Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1601) Gh0sT válasza behappy (#1600) üzenetére


Gh0sT
addikt

Jaaaaj, nem úgy gondoltam ám! :D Inkább örülök nektek! Becsüljétek meg egymást nagyon! :)

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#1602) Gh0sT


Gh0sT
addikt

A minap gondolkodtam egy érdekes dolgon:

Hogyan választunk magunknak barátnőt? Egyáltalán mikortól számít egy lány barátnőnek? Az első randi, az első csók, az első együttlét?

Igazából az első kérdés érdekelne leginkább.

Én pl. úgy vagyok vele, hogy ha egy lány egy csöppet is tetszik külsőleg, akkor ő egy potenciális barátnőjelölt. Nem kell gyönyörű legyen, csak fogjon meg benne valami. És ha megfogott, akkor megismerem és eldöntöm, hogy mit is akarok tőle. Szerintetek ez az ismerkedési folyamat normális esetben meddig tart? Hetek, hónapok? Ha túl hosszú az idő, akkor lehet, hogy csak barátság lesz. Ha meg túl rövid, akkor nem ismerjük egymást kellően. :F

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#1603) Gh0sT válasza Drizzt (#1598) üzenetére


Gh0sT
addikt

Bepiálsz --> bátor leszel --> odamész --> leszólítod

Ha elküld, akkor keresel mást!

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#1604) Alekszander válasza Gh0sT (#1602) üzenetére


Alekszander
csendes tag

Nálam az első csóktól számít barátnőnek az illető. Végülis onnan kezdődik valami, nem?

(#1605) Rez_Grof válasza Alekszander (#1604) üzenetére


Rez_Grof
őstag

Ja valahogy úgy! Az elsőtől, mikor te is józan vagy meg ő is. :)

Mert egyébként még jöhet a ''napfény íze'' effektus. :DDD

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#1606) TéKrys válasza Rez_Grof (#1605) üzenetére


TéKrys
senior tag

Hát igen az első józan csóktól. :C :C :C És ha nem követi pofon a csókot. :D

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#1607) jeges válasza Gh0sT (#1602) üzenetére


jeges
senior tag

érdekes kérdés, sztem helyzete és nője válogatja, melyik ''alannyal'' mikortól tekintendő ''valami''-nek az a valami.
pl. nálam már előfordult olyan, h csók megvót, és csak hónapokkal később került ''terítékre'' a dolog újfent, akkor viszont ki is bontakozott rendesen. vót olyan is, h ugyanazon a napon került sor az első csókra és együttlétre is... és akkor még szó sem esett a rövid távú, esetleg egyéjszakás kalandokról (legyen az józanul vagy kevésbé józanul), akiket én spec nem tekintek barátnőknek
én személy szerint azt mondanám, h az ''az'' a pillanat, amikor mindketten úgy látjuk, h ''megmozdult valami'', és ezt sztem jobban nem igazán lehet megfogni :)

(#1608) QuarK válasza Drizzt (#1598) üzenetére


QuarK
senior tag

Simán :))

Pia se kell. Elég, ha figyelmes vagy, észreveszel valamit, amihez hozzá tudsz szólni (még jobb, ha ironikus megközelítéssel, sőt, az külön faja, ha olyat tudsz beszólni, amire véletlenül se számítana...).

Sok srác azt hiszi, az számít marhára, hogy kilométerekről érezhető legyen a pacsuli arcszesz (sőt, mix rulZ), faja cuccos rajta, napszemüveg este (:DDD), és sorolhatnám. Pedig az egész egy dologról szól: kommunikáció, manipuláció.

Durva, de általában bejön. Elkezdesz beszélgetni vele, s rátereled egy olyan vágányra, hogy csak ő beszéljen veled. Te pedig közben nagyon empatikus vagy, figyelsz minden rezdülésére, bólogatsz, és apró szavakkal biztatod (igen, és... folytasd... figyelek... stb.). A lényeg, hogy rövid időn belül megbízzon benned. Aztán az egész beszélgetést átfordíthatod ironizálásba, vagy viccelődésbe, s végig azt kell éreztetned vele, mintha nem is akarnál tőle semmit. Vagy fene tudja, helyzetfüggő.

Miért is mondtam el ezt most? :U

Szóval valamilyen faramuci csavarral el kell érni, hogy te kerülj fölénybe, s mire észreveszi magát, ő legyen az, akinek érdekében áll bárminemű folytatás.

S ennyire le is korlátoznám azt, hogy a nőknek alázás kell, meg ugratás. Valahogy igaz, csak annak kiégés lesz a vége, s bármiféle tartalmas kapcsolat teljes hiánya. Azonban ha játékosan, óvatosan tesszük, csak ugratunk, viccelődünk, úgy is célt lehet érni. A lényeg, hogy titokzatosság lengjen körül minket, és kis bizonytalanság, valamint egyfajta megmagyarázhatatlan fölény.

