Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Nvidia Geforce GTX 280/260 (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#22001) Tompo92 válasza odorgg (#21997) üzenetére


Tompo92
senior tag

Amugy mibe vesztegetik azt az XFX 260 as karit?

(#22002) Laraxior válasza odorgg (#21997) üzenetére


Laraxior
titán

annyira ne örülj neki,mert ha az a széria ami nekem is volt akkor kezdheted egy MSi bios-felrakással, hogy működjön rendesen a powerplay.
Persze ezt már csak akkor tudtam meg amikor nem volt nálam a VGA.
Vigyázz vele,mert a hűtőborda is egy rakás kaki. egybealumínium,még egy rézmag sincsen a közepén.A ramoknál pedig 2mm vastag gumilapocska van,ramhűtés gyanánt... :W
hiába 216SP,meg 55nm :W
gány egy munka XFXéktől :(

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#22003) hegeanabol


hegeanabol
aktív tag

Gigabyte 260 OC 216 fsp gariból jön vissza .

Mennyiét érhet most ? :R:R

Emailban keressetek ezek után akinek még van nálam dolga. Köszönöm. hegeanabol@freemail.hu

(#22004) odorgg válasza Laraxior (#22002) üzenetére


odorgg
addikt

Hát a power play nuku az már bisztos :W Megnézem majd mit lehet tenni bios ügyben, de ha nemtudom életrekelteni a powerplayt, akkor marad a B terv, miszerint biost kinyirom és elküdöm garba a kártyát, és ha mákom van akkor XFX-nél kifogytak már ebből a típusból, és talán kapok egy normálisan működő példányt ;) A hűtőröl néztem énis képeket szétszerelt állapotban, hát tényleg elég gáz, nemértem miért nem lehet a memóriáknak, közvetlenül a bordával érintkeznie :F Ebben a gumitömítéses hűtésben amugy énsem hiszek, szerintem sz@rtse ér. A GPU hőmérsékletével úgytudom nincs gáz, én úgyis úgy állítom be a venti szabályzást hogy 70C-nál már maxon tekerjen a venti ;] Csak azért veszem eszt, mert helybeli kisker garos igy nem kell a garanciáztatásal tökölni ha arra kerül a sor. Egyébként bisztos hogy nem eszt a típust választottam vólna, márcsak a hűtése miatt sem. 35-k lesz az ára, annyit megér nekem még 2év garral.

Origin/BF3/BF4/BF1/BF5: odorgg

(#22005) Laraxior válasza odorgg (#22004) üzenetére


Laraxior
titán

megoldás:

download MSi GTX260 bios

nvflash és kész is a powerplay :))

én csak más XFX biosokkal próbálkoztam,de az msi megoldotta :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#22006) Laraxior válasza hegeanabol (#22003) üzenetére


Laraxior
titán

35k körül...

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#22007) odorgg válasza hegeanabol (#22003) üzenetére


odorgg
addikt

Hát szerintem 35k-nál nemnagyon érdemes feljebb próbálkozni, mert nemnagyon veszik meg :N Eddig elég jól tartották az árukat, de ahogy érkeznek lasan a hasonló áru/teljesítményü DX11-es Geforce-ok, egyre kevesebbet fog érni a kari.

Laraxor: Mindenképp megfogom nézni, de majd csak hétfőn vagy kedden lessz nálam a kari :R

[ Szerkesztve ]

Origin/BF3/BF4/BF1/BF5: odorgg

(#22008) hegeanabol válasza Laraxior (#22006) üzenetére


hegeanabol
aktív tag

a gariból jött (ÚJ) 35k :F:F? akkor használt mennyit érhet :(

Emailban keressetek ezek után akinek még van nálam dolga. Köszönöm. hegeanabol@freemail.hu

(#22009) odorgg válasza hegeanabol (#22008) üzenetére


odorgg
addikt

Használt garos 35K max. Ha ujj, akkor hirdesd meg 40ért, és talán 35-ért megveszik :DDD
Viccet félretéve szerintem 40-fölött próbálkozhatsz, de nevárj túl nagy érdeklődést :( Mindenki DX11-et vesz, ez van :K

