Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Nvidia Geforce GTX 280/260 (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#14901) Henk válasza Svájcinéger (#14899) üzenetére


Henk
veterán

Tényleg elég határeset,de egy próbát megér.
Vettem egy fogyasztásmérőt,ha gondolod megnézem mennyi az össz fogyasztás a gépemnek,következtetni lehet belőle.Bár nem is az össz teljesítménye kevés a tápodnak hanem a 12V-os ága nem túl erős.Linkeld be a tápos topikba ezt a linket majd megmondják elég e a 260-hoz.

(#14902) Beowulf_78 válasza Henk (#14901) üzenetére


Beowulf_78
addikt

A tápos topik? :Y Pfff. :( Ott azt fogják mondani, bőven elég, még sok is. A gyártó meg hülyeségeket ír a dobozra, és ők az okosok...max. ha kevés megvonják a vállukat.Abba a topikba inkább ne menjen. ;)

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#14903) Beowulf_78 válasza Henk (#14901) üzenetére


Beowulf_78
addikt

A tápos topik? :Y Pfff. :( Ott azt fogják mondani, bőven elég, még sok is. A gyártó meg hülyeségeket ír a dobozra, és ők az okosok...max. ha kevés megvonják a vállukat.Abba a topikba inkább ne menjen. ;)

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#14904) Svájcinéger válasza Henk (#14901) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Azt megköszönném, ha elküldenéd.
Beowulf_78 : Abban tök igazad van, hogy a gyártó hülyeségeket ír a dobozra, mert először azt néztem meg és azon 12 A volt. Aztán megkerestem a neten és mivel nem egyezett a kettő, így kénytelen voltam leszedni a ház oldalát, hogy megnézzem.
A jövő héten kiderül, egyenlőre a proci alapon lesz.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#14905) Beowulf_78 válasza Svájcinéger (#14904) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Ezt nem én mondom...hanem a tápos topikban fogják mondani. :DDD

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#14906) rup1u5 válasza Beowulf_78 (#14898) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Látod mikor reg-eltem?
Nem vagyok ám hülye! ;)

Svájcinéger: Nézd meg a konfigomat! Ha az összes cuccomat, húzott procit és húzott vga-t elviszi az 5 éves 420 enermax-om akkor bőven elég lesz az a táp. Ahogy nézem nem is olyan régi kiadás, szóval biztosan erősebb mint az enyém.

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#14907) Svájcinéger válasza rup1u5 (#14906) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Hát...öööö... Lehet benne valami. Akkor nem aggódok. :R

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#14908) HSM válasza rup1u5 (#14906) üzenetére


HSM
félisten

Bakker... Egy 420-as Enermaxot ne hasonlíts már egy 450-es Coolermasterhez.... Kb. ég és föld a kettő.... :W Az teljesen mindegy, hány éves... Ez olyan, mintha egy 2 éves 8800GTX-et hasonlítanál egy új 4670-es radeonhoz.... De tény, tuning nélkül, maxon nyúzva szegény tápot jóeséllyel stabilan használható lesz. Bár nagyon határon lesz a cucc.... Alapból, a PCI-E dugóból jöhet 75W, a két másik dugóból pedig szintén 75+75 (Összesen 225W elméleti max 12V-ról), tehát a GTX260-nak alapórajelen is biztosan több, mint 150W a csúcsteljesítménye, szóval azért óvatosan.... A másik baj viszont, hogy nem igazán ajánlatos folyamatosan maxon tolni a tápot....

(#14909) Beowulf_78 válasza HSM (#14908) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Ennyi. :K ;)

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#14910) Beowulf_78


Beowulf_78
addikt

Próbáljátok ki az új Vin Diesel-es Wheelman játékot! Iszonyat jó lett! :C Talán a Driver és a GTA sorozat keveréke. Bár itt inkább az autós részén van a hangsúly. Arcade tipusú, de a törésmodell, grafika nagyon profi, a város rombolható, Vin Diesel eredeti hangja pedig csak hab a tortán! :K Unreal Engine 3...

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#14911) Qru válasza HSM (#14908) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

No igen, ha nagyon határon tolja a kondik is gyorsabban kiszáradnak, ami egy többéves tápnál akár gyors elhalálozáshoz vezethet. De legalább nem kell félni, hogy elviszi az egész konfigját a halálba, azért az egy elég rendes táp.