S ez semmi, mert ugyanakkor stabilitást is kell mutatnunk. E kettőt kell ügyes játékkal egyensúlyba tartani. Fenntartani az érdeklődést, de biztosítani arról, hogy ott vagyunk, számíthatnak ránk.

Uhh, sorry, hosszú volt az őszi szünet, hosszú idő a kedvesem nélkül :O

Csé

(#1609) QuarK válasza jeges (#1607) üzenetére


QuarK
senior tag

Ezt még kell...

Szerintem ott kezdődik, amikor a felhőtlen jóérzéshez ''szenvedés'' is társul, ha nem látjátok egymást kis időre. A ragaszkodástól kezdődik. Szvsz

Csé

(#1610) LOTR válasza #16741888 (#1599) üzenetére


LOTR
addikt

höö te meg kivagy ?? :))

One Ring to rule them all

(#1611) #16741888 válasza LOTR (#1610) üzenetére


#16741888
törölt tag

:DDD
PH!s pályfutásom csúcsa ez a topik:DDD innen már csak lefelé ívelhet a pályám.:DD

(#1612) LOTR válasza #16741888 (#1611) üzenetére


LOTR
addikt

nem akarok nagyon offolni, de én eddig minden hsz-t elolvastam, és sztem ez a legnagyobb topic itt PH!-n :)

ezt meg PumPi -nak(vagyis Neked): :DDD

One Ring to rule them all

(#1613) QuarK válasza #16741888 (#1611) üzenetére


QuarK
senior tag

Kellett elkiabálnod magad, azóta kicsit pangás lett :))

(#1614) #16741888 válasza QuarK (#1613) üzenetére


#16741888
törölt tag

Igen:DD ez kb olyan volt mintha egy vészót mondtam volna.:)
lehet hogy záratom is, elvégre a csúcson kell abbahagyni:DD
dehogy is:DDD

(#1615) QuarK válasza #16741888 (#1614) üzenetére


QuarK
senior tag

Mondd csak, így kettőnk közt, Te képes vagy az utolsó pillanatban abbahagyni, és kilépni... :B

:DDD :D :DDD :U

[Szerkesztve]

(#1616) #16741888 válasza QuarK (#1615) üzenetére


#16741888
törölt tag

Ééén, mindenre képes vagyok:DD
Most ezt mire értetted? A hszre, a topikra a csajra, az életre, a világra?:DDD

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#1617) QuarK válasza #16741888 (#1616) üzenetére


QuarK
senior tag

Hát őőőő :B

mindre

(#1618) Hellas


Hellas
senior tag

Na sziasztok!
Hát...,hogy is mondjam....csináltam egy kis hülyeséget!
Tegnap éjszaka egy kicsit elvoltam az egyik legjobb barátom barátnőjével.A srác persze megtudta,mert a csaj elmondta neki!A sráccal még azóta nem beszéltem.Szerintetek mi legyen?Felhívjam?:F

(#1619) xuldar válasza Hellas (#1618) üzenetére


xuldar
őstag

Mindenképpen meg kell beszélnetek. Főleg, ha fontos neked ez a barátság. Minél tovább halogatjátok, annál rosszabb vért fog szülni.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#1620) Hellas válasza xuldar (#1619) üzenetére


Hellas
senior tag

Tudom és fel is fogom hívni,csak elég szar lesz.
De muszály,mert vállalnom kell,amit tettem.
Csak nem tudom,hogy kezdjem...

(#1621) _Petya_ válasza Hellas (#1620) üzenetére


_Petya_
őstag

Üdv!

Milyen ügyekbe keveredsz te mostanában? Csak nehogy úgy járj, mint a múltkori topicodban... (na jó, ez egy kicsit gonosz lett...)

Komolyra fordítva a szót, mindenképpen meg kell beszélned a sráccal. Ha lehet, személyesen. Szerintem. :)

Petya

[Szerkesztve]

Fontos feladatot soha ne bízz olyan gépre, amit egyedül is fel tudsz emelni!

(#1622) behappy válasza _Petya_ (#1621) üzenetére


behappy
aktív tag

szvsz meg a srácnak kéne beszélnie a csajjal inkább, mert ha a csaj belement egy kis ''játékba'' egy másik sráccal, akkor ott már nagyon nincs rendben valami...

(#1623) _Petya_ válasza behappy (#1622) üzenetére


_Petya_
őstag

Ez teljesen igaz, de ez már nem tartozik Hellas-ra.

Petya

Fontos feladatot soha ne bízz olyan gépre, amit egyedül is fel tudsz emelni!

