Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1951) etilin


etilin
aktív tag

Kicsit megváltozott a topik lényege nem hova tünt a depy, borongós elmélkedések.
Csajozzunk be a Ph-n
Zsír

Ej, God Vazzeg és egyéb sokak hun vannak, he?

(#1952) Digital


Digital
addikt

Ágika nekem is összetörte a szívem egy lány:(


[Szerkesztve]

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#1953) ágika


ágika
csendes tag

Hé srácok, csajozzatok a ph-n, de engem hagyjatok ki a buliból!! :) És nem dobok képet, mert még összevesznétek rajtam. na, komcsi. Inkább mutassa meg Pumpi az olasz bnőjét!

szerintem

(#1954) ágika válasza Digital (#1952) üzenetére


ágika
csendes tag

és? :)

szerintem

(#1955) Digital


Digital
addikt

Hogy én legyek az első fecske...


"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#1956) ágika válasza Digital (#1955) üzenetére


ágika
csendes tag

ez most arra kellene, hoghy sarkalljon, hogy én feldobjak egy fürdőrucis medencés képet? na off.

szerintem

(#1957) Digital válasza ágika (#1956) üzenetére


Digital
addikt

pontosan:)

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#1958) B.Kox válasza ágika (#1953) üzenetére


B.Kox
tag

Hát télleg elég nagy veszekedés kerekedhetne körülötted. Tudod mi itt a PH!-n krónikus nőhiányban szenvedünk.:O Egy kezemen meg tudnám számolni hány csaj szokott itt írogatni.:(

OO =[][]= OO <---- Bayerische Kraft! BMW rulz! *** „Kizárt dolog, hogy magánemberek computereket akarjanak vásárolni, abból a célból, hogy azt lakásukban használják!” Ken Olson a DEC alapítója 1977-ben

(#1959) #16741888 válasza ágika (#1953) üzenetére


#16741888
törölt tag

naa ő az enyém.;)
É n már az elöbbi csajról valamikor feldobtram képet, most tijöttök.:D

(#1960) B.Kox válasza #16741888 (#1959) üzenetére


B.Kox
tag

Nem! Ő az enyém. Én láttam meg elöbb!!!:DDD

OO =[][]= OO <---- Bayerische Kraft! BMW rulz! *** „Kizárt dolog, hogy magánemberek computereket akarjanak vásárolni, abból a célból, hogy azt lakásukban használják!” Ken Olson a DEC alapítója 1977-ben

(#1961) ágika válasza B.Kox (#1958) üzenetére


ágika
csendes tag

amúgy életemben nem keveredtem volna egy ilyen számteches oldalra, tök a véletlen műve volt, szóval ha többségetek ilyen érdeklődési körű, megértem, h ebbe nem igazán férnek bele a csajok. mármint a lányok oldaláról értem meg.

szerintem

(#1962) etilin válasza ágika (#1956) üzenetére


etilin
aktív tag

Szívem egyetlen Ágija engemm válassz:)):D:C:Y;]:O

Leszel a feleségem??????

Ej, God Vazzeg és egyéb sokak hun vannak, he?

(#1963) ágika válasza etilin (#1962) üzenetére


ágika
csendes tag

naná, de csak mert ilyen romantikusan kértél meg. holnap du 5kor a 13.kerületi házasságkötő teremben találkozunk. ne hívj sok embert, meghitt esküvőt szeretnék. ellenben gondoskodj a tanúkról, az esküvői tortáról és a csokromról. a fehér ruhát én viszem. ha valakit mégis érdekelne, megjelenés alkalmi öltözetben!

szerintem

(#1964) Digital válasza ágika (#1963) üzenetére


Digital
addikt

Olyan az ajkad mint a vörösbor,had kóstoljam meg :B:B:B

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#1965) etilin válasza B.Kox (#1960) üzenetére


etilin
aktív tag

Srácok én nyertem igent mondott hurrá.:C
Digital ne is probálkozz. Az elenállás értelmetlen.
MEGALOL

[Szerkesztve]

Ej, God Vazzeg és egyéb sokak hun vannak, he?

