálni. :U

(#9104) EVL2 válasza Hauptmann (#9102) üzenetére


EVL2
aktív tag

Az a szép benne hogy még lehet nem is teljesen a középkategóriáról beszélünk.
1050,1060,1070,1080,TITAN X
Ha pusztán csak ezt nézzük a kisebb mellékágakat és változásokat figyelembe véve még nem tartunk középen az 1060-al.

Persze teljes mértékben egyetértek hogy sokkolók az árak és drámai a helyzet. Békés megyében élek és itt aztán igazán érződik ez.

[ Szerkesztve ]

(#9105) FunPro válasza szasanyi (#9103) üzenetére


FunPro
senior tag

Annyira rájuk jár a rúd, hogy sorba dőlnek meg az anyagi csúcsok! Szegények! :O

Erről mindig ez jut eszembe:
Szegények

Amúgy, nemes egyszerűséggel úgy vannak vele, hogy miért adja kevesebbért, ha ennyiért is megveszi a sok birka. Semmi köze a piachoz. ;)

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#9106) FunPro válasza EVL2 (#9104) üzenetére


FunPro
senior tag

És akkor jöhet az élet újabb alapigazsága:
Nem az árak magasak, mi vagyunk a csórók. . . :K :O

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#9107) Rasiel válasza FunPro (#9079) üzenetére


Rasiel
senior tag

Én meg pont fordítva: eddig nem tapasztaltam hasonlót YT alatt, pedig nem egy gépet használok naponta. :N
Próbáld ki Firefox-al, esetleg ha html5-öt használsz, akkor Flash-el is is tehetsz egy próbát! Én FF-et használok html5-el és nincsen semmi problémám a YouTube-al.

(#9108) szasanyi válasza FunPro (#9105) üzenetére


szasanyi
félisten

Szó nincs arról, hogy sajnálni kellene őket! Inkább minket kell sajnálni, mint többszörösen hátrányos helyzetűeket: eleve magas árak amiket ráadásul USD és EUR pénznemet sokszor meg sem különböztetve váltanak :U a "jó erős" forintunkra (mint újabb hátrány) plusz az egyik legmagasabb ÁFA-val megfejelve ami megint csak "jó nekünk" - az esetenként tetten érhető inkorrekt, kapzsi hazai kereskedői hozzáállás már csak hab a tortán.
De ugye nálunk az a helyzet, hogy bizonyos drága termékek (mint mobiltelefon és egyéb műszaki cikkek, ide értve a PC-s hw-eket is) nem azért fogynak olyan nagy számban mert itt annyi embernek megy annyira jól. :( Sajnos sok meggondolatlan, hozzá nem értő és elferdült értékrenddel rendelkező (hülye) ember van akik súlyos hónapokon keresztül képesek ezeknél fontosabb dolgokon spórolni és/vagy hitelre vásárolni ilyen "sz@r", sokad rendű, drága és sok esetben nem alapvető fontosságú (de akár teljességgel hanyagolható) cuccokat.

(#9109) szimi57


szimi57
őstag

Akinek 10 év mulva is full HD-s monitora lesz, annak 10 év mulva is elég lesz a 3 GB. A pixelszám dominál a VRAM esetében. Csak annyi a különbség, hogy 3 GB esetében gyakrabban cserélödik a VRAM tartalma, mint 6 GB-nál. Más kérdés a GPU.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#9110) bobalazs válasza szimi57 (#9109) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Haha, 10 év.
2007 8800 GTS , HD 3870
Hát ezek tényleg megértek már a cserére.

(#9111) sakal83 válasza Hauptmann (#9102) üzenetére


sakal83
addikt

De, sajnos igaz. 180-ról felment a dollár 290-re, ez 63%, 3%-os éves inflációval (költségnövekedés) számolva 80-90%-al drágább MINDEN dollárban számolt termék/szolgáltatás. Ez a gazdasági csodánk sajnos... de ez már politika, azt megy hanyagolom

2011-ben egy 40-es LCD tévét 110k-ért vettem, ma technikailag és költség szinten az 50-es felel meg a 40-esnek, csak az ára lett itthon 190k...

Nyugaton az árszint változatlan, csak mi szopjuk be, hogy azért drágább, mert nagyobb lett...