(#1624) LOTR


LOTR
addikt

csak kell a jobb oldalamba

One Ring to rule them all

(#1625) Rez_Grof válasza Hellas (#1618) üzenetére


Rez_Grof
őstag

Mennyire az a kicsit? Nagyon féltékeny tipus-e a srác?

Cassanova-e vagy? :DDD

Behappy #1622:
Kérdés, hogy mitől volt a játékos kedv. Estleges befolyásoló tényezők (etil-alkohol)? Mert az azért más megvilágításba helyezi a dolgot. :)


[Szerkesztve]

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#1626) Hellas válasza Rez_Grof (#1625) üzenetére


Hellas
senior tag

A srác nem egy féltékeny típus,de most szerelmes!
Casanova-nak nem nevezném magam!:DD
(Bár ki tudja:DDD)
A befolyásoló tényezők......hát.....mondhatni úgy,hogy úgy be voltam rúgva,ahogy már jobban nem nagyon kell!:))

Egyébként egy éve a helyzet pont fordítva volt,akkor az én barátnőm volt el a sráccal egy kicsit!

(#1627) Rez_Grof válasza Hellas (#1626) üzenetére


Rez_Grof
őstag

Hát meg kell beszélni a dolgot az biztos. :) De ne azzal kezd, hogy bezzeg egy éve te is az enyémmel.
Szerintem fogd rá a szeszre.

Mi ez a ''kicsit''? (Montad neki, hogy milyen jó teveszőr pulcsija van?, kicsit átérzőbb volt a táncikálás, vagy pajzán dolgokat sugdostál a fülébe zárt ajtó mögött?)
Mert az utóbbi esetben már bajosabb a dolog.

Gondolom azért nem lehet valami nagyon vészes, mert akkor már nem irogatnál ide ilyen vidáman :DD

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#1628) Hellas válasza Rez_Grof (#1627) üzenetére


Hellas
senior tag

Hát én lefeküdtem egy szobába,ők meg a másikba.Aztán a csajszi átjött hozzám.
Az ajtó nem volt zárva,de azért az a dolog nem történt meg!Legalábbis nem emléxem rá!
A helyzet nem jó,a srác nem nagyon áll velem szóba!

(#1629) Rez_Grof válasza Hellas (#1628) üzenetére


Rez_Grof
őstag

Hát szvsz nem is rád orrolt meg, hanem a csajra. Én is összehuznám a szemöldökömet, ha a nőm csak úgy otthagyna az éjszaka közepén. Aztán lehet, hogy a konkurenciának harapnám le a fejét, nem a nőmnek. ;]

Lehet hogy egy sört megérne áldozni a dolgok rendbe hozatalára valami csendes beszélgetős helyen, csak a srác meg te.

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#1630) Hellas válasza Rez_Grof (#1629) üzenetére


Hellas
senior tag

Én ezt akarom,de ő egyenlőre nem hajlik erre az ötletre.

(#1631) Out


Out
addikt

sose bizzatok olyan allatban amelyik egy hetig verzik es megsem doglik meg.... :)

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#1632) Rez_Grof válasza Hellas (#1630) üzenetére


Rez_Grof
őstag

Majd a hétvége felé próbálkoz, addigra mindenki megszomjazik. :D
Meg egy kicsit nyugodnak is a kedélyek. Ha már egyszer eléálltál, hogy rendezük el akkor nem mondhatja, hogy csak addig legénykedtél amíg aludt. :)

Más:

férfi: -Kedveském olyan gyönyörű teveszőr pulóvere van.
nő: -De ura miből gondolja hogy ez teveszőr?!
féfri: - Hát arról a két gyönyörű púpról ami alatta van.
:)

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#1633) Rez_Grof válasza Out (#1631) üzenetére


Rez_Grof
őstag

Ott a pont.

Ez mi durva, most küldte haver:
Bővebben: link

[Szerkesztve]

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#1634) Hellas válasza Rez_Grof (#1632) üzenetére


Hellas
senior tag

off: LOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hát engem ez az ügy most úgy most úgy leamortizált,hogy azóta nem nagyon jellemző rám a szomjúság!:(

(#1635) Rez_Grof válasza Hellas (#1634) üzenetére


Rez_Grof
őstag

Aláirás rulez? ''Addig igyá amíg bírsz!'', vagy még ahhoz sincs kedved?
Tényleg barátnőd tud a dologról?

[Szerkesztve]

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#1636) Hellas válasza Rez_Grof (#1635) üzenetére


Hellas
senior tag

Az a baj (nem baj),hogy azóta csak ahhoz van kedvem,tegnap is többiekkel elég szépen sikerült eme szenvedélyünket kielégíteni!
Barátnőm nem tud a dologról,mert nem Mo.-n él!

