Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1351) #54715584 válasza adalbert1 (#1350) üzenetére


#54715584
törölt tag

9 érzelmes hónap, az szép :C
sokminden befolyásolja az embert, tudod, az értékrendek, otthonról mit hoz, milyen nevelést kap, a környezete-barátok-barátnők hogy hatnak rá, mit lát a világban stb... :)
Nekem speciel a sulim reál beállítottságú volt, mégis egy érzelmes alak vagyok :) álmokkal is :) szóval ezt még nem sikerült megfejteni :)

(#1352) adalbert1 válasza #54715584 (#1351) üzenetére


adalbert1
veterán

Ő például drámai tagozatra járt, így a környezete is ilyen irányban hatott rá.
Viszont tényleg sok az általad említett kis picsa is.

(#1353) #54715584 válasza adalbert1 (#1352) üzenetére


#54715584
törölt tag

hoppá, dráma az más :) ott vannak mély érzelmek... csak vigyázni kell, nehog a szerelem is egy szerep legyen...

igen, sajnos van sok picsa, látva hugom (15 évesek) korosztályát... de ez nem izgat, mer' nem foglalkozom velük :) bár egy buli be van ígérve velük :D

a huszonévesekkel meg szerencsém volt, mert én válogathattam :)

(#1354) [DoN]$[LeoN] válasza #54715584 (#1353) üzenetére


[DoN]$[LeoN]
tag

Jáá! Visszatért Monstre!! :C

Bár az emilre baszik válaszolni :DD :D

Ja én meg humán suliba járok, és hol érzelm es vagyok, holnem. Sokszor k*rva romantikus vagyok, máskor meg kegyetlen :DD
A zsé pedig télleg fontos a nőknek. De van olyan barátom,akik télleg épphogy megélnek, de eddig 2 csaj rázta csak le. Tehát azért érteni is kell a dolgokhoz. Másrészről sógorom (ő kibaszott lóvés, de nővérem mégse azért van vele, sőt egy ideig ez tartotta őket távol egymástól, hiszen hiába élünk mi is jól, ő nagyon nagyon tele van) meg régebben bármelyik nőt megkapta (szintén egy-két kivétel). Vagy a pénzével vagy az egyéániségével. De a pénz sosem hátrány (legalábbis nem hosszutávon)

Bonyolult dolgok ezek. Sztem sok nővel kell baráti kapcsolatot ápolni, úgyis sokszor előjen a férfi-nő téma és hogy mi jó meg mi nem. Ebből sokat lehet tanulni, kevésbe nehezen lehet megérteni a nőket. Nekem bejön, minden csaj (persze nem ilyen kis majmok, akik ''tanulják a kapcsolatokat'')

(#1355) #54715584 válasza [DoN]$[LeoN] (#1354) üzenetére


#54715584
törölt tag

neszójjábe, mail ment :D
pénzes sógor? akkor neked jó sorod van... :DD
a pasik ritkán örülnek így nekem tapsikolva...de ezt inkább hagyjuk :D :D :D

(#1356) [DoN]$[LeoN] válasza #54715584 (#1355) üzenetére


[DoN]$[LeoN]
tag

Lehet gáz , de ezt nem teljesen értem..:

a pasik ritkán örülnek így nekem tapsikolva...de ezt inkább hagyjuk

A csajaid öccsei?? :F

Mail jött, mingyá megy is válasz. :DD

(#1357) #54715584 válasza [DoN]$[LeoN] (#1356) üzenetére


#54715584
törölt tag

hol van a zímélem? :D még nem jött... meg...
a hugom pasijai csapják össze a kezüket, ha meglátnak minket bulizni :D :D :D

(#1358) [DoN]$[LeoN] válasza #54715584 (#1357) üzenetére


[DoN]$[LeoN]
tag

Na várj. Most választok hátteret :)) valami jót akarok.

