Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9501) Bjørgersson válasza kecso2009 (#9498) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Miért fizetnél rá? :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9502) EVL2 válasza kecso2009 (#9487) üzenetére


EVL2
aktív tag

Szia!

Sajnos ez nagyon gyakori hiba és tényleg a belógó kábel a ludas. A hiba jelenség oka nem az ,hogy a kábel a ventilátor lapátjaihoz ér hanem hogy magasabb fordulaton berezonáltatja a házat vagy a vezetéket és ez csattog egymáson. A hibát úgy is lehet néha orvosolni hogy oldalról benyúlsz egy csipesszel és elmozgatod a venti vezetéket (kicsit megrángatod). Tudom nem tökéletes megoldás de van akinek már segített. Másik megoldás a hűtő leszerelése és a vezeték rögzítése (fingom sincs milyen módon) A másik hogy visszaküldöd gariba, de én is hasonló dologtól félnék mint te. Szerintem is nagy az esélye, hogy visszapasszolják majd egy hónap múlva hogy szerintük "ez így jó ahogy van". De ha nem kerül jelentős plusz költségedbe a csipesz után a gariztatást mindenképpen megpróbálnám. Max. 2 hétig szenvedsz igp-n vagy gép nélkül, de ha szerencséd van levásárolhatod valami másra.

(#9503) Imre921


Imre921
tag

Na megvan az 1060as :)

[link]

Ennyiért nem lehetett otthagyni.(ezt csak arra hogy a 3Gb-osat szerettem volna, de 90ér ez így nagyon korrekt)

Most végeztem az előbb a rendszer újrapakolással, most már patent minden. i5 6500as van alatta.

Amit furcsállok hogy lassan 5órája a gépben van, de a ventik még nem mozdultak. Fém backplate-je van, ami langyos, a rézcső viszont tűzforró. Ami durva hogy így is 45 és 47 fok között tanyázik szinte állandóan. Mindezt 2 3DMark után. 11 és 13. O.o

Ami a 3DMark 13 pontszámokat illeti teljesen rendben vannak, annyit fut a kártya, amennyit kell neki. Sok teszttel összevetettem :)
3DMark 11-ben viszont más a helyzet, mert ott elég gyengén muzsikál.(legalábbis önmagához képest) Alig éri el a 13ezer pontot(kicsit alatta marad)pedig ebbe a kártyába jóval több van. 17körül kéne menjen, de mikor utánanéztem láttam hogy ott mind i7 6950X meg ilyen monstrumok muzsikáltak alatta.
Szóval ez a közepes i5 hagy azért még benne kraftot. Nem tudom mennyit, mert a 3DMark 13-al teljesen rendbe vannak a pontszámok, úgyhogy nagyon nem is zavar igazán.
Nyilván ott már jobban a gpu-ra vannak kihegyezve a tesztek, vagy ilyesmi.

Összességében nagyon jó kis középkategóriás masinát raktam össze azt kell mondjam, elégedett vagyok vele minden téren :) (bár a vga ventik még nem mozdultak, had ne kiabáljam el XD :DDD )

(#9504) Imre921


Imre921
tag

Jelentem ledarálta az ujjam a ventije :DDD Aida stress test :D

Hangja szinte semmi. A proci stock hűtője hangosabb O.o

Kiváló vétel volt tényleg. A hűtésébe se lehet sehol belekötni. Csak ajánlani tudom a Gigát ;)

(#9505) Imre921


Imre921
tag

Time Spy is hozza a kötelezőt 4000felett, szóval most már biztos hogy a dx11es 3dmark11-et nem szereti csak :) Vagyis szeretné, 100ezres procival vagy afölött :DDD
Na de most már kéne gamelni is ám. Van felhozatal : Far Cry Primal, Battlefield 1, GTA 5, Metal Gear Solid V Phantom Pain, Witcher 3 Wild Hunt, Watch Dogs 2, Resident Evil 7 Biohazard :C

De rég gameltem már :D

[ Szerkesztve ]

(#9506) Puma K válasza Bjørgersson (#9488) üzenetére


Puma K
veterán

Bandicam és az MSI Afterburner-rel egy időben feltelepülő Riva TSS is tudja használni az Nvidia NVENC-et ami kb az egyetlen előnye lenne számomra a ShadowPlay+GFE duónak.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#9507) gtamate2 válasza Puma K (#9506) üzenetére


gtamate2
veterán

Azt bármilyen értelmes stremelő progi képes kezelni. Obs/obs studioval tökéletesen beállítható hogy ne foglaljon rohadt sok helyet.

