Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1101) Mannon válasza dzsoni (#1016) üzenetére


Mannon
tag

Elolvastam....

Addig, amig nem vagy tisztában azzal, hogy az első csaj miért hanyagolt, addig ne kezd mással randizni. :(
Bármilyen oka lehetett annak, hogy nem keresett. A legegyszerübb módja, hogy kiderüljön, hogyha leültök és megbeszélitek.Irtad, hogy nagyon jóban voltatok, akkor azt nem értem, hogy miért nem került sor a tisztázó beszélgetésre, ahelyett hogy megismerkedsz egy másik lánnyal.
Érted mit akarok mondani?
Ha olyan jól indult, akkor nem lehet vége, mert nincs lezárva és ha nincs lezárva, akkor ujra és ujra elő fog jönni. Lehet, hogy nem most, hanem fél év múlva, amikor újra meglátod mondjuk az utcán.Ugyan összevesztetek, de a szép dolgok majd akkor eszedbejutnak és megpróbálsz majd vele találkozni, függetlenül attól, hogy lesz e csajod vagy nem

LE KELL ZÁRNI !!! (vagy foltatni, ezt már te neked kell eldönteni) :U

Ennyi.......:D

"For the Horde"

(#1102) Mannon válasza m-bazsi (#1023) üzenetére


Mannon
tag

Meg kell tudnod, hogy milyen zenét szeret és szerválnod kell egy olyan cd-t és véletlenül pont kint kell hagynod magad mellett a szünetben a cd borítot, mondván hogy te azt hallgatod.

vagy

azt hiszem azt mondtad, hogy 13 éves...na most engem a szüleim nem nagyon engedtek volna el akárhová föleg egy fiúval.Hazudni meg gondolom nem áll szándékában. Szóval el kell érned hogy elhivjon hozzájuk...mateksegitség, irodalomfogalmazás...és akkor a szüleivel is találkozhatsz...a következő lépés pedig igy jobban hangzik: anyu, apu elmentem a Bazsival korcsolyázni, sötétedés elött jövök.

vagy

az iskolabüfélél vagy a bejáratnál kapd el és csókold le. ohhhh:Y neeeeeem ez már a fantáziám...szóval ott mond neki, hogyha szabad akkor aznap megvárod a suli után, arre kell valamit mondania...kis virág délután suli után elökap odaad neki..:Y ilyen képet fog vágni és hazakiséred...no komoly téma csak beszélgetés és akkor megbeszélheted a matekkorep időpontját náluk.:F

Ennyi.......:D

"For the Horde"

(#1103) Graxx válasza Mannon (#1102) üzenetére


Graxx
csendes tag

Akkor már inkább nyelvtan. Jobban is hangzik, és ha összejön nem is lenne füllentés. :D

(#1104) dzsoni válasza Mannon (#1101) üzenetére


dzsoni
senior tag

Addig, amig nem vagy tisztában azzal, hogy az első csaj miért hanyagolt, addig ne kezd mással randizni. :(

Némi kiegészítés a fentiekhez. Mint írtam Ausztriában dolgozik és nincs jogsia. A probléma az oda és a vissza utazással van neki. Általában a dolog úgy történik hogy reggel és este busszal bejött Kőszegre (itt lakok), és van egy munkatársa aki innen vitte és hozta. Ha a szabadnapjaik úgy jöttek ki, hogy nem tudtak együtt menni akkor valakit megkért hogy vigye ki, hozza vissza, nemegyszer én voltam ez a személy. Pár hete elkezdte a kressztanfolyamot. A dolgok itt kezdtek el rosszra fordulni. Az elhanyagolást ő először azzal magyarázta hogy sokat tanul, és nincs ideje. A dolognak ellentmond hogy amikor tanulnia kellett volna és rátelefonáltam mindent csinált, csak épp nem tanult (fagyizni ment, ide ment, oda ment, főz, takarít, stb.). Azt állítja hogy feszült volt, és nehezére esett volna ha be kell jönnie hozzám. Itt a második ellentmondás, mivel mondtam neki hogy ok hogy tanulsz, akkor én megyek hozzád 2-3 naponta fél órára. Erre a reakciója az volt hogy nem lehet mert nem engedik neki. Ennél a pontnál kezdtem el azon gondolkozni, hogy lehet hogy nem is miatta, hanem az ősök miatt nem tudunk találkozni. Átfutott bennem az hogy lehet hogy a kedves mama és papa rádöbbent hogy a kicsi lányuknak (aranytojást tojó tyúk) felnyitom a szemét, nem fog otthon segíteni, nem rakja le a lóvét otthon, és szépen csendben ignorra raktak a lánynál. Viszont ez a verzió kicsit erős nekem. Nem hinném hogy egy 21 éves lányt ennyire tudnak befolyásolni a szülei, de a dolog mellett szól hogy simán, gond nélkül kiment a nővéréhez Bécsbe bulizni, hirtelen semmi dolga nem akadt, nem volt fáradt.