Mod: Mail ment!! :C :DD

[Szerkesztve]

Mod2: Nővéremnek nem valódi férje, csak jóideje (2 és fél év) barátja a sógorom :DD, és beraktalak meseengerbe Monstre
!! :C

[Szerkesztve]

Mod3: :DD : Hugod pasiajait nem szoktad helyreigazitani, ugy erősebb hangon sose ,?? :D

[Szerkesztve]

(#1359) #54715584 válasza [DoN]$[LeoN] (#1358) üzenetére


#54715584
törölt tag

ne viccejjé má' :) most írtam fentebb, hogy 15 éves korosztály :) meg még nem volt rá alkalom, mert a hugi is helyrerakja őket... :)

(#1360) [DoN]$[LeoN] válasza #54715584 (#1359) üzenetére


[DoN]$[LeoN]
tag

Ja.. itatod a sok pöcsmagot mi? :C

Huhh megint szidást fogunk kapni, hogy szétoffoljuk a topicot..
Bár sztem te sem voltál túl szüzies már 15 évesen, mert én legalábbis egyáltalán nem :DD Így a 15 évesek annyira nem ártatlanok hidd el.!!! :DD

(#1361) #54715584 válasza [DoN]$[LeoN] (#1360) üzenetére


#54715584
törölt tag

mien offolás? hát nem a csajokról van szó? :D és különben is, senki nem írt már mióta :D

szűzies? én? mindig! :D bár 16 éves voltam, amikor... jaaaaj a régi naiv szép idők :DD :DD :DD

tudom, hogy nem ártatlanok a 15 évesek, ismerem őket :B

[Szerkesztve]

(#1362) [DoN]$[LeoN] válasza #54715584 (#1361) üzenetére


[DoN]$[LeoN]
tag

Naiv alatt mit értesz, édes ecsém?? :C

A Csajok, te vagy mind2??

[Szerkesztve]

(#1363) #54715584 válasza [DoN]$[LeoN] (#1362) üzenetére


#54715584
törölt tag

hát úgy mindent, amikor még szégyenlősen ismerkedtünk a szexuális kultúrával... :) :D :))

egyébként a java az a kicsipuha oldalon is van, nem csak a föld alatt :D

(#1364) [DoN]$[LeoN] válasza #54715584 (#1363) üzenetére


[DoN]$[LeoN]
tag

:DD
Az hamar elmulik az a szégyenlősség :DD

(#1365) [DoN]$[LeoN] válasza [DoN]$[LeoN] (#1364) üzenetére


[DoN]$[LeoN]
tag

Mi ez a kihaltság??
UP!!!

(#1366) s1ru2


s1ru2
senior tag

Vkinek vhol le volt írva h hogy van a ''hosszú szavaktól való félelem'' plz írja le újra

köszike

Bob Marley Rulez.... ha vki szenved vmitől ajánlom neki :) nekem bevált

Z87 Extreme4 / i5-4670k / Xigmatek S1283 / GTX1080 / 16 GB DDR3 / LG32UD89 / Panasonic 50DX710m / D5100 / 18-105 / Nikkor-Q.C Auto 1:2,8 f=135 / Nikkor H Auto 1:3,5 f=28 / Nikkor S Auto 1:1,4 f=50 / Galaxy S8

(#1367) [DoN]$[LeoN] válasza s1ru2 (#1366) üzenetére


[DoN]$[LeoN]
tag

milyen hosszú szavaktól való félelem???? :F

(#1368) #54715584


#54715584
törölt tag

Hippopotomon strosesquipedalio phobia - hosszú szabaktól való félelem :)

(#1369) [DoN]$[LeoN] válasza #54715584 (#1368) üzenetére


[DoN]$[LeoN]
tag

Hát ez kurva jó!! :C :C

Mail megint nem jött :DD

(#1370) #54715584 válasza [DoN]$[LeoN] (#1369) üzenetére


#54715584
törölt tag

hi, melóhelyen nem műxik rendesen a net vmiért, otthon meg csak alszom, majd írok :)

Mannonnal mizujság van?

(#1371) [DoN]$[LeoN] válasza #54715584 (#1370) üzenetére


[DoN]$[LeoN]
tag

:DD

(#1372) KERO_SAN


KERO_SAN
aktív tag

Letezik olyan csaj, aki nem akar baratot ?!?!?! :D

Kezdek becsavarodni... :]

Vagy lehet csak nem ilyen baratot akar ? <(

Waaa

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#1373) aDM|RaL^


aDM|RaL^
őstag

voaá, nekem is végre sikerül összehozni uj kapcsolatot.

http://www.flickr.com/photos/dmrl - http://dmrl.hu - Spectrum ZX 48k

(#1374) #54715584


#54715584
törölt tag

:C

(#1375) [DoN]$[LeoN] válasza KERO_SAN (#1372) üzenetére


[DoN]$[LeoN]
tag

Az összes nő hülye! Ez tény. Sose próbáld megérteni, hogy mit miért tesznek (vagy nem tesznek), egyszerűen a tényeket nézd, és mérlegeld. Amint megpróbálod igazán megérteni, bukott az ügy!!!

