Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2051) Pala válasza Agyzuzo (#2048) üzenetére


Pala
veterán

én azért 14 évvel idősebb nővel nem jönnék össze...valahogy az már túl nagy korkülönbség, nem? persze ha téged nem zavar, akkor örülj, hogy találtál egy ilyet, de én azért kényelmetlenül érezném magam:)

(#2052) Agyzuzo válasza Pala (#2051) üzenetére


Agyzuzo
addikt

35 éves és a legtöbben 27-nek nézik, vagy annyinak sem. Engem meg általában 23-24-nek. Így már nem olyan egetverő a difi. Érdekes egyébként, hogy egyáltalán nem érezni a köztünk levő korkülönbséget, nagyon egy hullámhosszon vagyunk minden téren. Szóval heppik vagyunk és szerelmesek. :B

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#2053) Pala válasza Agyzuzo (#2052) üzenetére


Pala
veterán

az a fontos, ezt elismerem.....ha én is boldog lennék valakivel, akkor a kutyát sem érdekelne, se a korkülönbség, se mások véleménye erről:)
sokan meg mondják, hogy az ellentétek vonzzák egymást.....na persze......én is osztom a véleményed, valahogy jobb, ha egy hullámhosszon vagytok....persze nyílván az előzőre is van példa, de azért jobb, ha sokmindenben közös nevezőn vagytok.

(#2054) Agyzuzo válasza Pala (#2053) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Sztem ez az ''ellentétek vonzzák egymást'' a legnagyobb tévhit, amit valaha is kitaláltak. :) Volt ilyen nőm és kifejezetten irritált már 2 hét után, ki is hajítottam. :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#2055) Gh0sT válasza Gambit (#2050) üzenetére


Gh0sT
addikt

19-et írt az egyik topicban.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#2056) Gh0sT válasza Agyzuzo (#2054) üzenetére


Gh0sT
addikt

Héj Mácsómen! :D Megkaptad a mailen? Írsz is választ?

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#2057) Gambit válasza Gh0sT (#2055) üzenetére


Gambit
őstag

Hát most vallotta volna be, hogy 9? amúgy: Bővebben: link

(Ugyanabból a topikból.)

[Szerkesztve]

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#2058) Agyzuzo válasza Gh0sT (#2056) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Rajta vagyok az ügyön, csak holnap vizsgázom jogszocból, épp arra tanulok. :) De ha túlestem rajta kanyarítok pár okosságot jól. :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#2059) Wolverine válasza Agyzuzo (#2054) üzenetére


Wolverine
félisten

Azért az se jó, ha teljesen egy húron pendültök, egy idő után unalmas lesz a ''tükör''... :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#2060) Pala válasza Agyzuzo (#2054) üzenetére


Pala
veterán

így van.....de már láttam rá példát:) nagy általánosságban nézve viszont tényleg hülyeség

(#2061) Gh0sT válasza Agyzuzo (#2048) üzenetére


Gh0sT
addikt

Én nem vagyok elkerseredve... Asszem... :) Igazából egész jól megvagyok az alkalmi partnerommal :), csak szar látni, hogy miket művelnek a nők másokkal. A többségüket le kell sz@rni, mert nem érdemesek semmire sem.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#2062) Pala válasza Gh0sT (#2061) üzenetére


Pala
veterán

''A többségüket le kell sz@rni, mert nem érdemesek semmire sem.''

néha én is így látom, de próbálom meggyőzni magam, ha nem is az ellenkezőjéről...
a nők között szvsz beképzeltből van sok, meg abból a ''butuska, fogalma sincs, hogyan működnek a dolgok''-fajtából....nem mintha mi tökéletesek lennénk, azért a férfinemet sem emelném szakrális magasságokba, de talán pont ettől vagyunk emberek:)

(#2063) Gh0sT válasza Pala (#2062) üzenetére


Gh0sT
addikt

Igen, és még abból is sok van, amelyik elaltat, éveken keresztül jól megvagy vele, aztán se szó se beszéd kirakja a szűröd, a ''Bocs, már nem vagyok szerelmes beléd!'' szöveggel. Ennél sunyibb, alattomosabb, képmutatóbb, hűtlenebb, szánalmasabb, hazugabb dolgot nem tudok elképzelni.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#2064) Pala válasza Gh0sT (#2063) üzenetére


Pala
veterán

jesszusom......amit leírtál, abból ráeszméltem, hogy az enyém ilyen volt!!!:O:O:((
ez a legrosszabb.....én meg magamban kerestem a hibát.....

