Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Nvidia Geforce GTX 280/260 (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#14051) TTomax válasza Buldozer99 (#14050) üzenetére


TTomax
nagyúr

Nem...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#14052) zuchy válasza Henk (#14049) üzenetére


zuchy
őstag

Persze értem én. De ha esetleg venne egy 22-24"-os monitort, akkor megérné a váltás...
Mondjuk egy 4.2 GHz-es procival nem nagyon lenne procilimite, még szűrők nélkül sem.
Én jelenleg nem vennék most kártyát, egyrészt válság van, forint értéke nagyon rossz. :)

PC-STYLE.hu

(#14053) GreatGodzi válasza TTomax (#14051) üzenetére


GreatGodzi
tag

Miért nem?

(#14054) Laraxior


Laraxior
titán

kicsit megspéciztem a vizet ;] tettem a kártya farára egy intel ventit... hátha lejjebb lesz a VRM hőfok :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#14055) keIdor


keIdor
titán

Na újra az nVidia táborban vagyok... :U

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#14056) Laraxior válasza keIdor (#14055) üzenetére


Laraxior
titán

ez mi? papírnehezék? :D :C nagyon csini...tessék orientálódni a 3dmark topikba is
Akkor jössz má Warsózni? :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#14057) bim válasza keIdor (#14055) üzenetére


bim
veterán

:C :C :C
Majd valami értékelést irj róla.
Tudod ..csak a szokásos. ;) ( bőven megérte a cserét mert sokkal gyorsabb, teljesen néma és egyáltalán nem melegszik és még tuningban is vígan szalad 700/1500/2500-on :D )

(#14058) Laraxior válasza bim (#14057) üzenetére


Laraxior
titán

Lehet ki kellene próbálnod az enyémet.... ha ne lenne 2 kg a vizesblokk..hát elküldeném...
Téríteni jó lenne a kártya..mert biztos megtetszene :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#14059) bim válasza Laraxior (#14058) üzenetére


bim
veterán

tudom hogy jó csak drága ;) (nekem)

(#14060) Beowulf_78 válasza keIdor (#14055) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Gratula fater!! :C :C :C Remélem elégedett leszel! :K BFG rulZ! ;] Jó kis márka! :R
Remélem én is hogy jössz most mááá Wars-ozni! :U

Aki nem olvasta még a logout-om, annak ajánlom figyelmébe a BFG 260 tesztet. :K

mod: Egyébként az MSI GTX 295-ben sem csalódtam. :C 655/1466/2400 használom 24/7. Természetesen Furmark stabilan tudja. ;)
A 8800 GTX OC-m is MSI volt...jó kis kártya volt (8 hónapig), ameddig el nem adtam. :C

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#14061) Valty válasza keIdor (#14055) üzenetére


Valty
aktív tag

Ez nagyon széép... :C :C :C :R :R :R

És BFG... :R :R :R

Gratula... :R

(#14062) Beowulf_78


Beowulf_78
addikt

Irány Beo logout blogja amennyiben érdekel egy 295 teszt! ;)

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#14063) Buldozer99 válasza keIdor (#14055) üzenetére


Buldozer99
senior tag

Grat, szép! :C

Mellnagyobbítás kézrátétellel! Sikertelenség esetén azonnali pénzvisszafizetés!:)

(#14064) Laraxior


Laraxior
titán

csak összejött 5GHz-es Core2vel :)) :Y

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#14065) Beowulf_78 válasza Laraxior (#14064) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Úúú bazz. :Y ;] Majdnem annyit kapsz így 3d06-ban mint én a 295-el. :C

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#14066) zsolt1129 válasza Laraxior (#14064) üzenetére


zsolt1129
addikt

Grat :R Ez már nem semmi.

(#14068) P00By válasza Valty (#14067) üzenetére


P00By
nagyúr

Ez randa :(

(#14069) Beowulf_78


Beowulf_78
addikt

Kipróbálom (már itt figyel a gépemen ;] ), és lehet beszerzem ezt a játékot. :Y :C Félelmetes jó a videója...[Enemy Engaged 2: Desert Operations] Állítólag kell neki a "kakaó" harveresen.