(#9112) szimi57 válasza bobalazs (#9110) üzenetére


szimi57
őstag

Persze, a GPU miatt. 3 GB. rammal ellennének.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#9113) PeL válasza szimi57 (#9112) üzenetére


PeL
addikt

10 év múlva kb annyit fog érni a 3GB VRAM mint most az 128 kb. 10 év múlva kb már 64-128 GB-os kártyák lesznek, és lehet keveset mondtam

[ Szerkesztve ]

(#9114) PeL válasza PeL (#9113) üzenetére


PeL
addikt

128MB-ot akartam írni :DDD

(#9115) szimi57 válasza PeL (#9113) üzenetére


szimi57
őstag

Ja, 19200x10800-as felbontáson :)

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#9116) Imre921 válasza PeL (#9113) üzenetére


Imre921
tag

Racionálisan belegondolva van abban valami amit írsz, de ezek borzasztó nagy számok, és nagyon sok esetben az idő elteltével nem duplázódnak ám meg triplázódnak a hardware igények. Legalábbis nem minden fronton. A vizualitás nagyot ugrott az utóbbi években, de oda is elfog érni az Intel szindróma ebben biztos vagyok. Erről lejjebb még említést teszek. Abba is érdemes belegondolni hogy most hol járunk a dx12-vel, és hogy fog kinézni az a Game, ami teszem azt 100Gb vRam felett eszik :DDD Már most is majdhogynem fotorealisztikus 1-2 AAA-s cím, úgyhogy sztem kicsit irreálisak a számításaid még akkor is, ha matek szintjén rendben lehet :DDD Sztem inkább más irányba fog elmozdulni a fejlesztés néhány év múlva mintsem egy nyákot telenyomjanak memóriamódulokkal :) A fogyasztás és a gyártástechnológia sem utolsó tényező, procik terén most járunk pl 14nm-nél, nem hiszem hogy 10éven belül fénysebességű pc-k lesznek. Ilyen alapon akkor 10év múlva egy középkategóriás Intel proci IGP-je azt fogja hozni mint egy mai felső kategóriás vga :DDD Itt van az Intel pl(egyértelmű hosszú évek óta hogy játékra sokkal jobb mint az Amd)aki évek óta egy helyben toporog, és gyakorlatilag csak a tokozásokat nevezik át szinte. Meg lehet nézni egy csomó A kategóriás mai játékkal hogy még akár a 4generációval ezelőtti i5-ök is hozzák azokat az fps értékeket megfelelően erős vga-val, mint egy skylake vagy egy caby lake.
Szóval a következetességeddel nincs baj, de nem lesznek itt 10év múlva sem 128Gigás karik SZERINTEM! (ezt a hozzászólásomat majd elmenthetné azért valaki az utókornak, és 2027-ben elő lehetne szedni :DDD ) Más jellegű fejlesztések várhatóak most már majd én azt gondolom :)

khmm...Nem adod el nekem az inno 3D 1060asodat jóárasítva(nem mintha amúgy nem lenne az :DDD )15-én? :DD

[ Szerkesztve ]

(#9117) PeL válasza Imre921 (#9116) üzenetére


PeL
addikt

Miért lenne nagy szám? :) Project Cars 2 már 12K-s felbontást fog támogatni, és idén jelenik meg. Értem én hogy a kijelzőknek is fejlődniük kell, de még a 4K is elég gyerekcipőben jár elterjedtség szempontjából.

[ Szerkesztve ]

(#9118) , válasza Imre921 (#9081) üzenetére


,
addikt

Tökéletesen egyetértek, a 1060 3GB jelenleg best buy FullHD felbontás mellé!
Akiknek még nem volt, csakis ők hozzák fel negatív példaként a 3 GB VRAM-ot, mert hiába van pl. az RX 470-en, az R9 290-en, vagy a GTX 970-en 4 GB VRAM, a 1060 3GB a kevesebb VRAM ellenére is erősebb ezeknél valamennyivel. (Most voltak itt nálam a napokban, kicsit megint tesztelgettem, próbálgattam őket. Nálam ez volt az erősorrend: RX 470 4GB, R9 290 4GB, GTX 970 4GB, GTX 1060 3GB)
Fogyasztás és hőmérséklet terén meg szintén a 1060 3GB a bajnok. Tehát ez fogyasztja a legkevesebbet, ez a leghűvösebb, és a legerősebb is közülük. Hogy szándékosan sikerült-e ilyen jóra vagy sem, azt nem tudom, de ezzel az árazással ez akkora tuti vétel, hogy csak na!

