Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2251) sziszegő válasza -= CsoCso =- (#2250) üzenetére


sziszegő
senior tag

Mindenki eljut ide hidd el nekem! /nagyon kevés a hosszú ténylegesen boldog kapcsolat/
Azért veszem ilyen félvállról mert amiket irtok azon én már mind keresztülmentem! Ezeken mindenki keresztülmegy előbb vagy utóbb szerintem jobb előbb.
nos ezekután már nem fog érdekelni hogy van e mellete más vagy hogy igy vagy úgy csal meg! Én nem igy születtem ilyenné váltam a sok elvaditott ribanc miatt!
Ezt amit most irok szánom mindenkinek aki itt a topicot olvassa:
Az összes nőnek hangsúlyozom az összesnek /mindegyik nő eljut idáig csak idő kérdése az élet nem mosziba szinházba és discoba járás/
két dologra van szügsége: SEX, anyagi és egyébb biztonságérzet! semmi több ha ezeket meg tudod adni nekik akkor nem lép félre stb stb

(#2252) sziszegő


sziszegő
senior tag

Nálam minden ok csak sex terén azért én még nem csillapodott a kiváncsiságom!
Ezért néha néha félrebaszok! Ilyen az élet....... aniről nem tudunk az nem fáj /úgy kell csinálni hogy ne derüljön ki/ aztán persze lehet hogy a nő is ezt csinálja és?? én sem vagyok szent ráadásul nem is tudok róla úgyhogy nincs jogom ugatni.

(#2253) vicces válasza sziszegő (#2251) üzenetére


vicces
addikt

papamaci is ezt mondta nekem 2 honapaja.
LEGYÉL JÓ AZ ÁGYBAN!
és adj meg neki mindent.

..

és utána már lehetünk halálosan szerelmesek álmaink asszonyába :D
talán nem fogunk pofára esni.

:)

(#2254) sziszegő válasza vicces (#2253) üzenetére


sziszegő
senior tag

Pontosan :C :C :C
Bár ez felettéb undoritó!

[Szerkesztve]

(#2255) vicces


vicces
addikt

ma este már kezdem magamat jol érezni.

de most hogy ilyen nagy az egyetértés, már abszolut jol vagyok.
asszem le is mondom lassan a dilo-dokit. csak a pénzt viszi.

[Szerkesztve]

:)

(#2256) -= CsoCso =- válasza sziszegő (#2251) üzenetére


-= CsoCso =-
tag

:F (kár hogy nincsen vállmegrántós-nemtudós smile) :U

A ''szex+anyagi és egyéb biztonság...'' naja. Én is így gondolom. Csak sajna ahhoz ''ki kell előbb tombolnia'' magát. Nálunk ez volt a gond. Én már ez-utóbbiakra hajtottam rá, ő meg most került fel Pestre, új élet, no szülők, új társaság, pörögni akart. Tul. képpen valamilyen szinten megértem őt; jobb most, mint később, gyerek, stb. mellett.
De hát így egyikünk sem találta meg a számítását, és itt jön be, hogy mekkora gáz lehet a korkülönbség. :(

70 000 Ft a nyomravezetőnek: http://mobilarena.hu/f.php?mod=40&id=515309

(#2257) sziszegő válasza vicces (#2255) üzenetére


sziszegő
senior tag

Látom te is cipeltél már egy néhány keresztfát!!! :C :C :C
Azt azért hozzá kell tennem, hogy észrevettem minél jobban félválról kezelsz egy nőt annál jobban pedálozik! /persze csak némi ismerettség után nem csak úgy idegenbe/ Ez van ezek nemnormálisak nincs bennük logika, hangulatemberek stb stb

(#2258) -= CsoCso =- válasza vicces (#2255) üzenetére


-= CsoCso =-
tag

:Y:Y:Y:Y:Y:Y
Nemmondoood?!?

