Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8651) tempx válasza otto1 (#8646) üzenetére


tempx
tag

Ez lenne a legszimpatikusabb megoldás, ehhez le kell szerelni a coolert?

(#8652) otto1 válasza tempx (#8651) üzenetére


otto1
tag

Szerintem igen, de nekem nem gaming x van. Találsz a neten képeket leszerelt hűtéssel, nézd meg eléred-e a kérdéses csatlakozókat a hűtés leszerelése nélkül. Én a csili-vili led világítás hiánya miatt vettem Armor OC-t. (Nem V1)

(#8653) tempx válasza otto1 (#8652) üzenetére


tempx
tag

Én is azt terveztem de a boltok nem hagyják :)

(#8654) BReal válasza donnie.d (#8634) üzenetére


BReal
addikt

Mert valamiért itthon alacsony áron indultak a 1060-asok, különösen az összes Gigabyte modlel. Érdemes visszanézni külföldi és hazai oldalak árait, ha van rá mód. Kint mindig a 1060 volt a drágább a 480-hoz képest. Ahhoz képest itthon sokáig közel 10000-rel volt olcsóbb sok 1060-as modell (most a 8 illetve 6GB-os változatokról van szó). Most már az MSI RX 480 Gaming kerül annyiba, mint az egyventis Gigabyte 1060 (és egy árban van a WF2 Gigával).

[ Szerkesztve ]

(#8655) donnie.d válasza tempx (#8642) üzenetére


donnie.d
aktív tag

MSI Gaming APP-ot használom augusztus óta. Beállítottam, hogy semmilyen világítás ne legyen, továbbá windows indulásával elinduljon a háttérben.
Nekem teljesen működik, nincs vele bajom.

(#8656) NandoXXL válasza scr006 (#8622) üzenetére


NandoXXL
senior tag

Halk kártya alapból. Sok tesztet olvastam, akiknél volt MSI azok is írták hogy az a halkabb. Ezért írtam hogy ez a kártya is lehet 'néma' halk, beállítás kérdése és éjszaka jól jön, szeretem a halk gépeket, és az asszony füle is érzékeny :DD .

Itt egy 3D mark eredményem, ehhez hasonlíthatsz:
http://www.3dmark.com/fs/10412188
Core clock 2,025 MHz
Memory bus clock 2,052 MHz

(Fujitsu W530 Power másik házba költöztetve, 1245 V3 (4770 Xeon testvére))

A többieknek volt nálam Raijintek Morpheus, Accelero s3, NB ventikkel van mihez hasonlítanom. Sok teszt van, nem kell a rizsa kártyákról, láttam mit tudnak ugyan olyan hardver környezetben. Ez nem verseny, leírtam ez az egyik legerősebb hűtés, és finomra lehet hangolni. Erről kéne szólni a topiknak, nem arról hogy nálam XX vga 2 venti 60C°.. Ez nem licit;]

(De ha akarjátok, csinálhattok egy kinek a leghűvösebb vga-ja furmark alatt tesztet max fordulaton 1 óra után print screen, + jelentkezhet valaki aki összegyűjti az eredményeket, ilyen még nem volt és érdekes lehet + nem ártana pár vízhűtés eredmény, és a szoba hőmérsékletet is fel kellene tüntetni)

[ Szerkesztve ]

(#8657) szasanyi válasza tempx (#8651) üzenetére


szasanyi
félisten

Ez miért akkora probléma? Szolíd, nem erős fény (mondjuk a Gainward-hoz képest, az tényleg erős de a számítógép asztal alá helyezett gépnél kit érdekel...) GamingX el van látva a hűtőt rögzítő csavarfejre ragasztott WARRANTY matricával aminek sérülése, hiánya kizárja a garancia lehetőségét.

(#8658) kiltrus@citr válasza Formaster (#8550) üzenetére


kiltrus@citr
csendes tag

ez az ultrázás már betegség kategória :K
szégyen mert cikk van róla itt hv-n nincs értelme feltenni mindent nem lesz szebb gta5-ben a cikk [link]

konkrétan a Depth of field effekt kikapcsolva szép csak ugye a sok dilettáns a szemét a zsebébe hordja :C
de ultra és high textúra között se sok különbség van értelme nincs csak paraszt vakításnak jó

i7 4770, MSI Gtx 1060 Gaming 3X

(#8659) Bjørgersson válasza kiltrus@citr (#8658) üzenetére


Bjørgersson
félisten

de ultra és high textúra között se sok különbség van értelme nincs csak paraszt vakításnak jó