*Sn0w

(#9508) EVL2 válasza Imre921 (#9503) üzenetére


EVL2
aktív tag

"Fém backplate-je van." WF2-nél érdekes, de változik a világ. Csodák itt ebben a topikban amúgy is sűrűn történnek.

(#9509) , válasza EVL2 (#9508) üzenetére


,
addikt

A 3 GB-oson műanyag, az tuti.

(#9510) EVL2 válasza , (#9509) üzenetére


EVL2
aktív tag

Eddig mind a kettőnek műanyag volt. Ez tuti!
Biztos emlékeztek rá ,múltkor írt ide egy 1070 tulaj ,hogy elhajlott a nyák meg lemaradt a b.p. Utána kiderült hogy az új szériás wf giga 1070-et már levetkőztetve b.p-nélkül gyártják.
Nem tartom valószínűnek, hogy az 1060 wf-re tették volna a felesleges fémjüket.

(#9511) Imre921 válasza EVL2 (#9508) üzenetére


Imre921
tag

Aztán lehet műanyag ám :DDD Nem nyomkodtam, vigyázok rá mint a hímes tojásra :DDD Ami tény hogy ez a Giga azért 90 mert "fapados". Ez annyit tesz hogy volt a doboz, abban a kari, meg a cd és egy kis útmutató és csókolom :D
Nem mintha baj lenne mert brutál jó kártya :) Mondjuk eddig is szerettem nagyon a Gigát. Nagyon komolyak a vga-ik(is) :) Ezelőtt egy Asus Strix 960asom volt, előtte egy MSI Radeon 280X-em, azelőtt meg egy Giga gtx760-asom(4gigás). Tapasztalatok alapján nálam a Giga nyert, és nem azért mert most épp az duruzsol a gépbe.

Ez a geforce experience ennyire b@zi? :D Vagy foskönyvös regisztráció kell neki, vagy más. Mármint fióknak -.- Na mind1 majd csinálok neki. Azzal lehet játékot rögzíteni ha jól tudom :)

Mondjatok már valami combos gamet 1080p-re ami letérdelteti kicsit a vga-t mer eddig nekem nem jött össze :) Aztán csinálok vidit :)

Műanyag ez sztem is :)
[link]

Bár tőlem kókuszreszelékből is lehetne annyira szeretem ezt a kártyát :)

[ Szerkesztve ]

(#9512) EVL2 válasza Imre921 (#9511) üzenetére


EVL2
aktív tag

Hála égnek az enyém 5 hónapja gond nélkül muzsikál, de nem mindenki járt velük ennyire jól. Megbízhatóbbnak mondanám az MSI-t és az Asus-t is.

Titanfall2. Remekül fog futni rajta maxon, nekem eddig ennél mértem a legmagasabb hőfokot és vram használatot. Ha megakarod nyekkenteni mindenképpen akkor ajánlom a Forza 2-t vagy a remekül sikerült Mafia3 "csodásan optimalizált" világát. Továbbá ott van a Rise of Tomraider és ha kegyetlenkedni szeretnél vele a witchert is be lehet neki úgy lőni hogy már kellemetlennek érezze.

[ Szerkesztve ]

(#9513) szimi57


szimi57
őstag

3DMARK03 Default. GTX 1060 3GB. CPU i5 3570K/4200 MHz.

[ Szerkesztve ]

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#9514) Nuada herceg válasza EVL2 (#9512) üzenetére


Nuada herceg
őstag

A witcher bármelyik gép kellemetlennek tudja érezni, csak be kell kapcsolnia "hajat". És nem cska Geráltnak, hanem a népeknek is! ;]

[ Szerkesztve ]

Értem a csíziót.

(#9515) EVL2 válasza Nuada herceg (#9514) üzenetére


EVL2
aktív tag

jaja! ;]
Kb. ugyan úgy mint a GTA5-nél. Csak azért nem írtam mert én nem próbáltam azt a játékot. Maga a gta világa egy cseppet sem vonz. De ettől még tesztelni biztos jó és érdekes lehet.

Ez a Giga dolog ugyan olyan mint a FSP táp dolog! Többségében rendben van és a vásárlók 90%-a semmiféle cw-t nem tapasztal. Szokták itt rendesen fikázni a gigát. Sajnos egyet kell velük értenem, még ha én is ezt vettem. Szerencsém volt, nekem remekül működik, de nem kételkedek benne hogy másnak akad vele baja.