70 000 Ft a nyomravezetőnek: http://mobilarena.hu/f.php?mod=40&id=515309

(#2259) sziszegő válasza -= CsoCso =- (#2256) üzenetére


sziszegő
senior tag

Na akkor figyelj én 22 vagyok 24 éves a barátnőm és egy 25 éves luvnyát fűzök!
Tudni kell hol kopogtatni! Igy legalább izgalams a korkülönbséget le kell győzni! :C :C :C

(#2260) vicces válasza -= CsoCso =- (#2258) üzenetére


vicces
addikt

mit enm mondok?
a jo kedvem, vagy a dokit?

azt még hozzátenném, hogy anyám is és barátnőm is, sőt a doki is rá akart beszélni valamilyen gyogyszeres kezelésre.
na franko, gondoltam magamba.
ez azért nem kéne.
anno kersztanyám a viccosztályon kötött ki mikor elhagyta a férje.
2 honapja egyből ez ugrott be, hogy nehogy én is igy járjak.
hát kishiján gyogyszeres kezelés lett a dolgobol. bementem a másik rendelőbe.
de sokan voltak, és szánalamsan néztek ki az emberek a folyoson.
akkor fogtam magam, és sarkonfodultam, mert én nem vagyok ilyen.
kész.

a szar az egészbe, hogy csak a marcsa a biztos. :))

[Szerkesztve]

:)

(#2261) -= CsoCso =- válasza sziszegő (#2259) üzenetére


-= CsoCso =-
tag

Persze, persze, nem is általánosítva mondom, ilyen korban már nem gáz, főleg tekintve, hogy - úgy tűnik - tekintettel jelen esetekrere a nők érnek később :F .

De mikor még 18 vagy, ''Ő'' pedig 14, aztán úgy egymásra találtok idővel, hogy 4 évig nem is nagyon gondoltok másra... Na OTT gáz a korkülönbség.

70 000 Ft a nyomravezetőnek: http://mobilarena.hu/f.php?mod=40&id=515309

(#2262) -= CsoCso =- válasza vicces (#2260) üzenetére


-= CsoCso =-
tag

A dokit! Én nem tudom elképzelni, hogy egy NEM velem levő nő miatt dokihoz forduljak!!!

(azért a furcsa megfogalmazás, mert amíg együtt vagyunk /kvázi:a dolog helyrehozható, de gond van/, addig a feltárásban jól jöhet a segítség, ha minden kötél szakad)

''na franko, gondoltam magamba.
ez azért nem kéne.''
''akkor fogtam magam, és sarkonfodultam, mert én nem vagyok ilyen.
kész.''


Na ez már mindjárt más hozzáállás. :C

''a szar az egészbe, hogy csak a marcsa a biztos. :))'' Ugye, ez a gáz; az ember könnyen szokja a jót! :))

[Szerkesztve]

70 000 Ft a nyomravezetőnek: http://mobilarena.hu/f.php?mod=40&id=515309

(#2263) vicces válasza -= CsoCso =- (#2262) üzenetére


vicces
addikt

amikor elkezdtem járni az orvoshoz, még együtt voltunk.
az elején megmondtam nkei, hogy mennyire szeretem, és ez nem fog változni, és ezt semmilyen doki nem fogja kiverni a fejemből.
persze először nem tudtam, hogy mi lesz az orvosnál.
hát ez. vége. végre.
remélem holnapra nem fogom megint behuzni magamat.
bizok benne. :)

most veszem észre, hogy nem görcsöl már a hasam

:)

(#2264) sziszegő válasza vicces (#2263) üzenetére


sziszegő
senior tag

Te egy állat vagy már ne is hargudj!

(#2265) vicces válasza sziszegő (#2264) üzenetére


vicces
addikt

na kösz.
te is. miért?

:)

(#2266) -= CsoCso =- válasza vicces (#2265) üzenetére


-= CsoCso =-
tag

''az elején megmondtam nkei, hogy mennyire szeretem, és ez nem fog változni, és ezt semmilyen doki nem fogja kiverni a fejemből.''

szerintem erre céloz...
Legalábbis ha én ilyet mondanék, erre céloznék vele. De nem akarok Sziszegő helyett válaszolni... (bocsi)

[Szerkesztve]

70 000 Ft a nyomravezetőnek: http://mobilarena.hu/f.php?mod=40&id=515309

(#2267) sziszegő válasza vicces (#2265) üzenetére


sziszegő
senior tag

Hogy lehet igy szeretni valakit anélkül hogy éltél volna vele legallább egy 10 évet????? Nem is értem!

(#2268) vicces válasza -= CsoCso =- (#2266) üzenetére


vicces
addikt

én is meglepődtem, hogy ennek épp az ellenkezője történt.
enm gondoltam volna.
na de nem pont a doki verte ki a fejemből, vele csak jo nagyokat filozofálunk az élet dolgairól.