(#2065) Pala válasza Gh0sT (#2063) üzenetére


Pala
veterán

'Bocs, már nem vagyok szerelmes beléd!''

szinte szó szerint ezt kaptam én is:O

(#2066) Agyzuzo válasza Gh0sT (#2063) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Az a gyáva típus. Mondjuk az ilyenen észre lehet venni, hogy mi a para, vannak bizonyos jelek, csak a legtöbb pasinak ez nem esik le. Ismerek én egy nőt (elég jó barátságban vagyunk), aki 2,5 évig volt együtt egy sráccal, de már 3-4 hónap után elege volt az egészből, csak nem volt elég mersze hozzá, hogy kitegye. Én azt nem tudom a 2 év színjátékhoz hogy volt elég mersze, de mindegy. :) A nő az más állatfaj. ;P Viszont ha az ember tudatát nem homályosítja el a rózsaszín köd, akkor ezt észre lehet venni. Erre mindig utólag jövök rá, mikor elkezdem analizálgatni a dolgokat (na nem mintha olyan sokszor estem volna pofára, általában én vagyok a keménylegény :D).

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#2067) Agyzuzo válasza Wolverine (#2059) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Nem mondanám. Mivel ugyanaz az érdeklődési körünk, ezért remekül tudunk közös programokat szervezni. Szerintem épp emiatt nem unalmas. :) Persze van, aki a viharos kapcsolatokat szereti, én utálok veszekedni. :P

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#2068) Wolverine válasza Gh0sT (#2063) üzenetére


Wolverine
félisten

Vazz, mutasson nekem valaki egy olyan kapcsolatot, amelyben végig (! :Y) mindkét fél szerelmes a másikba, akár 50 éven keresztül...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#2069) Agyzuzo válasza Wolverine (#2068) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Én csak olyat tudok, ahol a 2 fél annyira szerette a másikat, hogy miután a feleség meghalt, a férj belebetegedett és egy éven belül meghalt ő is (30 év házasság után)...

[Szerkesztve]

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#2070) Wolverine válasza Agyzuzo (#2069) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem is erről beszéltem, hanem arról a ''szerelem''-ről, amit a nők a fentebb leírt esetekben hiányolnak!
A mély szeretet, amikor igazán tiszteled a másikat és nem tudsz nélküle élni, más tészta... Az az igazi cél, hogy ezt megtaláld. Sokaknak nem sikerül, és nem kevesen képtelenek rá. Ettől függetlenül én hiszek abban, hogy megtalálható.

mod: Grunya: nem parázni kell, hanem tenni érte! ;)

[Szerkesztve]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#2071) Grunya válasza Agyzuzo (#2052) üzenetére


Grunya
aktív tag

Kicsit hasonló cipőben járok. (Én 26 Ő 31) De engem már kicsit ez a korkülönbség is zavar. Nem szoktál arra gondolni, hogy mi lesz, ha komolyabra fordulnak a dolgok közöttetek és gyereket szeretnétek? Esetleg többet? Nem lesz öreg már hozzá a hölgy? Én pl. legalább 3 gyereket szeretnék és folyton azon parázok, hogy összejön-e így... :)

(#2072) Gh0sT válasza Wolverine (#2068) üzenetére


Gh0sT
addikt

Hát ezaz, hogy ilyen nincs is, de a nők ezt nem képesek felfogni, inkább ki-be ugrálnak a kapcsolatokból. Nem számít nekik, hogy hány embert tesznek tönkre, törnek meg, fordítanak ki magából... Nem érdekli őket, hogy csalódást okoznak, hogy hátbaszúrnak, hogy kihasználnak... Más értékrend, más elvek... De kérdem én, ilyen elvekkel, életvitellel mit lehet elérni? Megmondjam? Azt, hogy ott lesznek 30 évesen, kiélten, 5-6 komolynak gondolt kapcsolattal a hátuk mögött és boldogtalanok lesznek. Mert nem találták meg az örök szerelmet... És akkor már mindegy lesz, akkor átértékelődnek bennük a dolgok, és elég lesz a szeretet is... Fognak maguknak valakit, tök mindegy hogy kit, mert akkor már férj kell nekik... Ilyenkor már képesek arra, hogy leéljék az életüket AKÁRKIVEL!