(#9119) , válasza donnie.d (#9082) üzenetére


,
addikt

Az, hogy mennyi VRAM-ot használ egy játék, tehát hogy beleférsz-e 3GB-ba vagy sem, kizárólag beállításfüggő. Az általad felsorolt játékok tökéletesen futnak 1060 3GB-on is úgy, hogy látvány terén semmi különbséget nem veszel észre egy több VRAM-os kártyával szemben.
A GTA 5-öt is föl tudod vinni jóval 3 GB fölé, meg bele tudsz vele férni a 3GB-ba is. Én személy szerint játék közben, folyamatosan mozgó képnél, az adott feladatra, tehát magára a játékra koncentrálva az égvilágon semmi különbséget nem látok a két beállítás között. Biztos lehetne találni, ha valakinek kizárólag a szőrszálhasogatás a célja, és nem pedig az, hogy játsszon egy jót, de a játékokkal játszani szoktak elsősorban.

(#9120) Apollo_21


Apollo_21
addikt

Vhogy erre inkább nem reagálok:D De mégis...azt is inkább offba.
B--a a csőrőm nemkicsit ez a 3gb-t fullhd jópáros! NEM nemaz!
Felejtsük el ezt a tutiság dolgot hogy elég, opciókat állítgattok hogy beleférjetek 2-3játéknál a vram keretbe...
pont ezzel bukik meg a nagy igazság katyvasz amit páran írtok.

Nekem kb 2éve nemfelel meg a 3gb-t, mert sem a 280x sem a gtx 580 3gb-t nemvolt képes grafikus beállítás visszavétel nélkül megbírkózni fullhd-ben dolgokkal....

Asus ROG STRIX /ROG-Join the republic/

(#9121) , válasza Apollo_21 (#9120) üzenetére


,
addikt

Arra a 1060 sem lesz képes, nyugi. Vegyünk csak alapul egy pár éves játékot, a GTA 5-öt. Nem a VRAM mennyisége a mérvadó, hanem a GPU ereje, hiába fér bele a sok beállítás a VRAM-ba, a GPU kevés lesz hozzá.
Amiket írtál kártyákat (280X, GTX 580) ott sem a 3GB VRAM volt a gond, hanem a gyenge GPU.
Van itthon 4 GB-os kártyám is, meg volt 8 GB-os is. A sok VRAM-hoz GPU is kéne ám. (1070-nél meg is volt, de az már bőven a felsorolt kártyák fölött van teljesítményben)

(#9122) PeL válasza Apollo_21 (#9120) üzenetére


PeL
addikt

De látványban mit veszítesz kimaxolt beállításokhoz képest? Szerintem túl sokat nem. Például elég ha a sokat emlegetett GTA V-t megnézed, Ultra textúra vs Very high. Látványban szinte észrevehetetlen a különbség, VRAM-ban meg 1GB-ban mérhető. Minden játékban van egy beállítási szint ami felett mondhatni alig nyersz a látványhoz pluszt, viszont már megvan az az érzés hogy k*rva jól néz ki az egész, meg jól is fut. Én nem vagyok maximalista, ehhez a kártyához nem is szabad így állni, mert nem csúcskategória az 1060-as semmilyen változatban sem. Ultra helyett csak Very High-on vannak az opciók? Kit érdekel? :D Látványban kb ugyanúgy a csúcskategóriát idézi, fix 60 fps megvan, kell ennél több? Nem hiszem.

[ Szerkesztve ]

(#9123) FunPro válasza PeL (#9122) üzenetére


FunPro
senior tag

Amúgy, ha már itt tartunk, az experience miért kezeli csúcs kártyának az 1060-at?
Eddig egy játék nem volt kb. amit normálisan belőtt. Mindent felnyom mint a barom, aztán szaggatnak a dolgok össze-vissza.

Ennek úgy lenne értelme, ha valaki megkeresné azt a beállítási szintet, ahol a grafika még nem megy a teljesítmény rovására. Amikor ezt megtalálta, a beállítási értékeket betáplálja a rendszerbe, a többi kártyatulajdonos pedig boldogan eljátszik az ideális beállításokkal.