Bármilyen oka lehetett annak, hogy nem keresett. A legegyszerübb módja, hogy kiderüljön, hogyha leültök és megbeszélitek.Irtad, hogy nagyon jóban voltatok, akkor azt nem értem, hogy miért nem került sor a tisztázó beszélgetésre, ahelyett hogy megismerkedsz egy másik lánnyal.

A tisztázó beszélgetésre nem került sor. Fennt írtam az ''okokat''. Mikor úgy volt hogy leülünk és átbeszéljük a dolgokat, akkor ment Bécsbe. Nem kicsit ment bennem fel a pumpa... :( A dolgot most még az is bonyolítja hogy a munkatársának 3 hétre korházba kellett mennie egy elég komoly műtét miatt, és most reggel 8-tól este 9-ig dolgozik minden nap. Ha szabadnapos akkor meg megy vezetni. A 3 hétből 1 eletelt már, és a következő 2 hétben nem hinném hogy össze tudnék vele futni, bár tegnap felajánlottam neki hogy aludjon nálam néha ha egymás után két napot dolgozik. Este elemegyek érte, reggel kiviszem. Erre a variációra megint a ''nem engedik'' című dalt adta nekem elő.
Azért kerestem másik lányt, mert nagyon csúnyán, egymást elég erőssen megalázva vesztünk össze, aminek az okát még mindig nem tudom. Túlzottan szükségem van valakire aki mellettem van. Nagyon rövid ideig szoktam csak magam lenni, nem bírom ha nincs senki se velem.

Érted mit akarok mondani?

Igen értem, de a körülmények nem teszik lehetővé hogy utána nézzek. Nem tudom hogy ő az aki miatt a dolgok nem mennek, vagy a háttérben munkálkodik valaki ellenünk.

Ha olyan jól indult, akkor nem lehet vége, mert nincs lezárva és ha nincs lezárva, akkor ujra és ujra elő fog jönni. Lehet, hogy nem most, hanem fél év múlva, amikor újra meglátod mondjuk az utcán.Ugyan összevesztetek, de a szép dolgok majd akkor eszedbejutnak és megpróbálsz majd vele találkozni, függetlenül attól, hogy lesz e csajod vagy nem

Nincs lezárva. Ha le lenne zárva akkor nem keresett volna meg, és én nem írnám le ide ezt a sok marhaságot :)

LE KELL ZÁRNI !!! (vagy foltatni, ezt már te neked kell eldönteni) :U

Ma este kiderül hogy hogyan tovább. A szívem azt mondja hogy fussunk még egy kört, az eszem azt hogy nem kéne. Ha tisztázni tudjuk a dolgokat, és úgy fogom gondolni hogy megéri mégegyszer belemennem ebbe a kapcsolatba, akkor valószínü hogy engedni fogok neki. Ha marad minden úgy ahogy eddig volt, akkor lezárom vele végleg, harag nélkül.

Remélem jó a gondolatmenetem.

(#1105) dzsoni válasza dzsoni (#1104) üzenetére


dzsoni
senior tag

Na vazze, kisregény :))

(#1106) Mannon válasza dzsoni (#1104) üzenetére


Mannon
tag

Te már ezt rég eldöntötted. A tanács az tanács de kielemezni máskor nem kell...NEM VAGY SZERELMES BELÉ.:U akkor nincs mihez jótanács. Mi nem nyugtathatunk meg hogy igen dzsoni, okos fiuka vagy jól döntöttél, ezt csak te tudod. De biztos vagyok benne ha nem rendezitek a dolgot, akkor ujra éa újra elő fog jönni.

