Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1401) jeges válasza aDM|RaL^ (#1391) üzenetére


jeges
senior tag

nekem is vót hasonló. az a lyány 25 (!!!) vót, és majd' egy év (!!!!) telt el, míg úgy-ahogy rendeződtek a dógok. borzasztó élmény. :(((

(#1402) simonzé


simonzé
addikt

Van egy barátnőm (itt a BARÁT-on van a hangsúly, mivel van feleségem is :D), akivel már vagy 10 éve ismerjük egymást, és most hosszú szünet után felelevenítettük a régi jóbaráti kapcsolatunkat. Ez tartalmazza a szívügyek megbeszélését, egymás gondjainak meghallgatását, tapasztalatcserét, stb. Szóval egymás mszichiáterei vagyunk.
A lány egyébként rendkívül (!!!) dekoratív, intelligens, színes egyéniség. Furcsa módon mindig seggfejekkel, és gátlástalan sz*rháziakkal akad össze, akiket én legszívesebben megvernék, mert tudom hogy ez a csaj tele van értékekkel, és egy normális embert érdemelne, nem ilyen senkiket. Próbálkozik szegény, de nem tud megismerkedni normális emberekkel, mert aki normális az már foglalt, aki meg nem foglalt, az vagy barom, vagy nem jön be neki.
Próbáltam összeismertetni egy haverommal, aki normális, de nem igazán voltak egy hullámhosszon, szóval nem jött össze. Több olyan embert nem ismerek, aki szabadúszó, és méltó a csajhoz.

Ha valaki ismer hasonló cipőben járó hímet Debrecenben, az legyen szíves szóljon nekem! Rossz nézni, hogy egy korrekt agyú bombanő ilyen nehezen talál rá a boldogságra. Segíteni akarok neki! mailcím az adataimnál.

I don't fit in. I fit out.

(#1403) Panther válasza simonzé (#1402) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Lehet hogy érdemes lett volna leírni, hogy milyen korúak érdeklődjenek. :) (Én fixen nem, mert 20 leszek. :DDD)

MOD: Ja meg nagy marha is vagyok úgyhogy sehogysemjó :))

[Szerkesztve]

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#1404) Matr x válasza Panther (#1403) üzenetére


Matr x
aktív tag

Marha még belefér... lényeg, hogy nem vagy seggfej vagy gátlástalan sz*rházi... :)

Meg különben is - Debrecenhez mi közöd? :D

Mindenhonnan csak zubog a sz@r, már nem is győzünk elállni alóla... --- ''Aztán egymásra ne lődözzetek!'' - Muterom paintball előtt

(#1405) LOTR válasza Matr x (#1404) üzenetére


LOTR
addikt

van autó :B

One Ring to rule them all

(#1406) LLKobe


LLKobe
veterán

Bocs, csak egy próba:

Bővebben: link

Elvégre is csajnak lesz:D

[Szerkesztve]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#1407) Wolverine válasza simonzé (#1402) üzenetére


Wolverine
félisten

Sajna én is kiestem - én nem vagyok normális :U :D Egyéb hibáimról nem is beszélve :U :B

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1408) s1ru2


s1ru2
senior tag

Az normális h van egy szám amit nem tudok egész egyszerűen 10másodpercnél tovább hallgatni anélkül h könnyes lenne a szemem ? :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(


És lenne még egy kérdésem: van egy csaj akinek 3éve ugyan az a pasija együtt laknak meg minden erre a csaj tökre rámszállt. Nem mondom h nem jön be de ez kizárólag testi vonzalom!!! És egyfolytában arra bújtogat h ''khmmm.'' (gondolom értitek) Most mi a rák legyen??? De annyira h már szünetben is odajön h ő most annyira kíván... nem keresünk egy helyet ahol lehet???