[ Szerkesztve ]

(#9516) Imre921 válasza Nuada herceg (#9514) üzenetére


Imre921
tag

Vettem észre. :DDD Kimaxolva tolom. Most kezdtem el keresni a fekete hajú pinát :C

Folyóparton pl lóval ügetve úgy hogy vannak népek is meg település is a parton, beesett 30alá 1szer kétszer.(27-29) Néztem mondom mi a péló, aztán pont a szóban forgó effekteket kilőttem,(hairworks) és megoldódott a performance gikszer :K Most már úgy hasít ahogy kell neki.
Mekkora egy b@ziság ez. Főleg hogy most hairworks nélkül is kábé ugyanúgy néz ki, csak nem "zsíros" a haja Geraltnak X'DDD :DDD

Nem tudom mennyinek kell lennie 3dmark 03-ban, de olyan régi tesztet erre a rendszerre már nem pakolok.

Valaki nem tudna futtatni egy default time spy-t meg egy firestrike-ot hogy összevessük? :)

[ Szerkesztve ]

(#9517) Imre921 válasza EVL2 (#9515) üzenetére


Imre921
tag

Tényleg azt még fel se pakoltam. Megném majd azt is. Bár az szereti az nvidia-t :) Igaz a witcher is mert tapasztalom, de ez a hairworks... :D

[ Szerkesztve ]

(#9518) Imre921


Imre921
tag

Na witcherből elég ennyi egyenlőre. Stabil 60 szinte mindenhol(van ahol ugrál de bőven a játszató érték fölött marad ott is)amióta kilőttem a hairworksöt.

Gta-t sztem ma már nem teszem fel. Far cry primal a következő, de az nem tesztelési céllal. Az nagyon tetszik :)
Meg még talán a Battlefield(az új)ma. Ennyi játékot nem lehet egyszerre tolni :D

(#9519) Hori0007


Hori0007
csendes tag

Helló lehet rossz helyen járok de jobb helyre nem tudom írni a kérdésem.
Szóval van egy adott gamer gépem:
Intel core i5 6500 3,2ghz (CM TX3 EVO)
Asus ROG Strix GTX 1060 6gb OC
Kingston 16GB (2x8GB) DDR4 2133MHz
Asus H110M-A
Evga Supernova 550gs 80+ gold
Windows 7 ultimate x64
És folyamatosan fps ingadozásom van https://www.youtube.com/watch?v=8HDv-P7YzYU mint ebben a videóban is látható.
én a a windows-ra gyanakodom (kártya miatt nem hiszem mert a hőfokok cpu 45fok max /gpu max 65fok szóval melegedés miatt biztos nem) ezelőtt volt egy amd-s gépem ugyan ez a windows volt rárakva mint most erre a gépemre(ugyan az a telepítő lemez) és ott is ingadozott az fps.
Válaszokat tanácsokat előre köszönöm!

(#9520) bobalazs válasza Hori0007 (#9519) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Windowsba Energiagazdálkodást tedd max teljesítményre.

(#9521) Redneck válasza Hori0007 (#9519) üzenetére


Redneck
Topikgazda

Update rendesen megy? Csak mert alapból bugos, az tudja zabálni az erőforrást.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#9522) Hori0007 válasza Redneck (#9521) üzenetére


Hori0007
csendes tag

#1 teljesitménycentrikus-ra van rakva
#2 le van tiltva mert vmi svchost-os cucc netezés stb. alatt 60%-on ment a proci
azt is irták hogy a vga driverrel van a baj ami win7-hez-van,( win 7 alatt nem hajtja ki a hardvert)

(#9523) Redneck válasza Hori0007 (#9522) üzenetére


Redneck
Topikgazda

Az Updatet csináld meg, a topikjában van egy 5 perces leírás, utána nem lesz gond. A VGA driverekkel pedig az a helyzet, hogy az utolsókkal volt egy kis gond, de egy DDU után feltolva egy régebbit, jónak kell lennie.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#9524) Imre921 válasza Hori0007 (#9519) üzenetére


Imre921
tag

Majdnem ugyanolyan gépünk van :D Viszont lövésem nincs miért csinálja ezt nálad. Egyébként javasolnám a win10-et mert gyorsabb, még jobban kezeli a memóriát, illetőleg dx12es játékok alatt is erősebb értelemszerűen. Meg amúgy is.
Simán testre lehet szabni percek alatt win7-es felhasználói felületre ;) Win10el többet ki tudsz hozni a hardwaredből :)

(#9525) eami válasza EVL2 (#9478) üzenetére


eami
addikt

sikerült kipróbálni egy másik gépben. ott is cicergett, igaz mintha kicsit halkabban. Mondjuk szintén FSP táp, de talán egy kategóriával jobb volt.