Origin/BF3/BF4/BF1/BF5: odorgg

(#22010) hegeanabol válasza odorgg (#22009) üzenetére


hegeanabol
aktív tag

ne nevessél ki de mi értelme van dx 11 ?? sokan még a dx 10 se használják ki de már dx 11 akarnak venni :F

am néztem vadi új 46k kezdődik (árgép szerint)

ez de sz@r ;] ;]

Emailban keressetek ezek után akinek még van nálam dolga. Köszönöm. hegeanabol@freemail.hu

(#22011) odorgg válasza hegeanabol (#22010) üzenetére


odorgg
addikt

Értleme egyenlőre nemsok, de idővel bisztosan lessz. Árgépen lehet annyi, de lehet hogy abban a boltban épp nincs is. Ha meg aszt nézzük hogy a 460-as 50-60k, épp eszü ember tuti hogy aszt veszi, mert DX11 és DX10-ben is sokkal jobb mint egy 260 :D
Meg ha megnézel egy 280-at, az 80-90K ami már tényleg a vicc kategória.

Origin/BF3/BF4/BF1/BF5: odorgg

(#22012) att88ila


att88ila
tag

Egy GTX 260 milyen hosszú hány cm?Mert az én gép házam nem túl nagy,hogy beférne ez a kártya.

(#22013) TTomax válasza att88ila (#22012) üzenetére


TTomax
nagyúr

Megmértem... 270mm ref Asus GTX260 (terepmintás)

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#22014) att88ila válasza TTomax (#22013) üzenetére


att88ila
tag

Kössz szépen!Ilyen kártyát szeretnék venni meg 1 AMD Athlon II X4 620 procit.Kártya meg épp nem férne be a házba.Ha a vinyó tartó 1 cm elörébb lenne akkor már beférne. :W Legfelyebb alakitok 1 kicsit a gépházon belül. :W

(#22015) att88ila


att88ila
tag

GTX 260 elég 1 Chieftec 550W táp?Meg melyik gyártó lenne a legjobb ne a legdrágább?

(#22016) Benhill


Benhill
senior tag

csak 267mm, de az elso hsz-ba le is van irva.
Es igazabol ez is szamit, mert nekem ha 3mm-rel hosszabb lenne a vga, mar nem ferne el a hdd.ill csak fert volna, mert a 460 sokkal rovidebb. a 260 az meg pihen es gazdara var:D

(#22017) odorgg válasza att88ila (#22015) üzenetére


odorgg
addikt

Bőven elég hozzá az 550-es chifi :K

Origin/BF3/BF4/BF1/BF5: odorgg

(#22018) rup1u5


rup1u5
nagyúr

Melyik drivert érdemes most feltenni?
Most jut eszembe, hogy már 1000 éve nem frissítettem drivert.
197.45 van fönt.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#22019) TTomax válasza rup1u5 (#22018) üzenetére


TTomax
nagyúr

Hagyd úgy...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#22020) Laraxior válasza hegeanabol (#22010) üzenetére


Laraxior
titán

nah ezért lesz nekem GTX280 SLi ;] :))

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#22021) att88ila


att88ila
tag

GTX 260 vga melyik gyártótol érdemes venni ne a legdrágább legyen.

(#22022) rup1u5 válasza att88ila (#22021) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Mondjuk ezt!
Egyébként mindegy milyen márkát veszel, egyedül az XFX-et érdemes kerülni!

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#22023) att88ila


att88ila
tag

Ez is jó lenne Gainward GTX260 896MB GS?

(#22024) Qru válasza att88ila (#22023) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Persze az korrekt darab. :K

#nincsbennetarcsi

(#22025) Tompo92 válasza att88ila (#22021) üzenetére


Tompo92
senior tag

Én személyes tapasztalat alapján Gigabyte GTX260 Super OC-t ajánlanám...
Néhol a GTX285-öt alázza...
Meg is bántam hogy eladtam...