EZ IGY VAN!!! RÁTENNÉM A HERÉMET IS!!

(#1376) LOTR válasza [DoN]$[LeoN] (#1375) üzenetére


LOTR
addikt

ilyet ne mondj, még megbánod, vagy csak keresztapa leszel :)

One Ring to rule them all

(#1377) s1ru2


s1ru2
senior tag

''Rátenném a herémet is''

Azt a mardék 1et már én is mert szart se érek vele !!:):P

Z87 Extreme4 / i5-4670k / Xigmatek S1283 / GTX1080 / 16 GB DDR3 / LG32UD89 / Panasonic 50DX710m / D5100 / 18-105 / Nikkor-Q.C Auto 1:2,8 f=135 / Nikkor H Auto 1:3,5 f=28 / Nikkor S Auto 1:1,4 f=50 / Galaxy S8

(#1378) [DoN]$[LeoN] válasza s1ru2 (#1377) üzenetére


[DoN]$[LeoN]
tag

:DD

Hát ez van.. nekem ennyi jutott! :DD :DD
de köztudott, hogy minden nő hülye.!! :C :DD :C

Amugy van 2 herém, szépek, aranyosak, még működnek is :D

(#1379) #54715584


#54715584
törölt tag

annak örömére, hogy mindenkinek kezd alakulni egy kapcsolat, tegnap kivágtam a barátnőmet... egyetlenegy esélyt fog kapni, arra is csak a 7végéje van, hogy döntsön...

(#1380) [DoN]$[LeoN] válasza #54715584 (#1379) üzenetére


[DoN]$[LeoN]
tag

:C :C mail még mindig nem jött :DD

Nekem semmi jelenleg.. kapcsolat... :C :DD

(#1381) Panther válasza #54715584 (#1379) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Most kivágtad vagy kap még1 esélyt? :F

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#1382) Mannon


Mannon
tag

Ez a legjobb módja, hogy ne látogasson csaj a topicba. Szidjátok csak nyugottan öket.

"For the Horde"

(#1383) aDM|RaL^


aDM|RaL^
őstag

bu!

megint ide jövök, elmondok pár dolgot... Tisztah loal!

:D

szal szakítottam azzal a tahó csajjal, aztán még ő nyomatja a szöveget hogy én mien bunkó vok meg minden. Azóta van egy másik csaj akivel úgy néz ki jól összejövünk.
Tegnap feltolja a képét MSN-re és elkezd nekem hebegni hogy látott multkor az Annával(fiktív nick), és hogy neki köze van hozzá mert hogy a volt pasija vagyok. Mondom így állunk? Jóvan akkó lekophacc rólam. Még aznap átmentem, tegnap az Annához, és tök jól elvoltunk, kimentünk sétálni, mer 6an voltunk haverok. Ez egy kis falu azt tudni kell, de azért ennyire nem gondoltam volna hogy mindenki tud mindenről....
Találkozunk pár emberre, ismernek engem mind, de hogy honnan, az rejtély:D de komolyan, oan nevek ismernek, arcilag meg név szerint hogy nem is vágom kicsodák. Lényeg az hogy ők vágták ki vagyok, és az egész falu vágja ki vagyok, csak tudnám honna, mert itthon ültem az előző 2 évben... Na mindegy, és akkor ugyebár szóba jöttek a pletykák rögtön ahogy megláttak annával...
Te már nem jársz a Katával?
Mondom, nem járok már vele vagy 2 hete...
De én azt hallottam hogy összevesztetek, de ma újra kibékültetek, és már újra jártok.
Mondom király hogy mindenki tudja a magánéletem csak én nem.
Azt mondják, hogy még ma hallotta a dani a józsitól, és a józsinak a kata barátnője mondta...
Ehh, tököm kivan hogy mindenki tud rólam mindent, és mégse ismer.
pfpfpf

http://www.flickr.com/photos/dmrl - http://dmrl.hu - Spectrum ZX 48k

(#1384) KERO_SAN válasza aDM|RaL^ (#1383) üzenetére


KERO_SAN
aktív tag

Szinvonalas a barati, haveri tarsasagod.