(#1966) B.Kox válasza etilin (#1962) üzenetére


B.Kox
tag

Na de ezt hogy képzeled??!! Itt jópofizok neki már vagy 2órája, te meg jössz és csak egyszerűen lenyúlod??:O
Sztem vigyázzá magadra kiscsávó, ha nem akarsz nyakig gipszben az oltár elé járulni!!:DDD:))

OO =[][]= OO <---- Bayerische Kraft! BMW rulz! *** „Kizárt dolog, hogy magánemberek computereket akarjanak vásárolni, abból a célból, hogy azt lakásukban használják!” Ken Olson a DEC alapítója 1977-ben

(#1967) ágika válasza etilin (#1965) üzenetére


ágika
csendes tag

De srácok,holnap 5ig titkon várom még a jobb ajánlatokat. mint láthatjátok a képemen, kizárólag csokiban megy a licit. :D

szerintem

(#1968) Digital válasza etilin (#1965) üzenetére


Digital
addikt

Én sokkkkal jobbbbképűbbb vagyok:P:P:P

[Szerkesztve]

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#1969) ágika válasza Digital (#1968) üzenetére


ágika
csendes tag

jo, de etilinmek mégis csak több haja van.. :)

szerintem

(#1970) B.Kox válasza ágika (#1969) üzenetére


B.Kox
tag

Nekem meg van szárnyam!!!:))

[Szerkesztve]

OO =[][]= OO <---- Bayerische Kraft! BMW rulz! *** „Kizárt dolog, hogy magánemberek computereket akarjanak vásárolni, abból a célból, hogy azt lakásukban használják!” Ken Olson a DEC alapítója 1977-ben

(#1971) Digital válasza ágika (#1969) üzenetére


Digital
addikt

nekem jobb símizni a kobakom:D

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#1972) etilin válasza ágika (#1969) üzenetére


etilin
aktív tag

Ez király pedig még nem is láttad a sörényemet.
Ági drágám még egy két párbajt el kell intéznem az esküvőnk előtt.
Halál fija ki kettőnk közé áll.

Ej, God Vazzeg és egyéb sokak hun vannak, he?

(#1973) ágika


ágika
csendes tag

basszus, olyan határozatlan vagyok, nem tudok dönteni...nekem okés lenne etilin, de meg se próbál harcolni értem...de akkor már inkább egy anygalka, mint egy kopasz vak. (nem kell félreérteni, a vakokkal nincs bajom, de egy angyallal mégi csak könnyebb az élet)

szerintem

(#1974) ágika válasza etilin (#1972) üzenetére


ágika
csendes tag

na helyes erre vártam!

szerintem

(#1975) Digital válasza ágika (#1973) üzenetére


Digital
addikt

THX Házi

;]

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#1976) B.Kox válasza etilin (#1972) üzenetére


B.Kox
tag

Verekedni akarsz??!! Gyere ki a hóra vazze!!!:DDD

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

OO =[][]= OO <---- Bayerische Kraft! BMW rulz! *** „Kizárt dolog, hogy magánemberek computereket akarjanak vásárolni, abból a célból, hogy azt lakásukban használják!” Ken Olson a DEC alapítója 1977-ben

(#1977) ágika válasza Digital (#1975) üzenetére


ágika
csendes tag

:F

szerintem

(#1978) etilin válasza B.Kox (#1976) üzenetére


etilin
aktív tag

Ági ha kell a véremmel védem meg a szerelmünket, minket senki se szakíthat szét!!!!!
Lelkem édes lángban ég.


[Szerkesztve]

Ej, God Vazzeg és egyéb sokak hun vannak, he?

(#1979) Digital válasza ágika (#1977) üzenetére


Digital
addikt

nem is kellessz igazából,csak egy éjszakára akartalak;];];];];];];]

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#1980) B.Kox válasza etilin (#1978) üzenetére


B.Kox
tag

Milyen titeket??!! Csak B.Kox+Ágika van...:DDD

OO =[][]= OO <---- Bayerische Kraft! BMW rulz! *** „Kizárt dolog, hogy magánemberek computereket akarjanak vásárolni, abból a célból, hogy azt lakásukban használják!” Ken Olson a DEC alapítója 1977-ben