(#22026) Tompo92


Tompo92
senior tag

Ja amúgy...a GTX280-nál erősebb a GTX460?
nem találtam semmi tesztet a 2-ről.. :F

(#22027) deathcrow42 válasza Tompo92 (#22026) üzenetére


deathcrow42
tag

GTX 460 1024MB:
Stream Processorok száma: 336
Mag órajel: 675 MHz

260 GPU Engine Specs:
Processor Cores : 192/216
Graphics Clock (MHz) : 576 MHz

280 GPU Engine Specs:
Processor Cores : 240
Graphics Clock (MHz) : 602 MHz

Szerintem saccra majd 30-40% a különbség a GTX 460 javára :)

[ Szerkesztve ]

Ex frostshock.eu szerkesztő :)

(#22028) Tompo92 válasza deathcrow42 (#22027) üzenetére


Tompo92
senior tag

Rendben köszi...GTX280 és HD5850 tesztet néztem kb ott is ez a helyzet..30-40%
és az 5850 meg a GTX460 KB egyszint..

(#22029) rup1u5 válasza deathcrow42 (#22027) üzenetére


rup1u5
nagyúr

úgy olvasgattam, hogy dx10-ben, tuning nélkül kb 10% előnye van a 460-nak a 280-al szemben. Aztán lehet tévedek. Nem volt még 460-am.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#22030) Laraxior


Laraxior
titán

csak nyugalom...várjuk meg az 512 CUDAs nV-t...majd akkor kapjuk a jó kis VGAkat szaré-hugyé' ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#22031) Dominiator


Dominiator
aktív tag

üdv, nekem van egy gigabyte GTX 280-s karim és valami jóféle hűtőt szeretnék venni, de csak ezt találtam, vagyis ezt ajánlották de nem tud valaki egy kicsit olcsóbbat?

Who's the bigger hero who lives or who want to live?

(#22032) Bulitt válasza Dominiator (#22031) üzenetére


Bulitt
őstag

Nincs :DDD

No.1 :K

(#22033) Qru válasza Dominiator (#22031) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nincs. Ami olcsóbb az meg sz@rabb a gyári megoldásnál. Vagy ez vagy a gyári hűtés.

#nincsbennetarcsi

(#22034) Tompo92


Tompo92
senior tag

Emberek ilyen van vagy csak megártott nekem a PC :DD :DD :DD :DDD
Klikk

[ Szerkesztve ]

(#22035) Laraxior válasza Tompo92 (#22034) üzenetére


Laraxior
titán

photoshop...össze van vágva két kártya...

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#22036) Tompo92 válasza Laraxior (#22035) üzenetére


Tompo92
senior tag

Attól függetlenül lehetne ilyen a gépembe:D:D

(#22037) Laraxior válasza Tompo92 (#22036) üzenetére


Laraxior
titán

és hogy tennéd be? keresztbe vagy hoszában? :)) kb 50 centi ez a kis szösszenet... :))
Van akinek már az 5970 is gondot okoz :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#22038) Tompo92 válasza Laraxior (#22037) üzenetére


Tompo92
senior tag

A flex csodákra képes:D
Ha ilyenem lenne tuti flexhez nyúlnék:D

(#22039) Bulitt válasza Qru (#22033) üzenetére


Bulitt
őstag

:K

(#22040) Peace


Peace
nagyúr

GTX 260 tulajoktól szeretnék kérni Mafia 2 benchmark eredményeket kép formájában privátban! Full HD felbontás vagy ha nem lehetséges, akkor az elérhető legmagasabb, minden maximumon, élsimítás bekapcsolva, PhysX opció: HIGH! Köszi előre is! ;)

(#22041) joshua7


joshua7
veterán

Melyket vennétek?
2db MSI GTX280. Egyik OC, garos, 40-ért, másik Super OC, gar nuku, 35-ért.