Pont annyi van, hogy érdemes legyen very highra tolni, már 2 GB-os GTX 760-nal is úgy játszottam, stabil 60 fpsse.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#8660) kiltrus@citr válasza Bjørgersson (#8659) üzenetére


kiltrus@citr
csendes tag

sorry very high már rég játszottam vele
trevor miatt pedig kivittem 3x

i7 4770, MSI Gtx 1060 Gaming 3X

(#8661) jcs válasza EVL2 (#8636) üzenetére


jcs
tag

Küldöm ezt a választ minden "átlagfelhasználó"-nak!

Ez egy OFF írás, mivel nem tartozik a 1060-as GPU-hoz.

EVL2 a stílusod rendkívül alpári és beképzelt! Szerencsére nem nekem kell szégyenkeznem emiatt!

Figyeltem, de nagyon és én tényleg azt látom: igazságtalan hülyeséget írsz...+ még teszel is rá egy-két lapáttal!
A nagyker nem küldd terméket árusításra! Egy listát küldd, hogy mi rendelhető. Tehát ha ők rosszul viszik fel akkor a kisker az ő hibájukat továbbítja.

Az említett cégnél: IPON, azért nem tűnik fel , hogy rosszat rendelhet a vásárló, mert
1. ő csak továbbít, kereskedő. Miért kellene "szakértőnek" lennie?
2. nem dolgoznak ott ennyire szuperfasza emberek mint TE! :R
Fel tudod a mérni , hogy az emlitett terméken kívül , hány (tíz)(száz)ezer termékről kéne tudnia annak az 5 eladónak?
Ipon.hu baloldalt termékeink: Notebook.......tól Bazár-ig.

3. annyit tehet, hogyha rájön, segít. Namost: ahogy leírtam ezt megtették. Tehát ők a kínálatukban már nem szerepeltették tovább a nagyker által hibásan közölt terméket!

Megjött a termék, mondtam nem ezt rendeltem. "Ezt küldték" volt a válasz. De azonnal felajánlották, hogy visszasztornózzák, ha nekem nem felel meg. Közben az egyik eladó szólt a másiknak,azt mondta ő jobban ért a videókártyákhoz! A másik eladó mondta is , hogy valóban az OC az nem ugyanaz mint az OCV1 !
Tehát ha én pl. nem értek hozzá mi a különbség , akkor ne vigyem el mert mást kapnék!
Ipon: EVL2 - 2:0

...szakmaiatlan vagyok ! diszlexiás és a csökkent értelmi képességű :(

(#8662) BReal válasza jcs (#8661) üzenetére


BReal
addikt

Nem biztos, hogy erre gondolt. Mivel a WoW-ot rendszeresen náluk szoktam venni, és most a Legion gyűjtői miatt gyors kérdésem lett volna hozzájuk, felhívtam őket. Akkora bunkó vevőszolgálatis fogadott a vonal másik végén, mint a ház. De ahogy hallottam, újra eladják a visszárus terméket (PCX-hez hasonlóan többek között) eredeti áron. Vicc.

[ Szerkesztve ]

(#8663) dugo_ válasza BReal (#8662) üzenetére


dugo_
veterán

De ahogy hallottam, újra eladják a visszárus terméket (PCX-hez hasonlóan többek között) eredeti áron. Vicc.

Mit kéne csinálniuk vele, mikor már teljes áron is alig pár százalék haszon van rajta? :U

Szerk.:

Azért ez egy olyan "apróság", amit megemlíthettél volna. :D Nyilván ez az ipon sara.
A fórumon sokaknak azzal is baja van, ha olyan terméket kap, aminek valaki korábban csak belenézett a dobozba, fordított esetben viszont természetesnek veszi, hogy élhessen ezzel a netes vásárlást igencsak megkönnyítő jogával.

[ Szerkesztve ]

(#8664) BReal válasza dugo_ (#8663) üzenetére


BReal
addikt

Talán ha magas hőmérséklettel, hibás ventivel stb. küldik vissza, nem kéne újra megpróbálni eladni? :U

(#8665) NandoXXL válasza dugo_ (#8663) üzenetére


NandoXXL
senior tag

Húzz el a 1060 topikból az Iponnal. Minősíthetetlen cég, amilyen taplók olyan stílusban fogok veled beszélni. Jogos garancia igényt többször visszadobtak, gyártó elismerte a hibát (nem tudom miért fájt nekik kiküldeni, + nem az adott jegyzőkönyvben felvett hibára teszteltek), pedig volt idő mikor korretek ügyintézést tapasztaltunk. Ha tovább offolsz és véded őket előjön belőlem az ogre :DDD Remélem neked is 4 hónap lesz egy 100+k-s vga csere. (plusz tényleg tahók voltak, csak úgy néztem hogy beszélnek másokkal).

