Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2451) vicces válasza maniac (#2447) üzenetére


vicces
addikt

erre egy nő tudná a választ, szerintem.
/én nem élném bele magam az ügybe, egyenlőre/

:)

(#2452) bbazsy válasza vicces (#2451) üzenetére


bbazsy
őstag

pontosítanék: erre sztem csak EGY nő tudná a választ :C

..

(#2453) Dylen válasza maniac (#2447) üzenetére


Dylen
aktív tag

Szeretni és szerelmesnek lenni mást jelent. Szeretheted a családodat, a barátaidat, az otthonodat, a munkádat, a háziállatodat... de szerelmesnek lenni abba a bizonyos Igaziba szokás :) Tehát a ''csak szeretlek'' az szeretetre vonatkozik szerintem. De ott az a bizonyos visszakérdezés a végén...ez mégiscsak több lenne ennél?...vagyis nem tudja eldönteni ő sem, hogy akkor most melyik igaz a kettő közül...



[Szerkesztve]

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#2454) vicces válasza bbazsy (#2452) üzenetére


vicces
addikt

még ő se tudja :P

:)

(#2455) hm válasza Dylen (#2453) üzenetére


hm
aktív tag

Azta buta. :Y

(#2456) bbazsy válasza Dylen (#2453) üzenetére


bbazsy
őstag

najo, en nem is AKAROK igy gondolkodni :DDD

..

(#2457) Gh0sT válasza maniac (#2447) üzenetére


Gh0sT
addikt

Ezzel az SMS-sel tudod mit kell csinálni?

Először is nem szabad vele foglalkozni. El kell felejteni úgy ahogy van. Válaszolni rá TILOS. Megkérdezni a csajt, hogy mit is akart ezzel modani: TILOS. Nem jelent semmit, talán csak egy kisebbfajta női megingást, szeszélyt. Ha valamikor a beszélgetéseitek során szóba hozod, nem fog rá emlékezni, vagy kimagyarázza, hogy nem úgy gondolta. FELEJTSD EL!!!

Ha ő hozza szóba, bólogass okosan és tégy úgy, mintha értenéd amit mondani akart vele. Ő sem tudja igazából, hogy mit jelent... Arra vár, hogy Te értelmezd, és elmond neki, aztán ő ezt megcáfolhassa.


Szerk.: Jobban meggondolva azért pár nap múlva egy választ kreálnék rá valahogy így: ''Aranyos vagy! Bocs, hogy csak most válaszolok, de a srácokkal egy fergetegeset buliztunk a minap, eszméletlen jól éreztem magam! Képzeld, szilveszterre meghívtak egy hatalmas partyba! :)''

[Szerkesztve]

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#2458) maniac


maniac
senior tag

Igazat megvalva, en is ugy gondolom hogy fogalma sincs hogy mit is szeretne valojaban. Ja igen tegnap voltunk 1 honaposak meg utalt is ra, megkerdezte hogy hanyadika van meg ilyenek, de kurvara nem esett le hgoy 1 honaposak vagyunk aztan amiatt kerdezgeti hogy nem akarok-e semmi egyebet mondani. Na mind1 ez van, ferfibol vagyok en is :-/

(#2459) Agyzuzo válasza maniac (#2447) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Nekem is volt ilyen roppant határozott nőm ''most igen? vagy nem? vagy mégis?'', 1 hónap után tele lett vele a tököm és repült. Utána még 7 (!!!) hónapig próbálkozott (pedig ő hozta fel állandóan hogy szakítsunk? vagy ne? vagy igen? vagy he?). De minden amit elért nálam, az egy kéjes vigyor, hogy jól döntöttem (magát meg frankón porba alázta). :) Régi szép emlékek... :D

(Még jó, hogy a jelenlegivel egyszerűen semmi para nincs, nem tudok negatívumot mondani, istenként néz rám, hihetetlen érzés és én is szeretem :)).

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#2460) maniac válasza Agyzuzo (#2459) üzenetére


maniac
senior tag

Az a gaz hogy en is hasonloan eros, es hatarozott egyineseg vagyok, valamint meg en se tudom teljesen mit erzek szal LOL :D

(#2461) Gh0sT válasza Agyzuzo (#2459) üzenetére


Gh0sT
addikt

''Istenként néz rám!''

Beszarás! :D Ezt az önbizalmat! :D :C

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#2462) hungeek válasza maniac (#2458) üzenetére


hungeek
senior tag

azért az ilyen év és hónapfordulókra nem árt figyelni nekünk sem. A nőknek ez ez kicsit fontosabb.
Mi is nemrég voltunk 1 hónaposak a párommal =)))) egy hónap tömör öröm és boldogság! El sem hiszem....