#nincsbennetarcsi

(#14912) Valty


Valty
aktív tag

Nah, megpróbáltam felszerelni az Accelero Extreme-et, és érdekes eredményre jutottam:
a 3 ventis GPU hűtésen kívül nem passzol hozzá rendesen semmi : [link] :D

A vékonyabb rambordák nem fendek le 2 ramot, a hátsó vastag pedig 2ből 1et, a VRM-ről meg már ne is beszéljek :DD

Szóval akinek 55nm-es GTX260-a és GTX285-je van, az ne nagyon fektessen ilyen hűtésbe :)

(#14913) P00By válasza Valty (#14912) üzenetére


P00By
nagyúr

Application:
nVIDIA GeForce GTX 260 / 280 / 285
Ez akkor eléggé megtévesztő :U

(#14914) Qru válasza P00By (#14913) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Úgy látszik nem igazán veszik figyelembe, hogy a gpu-n kívül van még pár egyéb alkatrész ami melgszik... :( Gondlom most hogy kijött az GT200b nem nagyon akarták újratervezni a cuccot.

#nincsbennetarcsi

(#14915) rup1u5 válasza HSM (#14908) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Ha már ilyen kedvesen megszólítottál és tanubizonyságott tettél kiforrott inteligenciádról és kultúrált stílusodrol akkor taníts engem mester!
Mond mi az a jelentős különbség a két táp között ami elkerülte a figyelmemet?

Az enyém:
KATT

Az övé:

Én nem látok nagy különbséget a két táp teljesítménye között de te majd biztosan eloszlatod a homályt és csak remélni tudom, hogy ezúttal a normális hangnem is menni fog! Rajta! Menni fog csak próbáld ki! ;)

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#14916) Qru válasza rup1u5 (#14915) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

:D Egyre jobban érdekel, hogy hogyan muzsikálna a vga-d a tápommal küldve... De sokat mondó, hogy a 4GHz-re húzott procid mellett is elviszi a 260-adat lazán. :B

#nincsbennetarcsi

(#14917) HSM válasza rup1u5 (#14915) üzenetére


HSM
félisten

Bocs, nem akartalak megsérteni, csak mikor írtad, hogy "Ha az összes cuccomat, húzott procit és húzott vga-t elviszi az 5 éves 420 enermax-om akkor bőven elég lesz az a táp." Ez így nem igaz, és engem nagyon tud bosszantani, ha félrevezető infók vannak egy fórumban.... :B

Amúgy a nagy különbség a felhasznált anyagok minőségében van, a ráírt specifikáció ráhagyásában, és egyéb apróságokban van. Nem véletlen, hogy egy 300W-os Codegen el tudott már egy P4-ben is füstölni, egy 300W-os jóminőségű FSP viszont röhögve elvitt egy alapon járó Q6600-at, 4850 OC-vel.... (Bár hosszútávon nem bíznám azért rá...)
Ez olyan, hogy a Corsair VX450 is elvileg "csak" 450W, mégis 400W-ot tud leadni folyamatosan 12V-on, és még rövid ideig 450-et is..... Ez a nemmindegy.....

[ Szerkesztve ]

(#14918) Pipó válasza rup1u5 (#14915) üzenetére


Pipó
őstag

Szerintem első jelentős különbség lehet a tömege. Azok az adatok még messze nem jelentenek semmit. Egyszer vettem egy vga-t, úgy hogy a tulaj hozta el hozzám. Nem indult el a gépem egy 450-es táppal (persze nem volt egy nagy név) A gyerek elrohant a 350-es Enermaxáért és ragyogóan üzemelt. Mehettem tápot venni, egy 480-assal már ragyogóan elvolt. Ezután ismét vga-t cseréltem és vehettem egy 550-est. Most is ez van, de egy kiegészítő 350W-os vga-táppal. Nekem ez elég tanmese volt.

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#14919) rup1u5 válasza HSM (#14917) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Még mindíg nem értem mit akarsz ezzel mondani. :U
Azt hogy sokkal szarabb az ő cooler master 450-es tápja mint az én 420as enermaxom? És hogy ne tegyen mellé egy 260-at mert nem bírná el a táp? Nálam megy. Ha valóban annyival gyengébb minőségű lenne az én enermaxomnál az általa linkelt táp és megfeküdne a 260-tól akkor arról nekem nem volt tudomásom. Én abban a hitben éltem, hogy a CM jó tápokat csinál.