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#2073) Agyzuzo válasza Gh0sT (#2072) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Ezért tudom javasolni a 30 feletti korosztályt, ha jót akarsz magadnak. :D
(Mellesleg az én szüleim is így jöttek össze, egyáltalán nem passzolnak, nyűglődnek már 7 éve egymás mellett, de egyik se meri azt mondani hogy ''váljunk el'').

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#2074) Agyzuzo válasza Grunya (#2071) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Ha Bea és köztem csak 5 év lenne, nem is filóznék, hogy elvegyem-e. ;)

[Szerkesztve]

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#2075) Gh0sT válasza Agyzuzo (#2066) üzenetére


Gh0sT
addikt

Ez a tipikus biztonsági játékos... Ha csúnyán akarom mondani, akkor a ''Ló nincs, jó a szamár is.'' effektus.
Sok olyan nő van, akinek szüksége van biztonságra, és egyáltalán nem is szerelemes a barátjába, de inkább van vele, és álomvilágba ringatja, minthogy ne legyen senkije... Mi ez kérem? Miért kell kihasználni más érzelmeit?
Gyávák lennének, vagy inkább rafináltak? Nem mindegy... Tény, hogy van aki nem meri megmondani, de valaki nem is akarja. Majd a kellő pillanatban dobbanthat. :(

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#2076) Gh0sT válasza Agyzuzo (#2073) üzenetére


Gh0sT
addikt

Igen, én is itt tartok, hogy a 30-as korosztályban kezdek el nézelődni, mert qrvára elegem van abból, hogy színészkednem kell ha valakit meg akarok tartani. Nincs kedvem taktikázni, elejtett mondatok értelmét kutatni. Egyszerűen csak szeretni akarok valakit, akiről úgy gondolom, hogy megérdemli... Akinek szüksége van még egyáltalán szeretetre...

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#2077) Agyzuzo válasza Gh0sT (#2075) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Gyáva is volt, meg kellett is neki az érzés, hogy valaki szereti. Önzőség + gyávaság találkozása egy rakat bizonytalansággal, félelemmel (az egyedülléttől). Nehéz belőle kiszakadni. Elég sok rábeszélésembe került, míg végre ki mert lépni a dologból, de legalább fejlődőképes (így 24 évesen :D). A gond az, hogy a srác már esküvőt tervezgetett (ezért is mondtam neki, hogy talán ne kínozza tovább, mert ez tetü dolog). :(

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#2078) Agyzuzo válasza Gh0sT (#2076) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Biztosíthatlak, hogy az egy egész más kategória. Döbbenetesen más. :)
Én élvezem. :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#2079) Wolverine válasza Agyzuzo (#2078) üzenetére


Wolverine
félisten

Sejtjük ;]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#2080) aesir


aesir
veterán

Ha már eleget szidtátok a nőket, akkor el kéne gondolkodni egy kicsit. NEM mindig a nőben van a hiba, és minden cselekedetnek MEGVAN a kiváltó oka is.
A nők többsége gyáva és nem meri felhozni a problémát, ami lassan de biztosan alakul ki egy kapcsolatban. Egyszer viszont nem bírja tovább, és akkor jön a ''nem vagyok már szerelmes beléd'' című álszöveg, mert még akkor sem akarja szembesíteni a férfit a hibákkal vagy zavaró dolgokkal. Mindezek alatt a férfi szerint tökéletes a kapcsolat, csak persze belesüpped a mindennapokba. Ez a férfinek kényelmes, a nőnek meg unalmas.

