Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hibák

Hozzászólások

(#15960) 1user


1user
újonc

Sziasztok! :)
Amikor a notebookomat bekapcsolom, akkor nagyon lassan tölt be a Win10Pro. Miután nagy nehezen betölt, használhatatlanul lassú. Újraindítás után viszont mindig minden gyors és tökéletesen működik. Ez egy állandó jelenség, tehát mindig ilyen. Már a felhasználói bejelentkezéskor újra szoktam indítani emiatt a gépet és utána tök gyorsan működik. Csak a gép bekapcsolásakor iszonyat lassú. Eredeti, aktivált, tisztán telepített Win10Pro. Tudom, hogy ez nem lehet hardware probléma, mert akkor újraindítás után mitől működik mindig gyorsan és hiba nélkül? Valami software-es probléma lehet, de mi? :F Ha jól emlékszem amíg nem telepítettem drivereket, addig nem volt ilyen gond. Most az eszközkezelőben minden driver telepítve van és ha frissíteni próbálom őket, akkor azt írja, hogy naprakész mind és a legújabb van fenn minden illesztőprogramból :( Amit még észrevettem, hogy bekapcsoláskor az indulóképernyő alján nem írja ki, hogy F2=BIOS menü F12=Boot menü, viszont újraindítás után már kiírja ezeket. :N

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hibák
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.