(#2463) maniac válasza hungeek (#2462) üzenetére


maniac
senior tag

Persze, nekünk is figyelnünk kell ezekre a fordulókra, mert számukra fontos. Számomra is fontos, s pont emiatt néztem kettőt. Történt ugyanis hogy mikor 2 hetesek voltunk, mondtam, hogy milyen gyorsan repül az idő, s hogy milyen jó hogy már 2 hete járunk, s olyan jó vele stb. (Az igazat megvalva, nem volt már jó ideje, hogy 1 hétnél tovább járjak bárkivel is, s nem én miattam lett vége...) Szóval ekkor így mondta, hogy ezt én nézem, mikor rákérdeztem, hogy ő neki nem fontos, meg nem számolja? Erre kijelentette, hogy ő neki teljesen mind1, nem számolja és bla bla bla. Na mondom ok. Szóval hülyék ezek a nők - nem, nem csak most jöttem rá :).Nekem egyébként van egy olyan érzésem, hogy a barátnőm arra kíváncsi, hogy mennyire vagyok kitartó, hogy elhodítsam teljesen a szívét. Bár ha nagyon sokáig csinálja ezt a játékot - szerintem max játéknak lehet nevezni azt amit most a lányok csinálnak, hogy egyszer előadják, hogy nem vagy fontos számára stb, aztán mikor te meg viszonzod ezt a kellemes dolgot, akkor egyből jönnek bújnak stb... Szóval ááááááá :). Van egy olyan érzésem hogy lassan a nők gondolkodását teljesen felfogjuk térképezni itt a PH!-n a tapasztalatokból, aztán kiadhatnánk egy könyvet, amiből meg jól meggazdagodhatnánk :)

(#2464) vicces válasza maniac (#2463) üzenetére


vicces
addikt

nem tudom miből gondolod a mondandód végét, de én nem igy gondolom

:)

(#2465) Wolverine válasza maniac (#2463) üzenetére


Wolverine
félisten

Álmodni szabad ;)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#2466) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Most jut eszembe egy szöveg a dogmából.
- DE ha 5 perc lenne hátra a világ megsemmisülése előtt, akkor dugnál velünk?
- Nos, egy ilyen szélsőséges esetben talán igen.
- Apám, ezt a kurvát...


:DD

I am having fun staying poor.

(#2467) Feeling


Feeling
tag

Tudjátok, sok sok megélt nőügy megélése után teljesen feladtam hogy megértsem őket. De ez nem jelenti azt, hogy nem lehet jó velük. Nagyon jó. Egyszerűen élvezni kell amíg jó velük, nem kell figyelni arra, ha zagyvaságot beszélnek. Élvezzétek, amíg lehet. Gyönyörű teremtmények, imádni lehet őket, kell őket, de vigyázni is kell velük. Ne adjátok ki magatokat túl hamar, túl nagyot lehet úgy pofára esni. Ha viszont betartod ezeket, könnyedén lehetsz boldog :B
Én már több mint két éve

-; Life is a game in sudden death mode ;-

(#2468) ágika válasza Feeling (#2467) üzenetére


ágika
csendes tag

ez ugyanígy megy fordítva is...

szerintem

(#2469) vicces válasza ágika (#2468) üzenetére


vicces
addikt

azért nem teljesen..

:)

(#2470) maniac válasza vicces (#2464) üzenetére


maniac
senior tag

generált karakterek sorozatábol állna a könyv, hozzáteszem :)
vagyis ez sajna :(

(#2471) etilin válasza Feeling (#2467) üzenetére


etilin
aktív tag

A nőket nem lehet megérteni!!!
Esetleg sejteni??
Ha megértjük őket elvesztenék bájukat,varázsukat!!

Ej, God Vazzeg és egyéb sokak hun vannak, he?

(#2472) vicces válasza Feeling (#2467) üzenetére


vicces
addikt

aztért figyelj oda /bár nem tudom, hogy mire/, mert én is boldog voltam majd 4,5 évig :)
legalábbis azt hiszem.

:)

(#2473) Lortech válasza hm (#2455) üzenetére


Lortech
addikt

:F

Thank you to god for making me an atheist

(#2474) hm válasza Lortech (#2473) üzenetére


hm
aktív tag

Csak az volt furcsa, hogy ott egy számomra (is!) nehezen értelmezhető, és felfogható sms, és erre jött egy komplett szakdolgozat, amire így hirtelen ennyi reakciót tudtam mondani.