(#8666) EVL2 válasza jcs (#8661) üzenetére


EVL2
aktív tag

"1. ő csak továbbít, kereskedő. Miért kellene "szakértőnek" lennie?"

Talán mert számítástechnikai szaküzlet? De tételezzük fel azt hogy nem az.
Egyszerű kereskedőként szerinted nem lenne érdemes tudnia róla mit is forgalmaz?
Közvetlen a kereskedőtől vásárolsz és nem a nagykertől, mivel az ő neve szerepel a számlán. Vele vagy közvetlen kapcsolatban és nem a nagykerrel. Közvetlen tőle vásárolsz ezért ő a forgalmazó bolt aki nem tudja igaziból mit is árul. Az egy dolog hogy hibás infót kapott egy termékről, de még kipostázáskor sem tűnik fel neki ....

Igenis legyen szakértő egy számítástechnikai webshop is. A felelősség akkor is az övék mivel ő hirdeti meg és adja mellé a nevét mint garancia.

Ha lemész a házatok előtti zöldségesboltba akkor sem közvetlen a beszállítótól vásárolod a banánt. Mégis az ő felelőssége hogy mit árúl milyen név alatt.

[ Szerkesztve ]

(#8667) EVL2 válasza jcs (#8661) üzenetére


EVL2
aktív tag

kiegészítés és a téma lezárása:

Ha az eladó narancs helyett grapefruitot ad az anyukádnak és ez után lemész reklamálni NEM hiszem hogy azt fogja mondani hogy; "a francba engem is átvert a beszállító" Mert tudni fogja hogy ezzel csak lejáratja magát, mivel nem tudott megkülönböztetni két gyümölcsöt egymástól zöldséges létére.

"EVL2 a stílusod rendkívül alpári és beképzelt! Szerencsére nem nekem kell szégyenkeznem emiatt!"
Ok;okozat! Már többször megfigyeltem hogy csak azért írsz egy hszt., hogy meghazudtolj egy régi sérelmed miatt. Ebből fakad a tiszteletlenségem irántad és mivel semmibe sem tudlak venni így sajnálatosan sértően fogalmaztam.
Garantálom nem fog még 1x megtörténni. Mert feleslegesnek érzem hogy reagáljak bármit is az alaptalan szövegeidre.

(#8668) CptAdamica válasza NandoXXL (#8665) üzenetére


CptAdamica
veterán

Egyetértek, felesleges védeni az ipont egy gusztustalan cég. Bunkó alkalmazottakkal. Ott van a blogomban az esetem, akit érdekel.

Megyen!

(#8669) ,


,
addikt

Egy kis infó (főleg az újaknak): ha valaki esetleg nem tudná föltelepíteni az Nvidia drivert, használjon DDU-t előtte.
Sajnos az Nvidia olyan csodálatos drivert alkotott a 10xx-es szériához, ami saját magával sem kompatibilis, azaz ha alaplapot cserélek (minden más változatlan), nem elég, hogy nem ismeri föl az aktuális driver UGYANAZT a videokártyát, de még a drivert sem lehet újra föltelepíteni!!! Tehát csak DDU után megy föl UGYANAZ a driver UGYANAHHOZ a videokártyához.
A gép összes többi összetevője változatlan, tehát a processzortól kezdve a memórián át a videokártyáig minden.

Több gépem is van, több videokártyám, és ez csak a 10xx-es Geforce-ok esetében van így, ami érthetetlen számomra. Se a korábbi Geforce-ok, se az AMD kártyák esetében soha nem használtam még a DDU-t, de ennél viszont kell. A többinél még újra fölrakni sem kellett a drivert, ennél meg nem elég, hogy újra föl kellene rakni, de még csak nem is engedi, mert először DDU-zni kell. :(((

(#8670) Redneck válasza , (#8669) üzenetére


Redneck
Topikgazda

Ha lehet ennyire biztosan ne írj ilyeneket, mert főleg így terjed a hülyeség! Főleg az újakat vezetheti félre.