LOL

[Szerkesztve]

Z87 Extreme4 / i5-4670k / Xigmatek S1283 / GTX1080 / 16 GB DDR3 / LG32UD89 / Panasonic 50DX710m / D5100 / 18-105 / Nikkor-Q.C Auto 1:2,8 f=135 / Nikkor H Auto 1:3,5 f=28 / Nikkor S Auto 1:1,4 f=50 / Galaxy S8

(#1409) LOTR válasza s1ru2 (#1408) üzenetére


LOTR
addikt

hát ez sztem elég off,
de az miatt, mert olyan jó (pl: LOTR film és soundtrack)
vagy az emlékek miatt??
ez nem mindegy

másik: sztem ezt neked kell eldönteni, erre az esetre mindenki másképp reagálna
vki így, vki úgy ....

[Szerkesztve]

One Ring to rule them all

(#1410) commodore64 válasza s1ru2 (#1408) üzenetére


commodore64
csendes tag

Ez a khmmmm nagyon oralisan hangzik.

''Nobody understands cool but me and James Dean''

(#1411) s1ru2 válasza commodore64 (#1410) üzenetére


s1ru2
senior tag

Igen ez nagyon orálisan hangzik. De gondolom levágod mit jelent??!!


Z87 Extreme4 / i5-4670k / Xigmatek S1283 / GTX1080 / 16 GB DDR3 / LG32UD89 / Panasonic 50DX710m / D5100 / 18-105 / Nikkor-Q.C Auto 1:2,8 f=135 / Nikkor H Auto 1:3,5 f=28 / Nikkor S Auto 1:1,4 f=50 / Galaxy S8

(#1412) s1ru2 válasza LOTR (#1409) üzenetére


s1ru2
senior tag

Az emlékek. Sztem ez egy nagyon szar helyzet... :(

Z87 Extreme4 / i5-4670k / Xigmatek S1283 / GTX1080 / 16 GB DDR3 / LG32UD89 / Panasonic 50DX710m / D5100 / 18-105 / Nikkor-Q.C Auto 1:2,8 f=135 / Nikkor H Auto 1:3,5 f=28 / Nikkor S Auto 1:1,4 f=50 / Galaxy S8

(#1413) LOTR válasza s1ru2 (#1412) üzenetére


LOTR
addikt

biztos szar helyzet :(

One Ring to rule them all

(#1414) commodore64 válasza s1ru2 (#1411) üzenetére


commodore64
csendes tag

Vagom persze. Es mi a konkluzio?

''Nobody understands cool but me and James Dean''

(#1415) Gordian válasza #16741888 (#1) üzenetére


Gordian
csendes tag

Írok itt okosságokat, inkább alszok :D

[Szerkesztve]

(#1416) Alekszander


Alekszander
csendes tag

Már a kezdete óta olvasom a topikot, de csak most szólok hozzá - álnéven, mert véletlenül sem szeretném, ha az illető fülébe jutna, hogy a netre írtam Vele kapcsolatban. Igen, egy lányról van szó :)
Mondjuk, hogy pár hete munkakapcsolatban vagyunk, és az igazat megvallva már első látásra is nagyon tetszett. Azóta emberileg is kezdem megismerni, és ha lehet, még jobban vonzódom Hozzá. Igazság szerint teljesen beleestem, mint Jancsi bácsi a feneketlen kútba.
Két, eddig feladhatatlan(nak tűnő) alapelvemet is feladtam azzal, hogy ''rámozdultam''. Hogy a film címével éljek, ''Rám csaj még nem volt ilyen hatással''. Még sosem történt meg velem, hogy pénteken is a hétfőt várom (ebben a városban albérletben lakik).
Tudom, hogy nagyon nehéz időszakon ment át nemrég (erősen kihasználták, mielőtt kidobták - kb 3 hete), ezért lassan próbáltam közeledni. Eddig is éreztettem Vele, mi az ábra, de tegnapelőtt meghívtam vacsorára, amit félt elfogadni (gondolkodási időt kért). Este írtam egy sms-t, hogy nem muszály igent mondania, mert nem szeretném, ha feszélyezve érezné Magát miattam munka közben. Azt válaszolta, hogy nem tud ilyen rövid idő alatt feldolgozni egy ilyen szakítást, de megígérte, hogy bepótoljuk a vacsorát.
Vajon ez kitérő szöveg volt, vagy tényleg csak nem akar egyelőre semmit? Ha időközben összejönne valaki mással, azt durván fogalmazva meg is tudnám ölni. Egyszóval nagyon kell az illető, de nem akarom elijeszteni. Szerintetek mennyi idő alatt lehet kiheverni egy ilyen dolgot, amin átment? Én tudom, hogy mit akarok Tőle, Ő pedig eddig sem volt elutasító, de úgy látom, hogy nem akar tőlem semmit. Becsülöm Benne, hogy nem akar senkinél vigasztalódni (Ez nekem sem tetszene).
Természetesen nagyon egyszerűsítettem a történeten, de ez a lényeg.
Ha ez sokáig így megy tovább, teljesen becsavarodok. Még magamnak sem tudom megmagyarázni, mivel hatott rám ennyire, de szeretném végre visszakapni az irányítást az agyam felett. Javaslatok, módszerek?
E-mail is jöhet.