Mellékesen az hogy kit mi bosszant az egyéni szoc.pol. Azt tartsuk meg magunknak, mert az olyan mint a segglyuk. (senki sem kíváncsi a másikéra.)
Engem pl az bosszant hogy emberek itt a ph-n baromira tudják egymást osztani, oltani és lebaszni. Ha valaki téves infót közöl tudtán kívül azt jó stílusban is helyre lehet igazítani.
Ha így teszek akkor mindenki jól érzi majd magát, az emberek hálásak lesznek és azt fogják mondani, hogy "ő jó fej". ;) Tegye már föl a kezét az aki szeret magáról rossz véleményt kialakítani! :DDD

Qru: Sort fogunk rá keríteni! ;)

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#14920) HSM válasza rup1u5 (#14919) üzenetére


HSM
félisten

Ok, értelek, igazad van! :R Sry mégegyszer.... :B
Amúgy ezzel azt akartam mondani, hogy a Te Enermaxod nagy valószínűséggel egy klasszissal jobb táp, mint a 450-es CM. És azt még ezen kívül, hoy korántse biztos, hogy egyáltalán elbírná... Valamint azt, hogy nem éri meg már ezen spórolni, mert a gyengébb minőségűek mikor megynyikkannak, vihetik magukkal a fél masinát.... És mindjárt nagyon drága lesz a tápon spórolás.... :K

Szerk.:Megnéztem a tápot, tényleg nem tűnik vészesnek, de továbbra is tartom a véleméyem, hogy szűkös, bár elég lehet.

[ Szerkesztve ]

(#14921) rup1u5 válasza HSM (#14920) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Na így már nekem is leesett a lényeg! :B
Azt hittem a két táp egy kategória. :B
Nem akartam félreinformálni senkit.
A jövőben meghagyom ezt a témát inkább neked vagy Qru-nak.
Ezen felbuzdulva szerzek kölcsönbe egy konnektoros fogyasztásmérőt és meg fogom nézni hány wattot húz ki a gép a falból terhelve és idle. Van egy olyan (lehet téves) elképzelésem, hogy 250-300w-nál nem húzhat többet terhelve. Ennek akarok a végére járni, mert határon hajtva én sem szeretném hosszú ideig gyötörni az enermaxot. Egyelőre a 260-al terhelés alatt sem vettem észre hogy jobban melegedne vagy jobban pörgetné a ventit a táp.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#14922) Svájcinéger


Svájcinéger
senior tag

Szép kis szappanopera alakult ki a kérdésemből. :DDD
Ok. Inkább veszek egy tápot, mint gond legyen. De utána mindenki árulja el, hogy melyik tápot forgalmazza. :DD
Szerintetek melyik legyen ? Így hirtelen ezeket néztem ki:
OCZ StealthXStream 600W tápegység
Thermaltake W0101RED 550W tápegység ttw101red
ASUS P-55GA 550W
Vagy ajánljatok valamit nettó 20-ig. Már úgyis mindegy.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#14923) Beowulf_78 válasza Svájcinéger (#14922) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Enermax, Chieftec, Corsair, FSP... ;)

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#14924) Abu85 válasza Svájcinéger (#14922) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Azaz OCZ jóé ... de szerintem az nem 20k. :DD

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#14925) Lauda válasza Abu85 (#14924) üzenetére


Lauda
félisten

Pedig 20 alatt van és elég jók a speckói. :K

Svájcinéger: Ha már úgyis a kutyával alszol, akkor nézzél neki is valami jutalomfalatot. :DDD :P

(#14926) Svájcinéger válasza Abu85 (#14924) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Nettó 18 ahol néztem.
Beowulf_78: közben elmentem a tápos totyikba elolvasni az 1-es hsz-t. Szóval vagy az OCZ vagy amiket mondtál.
Lauda :DDD
:R Mindenkinek.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#14927) Laraxior válasza Svájcinéger (#14926) üzenetére


Laraxior
titán

Corsair nem fér bele? :U

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#14928) Svájcinéger válasza Laraxior (#14927) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Hát egy Corsair PSU-550VX talán. Határeset. Többet tényleg nem akarok költeni. Most vettem a Samu 2494HS-t, jön az XFX, a táp. Még jó, hogy válság van. :DD