(#9526) EVL2 válasza eami (#9525) üzenetére


EVL2
aktív tag

Simán lehet, hogy amúgy is cicergős a kártya. Sajnos csak találgatni tudunk, csak nekem gyanúsan hangzott hogy kettő kártyával és más más gyártóval is ciripelt. Lehet hogy csak egyszerűen nincs szerencséd és tényleg kicsit cw-re hajlamosabb kártyákat kaptál.
Nagyon elagyaltam most én is egy strixen. Mert tudnám róla vezérelni a ház ventiket. Piszokul tetszik ez a képessége.

Hori0007 Lehet hogy nem segítene a bajodon, de tényleg sokaknak segített hasonló bajain mint a tied egy új win10. Ha nemsikerül megoldanod egyszerűbben a gondot, én ajánlom hogy tegyél egy próbát egy friss win10 sosem ronthat a helyzeteden. (talán) :K

[ Szerkesztve ]

(#9527) smiti


smiti
addikt

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni a tulajoktól, hogy 6GB-os kártyához ki milyen monitort használ?
55-60 cm-es nézési távolsághoz mi lenne ajánlottabb?

24" FullHD 144Hz 27" WQHD 60Hz, vagy példaként említették nekem, hogy érdemes lenne megpróbálni egy 29"-es 21:9 képarányú FullHD monitort is.

A monitoros totyikban természetesen már jártam, de inkább hagyjuk....

A saját véleményeket, tapasztalatokat többre tartanám.

Előre is köszönöm! :R

(#9528) Imre921 válasza smiti (#9527) üzenetére


Imre921
tag

29es semmiképpen. Az a méret már inkább 4K-ra való meg munkához. Nem is értem fhd-re minek csinálnak ekkorát.

24es tökéletes lesz.

(#9529) Bjørgersson válasza Imre921 (#9528) üzenetére


Bjørgersson
félisten

21:9 2560x1080 ≠ fullhd. ;)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9530) Imre921 válasza Bjørgersson (#9529) üzenetére


Imre921
tag

Benéztem valamit meglehet, monitorokba nem vagyok annyira otthon csak azt tudom hogy fhd-re nem kell akkora batár nagy monitor :DDD

(#9531) Redneck válasza smiti (#9527) üzenetére


Redneck
Topikgazda

22 colos 1680x1050@75Hz felbontású monitor multira, és 1080p TV single játékra.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#9532) EVL2 válasza smiti (#9527) üzenetére


EVL2
aktív tag

21:9-be az FHD olyan méretű pixeleket eredményez körülbelül mint a 27" 16:9-be. Határeset de még élvezhető számomra is. Persze ezt érdemes előtte kipróbálnod személyesen mert van akinek ez a pixelméret már elviselhetetlen. Én nekem 25" 16:9-be a max amit elviselek 1080p-be.
Mindenképpen úgy dönts ezekbe a dolgokba hogy személyesen is megnézed a kiszemelt áldozatot. Mindenki szeretne segíteni csak azt felejtik el az emberek, hogy mindenkinek más az ami megfelelő. 65 éves édesapámnak szemüveg nélkül tuti tökéletes lenne a 34"-is 1080p-be. :)

Az már más kérdés hogy mire képes egy wqhd monitorral egy 1060. Ez is nagyon szubjektív. Én azt mondom hogy nem való neki több mint az FHD. Persze erre valaki 5 percen belül reagálni fog hogy csak beállítás kérdése. Aztán úgy beállítja, hogy okádékabb lesz a játék mint FHD-n. FHD közel maxolni tudott volna de wqhd-n már közepes beállításokkal kell megelégednie. (vannak kivételek)
Persze ez függ attól is hogy mennyire akarsz modern fejlesztésű AAA játékokkal konckuli. Jó döntés lehet egy wqhd de csak akkor (szerintem) ha a WoT-hoz hasonló gépigényű játékokkal szeretnél játszani. WoT-nál simán maxolni fogsz tudni!
Ha pl: egy Titanfall2 a kedvenc játékod akkor szerintem csak az 1080p marad. DE leszögezem hogy ez csak az én szememhez és igényeimhez mérten megfelelő döntés. Ebben a topikban mindenképpen fogsz több féle véleményt is olvasni. Némelyik egészen elképesztő lesz! Érdemes (Fontos!) vásárlás előtt kipróbálni mert könnyen félre vezethet egy másik ember kényszerűen megosztott igénye.