(#1417) Panther válasza s1ru2 (#1408) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Szerintem add meg neki amit szeretne... elvégre te csak jót teszel mindkettőtöknek. :)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#1418) Fantasy


Fantasy
tag

Pumpi összejöttél ma a csajjal?

Az OGC nem segít a célzásban. Csak a loosereken! Welcome to Quake III Arena!

(#1419) bzoley válasza Alekszander (#1416) üzenetére


bzoley
veterán

''Még sosem történt meg velem, hogy pénteken is a hétfőt várom''
Milyen ismerős:)
Mondjuk idővel sikerült elérni, hogy a Hétfő már Vasárnap este elkezdődjön.
Látom nálad csak a részletekben van különbség hozzám képest, valamint az, hogy mióta(26nap)tudattam vele ''mi az ábra'', szinte minden percet együtt töltünk.
Az, hogy mennyi idő kell neki és egyáltalán össze akar-e veled jönni a későbbiekben, nehéz megmondani. Volt olyan ismerősöm, aki két hónapig teljesen maga alatt volt, miután a fiúja passzolta. És ha nagyon nincs szerencséd, az is lehet, hogy tényleg nem akar tőled semmit. Egyelőre azért ne add fel, sok sikert! De csak óvatosan!

LOTR
Lehet valamit nem, vagy félreolvastam, de ezt írtad:''hát ez sztem elég off''
A topic címe: Nők, nőügyek és a srác a nőkről írt. Mire is értetted?

[Szerkesztve]

(#1420) LOTR válasza bzoley (#1419) üzenetére


LOTR
addikt

csak arra értettem amit példának felhoztam, de utána leírta, hogy az emlékek miatt, és abban a helyzeteben már nem off

One Ring to rule them all

(#1421) Alekszander válasza bzoley (#1419) üzenetére


Alekszander
csendes tag

Ja, ez a legrosszabb, hogy én már ''kipihenve'' kezdeném a kapcsolatot, Ő meg épp most szakított, méghozzá nagyon csúnyán. Ha tudnám, hogy biztosan összejövünk, akár hetek, hónapok múlva, simán megvárnám. Úgy érzem, megérné. De ha nem, akkor muszály kiverni a fejemből valahogy. Csak ez marha nehéz.

(#1422) [DoN]$[LeoN] válasza simonzé (#1402) üzenetére


[DoN]$[LeoN]
tag

Nyíregyházi vagyok, de ha télleg ilyen fullos, akkor mostazonnalhirtelen költözök Debibe :DD

Csak sztem nem kifejezetten vagyunk egy korosztály... :((( (17 vok)

(#1423) [DoN]$[LeoN] válasza Alekszander (#1421) üzenetére


[DoN]$[LeoN]
tag

hmmm....