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#14929) Laraxior válasza Svájcinéger (#14928) üzenetére


Laraxior
titán

a táp az alapja a rendszerednek.... minden más utánavaló :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#14930) Svájcinéger válasza Laraxior (#14929) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Tudom. Csak az a kérdés, hogy mennyi idő alatt tudnak nekem corsairt hozni. Ha a VGA-val együtt, akkor ezt kérek, ha nem akkor a javasoltak közül valamelyiket. :R

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#14932) budo82 válasza Svájcinéger (#14928) üzenetére


budo82
tag

Az 550VX-et pont nem szoktuk a Corsairok közül ajánlani. Nem Seasonic belsős (talán CWT) és volt belőle hibás széria. Ezt az egy típust inkább ne...

Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó...

(#14933) Henk válasza Valty (#14912) üzenetére


Henk
veterán

Biztos voltam benne,ezért nem is értem minek írják pl a 285-öt a kompatibilitási listájába.Ez a hűtő egyedül a 65nm-es 260 és 280-ra jó.Egy tesztben láttam,hogy 55nm-es 260-ra tették,de már ott is mindenféle + ramsünikkel egészítették ki a hozzá kapott bordákat.
Akkor megint nem kell hűtőt vennem,kiváncsi vagyok valamelyik gyártó ad e hozzá ki egy normális hűtőt. :U

[ Szerkesztve ]

(#14934) HSM válasza Henk (#14933) üzenetére


HSM
félisten

Van hozzá normális hűtő, ami gyárilag rajtavan... :P

(#14935) Henk válasza HSM (#14934) üzenetére


Henk
veterán

Akkor egy nem normális hűtőt keresek ami halkabb mint a gyári. ;)

[ Szerkesztve ]

(#14936) Lauda válasza Svájcinéger (#14928) üzenetére


Lauda
félisten

Inkább ezek közül válassz: FSP Epsilon FX-700-GLN 700W, Chieftec 650W Super Series (CFT-650-14CS), Chieftec 750W Super Series (CFT-750-14CS). A 2 Chieftek ráadásul moduláris, én arra szavazok. :)

[ Szerkesztve ]

(#14937) TTomax válasza Svájcinéger (#14928) üzenetére


TTomax
nagyúr

Az az egy Corsair ami NEM ajánlott.... azt ne vedd meg... HX520/620 , TX650 vagy a HV750 is igaz ez CWT beles nem pedig seasonic,de erről nincs annyi rossz tapasztalat mint a VX550-röl...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#14938) schwartz válasza TTomax (#14937) üzenetére


schwartz
addikt

Az a CWT is kivalo belso. Egyetlen gond a VX550-el a load alatti hang. En is amiatt csereltem le HX620-ra.

[ Szerkesztve ]

If he dies, he dies.

(#14939) TTomax válasza schwartz (#14938) üzenetére


TTomax
nagyúr

Relativ elég sok garanciás probléma volt eddig ezekkel a 550-es cwt tápokkal...a HX szériához képest...a corsair tápok gyenge láncszemeként híresült el,igaz nekem nem volt ilyen csak ami most van a HX520,na pl azt én nagyon merem ajánlani... vitt ez már mindent...E8400-et 4850CF-el Q9550-et GTX280+8800Gt-el... persze mindent ronggyá rángatva is... eddig tette a dolgát hibátlanul... :C

Nem bírsz aludni vagy esetleg dolgozol??

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#14940) schwartz válasza TTomax (#14939) üzenetére


schwartz
addikt

Pedig a jonnyguru-n nagyon jo minositest kapott. Lehet volt belole egy ket szeria ami felresikerult, de az lehetett a Corsair hibajabol is.

A Red Bull szarnyakat ad... igy lettem ma ejszakai bagoly. :D

[ Szerkesztve ]

If he dies, he dies.

(#14941) TTomax válasza schwartz (#14940) üzenetére


TTomax
nagyúr

A fejlécen meg hatalmas Corsair reklám... nem tudom mennyire hiteles ez így :DDD

Uhh mostanában én is nagyon rákaptam az energiára... mondjuk ma éppen 2-ig dolgoztam ami otthoni 3...aztán még hazavittem a barátnőm... na meg a kötelező napi gépbuzera,forumnyálazás...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#14942) Henker2


Henker2
addikt

Szevasztok! Jó rég nem jártam erre. Olvasgattam az előző 2-250hsz.-t. Jó sok mindenről lemaradtam, mióta távol voltam. Látom van itt tápmizéria, driverek, hűtés, progik...

