Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8601) #74018560


#74018560
törölt tag

Tudom senkit nem érdekel, mégis beteszem! :DDD ;]

7éves Xeon procival....

svensson képtárból valamiért nem engedte, de javítottam :R

[ Szerkesztve ]

(#8602) Bjørgersson válasza #74018560 (#8601) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ha már úgyis ide töltöd fel, miért nem használod a beilleszt gombot, hogy kattintható legyen?

;)

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#8603) Redneck


Redneck
Topikgazda

Valaki próbálta az új drivert?

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#8604) bads1


bads1
aktív tag

Üdv

6GB-os verzsönből melyik az ajánlott vétel? Az MSI Gaming X 6G elég borsos, azt néztem mert 770-esből is az volt és bevált, ennek keresek utódot de 100 fölött nem szeretnék költeni, inkább 90 körül.
Giga WF2 OC javallott? Coil whine ezekre már nem jellemző? Nem kell hogy a legjobb órajeleket tudja, inkább halk és stabil legyen.

(#8605) BReal válasza szimi57 (#8600) üzenetére


BReal
addikt

Nem, mivel ezzel a driverrel lett tesztelve mind a Guru3D-n, mind a PCGamesHardware.de-n. :)

(#8606) slayer006 válasza bads1 (#8604) üzenetére


slayer006
addikt

[link]

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#8607) szami76


szami76
tag

Szevasztok!

Ismét kártyavásárlás előtt állok és kérdés milyet?
Ami a gépben van,i5 7500,16gb ram,msi lap és minden egy BitFenix Phenom Micro-ATX házban lesz!
Gondoltam egy msi 1060 GAMING X 6G vagy egy GIGABYTE 1060 Xtreme Gaming 6GB?!
Csak játékra fogom használni!
Mit tanácsoltok,egyéb ötlet??
Köszönöm :R :R

(#8608) vlevi válasza dugo_ (#8599) üzenetére


vlevi
nagyúr

Köszi, megpróbálom.
Nagyon ritkán szoktam ilyen eszközökhöz nyúlni (speciel DDU-t még sosem láttam), de úgylátszik, most nem árt.
Majd a legközelebbi Win10 összegző frissítésnél kiderül, fel akarja-e rakni újra az AMD drivert.

(#8609) roll válasza Redneck (#8603) üzenetére


roll
csendes újonc

A 378.49- es?
Akkora fps drop-om van wot-ban mint az atom.

(#8610) szasanyi válasza szami76 (#8607) üzenetére


szasanyi
félisten

A melyik a jobb választás-t nehéz megválaszolni ár nélkül hiszen az uo. fontos mint a többi információ. Az MSI-ről első kézből tudom, hogy remek kártya mind mind a minőségét, mind pedig a hűtését tekintve. A másik típus nem volt nekem, de asszam vett már vki itt a fórumozók közül.

(#8611) BReal válasza szami76 (#8607) üzenetére


BReal
addikt

108000 Ft-tól kapható Gaming X, ha jól nézem. Arra 24000 Ft-ot kéne rádobnod, hogy egy Giga WF2 1070-ed legyen.

(#8612) Hauptmann válasza szami76 (#8607) üzenetére


Hauptmann
addikt

Az XTREME a STRIX O6G-vel együtt papíron a leggyorsabb GTX 1060. Más kérdés, hogy a felárukat szerintem nem érik meg.

(#8613) sakal83 válasza szami76 (#8607) üzenetére


sakal83
addikt

Volt gainward phoenixem. 91k az iponban. Szerintem nem csalodnal benne. Halk brutal hűtés. Jobban megeri mint az msi 108ert.

A 3. Legjobb 1060nak tartják.

(#8614) scr006


scr006
tag

Sziasztok!