:)

(#2269) sziszegő válasza -= CsoCso =- (#2261) üzenetére


sziszegő
senior tag

Valóban igy van bár én azt is megettem úgyhogy a faxom ki van már velük nem nagyon érdekel semmi csak egy a pina!!! Én ilyen vagyok fogadjanek el ilyennek vagy le is út fel is út...
Aztán persze elnevetgélek a sok süti lányon de nem túlzottan érdekel hogy mi a nyűgjük. Majd ha találok egyet ami megfog akkor úgy járok mint ti mert amiket ezelőtt leirtam nem fogom szerelmesen épp ésszel felfogni és vagy bejön a választásom vagy nem. Ilyen az élet......

(#2270) vicces válasza sziszegő (#2267) üzenetére


vicces
addikt

szerintem ez nem csak szerelem miatt volt.
nem ismertek.
én tudom ,hogy miért ragaszkodtam ennyire hozzá.
de ez már felvetődött bennem kb 2 éve. hogy miért is vagyok vele.
okos volt. szép volt. jo eséje van, hogy jol éljen $$$
/erről sokat beszéltünk is, hogy mi lesz ha ő fog sokat kersni. akkor abba maradtunk, hogy majd rendhagyó pár leszünk. meg azt mondta, hogy majd én maradok otthon a gyerekekkel, nem ő. aztán az utobbi időben már ez enm tetszett neki. ennyi. pontosabban ezek a dolgok is benne voltak abba, hogy már nem kellek neki/

sokszor seggbe rugott. nélküle nemhogy a kandóra nem járnék, hanem még érettségim se lenne.

:)

(#2271) -= CsoCso =- válasza vicces (#2268) üzenetére


-= CsoCso =-
tag

Akkor pontosítok:
'az elején megmondtam nkei, hogy mennyire szeretem, és ez nem fog változni, és ezt semmilyen doki nem fogja kiverni a fejemből.''

nekem ez a gondom. A szerelem, meg hogy úgy gondolom, sosem fogom elfelejteni, meg ezek nem gond, de SOHA nem szabad ennyire kitárulkozni, mert ha nyitott könyv vagy egy nőnek, akkor egy idő után már nem fogod őt érdekelni! Nem lesz kihívás, nem kell küzdenie, kevésbé' értékel majd, bármit is teszel meg érte.
Nekem ez a tapasztalatom. Eddig ábszolúte bejött.

De mivel ezt a nők is így gondolják, (meg fórumot is olvasnak ;)) így ebből jöhet az ''én azt gondolom, hogy te azt gondolod...'' ami megint csak tönkre tehet egy kapcsolatot, szóval csukott könyvnek sem szabad lenni. Elég, ha mindig van a sorok között valami plusz!

70 000 Ft a nyomravezetőnek: http://mobilarena.hu/f.php?mod=40&id=515309

(#2272) vicces válasza -= CsoCso =- (#2271) üzenetére


vicces
addikt

na jó. én megyek dögleni.
:)
bye, jot dumáltunk!

:)

(#2273) -= CsoCso =- válasza sziszegő (#2269) üzenetére


-= CsoCso =-
tag

hsz-od második része tuti, de ''... megettem...'' helyére nem tudok mit helyettesíteni, hogy értsem a mondatot... :F
Bocs, ha értetlen vagyok, szellemileg nem vagyok épp' toppon... :U

70 000 Ft a nyomravezetőnek: http://mobilarena.hu/f.php?mod=40&id=515309

(#2274) -= CsoCso =- válasza vicces (#2272) üzenetére


-= CsoCso =-
tag

Aztán reggel happy légy! :DD
(könnyű mondani? De nem nekem! ;))

[Szerkesztve]

70 000 Ft a nyomravezetőnek: http://mobilarena.hu/f.php?mod=40&id=515309

(#2275) -= CsoCso =-


-= CsoCso =-
tag

Na jóéjt; én is LtSzM magam... mindenki elhallgatott...
Örültem!
:o <- ez a smile alszik, ásít, vagy ordít?! :))

70 000 Ft a nyomravezetőnek: http://mobilarena.hu/f.php?mod=40&id=515309

(#2276) ágika válasza -= CsoCso =- (#2249) üzenetére


ágika
csendes tag

köszi, majd legközelebb, bár engem nem zavar :)