Alaplap csere után illik újrarakni az OS-t. Nagy mák kell ahhoz hogy minden klappoljon... Esetleg te minden drivert teljesen le tudtál törölni, és csak a szűz rendszer maradt?

DDU csak akkor kell ha chipgyártót váltasz, vagy ha nagy a katyvasz, szemetes az OS, vagy bekavart valami automata frissítés (már ha be van kapcsolva).
nV drivereknél clean installal régebbit is lehet telepíteni, minden gond nélkül.
Némi rálátásom van, 2012 óta nV-zek újra, pár konfigot már összedobtam.

Egyébként jobb a békesség, és az utóbbi időben ajánlott DDU-t használni, úgy látszik az nV leigazolta a pár éve elhajtott AMD-s szoftverfejlesztőket.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#8671) , válasza Redneck (#8670) üzenetére


,
addikt

Nem írtam semmi hülyeséget, nem ma kezdtem hardverekkel foglalkozni, hanem kb 2 évtizeddel ezelőtt. Párezer alaplapcserén már biztos túl vagyok.

Win7 óta tutira nem kell újrarakni a Windowst egy alaplapcsere miatt, a régebbi Windowsokat viszont még ki lehetett fektetni egy ilyen művelettel akár. Vannak tesztgépeim, amikben pár naponta alaplapot cserélek évek óta.

Nem váltottam chipgyártót, mégis kellett a DDU, és ezzel szívok folyamatosan, ezért is írtam, amiket írtam. Vedd ki az alaplapod, és tegyél be egy másikat, ugyanaz a chipgyártó, ugyanaz a videokártya, processzor, minden, és nem fog menni a 10xx-es Nvidia kártya, újra kell telepítened ugyanazt a drivert, ami már fönn van. Ez egy dolog. A másik meg az, hogy nem is biztos, hogy újra tudod telepíteni, mert "Sikertelen" üzenettel le fog állni a telepítő. Ekkor jön képbe a DDU. A DDU (Display Driver Uninstaller), aminek a szerepe az lenne, hogy leszeded vele a korábbi (más gyártóktól származó) videokártya drivereket, hogy véletlenül se akadjon össze az újjal, nem? De ha én ugyanazt a drivert használtam eddig is, mint amit most raknék föl, akkor mégis miért kell a DDU? Nem abszurd egy kicsit?

Mellesleg semmiféle drivert nem kellett letörölnöm, mivel ugyanaz a LAN, audio, USB3, stb. chip van az új alaplapon is (meg úgy a nálam megforduló alaplapok 99,99%-án, név szerint Realtek audio, Realtek LAN, Intel USB3, Intel chipset, stb.). Minden működik is elsőre, kivéve az Nvidia drivert (a 10xx-es sorozat óta).

(#8672) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Kicsit OFF: végül az strix RX 480 oc mellett döntöttem az ára miatt, minden király, viszont terhelés alatt cicereg a kártya. Tegnap vettem át, úgy tudom, hogy nem okoz ez különösebb gondot. Az strix 1060 esetében jelentkezik nálatok ez a hiba? Érdemes elállni a vásárlástól és egy másikat kérni?

Megyen!

(#8673) Hauptmann válasza CptAdamica (#8672) üzenetére


Hauptmann
addikt

Nálam a híresen cicergő Gigabyte G1Gaming teljes kussban van FSP táp mellett.

(#8674) bobalazs válasza CptAdamica (#8672) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Volt ilyenről szó hogy táponként változhat a cicergés, tápcsere megoldhatja.
Ha nem túl idegesítő a cicergés hangja szerintem nem kell visszavinned.
Nálam is cicereg minimálisan az evga, kikapcsolt hangszóróknál lehet hallani.

[ Szerkesztve ]

(#8675) CptAdamica válasza bobalazs (#8674) üzenetére


CptAdamica
veterán

Nálam is csak teljes csend esetén van hangja. A tápom egy evga supernova g1 650, előző kártya csendben volt vele. :)

Megyen!

(#8677) CptAdamica válasza , (#8676) üzenetére


CptAdamica
veterán

Köszönöm a felvilágosítást. :)

Megyen!

(#8678) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Éreztem hogy van valami simlisség az utolsó driverrel.
Ph-s cikkben ha jól emlékszem említették hogy van valami a steames stream kódolással.
Jelen esetben nálam nem tudom hogy a geforce experience (overlayje) vagy a driver egy bugja esettel találkoztam, Kodi lejátszó mellett emelt órajelek futottak, függetlenül hogy szoftveres vagy hardveres volt a megjelenítés gyorsítás. 376.33-al most jó, alacsonyabb órajelen megy.
Wtf volt ez?