Ha pedig ez most is így megy, akkor valami nagyon nem stimmel.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#9124) jcs válasza , (#9119) üzenetére


jcs
tag

:F Az a baj, hogy tényleg félre vagyunk tájékoztatva:
Crysis 3 vram
Itt pl . jóval kisebb értékeket kapnak, mint amit a fórumtársak mérnek.... :U

...szakmaiatlan vagyok ! diszlexiás és a csökkent értelmi képességű :(

(#9125) szasanyi


szasanyi
félisten

Ez a 3GB vs 6GB kicsit túl van bonyolítva. Az összefoglalóba betettük a rövid lényeget, vannak tesztek (linkelve is) e témában. Mindenki vegye az igényeinek és/vagy a buxájának megfelelőt, fölösleges az önigazoló és mást győzködő postok garmadáját beírni.

(#9126) szimi57


szimi57
őstag

Ha lenne 3 GB-os 1070-es én azt venném, nem a 6 GB-os 1060-at. :)

[ Szerkesztve ]

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#9127) alcsa válasza szasanyi (#9125) üzenetére


alcsa
senior tag

Az én buxámnak más kell :DDD

;]

(#9128) szasanyi válasza alcsa (#9127) üzenetére


szasanyi
félisten

Akkor add oda neki, nem vagyok én semmi jó ellenzője. :D

(#9129) Solymi81


Solymi81
aktív tag

szasanyi:

Itthon annyiba kerül a hardver mint külföldön, ha átváltod a jelenlegi árakat.
Tudom, mert szoktam nézegetni az Amazonon.

Az, hogy ilyen az árfolyamunk az vásárlás szempontból negatív, viszont pozitív befektetési szempontból.
A problémát inkább az alacsony fizetés és az azon (és minden máson) lévő sok adó jelenti.

Középkategória témakör:
Kicsit túl van ez lihegve a részünkről, egyrészt mivel többségünk már nem fiatal, másrészt végigkövettük az ipar fejlődését így kialakultak bizonyos igények és elvárások.
Számomra a középkategória (közepe) azt jelenti, hogy van egy olyan konfigom ami elviszi a játékot közepes vagy néha kicsit jobb beállításokkal, kb. 30-45 fps környékén.

Ha maradunk azon a középkategóriára belőtt 40-50K szint környékén, akkor megkapjuk az rx460-at és a GTX1050-et. Drágábban meg már az RX470-et, bár az már erősen 65K környékén megy.
Ezért a pénzért a GTX1050-es max vagy ahhoz közeli beállításon, fullhd-ban hoz 35-50 fps-t játéktól függetlenül.

Az RX470 már egy szinttel feljebb lép, az RX480 és az GTX1060 pedig már bőven a felső középkategóriában vannak, a kevesebb RAM-os verzióik pedig használható alternatívák az adott szintre.

Ráadásul ha azt nézzük, hogy ha közepes grafikai szintre veszünk vissza játékokat, akkor neme gy rondaságot kapunk hanem egy teljesen normálisan élvezhető szinten.

Probléma az, hogy be vagyunk etetve a csili-vili űber részletes látvánnyal, miközben nagy részét a játék hevében észre se vesszük, sőt...

Egy szó mint száz, a gtx1060 akkor hívható középkategóriásnak, ha kijelentjük, hogy a fullhd (bár ez ma már alap), maximum beállítások és a 60 fps a minimum elvárás.

(#9130) Imre921


Imre921
tag

TROLL ON

[link]

Vegyetek inkább ilyet. Ez fjúcsörprúf me'4gigás. :DDD :DDD :DDD

Asszem van még 4gigás gt210-es is, de azt nem találtam :DD :DDD :C

troll off

Csodálkozok amúgy hogy a sima gtx1050esek csak 2gigás kiszerelésben kerültek forgalomba :F :DD Mondjuk annak nem is kell több, de láttunk már 'csudálatos termékeket még top gyártóktól is :DDD

(#9131) PeL válasza Imre921 (#9130) üzenetére


PeL
addikt

Mondjuk amúgy érdekes üzletpolitika volt ez az NV részéről, hogy egy jóval gyengébb GPU mellé (1050 Ti) odapakolta a 4GB memóriát ami láthatóan bőven sok arra a kártyára, csak felesleges árfelhajtó tényező, a "gyengébb" 1060-ra meg csak 3GB jutott :DDD Fene se érti a logikát ebben :U 4GB-os 1060-ra azért már nem nagyon lehetne rossz szava a fanyalgóknak sem. Vagy mégis? ;]

[ Szerkesztve ]

(#9132) hundai válasza Imre921 (#9130) üzenetére


hundai
aktív tag

Ez olcsóbb és még 4 gigás is!kinek kell a 3gb os 1060! :Dgété730

-Wake up Neo!