[ Szerkesztve ]

(#9533) Bjørgersson válasza EVL2 (#9532) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A fullhd meg a 21:9 még mindig nem ugyanaz. :o

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9534) EVL2 válasza Bjørgersson (#9533) üzenetére


EVL2
aktív tag

Igen, igen! Pontosan fogalmazva 21:9 1080p! :K :R Bocsi a hibáért!
Arra akartam utalni hogy 16:9-be és 27"-ba FHD-n Kb. hasonló méretűek a pixelek.

[ Szerkesztve ]

(#9535) smiti válasza EVL2 (#9532) üzenetére


smiti
addikt

Eddig ez volt a leghasznosabb! :R Az összes válasz közül.

Lehet tényleg azt kellene, venni egy jó 24"-os 144Hz-es monitort. :K

(#9536) EVL2 válasza smiti (#9535) üzenetére


EVL2
aktív tag

A kérdés hogy mire és milyen szinten szeretnéd használni. Ha profi szintű multis vagy akkor Redneck kolléga által említett megoldás tökéletes. De ha pl: witcher3-al tolod akkor felesleges szerintem egy 144Hz-s monitor. Hacsak nem telet mellette G-sync-re is.

[ Szerkesztve ]

(#9537) eami válasza EVL2 (#9526) üzenetére


eami
addikt

kicsit játszottam GPU tweakel. Ha target fpsnek beállítok 200-at akkor kb alig észrevehető a zizegés ha 100at akkor csendben is marad (kivéve pl rust vagy witcher 3 ahol minimálisan de úgy is hallani).

(#9538) Imre921


Imre921
tag

Nálatok műkszik a Geforce Experience?(legújabb whql, legújabb minden) Regisztráltam fiókot, de már előtte is megállt hibaüzivel, hogy indítsam újra, meg azóta is csinálja. Valami internet connection baja van pedig hát a netemmel gond egy szál se.
Fordult már elő ez másnál is? :F

(#9539) Speed® válasza EVL2 (#9532) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

23"/16:9 ~ 29"/21:9. Magasságra egyforma, de szélesebb, PPI ~ua.
2560x1080 29"on még ideális, AA sem kell különösebben PPI miatt.
Cserébe nem zabálja le a VGAt, mint az 1440P és nagyobb a FOV,
szerintem játékos/filmes felhasználásra ez a legoptimálisabb típus..
30" felett már valóban kevés, de ott amúgyis a 3440x1440 az átlag..
2560x1080as kivitelben már van sokHz FS/GS panel, igény szerint.

ui.: 27"/16:10 ~34"/21:9 magasságra stimmel, de PPIben már nem.
Volt 34"/21:9em, 2560x1080+AA játékban oké volt, desktopon nem.
Oda már elkél a nagyobb PPIs 3440x1440 verzió, de az VGAgyilok.

(#9540) eami válasza eami (#9537) üzenetére


eami
addikt

hmm,, ha power targetet leveszem (mínusz) -50%-ra akkor szignifikánsan csökken a coil whine is.

(#9541) Imre921


Imre921
tag

Na újratettem a gf experience-t. Most már semmi baja, attól eltekintve hogy azt írja az összes játéknál hogy a játék nem optimalizálható :F Ez mitől lehet :F

(#9542) Czvik2.0 válasza smiti (#9527) üzenetére


Czvik2.0
tag

Nekem 25" 21:9 es van. Mondták hogy kicsi lesz mert 23" volt előtte. Nekem pont jó a méret plusz a ppi is tök jó... Szerintem nagyobb élmény játszani rajta mint egy sima 23/24" fhd-n. Egyébként kb ugyanazokat a fps-eket produkálja az 1060 mint sima fhd-n.

(#9543) EVL2 válasza Speed® (#9539) üzenetére


EVL2
aktív tag

Amúgy szerintem is jó választás a 29" 21:9-be egy picikét több erőforrást igényel a vga-tól de nem annyira jelentős mint a wqhd-nál. Erre írtam én ,hogy nekem még éppen jó. 21:9-es képarányban szerintem 1080p-n csak a 29" használható. Alatta (25") túl kicsit a látható képfelület, felette (32"-34") túl kevés az 1080p.
Szerintem 1080p-ben csak a 29" játszik igazán.