Ennyi.....:D

"For the Horde"

(#1107) adalbert1


adalbert1
veterán

Sziasztok!
Nos írtam,hogy van két nő.Az egyik akivel találkoztam kétszer is, és bizonytalan volt,az azt írta tegnap,hogy van barátja már két hete,tehát már akkor is volt, amikor találkoztunk,ráadásul a fickó egy nagyon gány zenét játszó dj.Tehát,ha már volt barátja, miért találkozott velem mégis? Esetleg a női olvasók válaszolhatnának erre a kérdésre...A másik, meg hogy többet néztem ki ebből a csajból,mint azt, hogy leáljon egy olyan arccal,de hiába, még csak most kezdte a továbbnemtanulást,a szüleivel lakik,most kezd beleesni olyan dolgokba (pl. minden héten több buli),amiken én már régen túlvagyok,ergo, lehet hogy ez nem is olyan jó ötlet volt.
A másik az ex barátnőm,akivel kb. egy hónapja szakítottunk,és most úgy érzi,hogy hiányzom, meg minden ilyesmi, de nem tudom, hogy jó lenne-e visszatáncolni abba-a dologba...Végülis megbeszéltem vele egy találkozót péntekre, akkor minden kiderül majd...
Tehát akik vannak itt nők, azok mondják már meg légyszi, hogy miért csinálja ezt a legtöbb nő,hogy van barátja, és annak ellenére találkozik olyanokkal, akikről tudják,hogy ők is azt akarják tőle?Vagy csak én vagyok ilyen hülye?

(#1108) Mannon válasza adalbert1 (#1107) üzenetére


Mannon
tag

Átcsesztek Albi! Hidd el!!! Az olyan nő akinek van valakije és úgy találkozgat másik pasival, az vagy barátságot akar, vagy másik partnert, vagy szórakozik.

Nem ajánlom az ilyen pipiket...lányszemmel is csúnya dolog...:(((

"For the Horde"

(#1109) adalbert1 válasza Mannon (#1108) üzenetére


adalbert1
veterán

Én is úgy vágtam le, hogy ebben a helyzetben én vagyok a balek.Utólag belegondolva, mikor megismertem, kb. 1-2 napja lehetett együtt azzal az arccal, tehát lehet,hogy még hezitált, ezt mindenesetre nem tudom,de ez akkor is gáz.Valahogy mindig sikerül belenyúlnom az ilyenbe...Azért kösz a választ,és ha van még valami ötleted írd meg!

(#1110) Mannon válasza adalbert1 (#1109) üzenetére


Mannon
tag

Amúgy ha mással megcsinálja, megcsinálná veled is...pffff:F

"For the Horde"

(#1111) adalbert1 válasza Mannon (#1110) üzenetére


adalbert1
veterán

Mint mondtam,szerintem most kerül bele sok dologba, amin nagyon sokan már hamarabb túlestek,és szerintem csak kiéli magát.Az biztos,hogy nem a legmegbízhatóbb,de hol lehe olyan valakit találni,aki 100%-ra az?

(#1112) m-bazsi válasza Mannon (#1102) üzenetére


m-bazsi
tag

Jó 5 let, csak:
az a nagy helyzet:
Megkértem a barátomat hogy kérdezősködjön rólam. Azt mondta, hogy nem nagyon jövök be nemki.
Azért még próbálkozzak?

(#1113) adalbert1 válasza m-bazsi (#1112) üzenetére


adalbert1
veterán

Szerintem attól, hogy azt mondta, még nincs minden veszve, majd ha ezt a szemedbe mondja, akkor lesz gáz.Próbálj meg ovatosan közeledni hozzá,és ne csak ezen az egy nőn múljon minden!

(#1114) m-bazsi válasza adalbert1 (#1113) üzenetére


m-bazsi
tag

De ő az igazi!!!, a bomba csaj

[Szerkesztve]

(#1115) rup1u5 válasza adalbert1 (#1111) üzenetére


rup1u5
nagyúr

itt kezdődik a baj.
amikor elkezded magadnak megmagyarázni a lány viselkedését.
nem szabad! mindig a tényeket kell nézni szerintem. persze mondani könnyű.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#1116) adalbert1 válasza rup1u5 (#1115) üzenetére


adalbert1
veterán

Csak próbálok magyarázatot találni a dolgokra, de lehet,hogy igazad van, és szarnom kellene bele az egészbe

(#1117) adalbert1 válasza m-bazsi (#1114) üzenetére


adalbert1
veterán

Fiatalabban én is ezt hittem minden nőre,akivel komolyabb kapcsolatom volt,vagy csak egyszeűen tetszett.Plusz lehet,hogy neked ő az igazi,de ha neki nem te vagy, akkor jobb, ha leteszel róla.