(#9133) Hauptmann válasza PeL (#9131) üzenetére


Hauptmann
addikt

A 192 bites sávszél miatt lett 3, vagy 6 Gb. Nem akarták mégegyszer beszopni azt, amit a 970 4 Gigàjával beszoptak.

(#9134) jcs válasza PeL (#9131) üzenetére


jcs
tag

Ami telerakja a 6gb ot a 1060-on az telerakja a 4 gigát is 1050ti-n.
gtx 960 on is nagyon jó volt.... lásd 960 fórum! :K

...szakmaiatlan vagyok ! diszlexiás és a csökkent értelmi képességű :(

(#9135) donnie.d válasza , (#9119) üzenetére


donnie.d
aktív tag

A zökkenőmentes szórakozás érdekében döntöttem úgy, hogy ha a keret engedi, s én is megbékélek az adott árazásokkal, akkor minél többet költök a hardverekre. Ameddig nem volt saját keresetem elég bosszantó volt, amikor gyenge kártyák álltak a rendelkezésemre, s szórakozás helyett az idegbaj kerülgetett, amikor valami nem ment normálisan, s a játékidő tetemes részét a beállításokkal való sz*rakodás tette ki.
Pont az általad említett ok miatt nem vásároltam 3 GB-s modellt, mert nem azzal akarok foglalkozni, hogy egy adott játéknak eltaláljam a megfelelő beállításait, hogy játék közben ne fogyjon el a kártya VRAM-ja, hanem a kártyához mérve (élsimítás kivételével) mindent beállítok maxra és indulhat a játék.

Ugyan megvagyok elégedve a jelenlegi kártyámmal, ami egy MSI Gaming X, de valahol azért röhejesnek tartom, hogy egy 104k-s áron vásárolt kártyánál is játszadoznom kellett a beállításokkal például a Rise Of The Tomb Raider esetében, ahol ultrán olykor-olykor megfeküdt. És ez azért gáz.

(#9136) sakal83 válasza Solymi81 (#9129) üzenetére


sakal83
addikt

Valamit kihagysz az elmeletedbol. A technikai fejlődést.

A te elmeleted szerint a nalad 8 évvel idosebbnek a kozepkategoria a 640*480. Ami ott fut 24fpssel az a kozepkat.

A rossz árfolyam es ezek + hatasa a befektetesekre elmélet pedig elegge egyoldalú megközelítés... Es mindig minden kormany ezt mondja:)

Akozepkategoria a teljes aktualis termekpaletta a teljesitmeny szerint sorrendbe allitott; kozepen elhelyezkedő tagjai.

A mas fajta nézőpont tiszta magyarazasa a nyomornak:)

Jelen esetben a egy középkategóriás vga az avg fizetés 60%a. 180as arfolyamnal a 30-40%a volt. Magyarul csorobbak vagyunk:)

De ez n. Off

(#9137) kiltrus@citr


kiltrus@citr
csendes tag

Végre megérkezett még meg is köszönték egy szerelmes képeslappal de
minden út kínába vezet hát ez is kínai :D

Gyorsan csináltam tesztet is.

Meglepett milyen hűvös alig melegedett de magam leptem meg mert az msi afterburner-ben megmaradt a hűtés venti beállításom.

Tesztet fullon csináltam mert azért mégis csak teszt bár bőven elég szép high-on normál tesszellációval 2x élsimivel aki nem hiszi járjon utána.

i7 4770, MSI Gtx 1060 Gaming 3X

(#9138) donnie.d válasza kiltrus@citr (#9137) üzenetére


donnie.d
aktív tag

Gratulálok, használd egészséggel. :)

Nekem a kártya nagyon tetszett kibontáskor. Elég masszívnak tűnt látványra, majd tapintásra is. :) Meg mondjuk jó nehéz is. :D

(#9139) Solymi81 válasza sakal83 (#9136) üzenetére


Solymi81
aktív tag

Nem hagytam ki a technikai fejlődést, figyelembe vettem és írtam is, hogy változott és az igények is változtak.

Szerintem érthetően leírtam, hogy akkor hívhatjuk valóban (közép) középkategóriás kártyának, ha a FullHD, 60 fps és a max beállítások a követelmények. Enélkül szerintem inkább a középkategória felső részébe tartozik.