Beléptem a csoportba egy ASUS ROG STRIX-GTX1060-O6G-GAMING vga-val. Elhalálozott az EVGA gtx 970-em és ezt"kaptam/kértem" garanciába a helyére. Meglepődtem, hogy mekkora, de szerencsére nem hajlik, pedig tartottam tőle, hogy fog. Eddig teszi a dolgát ahogy illik :)

(#8615) szasanyi válasza scr006 (#8614) üzenetére


szasanyi
félisten

Gratula, de ez nem egy OFF hozzászólás, úgyhogy nem is kell(ett volna) OFF-be tenned. :N

(#8616) Sn4k388 válasza szami76 (#8607) üzenetére


Sn4k388
tag

Én is sokat gondolkoztam hogy melyiket vegyem végül az MSI Gaming x lett.

Meghozza azért mert igaz a giga is jó csak elő jöhet cicerges meg ventinlator zörgés.
Igy nekem megért +18 ezret a nyugalom.

Ha lehet akkor inkább a MSI 1070 hez hasonlítjuk az árat nem pedig a legolcsóbb modelléhez.

Szóval ár teljesítmény arányba nagyon nem jo az Gaming x de minőség szempontból kiemelkedő.

[ Szerkesztve ]

(#8617) NandoXXL válasza scr006 (#8614) üzenetére


NandoXXL
senior tag

Nekem is STRIX OC van, ha 'néma' gépet akarsz és jó a ház szellőzés csinálhatsz venti profilt. Nálam saját profil: 60C°-tól 70C°-ig 30% a venti fordulat, brutál hűtés (ilyen hőfokon üzemel nagyobb terhelés alatt sok 1060) . Sok hozzá nem értő fórumtag köpköd itt, úgy hogy ez a leg hűvösebb vga, ezért kicsit hangosabb az MSI-nél. Ha hőfokra gyúrsz tekintsd tárgytalannak. Talán a három ventis Inno veheti fel a versenyt vele.

[ Szerkesztve ]

(#8618) Redneck válasza NandoXXL (#8617) üzenetére


Redneck
Topikgazda

A két ventis Gaming OC Inno hangtalan kb és 60 fok alatt elvan átlagosan. Tesztekkel lehet 66 fokig melengetni.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#8619) Formaster


Formaster
addikt

Nem "ti" karikat is lehet oc-olni?

(#8620) hundai válasza Formaster (#8619) üzenetére


hundai
aktív tag

Minden kártyát lehet.

-Wake up Neo!

(#8621) EVL2 válasza Redneck (#8603) üzenetére


EVL2
aktív tag

Én most tesztelgetem. A Titanfall2 rendben van. BF1 is ugyan úgy fut mint eddig.
Persze ez a rövidke próbám még nem garancia az életképességére. Max ha belefutok valamibe kivárom a szokásos Hotfixet vagy DDU és vissza a régi.

(#8622) scr006 válasza NandoXXL (#8617) üzenetére


scr006
tag

Köszi a tippet. Megnézegetem még mit kezdjek vele, de még ma hozta a futár, eddig vagy nem terheltem eléggé vagy nem volt még vészes hanga, de EVGA-m hangosabb volt, bár az jóval melegebb is.
Eddig 64-nél nem láttam melegebbek, EVGA egy 10-essel több volt átlagba.
Ami jobban zavar, hogy fekete-fehér a konfigom, és a világításnál ez a "fehér" szín inkább lila, mint fehér :D
Ennél nagyobb bajom sose legyen vele. :)
Neked meddig boostol a kártya egyébként?

(#8623) szami76 válasza BReal (#8611) üzenetére


szami76
tag

Érdekesség képen a kártyát áfa nélkül fogom tudni megvenni,tehát még az is lehet,hogy 1070 lesz?!
Talán jövő héten ez is kiderül.

(#8624) szami76 válasza szasanyi (#8610) üzenetére


szami76
tag

Volt egy pár Msi kártyám és azokban soha nem csalódtam.Gondoltam most megpróbálnék mást is,talán egy gigát.Bár ezekről én is olvastam rosszat és jót is :K

(#8625) szami76


szami76
tag

Mennyire igaz,hogy az Asus kártyákkal sok a gond? Gondolkoztam még egy strix oc is,de nagyon próbáltak róla lebeszélni.Azt már nem is mondom,hogy amíg garancia van rá, addig talán no para?!