(#1118) m-bazsi


m-bazsi
tag

H E L P M E ! ! ! ! !

A szitu (még egyszer leírom)

A (Álltalanos isk 7. osztalya) suliban megtetszett egy csaj(:B). Eddig minden ok. Csak a táborban az egyki haverom (Puskás) nagyon nyomult rá, ezért arra az időre felfüggeztettem a nyomulást(:().
Most viszont SMS-ben elmondtam neki hogy teccik. Nem válaszolt rá(:(). Természetesen elmondott mindent a legjobb barátnőjének aki történetesen egy pletykás vénasszony szerű csaj(:DDD).
Megkértem (egy másik) a haveromat, hogy kérdezze ki őt névtelenül.(tehát hogy ne mondja ki a nevemet, és olyanokat kérdezgessen hogy tetszem e neki) Azt mondta a barátom hogy: (azt tudta meg hogy:) nem jövök be nagyon a lányzónak(:O), nem akar chatelni sem, mert nem engednék meg neki... stb. :(((
Egyik kiránduláson a Puskás-al beszélgettem róla (ő is tudja a szitut). Közben ő atállt másik csajra, elméletileg szabad lenne a pálya (ELMÉLETILEG).

Nyomulni szeretnék rá, csak nem tudom hogyan tegyem... Lécci tanácsokat!!! :U

(#1119) [DoN]$[LeoN] válasza m-bazsi (#1118) üzenetére


[DoN]$[LeoN]
tag

Lehetsz bevállalós meg ravasz.. De sajna nem tudjuk, hogy a csaj mit szeret.....

De legtöbbször (ha nem buliban vagy) a ravasz (inkább nevezzük megfontoltnak és nem túl nyomulósnak) jön be...

Tudod, biztos ismered az öreg és fiatal bika történetét :))

(#1120) DaSilva


DaSilva
senior tag

jjjjjjézus itt mi folyik
állva pisilni nem kell megtanítani valakit?

huss, fohászom száll feléd

(#1121) faster válasza DaSilva (#1120) üzenetére


faster
nagyúr

Lassan már csak smiley-kból áll az egész topik.

[Szerkesztve]

(#1122) Integra válasza m-bazsi (#1118) üzenetére


Integra
titán

iskolába jársz már ugye? naná!
hát akkor csajozz is úgy, ne mint az oviban.
légy pasi és vállald magad.
tisztelettudóan, egyenesen és őszintén.
a traccsolós haverjaid meg a még traccsolósabb barátnőit felejtsd el, itt vagy te meg ő.
minden más irreleváns.
hajrá:)

[Szerkesztve]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1123) Integra válasza faster (#1121) üzenetére


Integra
titán

hát brutális ez a topic, ez tény, de hogy savazás helyett képes voltam összehozni az előbbi szösszenetet....
szóval kurva büszke vagyok most magamra, jó voltam:))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1124) _Volkovy_ válasza m-bazsi (#1118) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Szabad összehalni magam a röhögéstől?

(#1125) I_Am válasza _Volkovy_ (#1124) üzenetére


I_Am
veterán

Szabad ;]

mikor Puskás nevét olvastam olyan Pál utcai feeling jött rám, aztán visszaestem a földre Én is. (a székből :DDD )

[Szerkesztve]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#1126) zsiga667


zsiga667
addikt

Hagyjátok szerencsétlent, van elég baja... ;)

(#1127) norbiphu válasza _Volkovy_ (#1124) üzenetére


norbiphu
senior tag

Azért nem kéne kiröhögni a srácot sztem.