Ez nyilván durva általánosítás, de statisztikailag igaz.
Kérlek benneteket mindig vizsgáljátok meg a másik oldalt is, itt sem jó alkalmazni a kettős mércét.

Van saját életem...

(#2081) Grunya válasza Agyzuzo (#2078) üzenetére


Grunya
aktív tag

Kép nincs??? :)) Hadd élvezzük mi is...

(#2082) Gh0sT válasza aesir (#2080) üzenetére


Gh0sT
addikt

A legtöbb kapcsolat a kommunikáció hiánya miatt megy tönkre:

''A nők többsége gyáva és nem meri felhozni a problémát,...''

Mint ahogy írtad is.

De egy kapcsolat nem arról szól, hogy ha van valami baj, akkor azt megbeszéljük? Lehet, hogy a problémákat megelőzni kellene azzal, hogy már a kialakulásukkor megpróbáljuk orvosolni őket. Ha meg ott az a hülye férfi, aki jó eséllyel oda van a kedveséért, és nem látja, hogy kezdenek belesüppedni a hétköznapokba, akkor talán fel kellene nyitni a szemét. Mert ő szereti ám a barátnőjét és még változtatni is hajlandó lenne érte, csak néha meg kell mondani, hogy mi is a baj. Nem idióta célzásokat kell tenni rá, hanem MEG KELL MONDANI!
Ez olyan rohadt nehéz? Ha nekem valami nem tetszik, akkor megmondom. Erre miért nem képes egy nő?

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#2083) Agyzuzo válasza Grunya (#2081) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Húúú, nagyon a kezemre csapna, ha raknék fel róla, úgyhogy megígértem Neki, hogy nem teszem. :B De külsőre leginkább Mónikához tudnám hasonlítani (az eRTéeL Kluboshoz :)), csak csinosabb. :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#2084) Wolverine válasza Gh0sT (#2082) üzenetére


Wolverine
félisten

Nyugi, Gh0st. A gyávaság (ahogy aesir írta), a félelem az ilyenkor (szinte óhatatlanul) kirobbanó veszekedéstől, vagy a tökömtudjami nem engedi az ilyet a legtöbb esetben. Abban igazad van, ha valaki problémát lát, azt fel kell vetni, mert magától nem oldódik meg, csakhát ez sem ilyen egyszerű...
Őszintén, te minden esetben odaálltál, hogy ''Ez és ez a baj, változtatni kellene!'' :F

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#2085) Agyzuzo válasza Wolverine (#2084) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Én eddig akárhányszor rákérdeztem a nőimnél mi bajuk van, csak hárítottak és félrebeszéltek. De rábaxtak, mert (okulva az első puffomból), meguntam és repültek. :) ''Néma gyereknek...'', stbstb... :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#2086) aesir válasza Gh0sT (#2082) üzenetére


aesir
veterán

Wolwerine jól látja.

Te minden barátnődnek megmondtad az első együttlét után hogy pontosan hogy szereted? Vagy megpróbálod ''finoman'' irányítgatni? Esetleg hagyod a francba, mert azt mégsem mered neki megmondani hogy ''nem valami kiválóan sz*psz drágám''?

Van saját életem...

(#2087) Gh0sT válasza Wolverine (#2084) üzenetére


Gh0sT
addikt

Megfutamodni persze egyszerűbb... Elvégre egy nőnek nem kell bátornak lenni, nem várja el senki tőle.
Én soha nem vártam, várom el a barátnőmtől, hogy mártírt játszon mellettem. Ha nem jó velem, akkor mondja meg. Nekem nincs szükségem arra, hogy valaki szánalomból legyen mellettem... Vagy mert sajnálna, és nem akar kidobni.

Hazudnék, ha azt mondanám, hogy mindig odaálltam amikor úgy gondoltam hogy baj van. Mert minden apró szarsággal nem fogom a barátnőmet zaklatni, és inkább lenyelem adolgokat. De itt már nem apróságról van szó, ezt nem lehet úgy kezelni.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#2088) Agyzuzo válasza aesir (#2086) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Én a finomat irányítgatás híve vagyok. De a mostanit egyszerűen nem kell. :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#2089) aesir


aesir
veterán

És a másik kérdés.