Semper Fi

(#22042) Laraxior válasza joshua7 (#22041) üzenetére


Laraxior
titán

35ért superOC? ha garantáltan működik tuti azt venném :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#22043) joshua7 válasza Laraxior (#22042) üzenetére


joshua7
veterán

Jaja, annyiért mondták. :)
Szerinted lehet különbség tuningban? Több feszt kap vajon a SuperOC?

Semper Fi

(#22044) Laraxior válasza joshua7 (#22043) üzenetére


Laraxior
titán

mindegyik VGA 1.19Vot kap. :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#22045) joshua7 válasza Laraxior (#22044) üzenetére


joshua7
veterán

Ok. Asszem bepróbálom a SOC-ot. :)

Semper Fi

(#22046) kasa85


kasa85
őstag

Sziasztok egy nagyon fontos SEGÍTSÉG kéne!!!Vetten egy Gigabyte GTX260-OC kártyát mint fizika számításra a Saphire HD5970oc 2GB mellé.A probléma a következő.Az alaplapomon 3db pci-e slot van (Gigabyte EP45 DS4).Az elsőbe rakom a HD5970 kártyámat,a második üres mivel ha oda raknám fizikának le osztaná a két karit 8x8ba+ megsütné szegény HD5970 es karimat :) .A 3-ik szlotba be tudom rakni mivel az már 4x a sebessége ami több mint tökéletes fizikára,és még a HD5970 es karimat sem osztja le hanem marad az a jó megszokott 16x sebességen.Igen ám ez mind szép,és jó de a szemét alaplapomon pont ott van a 3-ik pci-e slot után a sata vezérlők csatija,és a ház power,hdd stb vezetékei ami a kari karcsúságának köszönhetően nem tudom bele rakni a slotba, még az L alakú sata csatik mellet sem.Két lehetőség van egy az nem tudóm,kettő hűtést kéne cserélni a kártyán,és az talán meg oldaná a problémát,de lehetőleg olyat ami magasított és bele tudom nyomni a karit a Pci-e 3slot sínjébe egyéb fennakadások nélkül.Aki el tud látni ötletekkel iszonyat hálás lennék mert már napok óta ezzel a retekkel szenvedek.Segítségeteket,és minden egyéb hozzászólásotokat előre is köszönöm :R :R :R

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#22047) odorgg válasza kasa85 (#22046) üzenetére


odorgg
addikt

Egyszerű!

Eladod a 260at, és veszel helyette egy GT240-et ami bőven elég fizikára, és szerintem el is fér ;) :

A 260-asra nemhiszem hogy létezne 1 slotos hűtés, legalábbis én olyat még nem láttam :(

[ Szerkesztve ]

Origin/BF3/BF4/BF1/BF5: odorgg

(#22048) Bulitt válasza kasa85 (#22046) üzenetére


Bulitt
őstag

Nem tudom, de én az P5Q-Pro lapnál, az alsó slotba használtam a GTX260+AC GTX280-as kombot, és be tudtam dugni a 90 fokos sata kábelt, hiszen ennyit enged mozogni a kártya. Bedugod a sata kábelt meg a többit, a VGA-t pedig be paszintod a helyére. Nincs itt semmi gond, elfér alatta, és még meg is támasztja a kártyát.

[link] Jobb alsó sarok ;)

[ Szerkesztve ]

(#22049) g@bo


g@bo
nagyúr

üdv urak

giga gtx 260 oc vagy zotac 460 /768mb/ ra szavaztok?

/ giga 30k és 2 év kiskergar van még, a zotac 50k.... és szintén 2 év gar, vadi uj/

a gtx260 fogyasztása aggaszt, nemtudom hogy 55 v 65 nm a mag, de mindkettő mint ha kedvelné az áramot...

javaslat? :R

(#22050) Dominiator válasza Qru (#22033) üzenetére


Dominiator
aktív tag

pedig reménykedtem hogy olcsóbban megúszom

Who's the bigger hero who lives or who want to live?

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Nvidia Geforce GTX 280/260 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.