Bár ilyen munkahelyi kapcsolatom még nem volt (főleg a korom miatt, mert iskolai már volt egynéhány száz :DD), leírom amit én gondolok. Elvégre ez arról szól, hogy sok okos, elmeroggyant és méghülyébb ember (ez vagyok én :DD) összedugja a fejét, és próbál segíteni..

Néhány idősebb barátom (nálam jóval idősebbek) azt mondták, hogy ha egy csaj egy hosszabb kapcsolaton van túl utána egy ideig (olyan 2 hónap) biztos nem jön össze senkivel.. Vacsi meg ilyesmni az pedig játszani, de az még semmit nem jelent --->> Valószínű sztem hogy érdekled a nőt, mert ha nagyon nem azt megmondaná, ha úgy kicsit akkor simán elmenne vacsizni, mert különösebben nem foglalkoztatod, de azért egynek jól érzi magát a társaságodban. DE NEM ezeket tette uggyebár. :C

Másrészt sztem nem is fogja mesélni mindenkinek, hogy a kapcsolata úgy végződött, hogy átbaszták, tehát valamilyen szinten meg is bízik benned, mert az ember nem mondja el mindenkinek hogy +fúú, a pasim átb*szott, de nagyon, .... )

Ezek persze csak jelek, melyekből én ezt a következtetést vonnám le..
remélemn igazam van, mert ezek alapján elég jó esélyeid vannak .

(#1424) neduddki válasza Alekszander (#1416) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Hat ez egy szep torpenet....
Mit mondhatnek erre, ha egy kicsiny remenyert hajland vayg esetleg soakt szenvedni, akkor felvenni a lehjobb baratnoje figurat elrejteni hogy majd meg doglesz ertye es belevagni a dologba... Asztan majd kiderul... /remelm erted mire vonatkozik a legjobb baratno figura:- )))/
Ijjenkor az a legszebb hogy mire kiszeded a godorbol addigra nagy esseje hogy feltunyon egy fekete lovag, es utanna Te hallhgathatod, hogy mijjen jo gyerek vajon kezdgyek-e vele... na ehhez kell onuralom, hogy ha mar elkedted vegigcvsinald.. de jo fel is elsulhet a dolog...
szoval merlegelj /es utanna esz nelkur rohanas a no utan:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#1425) Alekszander válasza neduddki (#1424) üzenetére


Alekszander
csendes tag

Az nem én vagyok, aki a legjobb barátnővel kavar. Így ezt a módszert kihagyom.
A következő történt tegnap: Megyek az utcán, 150m-re vagyok a kereszteződéstől, mikor látom, hogy megáll (nevezzük Anettnak) a járda szélén, és várja a zöldet. Megcsörgettem, látom, hogy megnézi, ki az, aztán visszateszi a telefont, hadd csörögjön tovább. Nem csalt meg a szemem. Arra tartottam, így oda is értem, és elkísértem vagy 300 méteren. Letagadta, hogy észrevette a telefoncsörgést. Most nem tudom, hogy álljak Hozzá. Mindenesetre segített még jobban magamhoz térnem.

(#1426) Alekszander válasza Alekszander (#1425) üzenetére


Alekszander
csendes tag

Még kiegészítésképp hozzátenném, hogy délután kapott egy sms-t, hogy hazakísérném, ha nincs ellenére. Nem válaszolt. Ezután elmentem tüdőszűrésre, és visszafelé jövet találkoztunk. Azt hiszem, egyelőre hagyni fogom. Csak azt nem tudom, hogy engem utál, vagy úgy gondolja, hogy gyors vagyok (szerintem egyáltalán nem), vagy csak szimplán nem akar látni az irodán kívül.

(#1427) Panther válasza Alekszander (#1426) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Hát a látottak után szerintem mindenképp hanyagolni kéne. Esetleg pár hét múlva meg lehet próbálni újra.