Miért kell a nőnek megmondani hogy valami miatt nem érzi jól magát a kapcsolatban?
Miért nem veszi észre a férfi, hogy esetleg nem stimmel valami?

Véleményem szerint akiben nincs ennyi empátia, az ne beszéljen szerelemről.

Van saját életem...

(#2090) aesir válasza Agyzuzo (#2088) üzenetére


aesir
veterán

Én szeretem ha megmondják, hogyan a legjobb. Rengeteg időt lehet vele spórolni:D

Van saját életem...

(#2091) Agyzuzo válasza aesir (#2089) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Én mindig észreveszem és rákérdezek, de ha nem kapok választ, nem tudok mit csinálni...

A másik kérdésről: én is ennek a híve vagyok, ha már elsőre jó lehet, akkor minek nyűglődni? :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#2092) Gh0sT válasza aesir (#2086) üzenetére


Gh0sT
addikt

Ne egyszerűsítsünk le az együttlét szintjére egy kapcsolatot! Persze hogy nem mondtam meg az első alkalommal, de 2-3 év után ez természetessé válik... Itt most nem arról van szó, hogy összejöttem valakivel, és 1 hónap után kidobott. Mert azt még meg is értem, illetve nem értem meg, de elfogadom. Legalábbis sokkal könnyebben, mint egy hosszabb kapcsolat esetében.

Én elismerem, hogy minden kapcsolat befásulhat egy idő után. Nincs is ezzel semmi gond. De ez ellen lehet tenni. Ezt ki lehet mozdítani... Nem kell eldodni azt, ami éppen nem működik... Mert minden javítható...

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#2093) Wolverine válasza aesir (#2089) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem erről van szó, hanem arról, hogy tessék kinyögni, mi a baj, ha baj van és nem terelni a témát akkor, ha mi kérdezünk rá...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#2094) aesir válasza Wolverine (#2093) üzenetére


aesir
veterán

Ezzel maximálisan egyetértek, viszont ugyanez igaz fordítva is ám:)

Van saját életem...

(#2095) Gh0sT válasza aesir (#2089) üzenetére


Gh0sT
addikt

Véleményem szerint meg nem feltétlenül kell szerelemről beszélni egy hosszabb kapcsolat esetében.
És hogy miért kell megmondani: mert szereti azért, és mert nem akarja elveszíteni. És ha valakihez ragaszkodok, akkor ez a legkevesebb, hogy megmondom neki, hogy mi nem tetszik.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#2096) Wolverine válasza aesir (#2094) üzenetére


Wolverine
félisten

Mondtam én, hogy nem? :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#2097) aesir válasza Gh0sT (#2092) üzenetére


aesir
veterán

''Nem kell eldodni azt, ami éppen nem működik... Mert minden javítható... ''

Egy bizonyos pont után nem.
Ha a nő gyáva, a pasi meg nem vesz észre semmit, akkor annak jobb ha vége elhiheted.

Van saját életem...

(#2098) Agyzuzo válasza Gh0sT (#2092) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Ez egyénfüggő. Van aki inkább eldobja és próbálkozik másnál. Ami nem megy, azt ne erőltessük. Én elég hamar le tudom szűrni, hogy jó lesz-e az a kapcsolat, avagy sem. Ezért volt eddig 1 hosszabb és több rövidebb. Ez a mostani jó hosszú lesz, abban biztos vagyok. :) Nem szeretem a színjátékot, 2-3 évig elhúzni egy kapcsolatot, amiben nem érzem jól magam... Áhh, nem én lennék. Azokat lerendeztem 2-5 hét alatt. :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#2099) Gh0sT válasza aesir (#2094) üzenetére


Gh0sT
addikt

Tényleg, Te lány vagy? Vagy csak poénból választottál ilyen avatárt? :D

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#2100) Gh0sT válasza aesir (#2097) üzenetére


Gh0sT
addikt

Pontatlanul fogalmaztam, igazad van...

Végre valamiben egyetértünk. :D

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.