(#2475) ágika


ágika
csendes tag

sztem lazán az a helyzet, h mindenki túl sokat vár sokszor a partnerétől, a kapcsolatától, túl önző mind a két fél...

szerintem

(#2476) tildy válasza ágika (#2475) üzenetére


tildy
nagyúr

Persze persze...
AZtán mi a túl sok?
Azt hogy foglalkozzon a másik ember vele?
Nagyon úgy néz ki , hogy ebben a topikban azok siránkoznak akik többet adtak, de nagyon keveset kaptak.
Illetve mégegy típus van:aki szerelmes és úgy rakják ki..De az élet megy tovább.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2477) ágika válasza tildy (#2476) üzenetére


ágika
csendes tag

tildy, szerintem pontosan érted, mit értek túl sok alatt.
én egyik csoportba sem tartozom, és igazából döbbenetes, amiket emberek ide beírkálnak. tényleg az lehet a baj, h túl sokat ülnek a gép előtt és totál elgépiesedtek..:D mert véleményem szerint tisztában kéne lenni azzal, hogy az (igazi) életben levő dolgok sosem kiszámíthatóak, így mindenféle általánosítás felesleges, ki tudja 100°%ra biztosan, egy-egy dolog, kapcsolat hova fog kifutni, mikor/mi lesz a vége, stb...

szerintem

(#2478) Gh0sT válasza ágika (#2477) üzenetére


Gh0sT
addikt

Ne haragudj, de megkérdezhetem, hogy mennyi idős vagy? Tudom, nem illik, de a hsz-ed alapján igencsak fiatal lehetsz. Ha tévedtem, akkor elnézést. :)

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#2479) ágika válasza Gh0sT (#2478) üzenetére


ágika
csendes tag

igencsak fiatal vagyok, 18, és már előre várom a kedves konklúziókat, amelyeket az életkorom és a hozzászólásaimból adódó kurva nagy összefüggés alapján vontok le..

szerintem

(#2480) Gh0sT válasza ágika (#2479) üzenetére


Gh0sT
addikt

Ehh, inkább nem reagálok semmit... Nem bántani akarlak, hidd el... :) Mondjuk, hogy kíváncsi voltam... A konklúziókat meg megtartom magamnak. :)

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#2481) Integra válasza Gh0sT (#2480) üzenetére


Integra
titán

szintén:U

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2482) Gh0sT válasza ágika (#2479) üzenetére


Gh0sT
addikt

Szerk.: trallalalla... :D

Integra javaslatára. :)

[Szerkesztve]

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#2483) Integra válasza Gh0sT (#2482) üzenetére


Integra
titán

ebből még nagy sértődés lesz, meg kiosztás:D

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2484) divot válasza Gh0sT (#2482) üzenetére


divot
veterán

Gyáva! :P
Nem baj, én láttam, mit írtál. ;) És az a kristálytiszta igazság volt. :)

(#2485) Gh0sT válasza divot (#2484) üzenetére


Gh0sT
addikt

Ne bíztassál, mert visszaszerkesztem! :) Nem akarom Ágicát magamra haragítani, így legalább csak kíváncsi lesz és nem mérges. :)

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#2486) ágika


ágika
csendes tag

max a ti részetekről, én nem fogok megsértődni. ígérem!
jobban utálom a trallalákat..

szerintem

(#2487) -= CsoCso =- válasza ágika (#2477) üzenetére


-= CsoCso =-
tag

''én egyik csoportba sem tartozom...''
Na persze...de nem is siránkoztál nőkkel kapcsolatos problémáidról! :P

Szerintem egyszerűen a két fél nem ugyanúgy tekint egy-egy (pár)kapcsolatra; nem tisztázzák előre a ''játékszabályokat'', így azt sem tudják, hogy mit várjanak/várhatnak az egésztől. Tisztelet persze a kivétel(ek)nek aki(ke)t - akárhogy is - szerintem becsület illet. Ha mindenki úgy tenne, akkor sokkal kevesebb a másik nemből kiábrándult ember lenne itt.

Más kérdés, amikor valamelyik fél valamilyen külső, vagy belső hatásnak köszönhetően változtat a hozzáállásán. Aztán hogy ezutóbbi dolgokat sikerül-e átbeszélni, felderíteni a ''hiba'' okát, vagy nem, az már csak attól függ, hogy akarjuk-e és mennyire vagyunk intelligensek. Ezek alapján én eddig minden kapcsolatomtól pontosan tudtam, hogy mikor mit várhatok és meddig mehetek el... ha úgy tetszik: a 100%-os biztonságban az egyetlen rizikófaktor a másik lelkülete, hozzáállása volt.