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#1428) rup1u5 válasza Panther (#1427) üzenetére


rup1u5
nagyúr

...szerintem inkább hónap.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#1429) g4dg3t válasza rup1u5 (#1428) üzenetére


g4dg3t
senior tag

custom pofad van? te galad diszno :DDD

(#1430) simonzé válasza Alekszander (#1426) üzenetére


simonzé
addikt

Ne nyomulj ennyire. Sajna benne van, hogy valaki mással jön össze ha te nem nyomulsz, de ha nyomulsz, akkor meg az lehet a baj hogy túl sok vagy. A nőket nem tudod megérteni. Egyébként a leírtak alapján ő már tudja, hogy bejön neked. Ha ezután mégis mást választ, akkor ez a szimpátia nem kölcsönös. :( Bocs, biztosan nem ezt akarod hallani, de ez így logikus...

Egyébként tényleg hibát követtem el, hogy nem írtam le a barátom korát. 27 lesz idén, és tényleg baromi jó nő. Debrecen és környéke rulez.

I don't fit in. I fit out.

(#1431) bogingrol válasza simonzé (#1430) üzenetére


bogingrol
aktív tag

mondjuk ilyen is van meg olyan is.sose lehessen tudni meg hasonlo rulez kozhelyek.a nok ellen egyetlen biztos ''fegyver van'' a turelem.nekem az oregem mindig azt mondta hogy hallgatassal az ordogot is meg lehet gyozni ( elobb utobb ) , szerintem tedd magad stand by-ba, egyebkent meg vigasztalodni massal nem rossz dolog, mint ahogy irtam sose lehessen aztat tunni mi lesz belole...vazz...elba@tam, nem neked akartam valaszolni , ez csak egy globalis hozzaszolas akart lenni, amugy udv es bocs...neha bena vagyok ...:F

[Szerkesztve]

...hozd el, megisszuk azt is! ...sabadabadabada , meg a lovamat...PéjPólkőőőő

(#1432) Goose-T


Goose-T
veterán

Nagy gondban vagyok. Megismerkedtem egy lánnyal, egy hónapig jártam hozzá, beszélgettünk, elvoltunk, közeledtünk egymáshoz. Minden olyan ideálisnak tűnt. Tudni kell még, hogy nemrég szakított csúnyán a barátjával, akivel három évig együtt volt, a barátja nem sokat foglalkozott vele, a vége felé már sokszor meg is bántotta. Múlt héten elszántam magam, elhatároztuk, hogy együtt fogunk járni. Annyira boldog voltam. Sajnos öt napig tartott az egész, kedden bejelentette, hogy még nem heverte ki az előző kapcsolatát, nem érzi lelkileg felkészültnek magát egy újabb kapcsolatra, szóval most ez nem fog menni. Minden kérdésemre ''nem tudom''-mal válaszolt (a kettőnk kapcsolatának jövőbeli lehetőségére is). Két hete alig alszik valamit, ugyanúgy, ahogy én is. Mitévő legyek? Segítsetek! Nem akarom elveszíteni... Nem mondta, hogy legyünk csak barátok, ez talán ad némi reményre okot. Csak annyit mondott, hogy egy ideig még egyedüllétre van szüksége.

[Szerkesztve]

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#1433) bogingrol válasza Goose-T (#1432) üzenetére


bogingrol
aktív tag

ketszer jartam igy az eleteben.egyszer ott rontottam el hogy tovabb nyomultam, azt hittem bebizonyithatom a lanynak hogy nekunk jo lesz es szuksegunk van egymasra, a masik alkalommal meg eljatszottam a ''nekem ez nem is annyira fontos'' fazont.mindkettonek az lett a vege hogy nem lett belole semmi.aztan elmult par ev,mindket csajjal ossze-ossze futottam, es utana mindketto meggyonta hogy mennyire bannja mar hogy akkor a dolgok ugy tortentek ahogy, az egyik azt hogy nem adott eselyt, a masik meg azt hogy o komolyan azt hitte hogy nem erdeklem, es ebbe probalt beletorodni....nem tom mit lehet tenni, de szerintem ha mindketten elmondjatok egymasnak azt ami van, es nem jatszatok hulye jatekokat egymassal, valami csak lesz belole...