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#14070) Laraxior válasza Beowulf_78 (#14069) üzenetére


Laraxior
titán

reméljük ilyen könnyű navigálni a helikoptert...mert nekem nagyon nincsen inyemre a heli, a Crysis óta...lassú..nehézkes mozgása..hiába a hatalmas fegyverarzenál.. :(

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#14071) Beowulf_78 válasza Laraxior (#14070) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Crysis-ban elqúrták. Comanche 4-et ha toltad anno, abba nem így mozogtak a helik mint a Crysis-ban. Főleg egy harci helikopter...vicc. Crysis-ban olyan mintha mezőgazdasági helikotert vezetnék Trabant kasztnival. :DDD :DDD

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#14072) Laraxior válasza Beowulf_78 (#14071) üzenetére


Laraxior
titán

:DD ez nagyon LoL vót :D ma próbáltam vezetni...de néha beszaggat az még hagyján... de tényleg nagyon lassú szegényke :W Persze az 56 rocket elég ütős :DDD
főleg ha a közelben robbannak...akkor aztán hiába GT200 power..felzabálja az FPS-t is meg a procit is... a füstről nem is beszélve....az nagyon durva :Y :W :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#14073) Benhill


Benhill
senior tag

az mitol van hogy miutan feltettem a 181.22 es drivert, a vga-t folyamatasan 3D-ben hajtja?
gondolom driver hivba. melyik a jo?

(#14074) Henk válasza Benhill (#14073) üzenetére


Henk
veterán

Próbáld meg a 182.05-öt.Igaz beta,de azzal úgy néz ki jó.

(#14075) Lauda válasza Henk (#14074) üzenetére


Lauda
félisten

Ha nem válna be, akkor marad a 180.48. :)

(#14076) Savanya válasza Benhill (#14073) üzenetére


Savanya
addikt

Nekem is hasonló próblémám van ,de eddig csak a 177.93-as vette vissza rendesen 2D-ben .

Mobilszámom: 70-516-8068

(#14077) Valty válasza Benhill (#14073) üzenetére


Valty
aktív tag

180.48 rlz... :))

(#14078) Benhill válasza Valty (#14077) üzenetére


Benhill
senior tag

akkor nalam valami bellitasi gond van. emlitettek kozul a 180.48al es a 182.05el nem mukodik. ugyanugy 576/1242/999. Torlom a drivert 400/800/300...

(#14079) Lauda válasza Benhill (#14078) üzenetére


Lauda
félisten

Nem állítottad fixre a rivatunerben...? :Y :C

[ Szerkesztve ]

(#14080) Benhill válasza Lauda (#14079) üzenetére


Benhill
senior tag

tuningolni még nem probaltam a vga-t. arra is gondoltam hogy a biosban a clock-ot fix 100mhzre tettem a proci tuning miatt, most visszavettem auto-ra hátha ez a gond de nem :F

még amikor friss winnel feltettem az everestet visszavett rendesen mindent a mem orajelet 100mhz-re, de most net kozben is 999...nem tudom mi kavarhatott be :W

[ Szerkesztve ]

(#14081) Lauda válasza Benhill (#14080) üzenetére


Lauda
félisten

A biosnak semmi köze a vga órajelhez. :D Pedig érdemes tolni rajta, csak előtte a quadot pöcköld fel min 3200-3400-re és utána mehet a vga-nak. :P

Drivert mennyit cserélgettél és hogyan?

[ Szerkesztve ]

(#14082) Benhill válasza Lauda (#14081) üzenetére


Benhill
senior tag

Programok és szolgáltatások - uninstall ahogyan kell:D
A 3 legujabb nem beta driver-t probaltam egyikkel sem jo.

hál' Istennek 4G-t megy a quad a mostani lapomban, az elozoben 2.8G volt a max :C

(#14083) Valty válasza Benhill (#14080) üzenetére


Valty
aktív tag

Nálam pl. a GTA IV szokott bekavarni, ha azt a Rockstar Games-es marhaságot nem szedtem ki a jobb sarokból, akkor nem vette vissza az órajelet :)

Nem fut neked is valami hasonló alkalmazás a háttérben?