(#8626) Formaster válasza szami76 (#8623) üzenetére


Formaster
addikt

Csak ne szürkeimportos cégtől. Ha ismerős adja vissza az áfát ok, de a szürke cégek eltünedeznek és teheted a garit a füled mögé.

(#8627) Hauptmann válasza szami76 (#8625) üzenetére


Hauptmann
addikt

Mindenből ki lehet fogni szart. Én jártam már úgy Asus alaplappal. hogy gari lejárta után 2 nappal döglött meg. De enek ellenére most is Asus lapom van. Itt a topic-ban ajnározott MSI-ből havernak 2 is megdöglött (igaz 960) tavaly egymás után, igaz, azok garisak voltak.

(#8628) tempx válasza tempx (#8063) üzenetére


tempx
tag

Sziasztok!

Ha valaki tervezte az újra elérhető Armor OC vásárlását akkor ne tegye. Valamit elírhattak a nagykernél mert én a második OCV1-t küldöm vissza. (iPon, AQUA)

[MSI GeForce GTX 1060 6G OC ]

(#8629) EVL2 válasza tempx (#8628) üzenetére


EVL2
aktív tag

iPon, AQUA "minőség szakértőktől" ;]

(#8630) Scholes9 válasza tempx (#8628) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Mi a gond vele?

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#8631) alcsa válasza Scholes9 (#8630) üzenetére


alcsa
senior tag

Nem ugyanaz a ketto.

(#8632) Scholes9 válasza alcsa (#8631) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Uhh, az tényleg kellemetlen, már én is jártam így :(

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#8633) devast válasza Scholes9 (#8630) üzenetére


devast
addikt

Az, hogy a leírás alapján ő armor OC -t venne, NEM pedig armor OCV1 -et. Mert rohadtul nem ugyanaz a két kártya :) A sima OC az gyakorlatilag egy az egyben egy gaming X világító ventilátor nélkül. Ugyanaz a nyák, táp áramkör stb....

(#8634) donnie.d válasza Sn4k388 (#8616) üzenetére


donnie.d
aktív tag

Szerintem nem csináltál rossz vásárt.
Nekem is egy ilyenem van, én augusztus végén vásároltam. Nem volt még vele gondom (gyors lekopogom).

Nekem ezelőtt ASUS, és GIGABYTE kártyáim voltak. Ez volt az első MSI kártyám. Meg is lepődtem mennyire masszív kártya.
A hozzászólásod alapján meg azon, hogy én azt hiszem 103-104 környékén vettem szállítási költséggel együtt. Meglepő, hogy pár 1060-as ára nem lejjebb, hanem feljebb ment, vagy tartja az árát.

(#8635) jcs válasza EVL2 (#8629) üzenetére


jcs
tag

:C :C Gratula! Ismét nagyot mondtál!
1. A nagyker küldi el a kiskernek, hogy milyen áruja van! A kiskernél lehet megrendelni!
Az Ipon és Aqua a kisker.
2. 01.18. án írtam az Iponnak, hogy vegye le , mert én megrendeltem de OCV1-et küldött a nagyker!
Azóta "jelenleg" nem elérhető

[ Szerkesztve ]

...szakmaiatlan vagyok ! diszlexiás és a csökkent értelmi képességű :(

(#8636) EVL2 válasza jcs (#8635) üzenetére


EVL2
aktív tag

Rajongásom kezd tetőzni irántad! :D

"Az Ipon és Aqua a kisker." Állításod helyénvaló és még segítenem sem kellet. Na most figyelj!!! De nagyon!
A nagyker küldi nekik a terméket árusításra hibás adatokkal. Gondolom még ez is megvan. De azért érdekes hogy az említett cégeknél senkinek sem tűnik fel hogy ez nem az a termék. Tehát itt jön be némi szarkazmussal az amit írtam és tökéletesen ide illik.
Az átlag felhasználónak ez végig megy az agyában, de én szépen kibontottam neked.
Most már érted? Tegyél x-et ha igen.