Czvik2.0 Bocsi utólag olvastam amit írtál. Erre lehet helyesen azt mondani, hogy mindenkinek más az ami megfelel. Én kipróbáltam a 25" 21:9-et és kipróbáltam a 29"-et is. Nem mondom hogy élhetetlen a 25" csak nekem kicsi (nagyon). Egy 24" monitor 16:9-be számomra nagyobb élményt ad. Meg úgy kb. az emberek többségének, kivéve ha nem vettek előtte 25" monitort. Élőben azért máshogy adja ki magát!

[ Szerkesztve ]

(#9544) EVL2 válasza Czvik2.0 (#9542) üzenetére


EVL2
aktív tag

(#9545) gianni85 válasza smiti (#9535) üzenetére


gianni85
veterán

+1 a FHD 24" 144Hz-re. Számomra a 24" az a méret amit még kényelmesen tudok használni, átlátom az egészet a fej mozgatása nélkül. Pixelsűrűség még épp megfelelő FHD esetén, és szerényebb konfig is kihajtja + maga a monitor se kerül egy vagyonba.

(#9546) szimi57


szimi57
őstag

Sziasztok!

144 Hz-es monitorban érdemes-e gondolkodni? Ezek gamer kategóriát jelentenek, de ezt hagyjuk. Nem G ill. Free syncesröl lenne szó. Egyéb felhasználáson belül hoznak-e pluszt egy 60 Hz-es IPS kijelzöhöz képest, pl. szemkimélés, vagy van e jelentös hátránya. Full HD-röl lenne szó, 23-24 coll. GTX 1060-as etetné.

[ Szerkesztve ]

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#9547) Whysperer válasza Imre921 (#9524) üzenetére


Whysperer
addikt

Ugyan ez a VGA-m van és Én még olcsóbban jutottma hozzá ,de minden szabad átérzem igaz nekem a FX 8350 gyenge ;) Viszont itt k.va jó. 8)

Imre921: Azt nekem is csinálja,hog yamiót az új driver van fent nem lehet optimalizálni. 8)

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#9548) ingalls válasza szimi57 (#9546) üzenetére


ingalls
senior tag

Ez ugyan nem monitor topic, de muszaj megjegyzenem, hogy az SSD utan (vagy vele egy szinten) a 120-144 hzes kepfrissites ad hozza legtobbet a felhasznaloi elemenyhez. De ezt csak az tudja, aki ult mar ilyen kepernyo elott. Ha fhd, de 144-es monitort veszel, ahhoz raadasul eleg egy tematikus szintu vga. Ha nem is preseli ki minden jatekban a 144 fps-t, de ha 60 helyett akar 85 kepet kapsz masodpercenkent, mar az is erezheto! Multiknal meg bongeszes alatt meg hatalmas elmeny. A legjobb pc-s dontesem eletemben a 144 hz volt.

[ Szerkesztve ]

(#9549) hash99 válasza EVL2 (#9532) üzenetére


hash99
senior tag

Remélem ezt csak trollkodásnak szántad :D

"wqhd-n már közepes beállításokkal kell megelégednie."

Tudom biztos én vagyok öreg és rossz a szemem. De amíg ultrában megy a BF1 60+ fps -el 1440P -ben addig hagyjuk már ezt a közepes beállítások meg kompromisszumok szöveget.

Minden játékkal Magas beállításokkal játszom. Általában ultra. Néha mondjuk 10ből két játéknál ki kell kapcsolnom vagy lejjebb kell vennem az AA-t és ennyi. Ez azért messze van a WOT -ra még épp elég lesz című szövegtől.

Ez nem 4K. Nem dob akkorát a gépigényen mint azt sokan gondolják...

(#9550) EVL2 válasza hash99 (#9549) üzenetére


EVL2
aktív tag

Erre értettem, hogy valaki úgyis megmondja a tutit. :K :C
Nem állok le vitatkozni itt már régebben ez is volt téma és értelmetlen lenne újra elővenni. Érdemes visszanézni itt vagy érdeklődni a milyen monitort vegyek topikba. Kb. ott is csak trollokat fogsz találni. Sajnos ugyanolyan troll véleménnyel mint az enyém. Az hogy neked elég a 18-35 fps nem jelenti azt ,hogy másnak is megfelelő lesz. WQHD élvezhetően az 1070-es kártyákhoz való jelen pillanatban. Az 1060-nak AA játékok mellet bőven elég az FHD és még úgyis kompromisszumos lehet.

Remélem ezt te is csak trollkodásnak szántad :D

szerk: Sapphire r9 Fury Nitro????? gondolom ez a régi kártyád csak nem frissítetted az adatlapod.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.