(#14084) Benhill válasza Valty (#14083) üzenetére


Benhill
senior tag

nem nagyon. általában a cfoss meg a nod3. neha msn9, xfire, skype.
meg csak 2 napja van egyben a gép, nehany progi van fent. a cpu-t tesztelgettem mit megy. Ha nem nézek rá az everestre fel se tunt volna hogy 3D-ben megy. De mar most zavar, hogy miert nem veszi vissza.

(#14085) Henk válasza Benhill (#14084) üzenetére


Henk
veterán

Több megjelenítős mód nincsen beállítva a driverbe?
Lauda:Nem állítottad fixre a rivatunerben...?,hogy lehet fixre állítani,hogy nem működjön a power play?

(#14086) Benhill válasza Henk (#14085) üzenetére


Benhill
senior tag

Henk nagyon thx. Ez volt a gond, erre nem is gondoltam. Akkor ezek szerint ha filmezek, akkor kell bekapcsolni... :R

(#14087) Lauda válasza Henk (#14085) üzenetére


Lauda
félisten

Ha véletlen a 2d-re lövi be az órajelet. :)

(#14088) Laraxior válasza Lauda (#14087) üzenetére


Laraxior
titán

nem fog menni..ugyanis kevés feszt ad neki :) de ha olyan drivert tesz fel és mondjuk mellé a javat akkor tuti hogy nem fogja visszavenni :D nem szereti valamelyik driver a javat ha fut a háttérben :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#14089) Lauda válasza Laraxior (#14088) üzenetére


Lauda
félisten

Ja az igaz, akkor nem szóltam. :N

(#14090) Henk válasza Benhill (#14086) üzenetére


Henk
veterán

Ugyanígy jártam először én is vele és nem értettem az okát.Csak akkor kapcsolt be ha filmet nézel. :K

(#14091) engusz


engusz
veterán

Lesz SilenX hűtő a 260/280-akra, de nem occsóé'. Viszont minőségi darab, már ránézésre is. Valahol láttam róla egy tesztet, kisebb kártyán, meggyőzően szerepelt. Úgy látszik, hogy a SilenX beelőzi az Arcit Cooling-ot.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#14094) Henk válasza engusz (#14091) üzenetére


Henk
veterán

A múltkor valaki mondta,hogy megrendelte az AC extreme-t és 3 hét kb mire megjön.Kicsit csodálkoztam mert még csak most mutatták be.
Erről a SilenX-ről egy linket dobhattál volna. ;)

(#14095) Valty válasza Henk (#14094) üzenetére


Valty
aktív tag

Én mondtam ezt... :)

Mikor megrendeltem, azt írták vissza, hogy kb. március közepe felé lesz Európában :)

Szerk.: a Silentx-ről egy kép jöhetne :K

[ Szerkesztve ]

(#14096) Henk válasza Valty (#14095) üzenetére


Henk
veterán

Akkor te mondtad.
Honnan rendelted,egyből az AC-tól? :DDD
Ja SilenX-ről jöhetne kép,én lusta voltam keresgetni. :B

(#14097) P00By válasza Henk (#14096) üzenetére


P00By
nagyúr

SilenX IXG-80HA2 képek:

[link], [link], [link], [link]

(#14098) Valty válasza P00By (#14097) üzenetére


Valty
aktív tag

:Y :Y :Y hát nem néz ki rosszul... :C kíváncsi vagyok, mikor lesz nálunk kapható

Henk: Nem az AC-tól, hanem az itteni forgalmazójától :)

(#14099) Henk válasza P00By (#14097) üzenetére


Henk
veterán

Thx. :R
De szerintem túl sűrű a borda és arra lettem volna kiváncsi,hogy a ram és vrm hűtést mivel oldják meg.A ventik meg nevetségesek rajt szerintem.

(#14100) Valty válasza Henk (#14099) üzenetére


Valty
aktív tag

Hát ahogy én ezt elnéztem, a vrm hűtést itt sem vitték túlzásba

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Nvidia Geforce GTX 280/260 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.