(#1981) ágika válasza etilin (#1978) üzenetére


ágika
csendes tag

ez nagyon szép. tudsz még ilyeneket? de közben azért lezsírozhatnád a holnapi esküvőnkhöz szükséges dolgokat. szeretnék sok kis helyes gyereket, akik rózsát szórnak ránk, és a fátylamat fogják!

szerintem

(#1982) ágika válasza B.Kox (#1980) üzenetére


ágika
csendes tag

na jó, innentől kezdve a többi már etilin dolga...

szerintem

(#1983) B.Kox válasza Digital (#1979) üzenetére


B.Kox
tag

Téged is megverlek!!!!!:DDD Nem hagyhatom hogy egy finom hölggyel így beszéljenek!!!:DDD

OO =[][]= OO <---- Bayerische Kraft! BMW rulz! *** „Kizárt dolog, hogy magánemberek computereket akarjanak vásárolni, abból a célból, hogy azt lakásukban használják!” Ken Olson a DEC alapítója 1977-ben

(#1984) etilin válasza ágika (#1981) üzenetére


etilin
aktív tag

milyen szinű rózsát szeretnél drágám az acélkék megfelel.
Rendelem a neten Hollandiából

Ej, God Vazzeg és egyéb sokak hun vannak, he?

(#1985) BLiNk3r


BLiNk3r
senior tag

Ti valami iszonyat készen vagytok :DD:DD

(#1986) ágika válasza etilin (#1984) üzenetére


ágika
csendes tag

nagyon is. és akkor leszek a legboldogabb, ha majd mondatzáró írásjeleket is használsz, h jobban megértselek és sose értselek félre még véletlenül sem! csók! :)

szerintem

(#1987) ágika válasza BLiNk3r (#1985) üzenetére


ágika
csendes tag

nem értelek.

szerintem

(#1988) etilin


etilin
aktív tag

Akkor szerettel meghívok mindenkit a holnap tartandó esküvőnkre.
A mennyesszonytánc bevételét előre kérjük az alábbi bankszámlára....................

Ej, God Vazzeg és egyéb sokak hun vannak, he?

(#1989) BLiNk3r válasza ágika (#1987) üzenetére


BLiNk3r
senior tag

melyik szó nem világos? :U

mod: bár ez már erősen off

[Szerkesztve]

(#1990) maniac


maniac
senior tag

Na hellosztok!

Ujra itt :-/
Szoval a kovetkezo lenne a problemam:

27-en voltam egy buliban, es hat elegge sokat ittam. Brigi nevu leanyka odajott hozzam, aztan igy a tobbire nagyon nem emlexem, de a lenyeg hogy osszejottunk. Mindennap taliztunk kiv. hetvegen mert akkor nem engedik fel pestre. A lenyeg az hogy igy eleg jol elvoltunk habar nekem nem sikerult felengednem, mert 1. nem vagyok tarsas leny nagyon 2. az embereket inkabb hamvasztva, 2meterrel fold alatt szeretem. Na mind1. A lenyeg az hogy most penteken kijelentette hogy legyen vege, kocsmaban enyhen ittasan, raadasul az exbaratja felhivta elotte, akivel eleg hosszu ideig egyutt voltak. De a gyerek verte stb. Tegnap este kuldott ram egy sms-t hogy :''Remelem nem haragszol ram, nem tudom h mit is akarok igazabol. tegnap felhivott ...... ... Egy kis egyedulletre van szuksegem mert meg anyammal is osszevesztem... nem akarom h igy legyen vege. csok'' Na szoval most nem tudom hogy mitevo legyek. Mobilja ki van kapcsolva, es nem tudom hogy most mi legyen. A teli szunetben egyebkent se lehetnenk egyutt ugyanis szobafogsagban van meg jo ideig. Egyszeruen nem tudom mitevo legyek, hogy most kuldjek neki-e emailt vagy ne, vagy smst vagy mi legyen. Ja hozzatartozik az egeszhez hogy mikor rakerdeztem hogy megis most miert legyen vege, hogy nem boldog-e. Azt mondta hogy boldog, es jol erzi magat velem, de vmi hianyzik belolem. Mikor rakerdeztem hogy a jokedv, a komolytalansag, es az eletkedv-e akkor bologatott. Szal nem tom h mi legyen, valakis egitsen!!!!!!!!! kosziiii
ja egyebkent POP-CORN volt asszem az ujsag amiben ilyenek voltak, total olyan filingem van, habar en azt olyan 8-10 eves koromban olvasgattam meg jo reg :)