[Szerkesztve]

szerintem

(#2277) ágika válasza sziszegő (#2259) üzenetére


ágika
csendes tag

hoppá, 22 évesen tényleg kurvára mindent megélhettél már...

szerintem

(#2278) vicces válasza ágika (#2277) üzenetére


vicces
addikt

hát ja. gyereke gondolom még nincs neki.
de azért nem elképzelhetetlen, hogy valaki 22 éves korára kurvára nagyon sok mindent megélhetett már :)

[Szerkesztve]

:)

(#2279) Gh0sT válasza chicken (#2232) üzenetére


Gh0sT
addikt

[I'';]De az talán igaz, hogy a férfiak sokkal kevésbé értik a nőket, mint fordítva.''

Egy megjegyzés erre:

A nők sokszor magukat sem értik, hát akkor mi férfiak hogyan érthetnénk meg benneteket?!

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#2280) -Jackson- válasza sziszegő (#2259) üzenetére


-Jackson-
őstag

egy éve 30-35 éves ''csajokat'' fűztem. nemvolt nehéz, szeretik a pipihusit:D (24 vagyok). a barátnőm 19 éves, és a korkülönbség itt is érezhető azért:)

الله أكبر | [J][A][K] [10][Q]

(#2281) chicken válasza Gh0sT (#2279) üzenetére


chicken
senior tag

Sajnos ez így van. A ''semmi'' és a ''nem tudom'' az soxor tényleg nem tudom. Valahogy az emberlánya egyszer csak érez valamit, maga sem tudja miért, szavakba önteni meg végképp képtelenségnek tűnik, ugyanis az ügyet a formális logika általam szerintem még viszonylag jól ismert eszözeivel sem tudom megközelíteni egyáltalán, ilyenformán magam is értetlenül állok magam előtt.

Viszont az ember szereti lobogtatni a megértés és megértettetés zászlaját egy kapcsolatban, holott az egyszerű elfogadás több mindent oldana meg. Talán.

mens sana in campari soda

(#2282) Gh0sT válasza chicken (#2281) üzenetére


Gh0sT
addikt

De szerinted nem kézenfekvő, hogy az ember először megpróbálja magát megismerni?! Nem egyszerűbb az, ha tisztában vagyok a saját gondolataimmal, érzéseimmel? Miért kell kísérletezni másokon? :F

Persze, most mondhatod azt, hogy magadat a legnehezebb megismerni, de kérdem én ki mást, ha nem magadat?

Valaki az egyik topicban nagyon szépen megfogalmazta, hogy az ember nem tesz olyant, amit nem szeretne, ha vele tennének... Miért hiányzik a nőknél ez a fajta hozzáállás? Miért okoznak folyamatosan csalódást? Miért nem lehet őket feltétel nélkül szeretni? Miért??? És még kérdezhetném...

Tudod, nem vagyok öreg, de annak érzem magam ilyenkor... Mert keresek valamit, ami talán nem is létezik... Tudom, hogy valami hiányzik, de nem tudom hogy honnan... Talán belőlem... Talán azok a darabok, amit minden egyes barátnőm kiszakított, elvitt magával... És ez nagyon rossz, mert egyidő után el fogok fogyni és csak egy darab érzéketlen fadarab leszek. Elvékonyodok... Ez lesz a bűntetésem, mert hiszek valamiben... :(

Milyen életút lenne ez? Van ennek értelme?

Nincs... Ennyit nem ér meg senki és semmi... Ráébredtem arra, hogy felesleges kergetni ezt az álomképet, mert az élet teljesen más... Kifordultak magukból a nők is és kifordítanak minket is... Feleslegessé váltak az olyan dolgok, mint udvarisasság, törődés, becsület, szeretet... A látszat a fontos... Bárki megkapható, bárki nélkülözhető... Napok alatt mennek tönkre sok éves kapcsolatok, mert az egyik fél nincs tisztában az érzéseivel... A saját érzéseivel, a saját céljaival... Fellángolnak és kialszanak mint egy gyertya... És amikor fellángolnak, akkor azt égetik meg, aki a legközelebb áll hozzájuk...

Ez lenne a normális, a követendő példa? Nem hinném, de ez a VALÓSÁG. Ezt látom akármerre nézek...