(#8679) , válasza CptAdamica (#8677) üzenetére


,
addikt

Nincs mit.
Azt figyelembe kell venni, hogy eladáskor majd biztos lesznek, akik problémázni fognak rajta, ha cicereg a megvásárolni kívánt kártyájuk (persze vannak, akiket egyáltalán nem zavar, és nem is foglalkoznak vele, mint pl. én, hiszen fejhallgatóval a fejemen azt se hallanám meg, ha üvöltenek mellettem). Nem működési hiba, de zavaró lehet bizonyos esetekben.

(#8680) BReal válasza CptAdamica (#8672) üzenetére


BReal
addikt

A cicergés teljesen független attól a ténytől, hogy NV vagy AMD kártyáról beszélünk. Jellemzően Giga kártyáknál szokott jelentkezni. De ez is lehet azért van, mert a legtöbben azt vesznek. Több eladott Giga kártya, több coil whine. Ha zavar, állj el a vásárlástól és rendelj újat. És ahogy írták, ha van rá mód, próbáld ki másik táppal is.

[ Szerkesztve ]

(#8681) CptAdamica válasza BReal (#8680) üzenetére


CptAdamica
veterán

Köszönöm. :) Én is attól félek, hogy esetleges későbbi eladás során nagyon lehúzná az értékét. Szóval megpróbálom kicseréltetni.

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#8682) dewil666 válasza , (#8669) üzenetére


dewil666
őstag

Én most cseréltem DDR3-ról DDR4-re +i5-ről i7-re és csak a chipset drivert kellett feltennem az alaplaphoz. Semmi mást nem telepítettem újra! És köszöni szépen minden tökéletesen működik!

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#8683) szasanyi válasza CptAdamica (#8677) üzenetére


szasanyi
félisten

Nem lett volna szükséged rá, ha elolvasod az összefoglalót. :N

(#8684) Bacusuz


Bacusuz
őstag

Szépen esik lefelé az 1060 Armor 6g oc ára.
Már 6k val olcsóbb mint egy hete volt.
Megvárom a február első hétvégéjét hátha még beszáll az ár-körbe egy-két nagyobb bolt és tornásszák még lejjebb, és rácsapok.
390 gamingról váltok, alapban a 3g változatot néztem, de előrelépés lenne mindenképp a 6g, és ilyen kisebb ráfizetés még megengedett.

[ Szerkesztve ]

ÜDV! Bacusuz. Veszélyes környéken lakom. Ahányszor becsukom az ablakot, mindig odacsukom valaki kezét.

(#8685) dugo_ válasza Bacusuz (#8684) üzenetére


dugo_
veterán

(#8686) Redneck válasza , (#8671) üzenetére


Redneck
Topikgazda

Értem, ez egy speciális eset. AMD-ről váltottam Intelre, tehát változott a deszka és a proci is. Ezt nem nagyon komálta a Windows 7. Az előző deszkánál teljesen más chipgyártók és driverek voltak. Nem tartom elképzelhetetlennek hogy egy Intel-Intel vagy AMD-AMD váltás ne működne, de lehetnek anomáliák. Azért én maradok a tiszta és friss OS-nél, adatot úgysem az SSD-n tartok, az egész maximum egy óra alatt megvan.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#8687) Bacusuz válasza dugo_ (#8685) üzenetére


Bacusuz
őstag

Köszi az infot, küldtem üzenetet a boltnak.

Ettől függetlenül úgy nézem hogy sok kari ára lassan karcolja a tavaly szeptemberi legalacsonyabb árakat

[ Szerkesztve ]

ÜDV! Bacusuz. Veszélyes környéken lakom. Ahányszor becsukom az ablakot, mindig odacsukom valaki kezét.

(#8688) kircsi28


kircsi28
aktív tag

Sziasztok!

Asus GTX 680-as kártyámat szeretném lecserélni GTX1060 -ra.

Tud valaki segíteni, hogy mennyire éri meg a 100e fölötti pl. Asus vagy elég a 75-80e Ft-os kártya?

Természetesen 6gb-os verzióról beszélek

Tényleg van annyi teljesítmény különbség, hogy megérje azt a +25-30e Ft-ot?