Ja,egyébként a csaj ma találkozni akart velem,mert látni akart....

(#1637) Rez_Grof válasza Hellas (#1636) üzenetére


Rez_Grof
őstag

Majd megtudja, ha haza jön. :DDD:DDD

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#1638) Hellas válasza Rez_Grof (#1637) üzenetére


Hellas
senior tag

Ez bíztató volt.....
De nem haza jön,mert nem magyar.:D

(#1639) Rez_Grof válasza Hellas (#1638) üzenetére


Rez_Grof
őstag

Hát szerintem nemcsak látni akar téged a haver barátnője..... :)

Szvsz találkozz a csajjal, tudd meg hogy mi a pontos ábra, esetleg, ha tudod, hogy ki bizalmasabb barátja, annál is kérdezősködj az ügyben, de csak óvatosan. Aztán ha nincs nagy gáz és megértő a batárnőd akkor egy szép bűnbánó mailben minden irj meg neki.
Ha nem megértő akkor tégy belátásod szerint....

Ha a csaj meg elkezd nyomulni akkor válaszút elé érkeztél.

''Mert a lányok is ugyanazt akarják mint mi
Csak megpróbálják az egészet nagyon jól álcázni,
de ha te azt megtudnád, hogy miket terveznek,
soha többet nem mondanád magad perveznek.''
;)


[Szerkesztve]

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#1640) Hellas válasza Rez_Grof (#1639) üzenetére


Hellas
senior tag

Ez hatalmas nagy igazság amit írtál!!!
Az tény,hogy nekem nagyon bejön a csaj,jobban mint a saját barátnőm,de még,ha válaszút elé is kerülnék,azért azt már mégsem tenném.

Jajj ezek a nők......

(#1641) Rez_Grof válasza Hellas (#1640) üzenetére


Rez_Grof
őstag

Ismerem a helyzetet (csak a haverod oldaláról) én is így lettem egyszer lecserélve...:O De ez egy hosszú történet, meg utánna bevettem egy-két fájdalomcsillapítót (sokszor 5cl+ egy kocka dreher), és még a csaj emléke is elmult:DDD. Aztán jó 2 évre rá fölhív, hogy össze kéne futni, mit vegyen fel (nem a sál szinét kérdezte :) )!!
De akkor már rég nem voltam pesten, meg találtam másik nekem tetsző nőt.




[Szerkesztve]

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#1642) Hellas válasza Rez_Grof (#1641) üzenetére


Hellas
senior tag

Ugyanez volt velem is 2 hónapja!Pont az a csaj hívott fel,aki pont ezzel a haverommal csalt meg!De most már nem kellett,pedig akkor majdnem megőrültem.Elég sokféle fájdalomcsillapítót bevettem én is sajnos.

(#1643) Rez_Grof válasza Hellas (#1642) üzenetére


Rez_Grof
őstag

Akkor jól ellabdázgattok...

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#1644) Hellas válasza Rez_Grof (#1643) üzenetére


Hellas
senior tag

Ezt pontosan,hogy érted?:Y

(#1645) Rez_Grof válasza Hellas (#1644) üzenetére


Rez_Grof
őstag

Ő probálkozik a te barátnőidnél. A barátnője(i) meg nállad. Egy kicsit sántit ugyan a hasonlat....

Lehet hogy a csaj is csak megszánt téged , vagy így akar revansot venni a haverodon.

Valaki állítson le mert kezdek összeesküvés elméleteket gyártani. :DDD:DDD

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#1646) rup1u5


rup1u5
nagyúr

Kezd érdekes lenni a téma:U

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#1647) Rez_Grof válasza Hellas (#1644) üzenetére


Rez_Grof
őstag

Mi a helyzet? Megoldódott a problémam, tudtál beszélni a sráccal?

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#1648) rup1u5 válasza Rez_Grof (#1647) üzenetére


rup1u5
nagyúr

lehet nincs net a kórteremben:DDD

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#1649) Rez_Grof válasza rup1u5 (#1648) üzenetére


Rez_Grof
őstag

:DDD

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#1650) Gh0sT


Gh0sT
addikt

Vááááááá! Én itt lehúzom a nőket, hogy milyenek, erre férfitársaim ugyanazt teszik, mint ők! :(

1. szabály:
Nem kezdünk ki olyan nővel, aki párkapcsolatban él! Pláne nem a barátunk nőjével.
2. szabály:
A nők alapvetően gonoszak, tehát ha már megtörtént a dolog, akkor úgy kell csinálni, hogy ő essen pofára. Haverral elmenni sörözni egyet, és megbeszélni vele, hogy milyen is a barátnője. :) Ennek hatására ő kidobja, ti pedig a legjobb barátok maradtok! :)

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.