(#1991) maniac


maniac
senior tag


nyüssz
(rejtett up)

(#1992) etilin válasza maniac (#1990) üzenetére


etilin
aktív tag

Figyelj szerintem fel a fejjel.
Csak lazán vegyél neki valami virágot vagy ilyesmit, csokit is szeretik a nők.
Ja meg mond neki azt hogy szeretném ha felvidítanál te lehetnél az aki ÉLETET önt bélém.
Ha érdekel a csaj akkor ne add fel, de nekem nem nagyon tünik úgy hogy nagyon érdekelne (ő szedett fel,nem pörögtél rá ezerrel ő jött pestre nem fordítva)
az hogy SMS-ben szakított az is elég durva.

Ej, God Vazzeg és egyéb sokak hun vannak, he?

(#1993) maniac válasza etilin (#1992) üzenetére


maniac
senior tag

nem sms-ben szakitott hanem a kocsmaban, s az igazat megvalva eleinte nem is erdekelt, meghozza amiatt mert eleve hogy ember, valamint hogy no - embereket eleve nem szeretem a nokben meg eleget csalodtam, szoval eleve ugy alltam hozza hogy lesz ami lesz. de mikor kimondta hogy vege akkor rajottem hogy megis o az akivel boldog voltam 3 hetig, s hianyzik. s hidd el hogy erdekel, nagyon is. az hogy o jott pestre, amaitt mert itt tanul valamint en nem nagyon tudok lemenni hozza - szobafogsaga miatt. s nincs kedvem ahhoz hogy miattam balhe legyen neki otthon. illetve mostmar lehet hogy mind1. teli szunetben meg nem fogunk talalkozni. anyja mindig otthon van, valamint o se tud feljonni - nem engedi fel. szoval nem tudom hogy ez hogyan lesz megoldva. :-/

(#1994) Pala válasza maniac (#1993) üzenetére


Pala
veterán

hogy érted azt hogy az ''embereket eleve nem szeretem''? mi váltja ezt ki belőled?

(#1995) maniac válasza Pala (#1994) üzenetére


maniac
senior tag

Nagyon egyszeru:
Az emberek undoritoak, gusztustalanok, szemetek, eleve rosszat akarnak a masiknak, es borzasztoak. Szoval utalom az embereket. Mondjuk az ismerosoket akiket regota ismerek nincsen ilyen, de pl idegen tarsasagban legszivesebben meszarolnek egyet. Pl metron is...

(#1996) Agyzuzo válasza maniac (#1995) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Akkor viszont te sem vagyok jobb azoknál, akiket utálsz. :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#1997) maniac válasza Agyzuzo (#1996) üzenetére


maniac
senior tag

na ja :)

(#1998) maniac


maniac
senior tag

ágika-ra vagyok hatha tud segiteni valami tanaccsal :)

(#1999) Pala


Pala
veterán

kezd elfajulni a topik:)

(#2000) ágika válasza maniac (#1998) üzenetére


ágika
csendes tag

Hát, lehet, h nem az én tanácsom a legjobb, de én hagynám a csajt, eléggé zűrös lehet, meg hát furcsa is a viselkedése, én biztosan másképp viselkednék azzal, akit szeretek, de az is lehet, hogy komoly oka van a magatartásbéli zavarainak...én hagynám, de az én vagyok, és ha tényleg fontos neked, stb, nem fog érdekelni, ki mit mond, megteszel amjd mindent, hogy újra összejöhessetek és hagyni fogod, h akár még játsszon így veled, egy ideig. Ha meg nem annyira fontos, jobb is, h vége lett. Legalábbis én nem vagyok a híve a ''csak azért, hogy legyen'' kapcsolatoknak. remélem, valamelyest segíthettem nem túl összeszedett gondolataimmal...
Amúgy, ami rohadt nem szimpatikus a (volt) barátnődben az a hihetetlenül nagy inkorrektsége. A leírtakból nekem legalábbis ez jött le.

szerintem

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.