Nézd, az árfolyamváltozás és ezek következményei elég valós dolgok és nem egyoldalú megközelítése a dolgoknak. Senkinek se mindegy, hogy az fizetőeszközét milyen árfolyamon váltják át. Szerinted az angolok, svájciak, svédek miért nem váltottak euróra vagy az olaszok miért gondolkodnak azon, hogy visszahozzák a lírát?

"A mas fajta nézőpont tiszta magyarazasa a nyomornak" -> Lásd fentebb. Másrészt nem nyomoromban vagyok a GTX1060 ill. RX480 topikokban.

"Jelen esetben a egy középkategóriás vga az avg fizetés 60%a. 180as arfolyamnal a 30-40%a volt. Magyarul csorobbak vagyunk:)" -> Ja, volt ilyen árfolyam 2008 előtt, aztán jött valamiféle válságnak nevezett apróság ami helyretette a valós piaci értékeket.

Azt meg lehet látni, hogy a gazdaságunk nem éppen erősödik az elmúlt években, gyakorlatilag a dollár 2014-2015 környékén a 230-250-es szintről lőtt fel a jelenlegire. Ha vissza is állna, a 180-as árfolyam akkor is még nagyon messze lenne.

A fizetés részt meg ne is boncolgassuk akkor amikor annak több mint a fele elmegy az adókra.

(#9140) kiltrus@citr válasza donnie.d (#9138) üzenetére


kiltrus@citr
csendes tag

Igen elég combos alig fért be a kis házikóba már majdnem fűrészeltem neki helyet :DDD

i7 4770, MSI Gtx 1060 Gaming 3X

(#9141) Bacusuz


Bacusuz
őstag

Ezek közül mi szükséges feltétlenül az új karimhoz?

Ha nem akarok tuningolni, venti profilt állítgatni, fps-t monitorozni, felvenni, stb akkor elég csak a driver ?

[ Szerkesztve ]

ÜDV! Bacusuz. Veszélyes környéken lakom. Ahányszor becsukom az ablakot, mindig odacsukom valaki kezét.

(#9142) kiltrus@citr válasza Bacusuz (#9141) üzenetére


kiltrus@citr
csendes tag

+meg a pisix (PhysX) én is csak ezeket rakom fel.

i7 4770, MSI Gtx 1060 Gaming 3X

(#9143) Bacusuz válasza kiltrus@citr (#9142) üzenetére


Bacusuz
őstag

driver only?
és a 3d cuccok mik?

ÜDV! Bacusuz. Veszélyes környéken lakom. Ahányszor becsukom az ablakot, mindig odacsukom valaki kezét.

(#9144) Bacusuz válasza Bacusuz (#9143) üzenetére


Bacusuz
őstag

pisix az felvételre van nem?

ÜDV! Bacusuz. Veszélyes környéken lakom. Ahányszor becsukom az ablakot, mindig odacsukom valaki kezét.

(#9145) Apollo_21 válasza , (#9121) üzenetére


Apollo_21
addikt

Jah..értem..tehát amiket írtam kártyák azért fogytak ki a vram-ból a log szerint meg az osd szerint mert gagyi volt a Gpu..hihető:D Én kérek elnézést.
Ilyen elgondolásból ha kevés a rendszer ram..és elfogy akkor tré a lap...

Asus ROG STRIX /ROG-Join the republic/

(#9146) Imre921 válasza kiltrus@citr (#9137) üzenetére


Imre921
tag

Pofás darab. Használd egészséggel :)

3DMark 11-be esetleg tudnál tolni egy default run-t?

(#9147) alcsa válasza kiltrus@citr (#9142) üzenetére


alcsa
senior tag

pisix :DDD

(#9148) vlevi válasza Bacusuz (#9143) üzenetére


vlevi
nagyúr

A 3D cuccok csak akkor kellenek, ha van 3D-s TV-d, monitorod, szemüveged, satöbbi.

(#9149) edari válasza PeL (#9131) üzenetére


edari
őstag

Gondolom a 192 bit miatt lett 3gb az a 3gb. Nem akartak még egy gtx 660-at.

(#9150) EVL2 válasza edari (#9149) üzenetére


EVL2
aktív tag

Elismerték hogy a 192 bit miatt lett 6 és 3GB. variáns

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.