...hozd el, megisszuk azt is! ...sabadabadabada , meg a lovamat...PéjPólkőőőő

(#1434) rup1u5 válasza g4dg3t (#1429) üzenetére


rup1u5
nagyúr

bebebeeeee :P

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#1435) rup1u5 válasza bogingrol (#1433) üzenetére


rup1u5
nagyúr

így van.
én ezektől a ''hülye játékoktól'' megyek a falnak. Kerek perec azt békesség van.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#1436) bogingrol válasza rup1u5 (#1435) üzenetére


bogingrol
aktív tag

hja...csak talalj egy not is akinek ez kell, szvsz ez a nehzebb resz, de nekem sikerult (asszem) :P

...hozd el, megisszuk azt is! ...sabadabadabada , meg a lovamat...PéjPólkőőőő

(#1437) simonzé


simonzé
addikt

Nem könnyű a helyzet. Most gondolkodtam el, mekkora mázlim volt. Nekem nem kellett a csajokért küzdenem. Nem vagyok egy latin szerető alkat, valószínűleg csak mázlim volt. A csajokkal mindig nagyon jól kijöttem, ha valaki segítséget kért, rám számíthatott. Ebből valószínűleg azt szűrték le, hogy én vagyok az, aki nekik kell. :) A kis buták... De most hogy látom, milyen problémák lehetnek egy nő megszerzésével... hát nem irigyellek benneteket. Csak szurkolni tudok.

I don't fit in. I fit out.

(#1438) adalbert1 válasza bogingrol (#1433) üzenetére


adalbert1
veterán

Az a legnagyobb baj, hogy a nők szeretnek minél biztosabbra menni, és ennek érdekében nagyon sok hülye játékot képessek eljátszani. Hogy valaki belemegy-e ebbe az utcába, esetleg marad őszinte, az már helyzet és ember függő.

(#1439) Integra


Integra
titán

Demi Moore színésznő eddig is hajlandó volt megválni a ruháitól, ha úgy gondolta valóban van mit mutatnia. A még mindig szépnek mondott, alakjára kínosan ügyelő Moore az elsők között volt, aki terhesen vállalt el egy meztelen címlapfotót, kisebb fajta botrányt kavarva ezzel.
Moore azóta három gyermeket szült és rengeteg plasztikai műtéten átesett, legutóbb például a térdeit szabatta át, mert túl ráncosnak találta őket. Úgy gondolja, most is tökéletesen néz ki ahhoz, hogy mutogassa magát, és ezúttal szerelmével, - vagy ahogy mások hívják, a játékbabájával,- a nála 15 évvel fiatalabb Ashton Kutcherrel kíván meztelenül a kamerák elé állni.
A színészpár régóta elkötelezett híve a kabbalának, és meztelen fotóikat is egy kabbalát népszerűsítő reklámkampánynak készítik. A fotókon nem lesz rajtuk semmi, csak a kabbalisták által viselt vörös karkötők.

kár hogy nem egyedül lesz a képeken, engem csak a demi érdekel.... :))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1440) adalbert1 válasza Integra (#1439) üzenetére


adalbert1
veterán

A megoldás : Photoshop, vagy valami hasonló program :DD

(#1441) Alekszander válasza simonzé (#1437) üzenetére


Alekszander
csendes tag

''Szerintem csak szívatsz. Bár ez a ... - Alekszander párhuzam még
hihetőnek is tűnik... akkor most már nem is tudom, mi van... Komolyan
te vagy az a szívügyes figura?''

Ennyi elég?

(#1442) TéKrys válasza adalbert1 (#1438) üzenetére


TéKrys
senior tag

Mármint milyen játékra gondolsz? vagy csak én nem találom fentebb és akkor bocsi

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#1443) Panther válasza simonzé (#1437) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Mázlista...