Változni kell... Alkalmazkodni, túlélni, mert lassan már túlélésről szól egy párkapcsolat. Aki szeret az gyenge, sebezhető... És lassan mindenki fel fogja tenni magának a kérdést: vajon megéri-e szeretni?

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#2283) vicces válasza Gh0sT (#2282) üzenetére


vicces
addikt

nekem is ez a bajom most. nem tudok senkit sem szeretni. ugyanis nincs kit.
és ha majd egyszer lesz megint barátnőm, nem szabad majd akkor sem elragadtatni majd magamat, mert ugyanigy fogok járni mint most.
:(((
pedig én ugy lennék nyitott könyv valaki elött, de ha egyszer nem szabad...

:)

(#2284) jeges válasza Gh0sT (#2282) üzenetére


jeges
senior tag

sztem a tapasztalás - legyen az pozitív vagy negatív - nem elvesz belőled, hanem formálja, jobbítja, gazdagítja a személyiséged. csak észre köll venni, mik azok a darabok, amiket hosszú távra kaptál az ex-ektől, és nem csak azt, milyen negatív érzéseket keltettek benned rövid távon.

(#2285) aDM|RaL^ válasza vicces (#2283) üzenetére


aDM|RaL^
őstag

Ezaz, nincs olyan ember akinek kiadnám magamat, akit szeretnék, mert nem bízok senkiben. Remélem lesz olyan nő aki bebizonyítja hogy nem olyan mindenki mint amit eddig megtapasztaltam.

http://www.flickr.com/photos/dmrl - http://dmrl.hu - Spectrum ZX 48k

(#2286) Pala válasza vicces (#2283) üzenetére


Pala
veterán

''pedig én ugy lennék nyitott könyv valaki elött, de ha egyszer nem szabad..''

na pontosan ez az, ami nekem is hiányzik....mindig színészkedni kell valamit, meg résen lenni, nehogy újból megjárja az ember! azért ez olyan gáz:(((:((:(

(#2287) vicces


vicces
addikt

a zsigereimbe van/volt ez a csaj. kurvára hiányzik.
tudom, hogy már nem fog menni, de akkro is.
az előbb telefonáltunk. én akkor egy kicsit lenyugodtam. ő viszont egyre zaklatottabb lett. azt mondta, hogy furcsa, hogy velem ilyen témákról beszél. csajozás, nőzés..
azt is mondta, hogy eddig még nem beszélt velem ennyit.
hát ezt is egy filmeben látta szeintem, mert kibaszott sokat tudtunk beszélgetni, mindenféléről.


megyek bebaszok egy kicsit. sör állitolag van, csak én nem találom.
legfeljebb lenyomom a johnny-t a hütőből :D

:)

(#2288) Pala válasza vicces (#2287) üzenetére


Pala
veterán

figyu én is totál kész voltam...már a kilencediket számolták rám, mikor felálltam. most sincs senkim, de készen állok az újabb bevetésre!!!
úgyhogy szerintem ne igyál, vagy ha igen, akkor hagyj nekem is:)

(#2289) vicces válasza vicces (#2287) üzenetére


vicces
addikt

na az alkesz megtette a hatását.
már annyira nem vagyok szarul. most inkább ennék valami finit.
szerintem aktiv alkoholista leszek. nem szégyen az, nem?

Pala:
nem iszok én olyan sokat. csak amennyi kell.
pedig nagyon nem szoktam piálni. utálom a mellékhatását. csak ha másképp nem tudok feldobodni. de akkro is általában cibere fogy. viszont azt most nem tudok keverni.
de a hatás nagyon jó :Y

[Szerkesztve]

:)

(#2290) Integra


Integra
titán

az a bajom a nőkkel hogy rohadt nagy vérszívók....

kijövök edzésről,felhívom egyik barátom, menjünk sörözni, ma végre úgysem dolgozol.
erre mondja hogy mindjárt visszahív.
jön egy sms hogy ''sorry, de ma itthon maradUNK''....
azt a kibaszott papucs mindenit ennek a baromállatnak!!!!!!!
a nőjének is, aki ennyire érzéketlen bunkó és nyávog meg lusta... faszom...

a másik haver, detto...
csak ott a csajnak a foga fáj meg rinyál...
és ki a francot érdekel?
én a pasiját hívtam sörözni nem őt..
maradjon otthon aztán aludjon és pihenje ki magát..