(#8637) EVL2 válasza jcs (#8635) üzenetére


EVL2
aktív tag

Bár most elgondolkodtattál. Lehet az is hogy az adott kiskereskedőnél a termék nem is fordul meg hanem egyenesen a nagyker postázza. Ami nekem érdekes lenne mert általában írják hogy saját raktárról lévő készlet van. Pl: A vizesek azt is leírják melyik boltba van náluk. Azonnal átvehető stb...
Szóval bárhogy agyalok akkor sem velem van a baj. Bocsi csak te maradtál.

[ Szerkesztve ]

(#8638) dino_m válasza tempx (#8628) üzenetére


dino_m
senior tag

Próbáld meg itt! A házhozszállítás is olcsóbb. :K

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#8639) tempx válasza dino_m (#8638) üzenetére


tempx
tag

Köszönöm, de már nem biztos hogy még egyszer megpróbálom két visszaküldés után. Amennyit elköltök házhozszállításra lassan kijönne belőle a gaming X... Az AQUA-t is direkt felhívtam előtte hogy ugye tényleg OC, azt mondták persze, ilyen nem fordulhat elő hogy mást küldenek...

[ Szerkesztve ]

(#8640) dugo_ válasza dino_m (#8638) üzenetére


dugo_
veterán

Híresen kerülendő bolt.

Akciós itt is: https://www.bestmarkt.hu/msi-geforce-gtx-1060-armor-oc-6gb-gddr5-videokartya-p330560

Szerk.: Nem tudtam, sorry. Telefonálgatni kell akkor előre, vagy kivárni a javítást.

[ Szerkesztve ]

(#8641) tempx válasza dugo_ (#8640) üzenetére


tempx
tag

Ez 100% hogy ugyanattól a nagykertől veszi mint a többi, itt is egy időben jelent meg az OC a többi céggel.

[ Szerkesztve ]

(#8642) tempx válasza devast (#8633) üzenetére


tempx
tag

Gaming X -en ki lehet kapcsolni teljesen a LEDeket lehetőleg mindenféle bloatware telepítése nélkül?

(#8643) szasanyi válasza tempx (#8642) üzenetére


szasanyi
félisten

Nem.

(#8644) tempx válasza szasanyi (#8643) üzenetére


tempx
tag

Ezt próbálta már valaki esetleg?:

[MSI-LED-Tool]

A GamingApp-ban ki lehet? (tudom ez már nem felel meg a bloatware nélküli feltételemnek)

(#8645) szasanyi válasza tempx (#8644) üzenetére


szasanyi
félisten

Én nem, csak a GamingApp-ot próbáltam ki de azt sem használtam sokáig

(#8646) otto1 válasza tempx (#8644) üzenetére


otto1
tag

A PCB-ről lehúzod mindkét csatlakozót és probléma megoldva.
(Persze a ventillátoroké azért maradhat).

(#8647) szami76 válasza Formaster (#8626) üzenetére


szami76
tag

Jaj dehogy,baràttòl kapom vissza.

(#8648) szami76 válasza tempx (#8628) üzenetére


szami76
tag

Ajaj,pedig most azt is nèzegettem desing szempont miatt....
Akkor ezt is dobom mint ötlet.

(#8649) szami76 válasza tempx (#8641) üzenetére


szami76
tag

Igazad van,mind a kèt kisker ugyan attòl a nagykertől veszi.Onnan tudom,hogy a baràtom ott dolgozik 😉

(#8650) devast válasza tempx (#8644) üzenetére


devast
addikt

Ezzel amit linkeltél elvileg ki lehet. De 100%-ra nem állítom, nekem nincs gaming x-em.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.