Kisfalu ultra sux.

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#1385) #54715584 válasza Panther (#1381) üzenetére


#54715584
törölt tag

nagyon megbántott, összezavart és határozatlan minden... tudom, hogy velem van vmi baja, de nem hajlandó beszélni róla, pedig ha kettőnkről van szó, akkor jobban tenné, ha tisztázná a helyzetet... az egyik pillanatban iszonyú bunkó, a másikban nagyon kedves... semmi olyan nem történt (elvileg) ami miatt ilyen kiszámíthatatlan lenne a viselkedése...
szerdán elutazik amerikába két 7re... ha addig nem tisztázza le a helyzetet, nem fogom várni, amikor visszajön, nekem jelenleg erre nincsen szükségem... most biztos érzelmek és háttér kell(ene), nem pedig a határozatlanság... még két 7 amikor az én dolgaim is jobbra fordulnak, de addig nem akarok semmi zűrt, éppen elég bajom van így is, viszont utána minden jobb lesz, de ha a bajban hagy cserben, akkor nincsen szükségem rá...
olyanba meg nem fogok belemenni, hogy tartsunk kis szünetet, mert ez sem hiányzik... nekem is tele van a telefonkönyvem, neki is, nem fog működni ez a dolog, ilyen érzelmi válság idején...

(#1386) Hellas válasza Mannon (#1382) üzenetére


Hellas
senior tag

Szia Mannon!Láttam már egy pár hozzászólásodat,főleg a ''leggagyibb hardwer'' topicban és be kell valjam: Te nagyon COOL vagy!!!!!!!!
:B
:DD

(#1387) aDM|RaL^ válasza KERO_SAN (#1384) üzenetére


aDM|RaL^
őstag

éppen ezaz, hogy nincsenek is haverjaim, főleg a faluba, de azért mindenki mindent tud. SUXX

http://www.flickr.com/photos/dmrl - http://dmrl.hu - Spectrum ZX 48k

(#1388) fbb^Deathjay válasza aDM|RaL^ (#1387) üzenetére


fbb^Deathjay
csendes tag

enyhe lol meg a fiktív nevek is kamuk :D falu ownaGE

(#1389) [DoN]$[LeoN] válasza #54715584 (#1385) üzenetére


[DoN]$[LeoN]
tag

Já!! Ez így elég neccesnek hangzik... :(((

Amugy akkor a legrosszabb, amiikor érzed hogy nem áll(na) melletted, ha baqj van. Nekem pl. volt egy kapcsolatom, amiben ezt vagy hasonlót éreztem egy csajnál, de nem szakitottam vele, próbáltam elhessegetnmi a gondolatot a fejemből, ahányszor csak olyat mondott, tett, amiből érezhettem ezt. És utána nagyon szar lett a dolog vége.. de ezt nem már szeretném közzétenni...

(#1390) Panther válasza [DoN]$[LeoN] (#1389) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

...Igazad lett? :(

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#1391) aDM|RaL^


aDM|RaL^
őstag

Na akkor most jön a java!!!

Ugyebár, a csaj bunkó volt velem, és végülis még nem is dobtam ki, csak szépen megbeszéltük hogy szakítottunk, legalábbis ő azt mondta egy ideig úgyse látom.

Nekem nem problémákra van szükségem hanem jókedvre, mint ezt már 3000x is mondottam. Új csaj végülis, kezdünk összejönni, tök jó, lehet vele dumálni normális dolgokról, az életről, kis lelkizés is megy. rox.

De ugyebár a két csaj ismeri egymást. Állítólag a volt csajom látott a csajjal, és most totál féltékeny, nem vallja be, de annyira átláccó mint a franc!