áááááááááááááááááááááááá:(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2291) AND1


AND1
őstag

Történt valami...

Meguntam ezt az egész dolgot és elmondtam neki (sms) h mi a tényállás:

Hosszabban: ''Elmondtál mindent nekem, ki is használtad mert tudtad hogy meghallgatlak mindig, rád várok és hogy sosem mondom el senkinek. Bevallottad hogy csak játszottál régebben velem. Tali persze volt, hisz annyit igérgetted. Bánom hogy megigértem nem mondom el hogy mi történt köztünk, csak azért hogy érezhesselek mert szerettelek. Nem kellett volna megtörténnie?, vagy te nem tudod? Önuralmad nincs! Nem válogatni kéne vizuálisan hanem megbecsülni , azt aki nőként tisztel. Nem vagy őszinte magaddal. Önző vagy, mint ahogy bevallottad te is. Te akartad. * XY csalódott volna? Ne kerüljön elém! Miért nem álltál ki mellettem/értem? Te se várj tőlem semmit. Egyre tisztábban látok!''

*unokatestvére osztálytársam volt. Nem bírjuk egymást igazából. Felháborodott h megtudta hogy nálam aludt a csaj és leoltotta ezért. És mondta h csalódott volna benne ha a csaj és köztem történik valami...

Válasz sms: Ne haragudj rám! Sosem akartalak, akarlak megbántani! Kérlek, majd személyesen beszéjünk erről! Igenis van önuralmam! Még mindig fontos vagy nekem. Imádlak! Puszi!

no comment...

Egy régi PH-s.

(#2292) Integra válasza AND1 (#2291) üzenetére


Integra
titán

sms igazi kapcsolat romboló és személyiség torzító szvsz....
gyenge jellemek kommunkiációs csatornája

[Szerkesztve]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2293) Pala válasza vicces (#2289) üzenetére


Pala
veterán

én sem szoktam, nem azért írtam, de látom te is tudod, hogy nem az a megoldás.....csak illúziókba ringat....
figyelj, én egy totál pesszimista ember vagyok, annak ismernek és én is magamat....ha én fel tudtam állni a nyúlfarknyi akaraterőmmel, akkor te szökkenni fogsz...vannak még flasbeckjeim, de ha előjönek, akkor sóhajtok egy nagyot, és tisztázom magamban a szitut: mennyivel több egy nő, mint én? (ezzel nem a büszkeségemet hangsúlyozom, hanem azt, hogy nem ér annyit az én exem se, hogy rohanjak utána, bármennyire is szerettem, cserbenhagyott és beletörődtem, hogy már soha nem lesz az enyém, illetve nem törődtem bele, csak elfogadtam)

(#2294) Pala válasza Integra (#2292) üzenetére


Pala
veterán

pedig nagyon sok nő szereti sms-en osztani az észt

(#2295) Integra válasza Pala (#2294) üzenetére


Integra
titán

tudom ''értékelni'' őket....

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2296) AND1 válasza Integra (#2292) üzenetére


AND1
őstag

''Kapcsolatromboló''? Pont erre van szükségem per pillanat. Kurva pipa vagyok..., azt se érdemelte meg, hogy ezt leírjam.

Többit tartsd meg magadnak...

Egy régi PH-s.

(#2297) vicces válasza Integra (#2292) üzenetére


vicces
addikt

jah.

ma beszéltem egy haverral. mondtam neki, hogy mi van. meg elmseéltem neki, hogy egyik közös havert kidobta a csaj, mert a gyerek be volt indulva :D

erre mit mond a haverom? legalább nme lesz utánfutó....áááá
remélem most már összejön az a jo kis sörözés :))

:)

(#2298) Pala válasza Integra (#2295) üzenetére


Pala
veterán

ezzel úgy látszik együtt kell élni:O hová tartunk, vazz......:O:O:O

(#2299) vicces válasza Pala (#2294) üzenetére


vicces
addikt

én a mulkor fel akartam hivni, egy csajt, erre ő küldözgette az sms-eit..
a barom

:)

(#2300) Pala válasza vicces (#2297) üzenetére


Pala
veterán

gyere csak, mi is oda indulunk (illetve most csak én:) )
neked most a feledtető, nekem pedig a ''vihar előtti csendet'' jelenti

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.