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#1128) Wolverine válasza m-bazsi (#1118) üzenetére


Wolverine
félisten

Fiacskám, annál többet nem tudunk segíteni, mint amit eddig leírtunk... Mellesleg ha ez 2 év múlva sem megy, akkor talán már rázósabb az eset, de most még ne izgasd magad olyan nagyon.
13 éves vagy, mit akarsz? Korai ez még... Én sem érzem magam teljesen érettnek, pedig én elmúltam 24...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1129) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

m-bazsi : Odamész a csajhoz,azt' azonnal látod hogy mi a szitu-meg se kell szólalnod,látod a reakcióján.
Ha bejössz neki akkor eldumál veled minden hülyeségről akár,ha nem jössz be neki,elhajt.Nagyon eccerű. : P

(#1130) Szőrös 


Szőrös 
veterán

könyörgöm 13 évesen mit akarsz Te csajozni ? mennyé oszt dzsiájdzsózzá

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1131) m-bazsi válasza Szőrös  (#1130) üzenetére


m-bazsi
tag

De rohadt vicces vagy...

(#1132) neduddki válasza Szőrös  (#1130) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

GYorsan erik ez amai fiatalasag, csak mongyuk jobb ha vigyaznak nehogy meg is egjenek:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#1133) enzo_ferrari válasza Szőrös  (#1130) üzenetére


enzo_ferrari
tag

de p@r@szt vagy :)

---== Csajokat a paplan fölé, éljenek a kezek! ==---

(#1134) Integra válasza Szőrös  (#1130) üzenetére


Integra
titán

vazzeg a g.i.joe az jó, nekem még most is megvannak valahol a bábuk meg a járművek valamelyik szekrény alján, a kölkeimnek raktam félre, hátha szükség lesz rá... :))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1135) Szőrös  válasza m-bazsi (#1131) üzenetére


Szőrös 
veterán

nem , nem vagyok vicces. ez komoly. mit akarsz 13 évesen 1 csajtól ? hmm ? árúld már el.

[Szerkesztve]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1136) faster válasza Szőrös  (#1135) üzenetére


faster
nagyúr

Én is először 13 évesen próbálkoztam a csajozással komolyabban. :B

(#1137) divot válasza Szőrös  (#1135) üzenetére


divot
veterán

Na ne má! Hetedikes koromban nekem is volt barátnőm, tisztességesen smároltunk, ahogy azt illik, s még a mellkezdeményeit is hagyta meggyümüszkézni. ;) Szóval nem az életkorral van itt a gond, hanem M-bazsi barátunk -hm, hogy is fogalmazzak diplomatikusan - sajátosságaival.

(#1138) Szőrös 


Szőrös 
veterán

akkor lehet én vagyok kicsit lemaradva....mind1 továbbra is fentartom , hogy 13 évesen korai még csajozni. paraszt meg nem én vagyok hanem aki kint kaszál a mezőn

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1139) m-bazsi válasza Szőrös  (#1138) üzenetére


m-bazsi
tag

azért mert te későn kezded nem 13 hanem 31 éves korodben, nem kell leburrogni más egészséges embert :DDD

(#1140) Szőrös  válasza m-bazsi (#1139) üzenetére


Szőrös 
veterán

27 vagyok és egészséges. De továbbra sem írtad le , hogy mi a büdös kiba rákot akarsz a csajtól. Hmm ?

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1141) m-bazsi válasza Szőrös  (#1140) üzenetére


m-bazsi
tag

mit akarnék??? te mit akarsz 1 nőtől?

(#1142) m-bazsi


m-bazsi
tag




[Szerkesztve]

(#1143) Wolverine válasza m-bazsi (#1142) üzenetére


Wolverine
félisten

Ebből ban lesz, akárki meglássa... :(

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1144) Latissimus Dorsi válasza Szőrös  (#1140) üzenetére


Latissimus Dorsi
senior tag

Csajozni nem korai legfeljebb szeretkezni az. Sőtt az törvénytelen!

MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

(#1145) I_Am válasza Latissimus Dorsi (#1144) üzenetére


I_Am
veterán

De kit büntetnek, ha mindkét fél kiskorú? (szülők mennek rács mögé?:D)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#1146) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

m-bazsi vegyél vissza

(#1147) faster válasza _Volkovy_ (#1146) üzenetére


faster
nagyúr

Most nem ő a hibás.

(#1148) m-bazsi válasza _Volkovy_ (#1146) üzenetére


m-bazsi
tag

OK oké oké csak vicc volt

(#1149) m-bazsi válasza _Volkovy_ (#1146) üzenetére


m-bazsi
tag

De ha egyszer provokál

[Szerkesztve]

(#1150) divot válasza m-bazsi (#1149) üzenetére


divot
veterán

Tényleg vegyél vissza...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.