70 000 Ft a nyomravezetőnek: http://mobilarena.hu/f.php?mod=40&id=515309

(#2488) ágika válasza Gh0sT (#2485) üzenetére


ágika
csendes tag

én örülnék neki, ez így nem fair. sőt, ez sokkal.mindegy, te tudod, elvégre te vagy az idősebb.

szerintem

(#2489) aesir válasza ágika (#2477) üzenetére


aesir
veterán

Miért, szerinted egy windows rendzser kiszámítható?:)
Teljességgel merem állítani hogy NEM.)

Van saját életem...

(#2490) ágika válasza aesir (#2489) üzenetére


ágika
csendes tag

:DD okés ez poénnak jó volt, de a való életet talán ne hasonlítsuk a windows rendszeréhez

szerintem

(#2491) -= CsoCso =- válasza Gh0sT (#2485) üzenetére


-= CsoCso =-
tag

:O én nem láttaam! (épp' írtam...)

Eddig ugye nem ez volt az aláírásod? Teccik! :C

70 000 Ft a nyomravezetőnek: http://mobilarena.hu/f.php?mod=40&id=515309

(#2492) Gh0sT válasza ágika (#2488) üzenetére


Gh0sT
addikt

Látod, már meg is sértődtél... :)
Úgy gondolod, hogy undok dolog, amit csináltam, és nem vagyok egyenes? :) Miből gondolod, hogy én vagyok az idősebb? :) TEEEEEEE!!!! :D :D :D

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#2493) -= CsoCso =- válasza aesir (#2489) üzenetére


-= CsoCso =-
tag

:DD:C

70 000 Ft a nyomravezetőnek: http://mobilarena.hu/f.php?mod=40&id=515309

(#2494) Gh0sT válasza -= CsoCso =- (#2491) üzenetére


Gh0sT
addikt

Bő 4 hónapja ez az aláírásom, akkor dobott ki az exem...

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#2495) ágika válasza -= CsoCso =- (#2487) üzenetére


ágika
csendes tag

egyetértek, leszámítva a kiszámíthatóságot. honnan tudod pl, h e legnagyobb idill, szerelem közepette mikor bukkan fel valaki, aki totál felkavarja, tök 8, melyik részről, a kapcsolatotokat? . de csak szerintem,persze.

gíy is reagálhatok a nagy hévvel özönlő ''támadásokra''

szerintem

(#2496) etilin válasza ágika (#2479) üzenetére


etilin
aktív tag

A fiatal csajok csak szórakozni akarnak a pasikkal ez természetes 5-7 év múlva úgyis a kutya se fog úgy rájuk nézni mint azelőtt.
egy példa minden évbe jönnek az elsős kislányok akik belekerülnek az élet sűrűlyébe és igencsak hogyisfelyezzem ki ''közkézenforognak''
persze egy magára egy picit is adó lány ki akar lépni ebből a szerepből és hát ez nem mindig sikerül olyan gyorsan mert leértékelődik a többi ember szemében.

Szóval Ágika élvezd ki az életet addig amíg fiatal vagy de azért ne vidd tulzásba.

Az pedig hogy az öt tíz évvel időssebb fickók csak mosolyognak a dolgaidon ne törödj velük később te is csak mosolyogni fogsz rajtuk.

Ej, God Vazzeg és egyéb sokak hun vannak, he?

(#2497) ágika válasza Gh0sT (#2492) üzenetére


ágika
csendes tag

1. nem vagyok sértődős
2. igen, ettől függetlenül úgy gondolom
szomorú lennék, ha nem lennél nálam idősebb. ha egykorú, az más

szerintem

(#2498) Gh0sT válasza ágika (#2488) üzenetére


Gh0sT
addikt

Egyébként azt írtam - ha már ilyen kiváncsi Fáncsi vagy -, hogy előtted az élet, és ha majd 25 évesen visszaolvasod a saját soraidat, akkor jókat fogsz rajta mosolyogni. :) Meg hogy változunk, és a korunk előrehaladtával érettebben gondolkodunk. :)

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#2499) -= CsoCso =- válasza Gh0sT (#2494) üzenetére


-= CsoCso =-
tag

:Y Ja, bocsi... akkor csak kezdek ''felébredni''...:U

70 000 Ft a nyomravezetőnek: http://mobilarena.hu/f.php?mod=40&id=515309

(#2500) ágika válasza etilin (#2496) üzenetére


ágika
csendes tag

édes, férjecském, azt szeretem benned, hogy olyan tapintatosan fogalmazol. :)

szerintem

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.