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#1444) adalbert1 válasza TéKrys (#1442) üzenetére


adalbert1
veterán

Én erre a tipikus szeret-nem szeret, kellesz nem kellesz dolgokra. Tehát bejössz mondjuk a csajnak, és mégis azt mondja, hogy nem ,vagy fordítva.Esetleg igazából ő is akarna tőled valamit, csak lehet, hogy ő sem meri magának bevallani.
De ez csak úgy általánosításban, semmi konkrét eset.+ a legtöbb nő szeret a férfiak érzelmeivel is csak úgy játszadozni, mégha nem is akar semmit, és mégha nem is szándékos ez a dolog, talán tudatalatt megy nálluk ez.:)

(#1445) TéKrys válasza adalbert1 (#1444) üzenetére


TéKrys
senior tag

Sejtem mire gondolsz. Tavasszal velem is megtörtént: játszott velem a csajszi. Tudta h szeretem és mindent megtennék érte. Csak aztán betelt a pohár nálam és inkább szenvedtem a szakítás után 2 hétig, de utánna végre lelkileg és anyagilag is egyenesbe jöttem. Ja és megfogadtam h többet nem engedek ennyit játszani velem.

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#1446) Goose-T válasza TéKrys (#1445) üzenetére


Goose-T
veterán

Sajnos én elég zárkózott és félénk vagyok, nem is vagyok egy matyóhímzés, meg kell becsülnöm minden adandó alkalmat. Lehet, hogy tovább fogok szenvedni...

[Szerkesztve]

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#1447) Gh0sT válasza Goose-T (#1446) üzenetére


Gh0sT
addikt

Arról a hölgyről van szó, akinek segíteni próbálok?

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#1448) Goose-T válasza Gh0sT (#1447) üzenetére


Goose-T
veterán

Igen... :,( Amikor az első levelet írtam, még együtt voltunk...

[Szerkesztve]

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#1449) Gh0sT válasza Goose-T (#1448) üzenetére


Gh0sT
addikt

Bár nem ismerlek, és a lánykához sem volt szerencsém, de van némi tapasztalatom ilyen téren:
1. Nem éri meg olyan nővel kezdeni, aki nem régen lépett ki egy komoly kapcsolatból. Persze ez csak akkor érvényes, ha ő is komolyan vette az adott kapcsolatot és kötődött a barátjához.
2. Az ilyen lányok általában még ''szeretik'' a nagy Ő-t, és hiába van veled, nem rád gondol.
3. Szarul érzik magukat, mert nincs senkijük, és keresik a pillanatnyi boldogságot. Gyakran meginognak, beleugranak kapcsolatokba, de nem találják az igazit. Általában ezek a fellángolások csak 1-2 hétig tartanak.

Néhány tanács:
Ne erőltesd a dolgot! Qrva nehéz, de így még van esély. Légy vele jó fej, nevettesd meg. Ne beszéljetek érzelmekről, csak érezzétek jól magatokat. Vidd el korizni, színházba, gokartozni, lovagolni. Találj ki olyan szórakozási lehetőségeket, amik különlegesek. Amit nem csinálhat minden nap. Csinálj úgy, mintha csak a haverja akarnál lenni. Ne akarj többet! (Persze ez csak látszat, de színészkedni mindig kell.) A közös programokat próbáld úgy tervezni, hogy egyre inkább tolódjon a romantika felé. Aztán ha kellően felenged, akkor jöhetnek az érzelmek, a Te elképzeléseid egy ideális kapcsolatról. A lényeg az, hogy fokozatosan ki kell zárnod a volt barátját.

Hosszú út áll előtted, én kétszer is meggondolnám, hogy megéri-e. De mi férfiak már csak ilyenek vagyunk.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#1450) Gh0sT válasza Goose-T (#1446) üzenetére


Gh0sT
addikt

Ja, és mosolyogj sokat! Ez nagyon bejön a lányoknak. Valahogy így: :D:D:D

Két dolog lehetséges:
1. Visszamosolyod rád, és jó kedve lesz.
2. Idiótának néz. (Ez a kevésbé valószínű, bár kétség kívül viccesebb( :)

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.