Köszi

(#8689) BReal válasza Bacusuz (#8687) üzenetére


BReal
addikt

Kíváncsi vagyok, melyik kártyákra gondolsz, mert a 1060-asok ára szépen megemelkedett. :D

(#8688) kircsi28: A legolcsóbb 1060 6GB kétventis hűtéssel 86000-87000 Ft, maximum HA-ról kapsz 75-80-ért.

[ Szerkesztve ]

(#8690) kircsi28 válasza BReal (#8689) üzenetére


kircsi28
aktív tag

Igazad van, 81e a legolcsóbb.

de pl. ez megéri a + 20e-et?

(#8691) dugo_ válasza kircsi28 (#8690) üzenetére


dugo_
veterán

Kicsit nézz utána a Kandernak (=Xplaza) és inkább normális helyről vásárolj.
Btw ez a 3GB-os modell, persze, hogy olcsóbb mint a nagyobbak.

[ Szerkesztve ]

(#8692) Formaster


Formaster
addikt

Melyik a legajánlottabb driver a 1060 mellé? Számít, hogy melyik márkából való a kártya? Csak mert néha mikro laggok vannak, akár 150-200 fps mellett is :U

(#8693) BReal válasza kircsi28 (#8690) üzenetére


BReal
addikt

Árgépen 6GB-osnak jelzi, de a termék honlapján már 3GB-osnak mutatja. Személy szerint se 1060-ból, se 480-ból nem vennék 100e Ft fölötti változatot (mondjuk utóbbiból nincs is már), mert 30e Ft ráfizetéssel MSI Armor és Giga WF 1070-est kapsz, és bármennyire is overkill FHD-ra, bánnám, ha relatíve kicsi ráfizetéssel nem a sokkal erősebb VGA-t választanám.

(#8691) dugø: Nincs semmi baj a Kanderrel, szomszéd topikban rendelt valaki onnan MSI 480 8GB Gaming X-et nem sokkal a kártya megjelenése után, amikor itthon még 100000 Ft volt a kártya. 87000-ért vette. Tény, hogy szlovák a bolt, de ilyen szempontból semmivel sem nagyobb kockázat onnan rendelni, mint USA-ból vagy Angliából. Gariztatás nem lesz jobb vagy rosszabb.

[ Szerkesztve ]

(#8694) Bacusuz válasza BReal (#8689) üzenetére


Bacusuz
őstag

biztos igazad van, amiket nézegettem mind lefele ment 1060,1070

ÜDV! Bacusuz. Veszélyes környéken lakom. Ahányszor becsukom az ablakot, mindig odacsukom valaki kezét.

(#8695) Hauptmann válasza CptAdamica (#8681) üzenetére


Hauptmann
addikt

Szerintem ez nem értékcsökkentő tényező, mert egy adott kártyánál is véletlenszerű. Az egyik táppal csöndben van, a másikkal meg cicereg.

(#8696) BReal válasza Bacusuz (#8694) üzenetére


BReal
addikt

Akkor nem voltam egyértelmű. A 1060 kezdőáraihoz képest mind drágább. Nyilván a csúcshoz képest csökkentek az árak, de az induláshoz képest drágábbak.

(#8697) Bacusuz válasza BReal (#8696) üzenetére


Bacusuz
őstag

2 hete adtam el a kártyámat, az árak változását azóta figyelem.

ÜDV! Bacusuz. Veszélyes környéken lakom. Ahányszor becsukom az ablakot, mindig odacsukom valaki kezét.

(#8698) CptAdamica válasza Hauptmann (#8695) üzenetére


CptAdamica
veterán

Igen, csak aki nem jártas a témában és nem is akarja körüljárni, annak csak annyi fog lejönni, hogy zizeg, tehát nem kell. :)

Megyen!

(#8699) Hauptmann válasza CptAdamica (#8698) üzenetére


Hauptmann
addikt

Annak akkor nem kell eladni. :) De ez azért nem életszerű gondolatmenet, mert ha nálad nem cicereg, az új tulajdonosnál viszont igen (amire minden esély meg is van), akkor visszaveszed tőle?

(#8700) , válasza dewil666 (#8682) üzenetére


,
addikt

Milyen oprendszer?
Én még Win7-et használok (Win7 Ultimate x64). Lehetséges hogy csak ennél van ez a probléma?
Ha így is van, akkor is a driver hibája, hiszen jelenleg azért még elég sokan használnak Win7-et.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.