Leszedtem az eVGA-hoz a Precision-t. Érdemesebb ezt használnom a 2.24-es Rivatuner helyett?
Meg leszedtem egy ilyen progit: EVGA Voltage Tuner
Itt van szó róla: [link]

Erről mi a véleményetek? Érdemes kipróbálni?

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#14943) Laraxior válasza Henker2 (#14942) üzenetére


Laraxior
titán

eVGA voltage tuner: eddig csak én használtam itt... :D ;]
24/7-re nem ajánlott semmiképpen.
Léghűtéssel sem ajánlott
és egyáltalán nem ajánlott,mert aGPU sokkal érzékennyebben reagál a feszekre mint a CPU.
(3dmark06 topikban megtalálod hogy meddig jutottam el vele ;] :DDD ) 602@839...de a shader is szépen ment 17xx felett ;] (GTX280)

Riva tuner szerintem jobb mint az eVGA precision.... de úgyis te döntöd el melyik a szimpatikusabb... A Riva többet tud...

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#14944) Svájcinéger válasza Lauda (#14936) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Ok.Ok.Ok. :R
Jó 5let a modurális táp.
Akkor 600 alatt ne vegyek ?

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#14945) Laraxior válasza Svájcinéger (#14944) üzenetére


Laraxior
titán

van az apróban egy 620as Corsair... 20 pénz... én lecsapnék rá :K én is 18ért adtam el az én 650esemet...fél éves se volt :DDD még 4.5 év gari... jó vétel :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#14946) Svájcinéger válasza Laraxior (#14945) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Kösz. Hát nem tudom. Mivel beszerzési áron megkapok bármit, így lehet, hogy inkább újat veszek. Meg végül is a 20k olyan elméleti határ, most egy két ezres már nem vág földhöz. És még1x nagyon köszi mindenkinek, hogy ennyi időt szánt rám.
Egyenlőre a Chieftec 650W Super 14cm a befutó, de mivel munkaidőben vagyok ránézek nézegetni. :DDD

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#14947) Laraxior válasza Svájcinéger (#14946) üzenetére


Laraxior
titán

ezért vagyunk itt.... mégis könnyebb tapasztalatból segiteni :K
Mellesleg haver járt úgy az 550es tápjával hogy elpukkant benne egy kondi... Q6600 & 8800GTX volt benne....de a Quad megette a táp 12-os ágát..ezért sem árt ha minimum 40A szaladgál a 12V-os ágon. :DDD :R

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#14948) Laraxior válasza Svájcinéger (#14946) üzenetére


Laraxior
titán

én nem vennék olyat aminél átalakitóval kell kinlódni :( amúgyis csak 4 sata csati van rajta... meg se kell nézni hogy mittud Amperben...ránézésre se venném :N
ha GTX280at veszel azok az átalakitók fel fogják zabálni a molex csatikat :K
egy darab PCI-E 6os csati van rajta.... két molexet zabál meg még egy hatos... és két hatosból tudsz csinálni egy nyolcast. ez akárhogy számolom kapásra 4 molex... ésa kábelrengeteg...még mindig a Corsair a befutó :D nézz rá az oldalra.
Szép doboz, fekete csavarok, matrica,kábelkötegelők, gyönyörűszép uzsonnászsákba van téve :C minden amellett szól. 650esen pl van 8 sata csati...2db PCI-E csati (6-8) :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#14949) Svájcinéger válasza Laraxior (#14948) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

CORSAIR PSU-650TX ?

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#14950) Laraxior válasza Svájcinéger (#14949) üzenetére


Laraxior
titán

:K olan volt nekem is.... és asszem még pár száz felhasználónak itt... meg vagyunk vele elégedve :K :C volt rá kötve egy 8800 GTX és egy 8800 Ultra is egy Q6600 társaságában...meg se rezzent tőle... szerintem még egyet mellétehettem volna :D

menjünk át ide: :K

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Nvidia Geforce GTX 280/260 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.