Kezdjük azzal hogy tegnap feljön MSN-re hogy ne járjak azzal a csajjal, mert hogy az egy kis görcs, és mindenkit átbasz?
-1. ne ő ítélje meg ki milyen és miért ne járjak vele, akármennyire megfontolom a tanácsokat, de szerintem jobb emberismerő vok.
-2. jön most nyomulni mikor ő volt bunkó? báh! meg énvok bunkónak beállítva...
Ien szöveget ad elő, hogy ő milyen jót álmodott velem, mert találkoztam vele, de az új csaj is ott volt, de ő nembírta ki és lesmárolt, és más is történt. Mondom fasza ez a szöveg, csak annyira látszik hogy eszi szét a féltékenység, szar ezt nézni, de legalább talán rájön majd mit hibázott, és mit kellene tennie. Elbúcsúztunk. puszi puszi

Este fexem az ágyban. TÜTITÜTI. SMS. Olvasom, szöveg: '' te 1 genny alak vagy. Dögölj meg ott ahol vagy a rohadt ribancoddal együtt. ''
Hát mondom GRATULÁLOK. Még én vagyok a hibás, amikor én csak a boldogságot keresem, ő meg megbántott mint atom. Tényleg fasza ez a világ. Ő meg itt féltékenykedik. ESETLEG tenni kéne valamit.

*felháborodás*

kösz hogy meghallgattok.

http://www.flickr.com/photos/dmrl - http://dmrl.hu - Spectrum ZX 48k

(#1392) KERO_SAN válasza aDM|RaL^ (#1391) üzenetére


KERO_SAN
aktív tag

Hany evesek a baratnoid ? 11 ?

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#1393) aDM|RaL^ válasza KERO_SAN (#1392) üzenetére


aDM|RaL^
őstag

16. nem nevetséges? ennyire éretlenek agyilag? közbe megnéztem az e-mailemet, besokalltam, és írtam neki oan mailt h. remélem tanul belőle.

http://www.flickr.com/photos/dmrl - http://dmrl.hu - Spectrum ZX 48k

(#1394) [SteveLC] válasza aDM|RaL^ (#1393) üzenetére


[SteveLC]
csendes tag

Hail!

Végigolvastam az egészet, és a Te szitud már ismerős nekem :(( (nosztalgia rulez :) )

Sajna, nem csak abban a korosztályban van ilyen mentalitás ... Akivel én jártam így, Ő 22 volt ...
Az esetnek majd' egy éve, s mégis, most barátok vagyunk ... Az elmúlt időszakban mondott olyat, ''Ha nem lenne neked X, már újra együtt lennénk...''
Késő bánat, de ha egyszer láttuk, nem működik a kapcsolat, illetve barátokként jobb a viszonyunk, inkább a jó viszonyt választom :)

Sok-sok-sok boldogságot! S Mindenkinek!

Legyen szebb napotok!
Mannon: van egy story-m Neked, az érintettek hozzájárultak, hogy Neked átadhassam :)

Steve

(#1395) aDM|RaL^ válasza [SteveLC] (#1394) üzenetére


aDM|RaL^
őstag

:) nagyon makacs a csaj, rájöttem hogy bnőnek nem igazi

:) neked is szép napot.

http://www.flickr.com/photos/dmrl - http://dmrl.hu - Spectrum ZX 48k

(#1396) LOTR válasza aDM|RaL^ (#1393) üzenetére


LOTR
addikt

igen a 16 évesek már csak ilyenek, -persze biztos van kivétel( még nem találkoztam olyannal)-, (én is írtam egyről fentebb)

[Szerkesztve]

One Ring to rule them all

(#1397) m-bazsi válasza aDM|RaL^ (#1391) üzenetére


m-bazsi
tag

Nem vagyok túl tapasztalt, de csak annyit mondhatok: hagyd a szarba, és mondd meg neki a frankót.

(#1398) Panther válasza m-bazsi (#1397) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Szerintem csak szimplán hagyd. :)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#1399) faster válasza LOTR (#1396) üzenetére


faster
nagyúr

Én azért már láttam érettebb lelkű 16 éves csajt.

Szerk: Most, hogy így belegondolok, szinte nem is ismerek ilyen nőket, akik ilyen idiótán viselkednek/viselkednének (vagy csak nem ismerem eléggé őket). Talán azért, mert megérzem az ilyet, és messzire elkerülöm.

[Szerkesztve]

(#1400) #54715584


#54715584
törölt tag

oldódik a probléma... nem savban... :)
barátnő marad, de most oda kell figyelnünk egymásra kicsit... és nehéz lesz a köv hónap... :((( :)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.